Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Ismét nethez jutottam. Végre!
Már kezdtek rajtam mutatkozni az elvonási tünetek. Sebaj. Átkötettem a netet Anyuékhoz. Hétfőn jönnek bekötni ha minden igaz.
Úgyhogy ismét lesz mivel elb*aszni a szabadidőm...
Amíg nem volt netem kiolvastam 1-2 könyvet. Az 1ik a már említett Da Vinci-kód. Háááát.
A könyv maga tetszett, bár a vége nem igazán volt jó. A másik pedig az Ügynök voltam Magyarországon. Talán ez a pontos címe. Érdekes olvasmány azoknak, akik mindenféle előzetes kutakodás nélkül elkezdik fikázni az előző rendszer ügynökeit.

Az exem és én megpróbálunk barátok maradni. Mondtam neki, hogy ha sikerül, akkor mi leszünk az elsők a világtörténelembe akinek ez sikerül. Szerinte ez egyáltalán nem lehetetlen. Mondtam neki, hogy ez max addig fog működni, amíg valamelyikünk új párt nem talál. Meglátjuk...

Közben 2 napot lent töltöttem Bogácson. Megállapítottam, hogy olyan csajok szaladgálnak kis hazánkban, hogy az hihetetlen. Csorgott a nyálam rendesen. De nem kapkodok el semmit.

Remélem hétfőm már otthonról írok ide.
Mára ennyit a tudomány és a technika világából...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.