Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Yeffy #27626 üzenetére

    Nyc-Ben az angol szó szerint b.szta a fülem. Iszonyat ocsmány rágógumi amerikai angol. Kb sírva menekültem vissza UK-be. Mi nem tetszik. Az egészségügyi rendszer, hogy nem tudsz gyalog elugrani a boltba, hogy nyc belvárosában nincs normális élelmiszerbolt, ami van, ott meg óriás méretű kávé, meg tankok mindenhol, de hogy hozzávalókat vegyél egy szendvicshez autóba kell ülnöd. A várost én sokkal modernebbnek gondoltam, olyan volt, mintha húsz évet vissza repültem volna az időben Európához képest . Ja egészségügyi rendszer, velem nem is szerződnének, mert genetikai cukorbeteg vagyok, amit a lányunk is örökölt. Összeségében a kb két hét a keleti parton nekem óriási csalódás volt, és nem tudom mit esznek rajta a népek . Max turistának vagyok hajlandó elmenni oda .
    Es teljesen igazad van, ez felszínes , vigyorog i mindenkire, rosszat nem említeni típusú hozzáállás, ami pl iszonyat rossz, ha valaki valamit elcseszett, és nem vállal felelősséget, és nem lehet megmondani, hogy ez így ahogy van nem jó. Ja és persze az, hogy bárkinél lehet fegyver ( mármint pisztoly) , az egy hatalmas fekete pont azzal együtt is, hogy a rendőrség jogköre mennyire brutális. Ha hasonlítanám kene, kb Németország 30as évek közepe az érzésem velük kapcsolatban .
    Ezerszer inkább Kanada ( Torontóba is elmentünk, imádtam)

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés