Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark2001 eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:23:16

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark2001 listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Fred23


Fred23
nagyúr

Kis retrózás, kis tuning... Geforce 6200 64 bit (!) húzva hoz kábé egy alapon járó Ti4200-at:

(#2702) kicsipapucs válasza Fred23 (#2701) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Tölts fel esetleg egy hwbot szabályoknak megfelelő screent is ha van kedved, engem nagyon érdekelne!
Példa:

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#2703) Fred23 válasza kicsipapucs (#2702) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az a baj, hogy a GPU-Z nem ismeri fel teljesen jól a 6200-ast. Két változatot is próbáltam, mindkettő hibás adatokat adott, csak más volt a hiba. AIDA64 esetleg jó helyette?

[ Szerkesztve ]

(#2704) kicsipapucs válasza Fred23 (#2703) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Próbálj régebbi verziót, pl. 0.5.4.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#2705) Fred23 válasza kicsipapucs (#2704) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egy újat meg egy régebbit próbáltam, lehet, majd próbálkozok még régiekkel, de perpill nem is 6200-as van most a retrózós gépben... -ráér úgyis.

64 bites 6200-zal jutott vajon valaki Magyarországon 11k fölé? A 10800-at szerintem még tudnám hozni.

(#2706) joshua7 válasza Fred23 (#2705) üzenetére


joshua7
veterán

Próbálj egy NV Inspectort.
Ha nem megy azzal sem, nem gond, csak legyenek úgy az ablakok, mint kicsipapucs hsz-ában.

Semper Fi

(#2707) Fred23 válasza joshua7 (#2706) üzenetére


Fred23
nagyúr

Majd próbálkozok, és úgy látom, van miért:
Air és stock hűtéses, 1core-os benchek:

(#2708) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is egy érdekes retro eredmény, Socket7- ben (SS7 lap) :

Alaplap : PCChips M577
Proci : AMD K6-III+ @600 ; Socket 370 léghűtés
RAM :128MB SD 133MHz > @100MHz CL2-2-2-5
Video : AIW Radeon 9800Pro ; léghűtés gyári + 8cm sufniventi
Hang : SB Awe64
HDD : 10GB Fujitsu
ODD :
LG DVDR
LG CDRW
Win98SE ; Via 4in1 4.48, Catalyst 4.3

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2709) joshua7 válasza DarthSun (#2708) üzenetére


joshua7
veterán

Gpu-z ablak kellene még, egyébként remek cucc!

Semper Fi

(#2710) Fred23 válasza DarthSun (#2708) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ilyen procival nem nagyon tudja kifutni magát az a 9800 Pro. Gondolom, az is csoda, hogy egyáltalán ennyi pontot össze tudott kaparni.

(#2711) DarthSun válasza Fred23 (#2710) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, de itt most nem az a cél hogy a 9800Pro- t kihajtsam, hanem hogy SS7- ben magas pontszámot érjek el. Itt egy korabeli csúcslista, ebben a 6. helyre jó egyelőre az eredményem.

A 9800Pro- t majd meghajtom erősebb lapban, ott akár 20k pöttyöt is futhat. SS7- ben (AGP 1-2x) azonban a 9800Pro a leggyorsabb kártya, a 9800XT pld már nem tehető AGP 2x- esbe. A magas órajelen futó K6-III+ pedig már ritka és drága proci, nyílván az egész projekt csak feeling, valamint nálam egy kiemelt fontosságú cél. Ha evvel a felállással beállt a legmagasabb pont, akkor már csak a procikat kell cserélgetnem, ugyanis egy csomó átlag és ritka proci várakozik a tesztre. Lesznek ennél sokkal alacsonyabb pontok, mivel P100- ig is lemegyek, kis különbségek döntenek majd (S7/SS7- be tehető a legtöbb fajta proci), tehát végülis prociteszt lesz a rendszerbe helyezhető max videoval.

