Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morzsa


morzsa
aktív tag

Megígérem, ez az utolsó próbálkozásom!
A ''6600 GT'' kifejezésre a google 1. találata ez: Bővebben: link .
Sajnálatos módon, a kártya saját témájában, vagy a vele foglalkozó tsztben, vagy hírekben sem találtam ezzel az esettel kapcsolatos információt a prohardveren. Gondoltam (én, kis buta), hogy valaki tud valamit a dologról.
Jah, sajnos az előző témámhoz nincs jogosultságom hozzászólni, különben oda írom ezt:
A linkelt cikkben semmilyen utalás sincsen az esetleges túlmelegedésre.
A linkelt témában semmi más nem foglalkoztatja a kedves tagokat mint, hogy lehetne még 50 pontot kicsikarni a P4 alapú rendszerből quamarkban vagy 3Dmarkban.
Használtam a keresőt is:
''6600'',''6600 GT'', ''''6600 GT melegedés'' kifejezésekre. Eredmény=0.


Legjobban annak örülnék, ha valaki cáfolná a fent említett hírt, mégiscsak olyan nevekett említenk, mint a Leadtek!

https://linktr.ee/wbteam21

(#2) Trak válasza morzsa (#1) üzenetére


Trak
addikt

Tessék:
Bővebben: link

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) -Jackson- válasza morzsa (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

1. 6600/6600GT topic!!!
2. vannak tulajok ott dögivel, biztosan válaszolnak
3. ha valós a hiba, és te ilyen (túlmelegedős) karit veszel, ott a garancia
4. megyek beköplek és záratom ;]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#4) morzsa válasza -Jackson- (#3) üzenetére


morzsa
aktív tag

Csak a 2.-ra reagálnék, azután zárható.
63 !!! hozzászólás alatt sem kaptam még csak egy nyavalyás linket sem a tulajoktól. Sajnos megszoktam, hogy érdemi válasz(oka)t kapok a fórumban feltett kérdésekre, nem linket egy kín-keservvel korábban már végignyálazott (ezt egyébként már kétszer leírtam), választ nem tartalmazó témára, vagy cikkre.
Sürgős lett volna, mert felmerült egy jó vásárlási lehetőség... de majd jön másik, nem igaz?

Zárható. Felejthető.

https://linktr.ee/wbteam21

(#5) L3zl13 válasza morzsa (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Milyen linket vársz? Olyat, ahol leírják oldalakon kersztül, hogy na, ma sem történt semmi: Nem égett le a kártyám?

Szvsz, ha valakinek nincs e tekintetben negatív tapasztalata, az azt jelenti, hogy a hibaszázalék nem olyan magas, esetleg az egész hír kamu.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Bobbacsi válasza morzsa (#4) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Szia Morzsa
Oyan linket nem is fogsz kapni ami ezzel foglalkozik,csak a 6600/6600GT topik olvasása
után szürhetsz le tapasztalatokat az eddigi tulajoktól .
Ha van kedved olvasd végig a topikot ,és ott voltak hozzászólások ezzel kapcsolatban .
Volt akinek a zárt házban a nem megfelelö szellözés miatt melegedett túl a kártyája,van akinek a GPU-ra rosszul (gyárilag)felkent hövezetö paszta miatt volt alapból meleg a kártyája (alapon 60 fokos volt )leszedés ujrapasztázás után min10 fokkal csökkent a hömérséklet.Mindenfle megoldások is történtek a kártya jobb hütésére is a topikban legalább 3féle megoldásról is olvashatsz
Az hogy valakinek emiatt meghalt volna a kártyája olyan még nem fordult elö ,legalábbis a topikban nem írt senki ilyenröl !
A három legelterjedtebb kártyákról van szó :
Innó
Club
MSI

(#7) morzsa


morzsa
aktív tag

Azt írták, hogy valami konstrukciós, tervezési hiba a melegedés oka. (Az természetes, hogy egy zárt házban nem megfelelően hűtött kártyák melegednek.) Aggódásom forrása a ''tervezési'' szónál keresendő.
Olyan linket, vagy infót vártam volna, ahol cáfolják, vagy megerősítik más mérvadó (nekem ilyen a prohardver) hírforrások is. Ha kacsa a hír, akkor elég lett volna annyit mondani. Remélem nincs harag.

https://linktr.ee/wbteam21

(#8) Lord Zero válasza morzsa (#7) üzenetére


Lord Zero
addikt

ha ab ovo úgy tervezték, h túlmelegedjen, akkor itt nagyon sok mindenkinek hibás, félrekonstruált kártyája lehet, mert többedmagammal soha nem tapasztaltunk ilyesmit, húzvanyúzva sem (max terhelve 52-54 fok)

aggódásod forrása sokkal inkább az egyedbetegségekben keresendő, mintsem a tervezésben
szerintem

nem, mindegy

(#9) morzsa válasza Lord Zero (#8) üzenetére


morzsa
aktív tag

Örök hála! Ezzel kellett volna kezdeni.

https://linktr.ee/wbteam21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.