Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  A mozi miért van fejjel lefelé? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) qqchka


qqchka
csendes tag

Ismét itt a tudatlan!
Van egy igen karcsú kis gép(IntelP.233MMX/192Mb/Asus-3dp-v264gt/pro/4Mb-video/Sb32awe/acorp5tx29-alaplap/modem), ami nem tudni miért a nagyobb avi filéket(na nem hal), fejjel lefelé kissé be szines kockázva képes csak lejátszani. Van némi codec felrakva a gépre,de úgylátszik nem az igazi , vagy csak a gép nem képes többre?

qqchka

(#2) Cathfaern válasza qqchka (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos a fejjel lefelé lejátszás az codec hiba, majd akik nálam jobban értenek ehhez, azok megmondják mi a teendő. Viszont attól félek, hogy az 233Mhz-es processzor eléggé karcsú egy normális felbontású divx-es filmhez. Szóval lehet, hogy ez nem fog összejönni :( (persze kívánom, hogy ne legyen igazam)

(#3) marcee válasza qqchka (#1) üzenetére


marcee
addikt

Mert egyszerre van telepítve két felirat lejátszó program. pl: DivXG400 és VobSub.
Szvsz csak a vobsub-ot hagyd fent, ill. a config-jában ki kell kapcsolni a flip image-et.

\m/

(#4) Goose-T válasza qqchka (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Welcome to the Goose(r) Helpdesk Service(tm)!

Our advice:
Try the RadLight media player application. You can flip the picture with this software easily!

Thank you for using helpdesk!!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) qqchka


qqchka
csendes tag

Köszike Minden válasz adónak!
Sajna Prociból most Még csak ez van.
Megnézem a több feliratozot is, ámbár mint laikus lehet, hogy ez több időt vesz majd igénybe, de mindenképpen jelzem az eredményt.

qqchka

(#6) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

Én hallottam olyasmiről, hogy valami shareware progi ha lejár az engedélyezett idő megfordítja a képet. Nem tudom mi volt az de talán segít.

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#7) qqchka válasza marcee (#3) üzenetére


qqchka
csendes tag

Szevasz itt az analfabéta!
letöröltem mindenféle codecet így viszont nem hajlandó betölteni semmit.Szerinted mit kellene feltöltenem,hogy meg tudjak nézni egy mozit?

qqchka

(#8) ch.peter válasza qqchka (#7) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Hali,
bár nem hozzám szólt a kérdés, de a megoldás a következő lesz:
[L]http://ace.subpage.net[/L]
Innen letöltöd az Ace mega codec packet
ajánlom a Hyper Editiont nem kicsi, de minden benne van).
Installkor felajánlja, hogy futtat egy agressive remover -t, ezt engedélyezd neki, mert ezzel eltávolít minden eddig installált codecet.
Feltelepül, Reboot.
Ha még mindig fordítva jön be a kép:
az óra mellett megjelenik egy kis zöld nyilacska (asszem a G400 ikonja).
Jobbklikk és a flipped image -re (vagy valami hasonló, de a flipped biztos benne van) kattintani egyet.
Kész.
Ha ez nem segít akkor passz. (de általában ez szokott lenni a hiba)

(#9) Sanya


Sanya
nagyúr

nekem anno 233MMX volt és nem nagyon(értsd: egyáltalán nem) bírt a divx-es filmekkel...

BOCS

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) qqchka válasza ch.peter (#8) üzenetére


qqchka
csendes tag

Köszike!
Most jutottam el oda, hogy letöltsem a megadott címről amit javasoltál. Igazad volt nem tul rövid, de akkor is megpróbálom, Hátra van még 1ó50perc, majd jelentkezem.
Még egy Kérdés.:
Adva van Win98, két PCI videókártya(asus 3dp-v264Gt/pro, S3 akármi)
és nem hajlandó az Op-rendszer felajánlani a kétmonitoros
rendszert.Miért????

qqchka

(#11) VladimirR válasza marcee (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a divxg400 NEM feliratozo
az csak egy extra a progiban, alapesetul arra szolgal, hogy a g4x0 karikon jol jelenjen meg a kep, mivel azokon neha fejjel lefele jelenik meg a kep:

DivXG400 allows Matrox G4x0 (and perhaps also NVIDIA GeForce users) users to work around choppy playback and unability to use DVDMax with some DivX, MPEG4, WM7, WM8 (and possibly more) clips.

ne hasznalj kodekpakkot, mert minden sz@rt, felrak, amirol nemtudod, hogy mi, es nem is kell

(#12) VladimirR válasza VladimirR (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a vege nem neked szol, hanem a topicinditonak

(#13) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Na. WinMediaLamer megfordítja az MPEG2 kódolású filmet.
Megoldás: BSPlayer. Jó, nem fordít és még az orrot is tisztíccsa. Azt esetleg nem.
Ja és feliratoz is. Magától.
Radlight-ról rosszakat hallani, állítólag kémprogramok vannak benne.
BSPlayer jobb meg többet is tud.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#14) LordX válasza Warlock_42 (#13) üzenetére


LordX
veterán

A BSPlayer gyíkarc... Sok procit zabál. Használjatok inkább RadLightot, vagy MicroDVD Playert.

(#15) VladimirR válasza Warlock_42 (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem a wmp forditja meg a kepet, hanem a divixg400 :DDD

(#16) qqchka válasza qqchka (#10) üzenetére


qqchka
csendes tag

Szevasz!
Az analfabéta ismét jelentkezik.
Igazad volt a kép nézhető formában lenne, csak a kép töredezett, a hang folyamatos. Mégis csak(lehet, hogy Sanya1-nek is igaza van) kicsi a proci és a memória?
Üdv.

qqchka

(#17) hobizoli válasza qqchka (#16) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A video codec tulajdonnsagainal a Post Processeing-t vedd a full minimumra. Vmivel kevesebbet akar majd szamoltatni a CPU-val. Ez akkor is segit, a kep lassan elcsuszik a hangtol (szinkronban). Erre akar meg egy 750MHz-s gepnel is szukseg lehet (Divx/Xvid 720x576 ill 720x480 kep + AC3-s hang).



hobizoli

több drón kell ;P

(#18) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A topic címéhez csak annyit:a mozi _nincs_ fejjel lefelé,ezt tanusíthatom.Legalábbis a Reloaded alatt még senki se lógott fejjel lefelé a plafonon:)) :))

(#19) Lobonc


Lobonc
tag

a memoriad eleg max a videokaridban nincs eleg itt tenyleg a proci a ludas inkabb!

Én AC+ mat legujabb divxet winfos media player 9et meg bs playert hasznalok es nincs olyan film amit szarul jaccana szal sztem nem eri meg kodec packot felrakni azzal voltmar hogy winfos instalt ertem csak el!

(#20) qqchka válasza hobizoli (#17) üzenetére


qqchka
csendes tag

Szeva!
Én mondtam, hogy analfabéta vagyok!
Mindent levettem a minimumra(gondolom csak nem értem Post Processeing-t ), de nincs változás.
Üdv.

qqchka

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  A mozi miért van fejjel lefelé? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.