Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petie


Petie
veterán

nos nyitottam már egy gyűjtő topicot, mivel annyi aerocoolos topic van és mind más :)

ide meg jöhet minden ami AeroCool.
én nagyon csípem ezt a gyártót, mert szeretem a világítós, szines dolgokat amiket ők csinálnak.

amit most kinéztem magamnak az az AeroCool GateWatch. csak sajnos még nem lehet itthon kapni. külföldön 50 dolcsi körül van az ára. remélem 10k alatt marad...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) hcstuning


hcstuning
tag

Biztos jó ventiket gyárt (nekem még nem volt) viszont hangosakat. Én próbálok a csendességre menni szval nekem nem annyira jön be emiatt...

-=Joey=-

(#4) Domy válasza hcstuning (#3) üzenetére


Domy
aktív tag

Hát nem tudom hallottál-e már pl. Aerocool aluházasat, az sztem csendes...

(#5) Petie


Petie
veterán

nekem uv-s 8 centis ventik vannak, igaz hangosak de azért lesz előlapi panel hogy leszabályozzam :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7) Full


Full
tag

NEkem Aerocool házam van +7 Aerocoool venti és nem hangos anyira!
Gyönyörű kék minden ami benne jó:D Sőt az Aercool táp is xépen virit a maga 550W jával:D Szerintem a Desing szempontjából elsőosztályú az Aerocool! Sőt azért eléggé jó minőségüek is,ne mcsak xépen világítanak:D

zizz

(#8) Petie válasza Full (#7) üzenetére


Petie
veterán

jaj dejo hogy ilyen tápod van :)
full uv-s meg minden :D:D ez a gyengém!!! hogy muzsikál miota van meg?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9) CWorm


CWorm
aktív tag

Üdv!
Pár napja vettem egy ilyen házat:


Csak annyit mondhatok, hogy nagyon zsír! :)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#10) Petie válasza CWorm (#9) üzenetére


Petie
veterán

jaja olvastam a aeroccol házak totyikban :) nekem is tetszik de nem cserélem le x202-t :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#12) Full válasza Petie (#8) üzenetére


Full
tag

kb 2 hónapja van meg és tökéletes:D
gyönyörű króm külső és a kábelek is jók! Full UV aktívak persze de van a tápban 2db 8cm es kék ledes cooler!Halk és faxa!

zizz

(#13) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Szevasztok.
Én is csipázom az Aerocool-t,a procimon Egy DP101-es csücsül házilag rábizbasztolt nyoccentis kékledes ventivel;]Meg van egy kék hidegkatódom is meg mostanában jön meg a két X-Flow venti amit lehet állítgatni.Szal' én megvagyok elégedve velük.

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#14) Petie válasza Full (#12) üzenetére


Petie
veterán

na az király, akkor majd ha lesz cashom akkor beruházok egyre :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#15) Majstor


Majstor
senior tag

SZvSZ!
Nekem lenne egy kérdésem...
Spóróljak még egy kicsit egy GlacialTech SlilentBreez 3-as hütöre vagy vegyek egy AeroCool Phantom-ot???
(GT 19db - AC 30db)
:U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#16) Majstor


Majstor
senior tag

UP

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#17) Petie válasza Majstor (#15) üzenetére


Petie
veterán

nos, ha aerocoolt választod akkor max raksz rá egy csendesebb aerocool hűtést, ha zaj nem számít Neekd akkor hagyhatod is.
Glacialtech-ről nem tudok semmit, ha mutatsz linket akkor tudnék választani :)

mijen procira kell?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18) Full


Full
tag

Nekem van egy darab Aerocool S202 es házam eladó!
Kit érdekel? 1 hónapos de kifogástalan! Alaplap még nem volt benne!
Dobozzal stb! az ára:8000FT

zizz

(#19) Full


Full
tag

http://www.hardware-rogge.com/bilder/g110.jpg

a házról

zizz

(#20) Majstor válasza Petie (#17) üzenetére


Majstor
senior tag

A link: www.GlacialTech.hu
A Cooler: SilentBreeze III

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#21) Petie válasza Majstor (#20) üzenetére


Petie
veterán

hmm megnéztem...nekem aerocool jön be...ha meg hangos akkor csere másik coolerre...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#22) Full válasza Petie (#21) üzenetére


Full
tag

Jó de melyik hűt jobban?:D Ez itt a kérdés:D

zizz

(#23) Petie válasza Full (#22) üzenetére


Petie
veterán

nya ezt nemtom :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24) Majstor


Majstor
senior tag

Kinézetre az AeroCool viszi a pálmát...
De a Hang/Hö versenyszámban egyértelmüen a GlacialTech...
-(Info a másik Topic-ból)-

