Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csabyka666


csabyka666
addikt

Először is bocsi a topic-ért, de nem találtam sehol sem megoldást a problémámra. (Jártam az AN8 topicban is)

Szóval az a bajom, hogy egyszerűen nem tudom működésre bírni az alaplapi lan portomat. Állandóan ezt a szöveget kapom: "Egy hálózati kábel nincs bedugva"
BIOS-ban engedélyeztem, driver fenn van, a lan kábel jó. Nem tudok mire gondolni. Próbáltam már 32 és 64 bites XP-vel, 32 és 64 bites Vista-val, de semmi. Ugyanez a hiba.

A hab a tortán, hogy 2 napja csak úgy próbaként bedugtam a ruter-t az alaplapi lan-ba, és a ledek villogatak. :Y Gyanús volt, mert eddig nem ment soha. Na mondom hurrá, jó a cucc. Nyomtam is egy új Win-t a gépre, egész telepítés alatt frankón villogott, ahogy kell. Feltelepedett a Win, még mindig villognak. Na ugyebár alaplap driverek fel, és innentől "Egy hálózati kábel nincs bedugva" szöveg. :W

Valaki segítsen pls, mert már nem tudok mire gondolni. :F Olvastam, hogy valamit kell változtatni a lan kártyánál, ilyen "full duplex" dolgokat, de nekem az sem segített. Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2) csabyka666


csabyka666
addikt

Jah, az eszközkezelőben természetesen ez áll: "Az eszköz megfelelően működik".
Meg valamit alkottam a BIOS-ban a Power Management-nél, de nem tudom, valami köze van-é a 2-nek egymáshoz. :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki...?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki más?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#5) csabyka666


csabyka666
addikt

Király...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6) csabyka666


csabyka666
addikt

Elvagyok ám így magamban !

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#7) csabyka666


csabyka666
addikt

Na jó, szerintem egyszerűbb, ha elfogadom, hogy az alaplapom lan portja gyárilag szar...köszi a segítséget mindenkinek! :((( :W

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Javaslatom, hogy használd továbbra is az AN8 topikját, választ valószinű ugyis ott kapsz. Vagy a gariztást tudom még javasolni.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.