(#2709) joshua7 : Win98 alatt nem fut a GPUz, az Everest GPU ablakát tudom rátenni a screenshootra, ha úgy ok. :U

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2712) Fred23 válasza DarthSun (#2711) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, indulnom kéne ezen a versenyen. Vagy egy kék 6600 GT-m, ami támogatja a 3.3 V-ot.

(#2713) DarthSun válasza Fred23 (#2712) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ha, ilyen 6600GT- ről nem is tudtam ami megy 2x- es AGP- ben. A 2 kártya fej-fej mellett van műszakilag, a 6600 életképes versenytárs lehet (magas órajelek), feltéve ha van olyan drivere mely megy a S7- es procikkal, chipsettel. De csak akkor érdemes belevágni ha van legalább 600MHz- re képes K6-III+ - od és hozzávaló alaplap. Enélkül lehetetlen 4000 pont fölé menni.

A linkelt versenylistában lehet nem véletlen nincs 6600GT, vagy nagyon ritka a 2x- es változat, vagy driverprobléma. Az FX sorozat ami még biztos jól üzemel SS7- ben, egy FX5950Ultra is simán 4000 fölé megy.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2714) Fred23 válasza DarthSun (#2713) üzenetére


Fred23
nagyúr

"De csak akkor érdemes belevágni ha van legalább 600MHz- re képes K6-III+ - od és hozzávaló alaplap."

Az sajnos nincs, de talán egyszer beszerzem őket, mert kíváncsi lettem. Ez a 6600 GT az egyetlen 3.3V-ot támogató, amit valaha láttam. Szerintem nagyon ritka.

(#2715) joshua7 válasza DarthSun (#2711) üzenetére


joshua7
veterán

Persze, jó lesz az is, valami mutassa az adatokat.

Semper Fi

(#2716) DarthSun válasza joshua7 (#2715) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2717) Fred23 válasza DarthSun (#2716) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha jól emlékszem, az alaplap CPU-Z képe nem kötelező, vagyis jobban jársz, ha a CPU-Z Memory fülét teszed be a helyére, hátha bele akarna kötni valaki.

kicsipapucs: Köszi szépen, a 0.5.4. teljesen jó adatokat mutat!

[ Szerkesztve ]

(#2718) DarthSun válasza Fred23 (#2717) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Az előző képen megvan az is :) .

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2719) joshua7 válasza DarthSun (#2718) üzenetére


joshua7
veterán

Egyre kéne az adatsor, mint ahogy csináltad már korábban is. ;)

Semper Fi

(#2720) DarthSun válasza joshua7 (#2719) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Mármint akkor pontosan hogy, melyik fülek legyenek ?

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2721) joshua7 válasza DarthSun (#2720) üzenetére


joshua7
veterán

Cpu-Z cpu, Cpu-Z memory, illetve Gpu-Z főablak.
Pl.

Semper Fi

(#2722) kicsipapucs


kicsipapucs
őstag

Gyerekek, több aktivitás van itt, mint az összes többi 3DMark topikban összesen. :DD
Örömteli.
DarthSun - "Mármint akkor pontosan hogy, melyik fülek legyenek ?"
Csak annyit kell változtatnod, hogy a cpuz alaplap fül helyett ram fül legyen, a többi minden más frankó.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#2723) Fred23


Fred23
nagyúr


Első eredményem HWBOT-on.

Itt meg a kép róla:

(#2724) DarthSun válasza Fred23 (#2723) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Grat ! :C

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2725) Fred23 válasza DarthSun (#2724) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, és éppen a D0 steppinges P4 661-ről olvasok. :D Lehet, jövő hónapban szerzek egy 775-ös AGP-s lapot, amiben húzhatom az említett P4 661-et (vagy egy Core 2 Solo-t). A kérdés csak az, mennyivel lennék előrébb, mintha a saját Prescottomat rántanám 3,8-4 GHz-re egy tuningos 478-as lapban?

