Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit bh-7 +800 fsb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi' van egy fent említett alaplapom és most szeretném kicserélni a Celeron Prockóm egy P42400 800FSB 512L2 típusúra. Csak van egy kis gondom, a lap 845PE chipkészletű és a 800FSB túlhúzva táogatja. Arra szeretnék kijukadni ,hogy mindegy -e ,hogy 800 v. 533 az FSB -jű a processzor és ,hogy a benne levő két db 256/333 samsung ramom menni fog e vele.

A keresőbe nem találtam ilyen topicot. :) :U

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) Viktor77 válasza mobal (#1) üzenetére


Viktor77
titán

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=58452&arc=f[/L]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) mobal válasza Viktor77 (#2) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

kösz ez most kiábrándíott és sokat segített. (télleg) úgyhogy nem 2400/800 hanem 2660/533 -lesz! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4) Angie™ válasza mobal (#3) üzenetére


Angie™
addikt

ÁLLLJ ÁLJJ ÁLJJJ

menni fog benne a 800 proc

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Viktor77 válasza mobal (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont az is ottvan, hogy a BH7-II ben minden gond nélkül kéne menni a procidnak. Neked még az 1 van?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Viktor77 válasza Angie™ (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Menni fog, ezt már megbeszéltük.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Angie™ válasza Angie™ (#4) üzenetére


Angie™
addikt

csak be kell állítani a biosban 12*200 FSb-t.. persze függ a ramoktól is..

mindenképpen 800-as procit vegyél.. legrosszabb esetben a 333-as ramokkal szinkronban 1:1 -ben fog menni a proci vagyis 12*166MHz azaz 2 gigán..
de ha birják a ramok a tuningot akkor mehetnek akár többen is.. aztán majd később ha lapot és ramokat cserélsz sokkal jobb lesz..

533-as nem éri meg, nem lenne sokkal gyorsabb.. és ne feledkezzünk meg arról hogy ott a 800-asban a HT is.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) Angie™ válasza Angie™ (#7) üzenetére


Angie™
addikt

Korrigálnék, azt hittem 400-as P4 ed van... hmm most hogy látom celeron, annál mindegyik jobb:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) mobal


mobal
MODERÁTOR

jah de épp ez a baj ,hogy nekem kéne akkor a 2400mhz és a ramoknak meg a 333sebesség. nemtom ,hogy 1-es a lpom de kb. most egy éve vettem és még ne akarom kicserélni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#10) mobal


mobal
MODERÁTOR

honnan tudom ,hogy BH-7 2-es a lap?
upp!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11) mobal


mobal
MODERÁTOR

upp! :)) :)) :)) :)) :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12) Angie™ válasza mobal (#9) üzenetére


Angie™
addikt

milyen 1-es meg 2-es lapról beszlsz???:F:F:F:F

egy fajta BH7 van, (meg BH7-E esetleg).. rátöltöd a legújabb biost és kész.. nem értem mi a baj?!:F

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#13) Esmein válasza Angie™ (#7) üzenetére


Esmein
nagyúr

A ht kb sz*rtnemér :D Bár ez magánvélemény, ettől még a 800-as fsbs tényleg odavág az 533-asnak.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) atuci


atuci
senior tag

Hali!

Nekem is ilyen lapom van. Most egy 2.8-as P4-et használok benne egy db 512-es 400-as DDR RAmmal (noname-xerox).

A lap nem volt hajlandó elindulni a 200-as FSB-vel, de 199-el tökéletesen fut. :F

Sajna a ramom nem nagyon bírja a 200 feletti fsb-t, és az 1:1 arány a legkisebb a CPU FSB : DDR RAM sebességek között.

De nekem még igy is jobban megérte 800-as P4-et venni, mint 533-at, mert abban van HT.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#15) mobal


mobal
MODERÁTOR

jah csak én nekem 2db 333-as ramom van és azt nem akarom lecserélni. ha meg majd ezután újra veszek vmit az új (p5?) alaplap + proci lesz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit bh-7 +800 fsb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.