Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz emmm #8877 üzenetére

    ó, igen, alvás, 4-5 napja nem sok alvás van esténként, mert jön a foga. a fájdalmat tudjuk kezelni, azért ordít inkább, mert bosszús, hogy már megint felébredt. hét közben ez engem nem érint, mert nem vele alszom, de most az ünnepek alatt együtt aludtunk (utaztunk) így megkaptam én is a részem, nem volt egyszerű.

    meg tényleg, amikor pipa vagy, akár rá akár másra, és reagálsz egy rosszat, és látod a szemében, hogy basszus ezt nagyon elb.tad, mert magára vette a kis töki és most meg van zavarodva, hogy akkor hogy van, hogy anya-apa mégsem annyira szereti, vagy így hogy...

    meg amikor ki kell menni a szobából és látod rajta, hogy full elhiszi, hogy akkor most te cserben hagyod örökre.

    ez utóbbit mondjuk ki kell nevelni belőle, meg kell szokja, hogy nem csak körülötte forog a világ, és van, hogy el kell lépni 2-3 percre, vagy épp egy "idegennek" kell megfognia, amíg felveszed a cipődet.

    nálunk is mesenézés volt reggel, mert Anya vérvételen volt, nekem meg épp nem volt erőm másra.

    Ti mit néztek?

    szerk: ja, amúgy mesénél sem marad meg, 1 rész bogyóabóca, nagyon max. 2, de a második alatt már elkalandozik, vagy rosszabb esetben odamegy a tévét püfölni (utóbbira a kikapcsolás a reakció, mert rosszalkodó gyerekek nem néznek bogyóbabócát)

    mondjuk nem bánom, hogy nem csorog a nyála a tévé előtt, nem is nagyon nézzük, eddig nem ment le 20 rész összesen egy év alatt, mindenesetre érdekes.

    [ Szerkesztve ]

  • Goose-T

    veterán

    válasz emmm #8877 üzenetére

    Hát ez szopó, nálunk már régóta végigalussza az éjszakát Petya, most két és fél éves. Nekünk az vált be, hogy egy szelepes csőrös pohárban mindig adunk neki éjszakára vizet, és nem kezd el hisztizni az éjszaka közepén csak azért, mert szomjas. Megfigyeltük ugyanis, hogy az éjszaki ébredések 90%-áért a szomjúság a felelős. Néha sokáig gépezek este, és szoktam olyankor hallani, hogy fogja az ágyban a kis poharát, felnyitja a fedelét, szlopál egy kicsit belőle, becsukja, és alszik tovább. :)

    Persze gyereke válogatja, egy barátomnál a kétéves kissrác a mai napig többször felkel éjszaka, és kéri a tápszert. Nem irigylem őket.

    Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés