Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Undead


Undead
csendes tag

már ilyen a hangulatom: :(( :O :F :Y :((( vettem új cuccokat, stb,,, szoptam mint a torkos borz, végre elindul a gép, felteszem xp-t, setb.. és jönnek a problémák

Asus p4p800-e delux alaplap abit 9550-es radeonnal, a helyzet az, hogy amíg nem teszem fel a chipkészlet driver-t, addig a ati-panelen 1x-es agp-t ír, driverkészlet telepítés útán 8-osat, de standard 1x-es sebességel üzemel, pl Jedi Knight - Jedi Academy alatt, megy 31-36fps-t, de azt fixen, havernak ugyan ilyen config mellett 280fps-t, és valamelyik szar, vagy az alaplap, vagy a vidkártya, vagy vmi más, de ha vki tud vmi megoldást, akkor nem venném rossz néven, ha megosztaná velem.

proci: 3.0GHz Intel (R) Prescott 1MB Cache
alaplap: asus p4p800-e deluxe (8x AGP)
vga: abit radeon 9550 128MB ram (8x AGP)

The sun is slipping into blue. The Angels of Night come true.

(#2) mobal válasza Undead (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

legfrisseb alaplapi driver + catalyst? próba másik karival + lappal.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Undead válasza mobal (#2) üzenetére


Undead
csendes tag

már próbálva, szar az alaplap agp-je, szedhetem szét, vihetem vissza boltba, kurvajó, és mivel nem kötelesek rögtön kicserélni, baszhatom 30napig a rezet...

The sun is slipping into blue. The Angels of Night come true.

(#4) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

nekem is voltak kis gondok a 9550@9600-ommal. Alaplapi AGP driver feltelepítése oldotta meg a problémát. Az alap windowxp-s driver beadta a kulcsot a 9550 láttán, fx5200-al viszont jól megvolt.

--- Geri vagyok ---

(#5) azértse válasza Undead (#1) üzenetére


azértse
csendes tag

Intel Application Accelerator progit feltelepítetted? Nem tudom, hogy ez-e a baj, de ha igen, akkor sürgősen uninstalláld, mert csak árthat!!!

(#6) Undead


Undead
csendes tag

alaplapi chipset driver van csak fent, és nem hajlandó működni

The sun is slipping into blue. The Angels of Night come true.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.