Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adatforgalom pánik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BlackV


BlackV
senior tag

Sziasztok!. Most jutottam el odáig hogy netre előfizessek...:) A szolgáltatás, (kábelnet start 512/96) havi 3GB adatforgalmat biztosít. A kérdésem az lenne, hogy elérem-e ezt a szintet ha nem töltök le sokat ;) , és csak szörfölésre, valamint online játékra használom? És elegendő 512/96 arra, hogy neten játszak??? thx

(#2) BlackV


BlackV
senior tag

Nem baj, azért jó topic volt :DD :DD
Biztos nagyon értelmes kérdés volt...

(#3) x_o_n válasza BlackV (#2) üzenetére


x_o_n
veterán

szerintem kevés a feltöltési arány a netes gaméhoz,kicsit akadozni fog a kapcsolat

(#4) Alex91 válasza BlackV (#1) üzenetére


Alex91
félisten

Adatkorlatosat nem erdemes vanni, foleg, ha jatszani is akarsz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) szandisas válasza BlackV (#1) üzenetére


szandisas
senior tag

Nekem 512 es korlátlanom, van, gondolkodtam én is rajta, hogy korlátozottat kössek, mer olcsóbb... Viszont: 0 letöltés, mert, ha átléped a korlátot fizetni, kell, és az igen kellemetlenül érhet.(én legalábbis félnék... :D ), sztem havi 2-3k-t simán megér a korlátlan-nekem legalábbis. Másrészt az a 3gb az nagyon kevés szvsz ;)

aláírás

(#6) Padree válasza BlackV (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Üdv!

Egycipőben járunk, csak az enyém szűkebb: Kábelnet Light

Na mire elég a sávszél és az adatforgalom? Tudtál játszani? Én még nem próbáltam, kevés az időm és ha esélytelen akkor nem is erőltetném.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#7) Padree


Padree
senior tag

Nah, jáccottam: Call of Duty 2 (multiba a neten), 10Kbájt/s letöltés, 2-3Kb/s feltöltés, 1 óra alatt kb. 36Mb - deez csak számított adat, gyíkarc T-online két hete nem frissítette a forgalmi adataimat. Ha lesz biztos megírom - gondolom nem vagyok egyedül akinek számít (sajnos).

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#8) kraftxld válasza Padree (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az on-line üfsz-en nézed?
Vagy használhatsz DU-metert az is szépen számolja a forgalmat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Padree válasza kraftxld (#8) üzenetére


Padree
senior tag

Jaja aztnéztem, nemírja csak 04.15.-ig. Nemtudom mikor frissítik? DuMetert használok de nem azonos az üfsz-es forgalmi adatokkal (másik adatforgalmas topikban leírtam miért).

Csak azért írom le ezeket hátha valaki hasonló neten (adatforgalom korlátos) gondolkodna és talán letud szűrni a tapasztalataimból valami számára hasznosat (nekem anno jól jött volna ha előre tudom mi mennyi).

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#10) kraftxld válasza Padree (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálam 04.23-ig van forgalmi adat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) Padree válasza kraftxld (#10) üzenetére


Padree
senior tag

Hajnalban néztem 5:10-kor, akkor még nem volt (azaz csak 15-ig). Ittmeg (melóhely) inkább nem írom be a kódom. Minden hétfő reggel frissítik, vagy munkanaponta?
Mindegy, du. megnézem és pontosan meglesz. Ha tényleg barátságos mennyiség lesz a haver is belép a buliba - azt jól elkenem a szájját :) .

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adatforgalom pánik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.