Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • khron78

    őstag

    Szeretnék egy feketét kérni ennek a tisztességtelen embernek: agba

    Több néven is fut, viszont én ezen vásároltam tőle egy Nintendo 3DS konzolt (kérem a moderátorokat, amennyiben utána tudnak járni, tegyék ide a hirdetés linkjét, mert én már nem látom), amivel problémám adódott!
    Csak a vaterás van meg, mert ott is futott:
    [link]

    -vásárlás előtt rákérdeztem, hogy európai-e a gép, amire ő igent mondott, ezért átvételkor nem gyanakodtam arra, hogy ennek ellenére USA ntsc régiós, mivel eu-s tápot mellékelt hozzá.
    Ezt a problémár vásárlás után 30! percen belül jeleztem, mire az "így jártam" különböző módozatait kaptam meg válaszként!

    -eltelt 2 nap, akkor figyeltem fel arra, hogy kikapcsolt állapotban is melegszik a gép.
    Nem sleep módban, hanem teljesen kikapcsolva!

    Magyarul 44eFt-ért vettem tőle egy konzolt, amit egy európai játékkal sem lehet használni, ráadásul hibás is.

    Idézet pár sms-ből:
    -Figyu, nem vetted drágán, ha veszel bele r4-s kártyát megeszik mindent -(kivéve a 3ds kártyákat, meg ugye ez illegális tevékenységnek számít)
    -Nem érzem, hogy át vagy verve, olcsón(!) vásároltál utcán.Nem mondtam egy szóval sem, hogy garanciát vállalok.Számlád van? -(no comment)
    -Számla és szerződés nélkül semmit nem kell vállaljak!
    Ez nem csalás, hanem a te tudatlanságod.

    Na, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit gondol ezek alapján.
    Én először dőltem be egy csalónak, tanulságos volt!
    Köszönöm a figyelmet!

    [ Módosította: Oczu ]

Aktív témák

Hirdetés