Hirdetés

2024. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Draun01


Draun01
tag

Vicces azok után hogy az egész telefon marketing kampánya az volt hogy részenként összeszerelték a telefont. Azt sugallva hogy ezt bárki megteheti.

Pixel 6a. OP Nord 2t. Xiaomi Pad 6 Pro.

(#2) bollokcs80 válasza Draun01 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ahol szerelhető is, ott sincs benne sok köszönet - lásd Nokia/HMD, egy akkucsere is minimum egy tucat csavar és fél óra szerelés. :U :(((

B.Cs.

(#3) xsjado93 válasza Draun01 (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Több külföldi fórumon láttam a “szegény ember FairPhone-ja” kommentet, szóval jól működik a megtévesztés. Nem bánnám, ha tényleg olyan szinten követné a fenntarthatósági irányelveket, főleg ilyen áron.

Your life is a lie.

(#4) judas13


judas13
addikt

Magam részérő a lecsavarozható hátlapot nem is kötöttem össze - itt legalábbis - a szerelhetőséggel. Az irány mindenesetre dícséretes jelen esetben.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) Graphics válasza Draun01 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Mondjuk én a kampányban ezt nem éreztem, a kiegészítőkre és a csavarra volt helyezve a hangsúlyt, de sehol nem mondták, hogy szerelhetőbb.

Ezt miből érezted? Erre gondolsz?

Elküldöd azt, ahol ez a részenként összeszerelés látható volt? Ez eddig nem jött velem szemben. :R és kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#6) Draun01 válasza Graphics (#5) üzenetére


Draun01
tag

Instán volt egy kampány a CMF tech oldalon, ahol minden nap részről részre összeszerelte valami hiresebb tech influenszer a telót megjelenéséig. Így reklámozva annak komponenseit is.

Pixel 6a. OP Nord 2t. Xiaomi Pad 6 Pro.

(#7) Graphics válasza Draun01 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Na majd rákeresek. :)szerk. Megvan.

Hát ez kimaradt nekem :R

Hát, akkor jó lett volna ez a fícsőr. :DDD

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#8) zzolika


zzolika
aktív tag

Emlékszem még a régi szép időkre: hátlap lepattint, aksi kipattint, új aksi be, hátlap vissza. Nem tartott tovább fél percnél és egy csavar sem kellett hozzá. Az utángyártott aksi pár ezer Ft volt, és megint ment a teló mint egy új.
Lehetett kapni különböző színű, mintás házakat, szintén aprópénzért. Egy régi Nokián a teljes borítást (előlap, hátlap, gombok), azt is egy perc alatt lecseréltem.
Persze ez ma már nem éri meg (a gyártóknak), vidd szervizbe és fizess ki 20-50ezreket...

(#9) Graphics válasza zzolika (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Az idő megszepiti ezeket az emlékeket.

Azért a szar minőségű aksikkal total szívás volt már akkor is.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#10) Obyboy válasza zzolika (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem véletlen tett a Nokia a gyári aksikra hologrammos címkét. A utángyártott aksikkal volt baj bőven. Jobb esetben csak gyorsan vesztett a kapacitásából, rosszabb esetekben felpúposodott.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) bollokcs80 válasza Obyboy (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jártam így én is... :U

Meg olyanba is belefutottam, hogy szürkeimportos Nokiánál eleve volt valami hiba és a gyári akksival is merült mint a franc.... :(((

B.Cs.

(#12) Garzonrobot


Garzonrobot
kezdő

Ha emlékeztek a Siemens A40-en (asszem) volt cserélhető mintás papír/plasztik lap a kijelző körül, csak az átlátszó műanyag takarót kellett lepattintani róla. Az is amolyan nesze semmi dolog volt, de így utólag menő. :))
Persze akksit is egy mozdulat volt cserélni, azon kívül nem sok minden volt benne :DDD

(#13) judas13 válasza zzolika (#8) üzenetére


judas13
addikt

Azok a régi szép idők, nagy hátlap, aksi, (ledes) antenna cserék :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) noss


noss
tag

* akksi

kár hogy a hátlap jobb alsó kerek bigyójáról egyetlen szó sem esett :(

[ Szerkesztve ]

noss

(#15) Graphics válasza noss (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Azóta megjelent és tudni lehet miért van ott.

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#16) noss válasza Graphics (#15) üzenetére


noss
tag

köszi

noss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.