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#25) Z10N


Z10N
veterán

AeroCool AeroPower II+ SE 450W (aPFC) (16k)
AeroCool High Tower HT-101 (6k)

Z10N

[Szerkesztve]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) Petie válasza Z10N (#25) üzenetére


Petie
veterán

köszi infot. mustárban nem láttam 450eset. ezt hol lehet venni? és aholo ez van mennyi az 550es?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#27) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#28) mobal válasza Petie (#27) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ram petie :DDD

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29) Petie válasza mobal (#28) üzenetére


Petie
veterán

micsoda?:)

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#30) mobal válasza Petie (#29) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Aerocool lifestyle! :D nekem egy mercury kob01 -es házam van! :D :) :) :C

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#31) Full válasza Z10N (#25) üzenetére


Full
tag

Én 20K ért vettem az 550 est akkor az jó?:D Persze garival mindennnel együtt

zizz

(#32) Petie válasza Full (#31) üzenetére


Petie
veterán

mustárban? én is 550eset akarok, de joért el kéne passzolnom a chieftecem :) meg még nemtom hogy jöök ki anyagilag a honapban...szal sok sok megváloszalatlan kérdés :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#33) Petie


Petie
veterán

örömmel hirdetem hogy UP-polok :C
ja meg azt is hogy péntekre jön computermode-ba gatewatch előlapi panel, vagyis nekem ezt mondodták :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34) devast válasza Full (#7) üzenetére


devast
addikt

Neked nem hangos aza táp ? Én nemtok mellette aludni :O

(#35) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#36) Jho válasza Z10N (#25) üzenetére


Jho
csendes tag

Igaz az aerocool phantom ledes meg jól néz ki, de szerintem érdemes megtekinteni a http://www.primecooler.com/ címen a Hypercool III+ CPU hűtést is! AHypercool II+ csak 6000 HUF a III+-os sem sokkal lehet drágább. Nekem jelenleg egy AeroEngin Jr fekete házam van benne egy II+ hűtéssel, és az extrémen felhúzott 2500+ Bartonnomat 1833-ról 2310-re húztam és a max hőmérséklete nem több mint 58 fok, míg a GlacialTech SlilentBreez 3 nem bírta a hőt leadni, alap járaton is 65 fokos volt a CPU, ha terhelés alá került hamar elérte a bűvös 70enet ahol a proci már nem stabil és azonnal lefagy a rendszer. Tehát ha jó hűtést akarsz, akkor a Hypercool III+-at ajánlom bátran mindenkinek, és ha a zaj is zavar (ami nem hangosabb max RPMen mint az Aerocool) akkor a Zalman ugyanilyen CPU coolerét ajánlom, igaz az már kb a duplája de csak kb 24db a max zajszint. Ha nem tuningol az ember akkor elég a Hypercool III+ is a legkissebb RPMen amikr is csak 15db a zaj. Szóval ha jó hűtést akarsz, és nem létfontosságú a led a ventinél akkor a Hypercool III+ messze a legjobb, jól néz ki, csendes és mellesleg jól hűt! :U

(#37) Petie


Petie
veterán

de rég vootam itten :U

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#38) Petie


Petie
veterán

up

nem tudja vki ki a hazai aerocool disztributőr (asszem igy hijják akihez egyből jönnek a gyártotol a termékek:) )?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#39) Petie


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#40) Petie


Petie
veterán

no vettem egy aerocool gatewatchot végre:) nagyon tetszik csak egy baja van. nem kompatibilis x202 házzal :P
ha beteszem egyenesen akkor a csavar helyek rosszul vannak igy csak kicsit döntve tudtam behelyezni. kicsit randa így de nemtom hogy mit lehetne csinálni mert semmi sincs elfredülve:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#41) Hypp


Hypp
tag

Van egy AeroCool Jetakármicsoda házam. Sokakat zavar az oldalsó venti szélzaja, ez engem nem érdekel. Annál inkbb probléma, hogy a bazinagy elülső 12cm-es venti porszívóként működik. Ha reggel letakarítom a védőrácsról a port, este megint poros --> 2 hét belső-nem-takarítás következménye a CPU 2-3 fokkal történő melegedése, ugyanis a sok por (gondolom) szépen belemászik a CPU hűtőbordájának lamellái közé. Na, sebaj, az én gépem már csak ilyen:D Gondolkodtam valami porszűrő eszkábálásán, de még nem jutottam el odáig. Keretre szorított harisnyára gondoltam, amit szépen beteszek a gépházon belülre, közvetlen a 12-es venti mögé. Vélemény? Csináljam:F

Bite my shiny metal ass!

(#42) Petie


Petie
veterán

[link]

van valakinek infoja hogy terveznek-e europai értékesítést? nagyon babán néz ki ez a cucc :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#43) Petie válasza Petie (#42) üzenetére


Petie
veterán

up

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.