Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ezek a kapcsolók mennyire hangosak?

(#2) dqdb válasza HThomas (#1) üzenetére


dqdb
nagyúr

Körülbelül annyira, mint egy átlagos lineáris, nincsen a kapcsolókban belső tompítás halkításhoz.

Érzetre sokkal simábban járnak, mert lenyomáskor nem súrlódik egymáson két fémfelület a hagyományos MX belsővel ellentétben, plusz a szoftveresen állítható érintkezési pont a nagy extra.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#3) Németh Péter

Most direkt végignéztem egy tesztelői videót erről és ennek is ugyanaz a baja, mint az elődjének a K70 RGB Pro-nak. Egyszerűen csilingel, mint egy kanyarodó villamos, gépelés közben. Főleg a középen lévő gombok. Először nem is értettem, hogy miért van ekkora villamos forgalom, pont amikor dolgoznék este. Aztán gyanús lett, hogy nincs is közelben villamos. A vége az lett, hogy visszavittem a francba az egészet. Egyszerűen az őrületbe kergetett este a csilingelés. Napközben mondjuk nem volt annyira zavaró. A billentyűk háttérvilágítását mondjuk visszasírom, az nagyon profi.

[ Szerkesztve ]

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Magyon tetszetős, de az ára riasztó...

https://www.coreinfinity.tech

(#5) Reggie0


Reggie0
félisten

Engem jobban izgatna, ha minden egyes gomb egy szolenoid+magnest-t tartalmazna es nem csak a billenesi pont lenne programozhato, hanem force-feedback is, tetszoleges profillal.

(#6) godside válasza Reggie0 (#5) üzenetére


godside
tag

nem kellene kulon minden gombba allithato haptikus visszajelzo motor?

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#7) kakuk.tamas válasza Németh Péter (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem vagyok otthon a gamerbilles témában, de a videók alapján ez tényleg az a billentyűzet, ami kizárólag játszani jó, fejhallgatóval a fejeden. Munkára meg vegyen a júzer másikat, ha nem akarja hallgatni.
A tesztelő is szerintem kidobta volna az ablakon a harmadik gombleütés után… :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Reggie0 válasza godside (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Pont ezt irtam.

(#9) NoMix


NoMix
tag

Végre ez is megszületett... 15 év után. :U Sony ps2 kontroller X gombja is ilyen
HThomas: 486dB egy leütés ami már komolyan pusztítani képes a környéket ezért nagyon óvatosan kell vele bánni & lenyomni bármelyik gombját külön parancsra lehet az elnök aláírásával.

[ Szerkesztve ]

Frissen vásárolt profil. XIRA T.E.G.

(#10) Synthwave válasza NoMix (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már egy ideje vannak ilyenek a piacon, igaz, nem sok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) godside válasza Reggie0 (#8) üzenetére


godside
tag

en viccbol irtam... csak nem volt szmajli...

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#12) Aethel


Aethel
aktív tag

Ha jól értem egy ilyennel megoldható az hogy mondjuk a Death Strandingben ha félig nyomom le a W-t, akkor sétál ha fullba lenyomom akkor meg fut?

(#13) Synthwave válasza Aethel (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jawhol.

Pontosabban nem muszáj teljesen lenyomni, a megadott intervallumon belül oda rakod az aktuációs pontokat, ahová akarod.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.