Akik a másik topikot nem olvassák: a DELL gépben, amiben ezt a hetedik helyet elértem, nem lehet húzni a procit. Van is itthon 478-as lap, amiben megtehetném, csak kérdés, mennyivel lennék előrébb? Tippre egy 775-ös huszár simán leveri a tuningos 478-as eredményem.

(#2726) Alpi. válasza Fred23 (#2723) üzenetére


Alpi.
addikt

:C
Üdv a Hwboton ! ;)
3D01-ben nagyon sokat számít a cpu órajel, szóval ha emeled, biztosan sokat javít a ponton, nyílván ha mindezt egy 775-ös lapban, az még többet hoz(hat).

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#2727) kicsipapucs válasza Fred23 (#2725) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Hát lesz*pom magam!
Ez nem kérdés. Tuningos lapba azzal a procival. Ne a 775-höz nézd, hanem, hogy a saját eredményed verd rommá!
CN ellen úgysincs sok esélyed a moddolt asrock agp 775 lapjával és unlocked QX9650-jével szemben.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#2728) Fred23 válasza kicsipapucs (#2727) üzenetére


Fred23
nagyúr

Engem a helyezés érdekel leginkább, nem az, hogy magamhoz képest mit sikerül. :D Mikor először tettem be a 6200-ast a gépbe, hajszállal kaptam 10k fölött, most meg 11266 a rekordom. Ez is úgy volt, hogy néztem, mi kellhet a hetedik helyhez; nem akartam teljesen legyilkolni a kártyám, így is durván meg kellett húznom, hogy kicsivel a 8. elé dobjon, de láttam, hogy ez még benne van.

Egy húzott 775-ös procival tán lehetnék bronzérmes, de az első kettő nagyon meglépett.

Alpi.:
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2729) DarthSun válasza Fred23 (#2728) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Az első helyezett nem semmi, nálam a Prescott 3GHz /RAM CL3/6800GT_ def még alatta van [link], ugyanez 3.4GHz /RAM CL2.5 tud meglépni [link], P4EE- vel pedig 22790 pötty.
Persze az AGP kornak megfelelő játékokhoz ez már bőven elég.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2730) Fred23 válasza DarthSun (#2729) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ezek hasznos infók! Egy P4EE nagyon jól jönne nekem is, ahogy látom. Csak kábé beszerezhetetlen.

(#2731) DarthSun válasza Fred23 (#2730) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy ritkán előfordulhat, de nagyon drágán, esetleg szerencse kell hozzá, eldugott helyek, kidobott gép...
Olcsóbb egy D0- ás Prescott, ami megy 4GHz- en, ott már befogja a 3.77- en pörgő EE- t.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2732) Johni5 válasza Fred23 (#2723) üzenetére


Johni5
őstag

Hajrá!

(#2733) Fred23 válasza Johni5 (#2732) üzenetére


Fred23
nagyúr

& DarthSun:
Sokkal jobb ötletem is lett, mint a Prescottot rángatni, de sajna két alaplapot is lenyúltak előlem. Néhány órán múlt mindegyik.

Tetszik ez a hobbi, de a hwbotozást akkor fogom folytatni, ha beszereztem, amit kitaláltam.
AsRock 775i65G R3.0, AsRock 4CoreDual-SATA2, vagy valami hasonló kell, gondolom, értitek. :D

(#2734) DarthSun válasza Fred23 (#2733) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Értem. PCIe x4, de az AGP full 8x teljes max :) . Core2Quad ajánlott, mivel az egymagos bench is kimaxolódik. A háttérfolyamatokat ugyanis jobban manageli a 4 magos mint az elődei, ezáltal az 1 magot használó 3DM2001 is profitál belőle.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2735) Johni5 válasza DarthSun (#2734) üzenetére


Johni5
őstag

Nekem ezek terve vannak.Illetve márciusban megvettem őket.Csak nincs időm tesztelni semmit.Asszem botra utolsó feltöltésem kb 5-6 hónapja volt.Az elmúlt 10 évben erre nem volt precedens részemről.

(#2736) DarthSun válasza Johni5 (#2735) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ismerem a szitut. Évvégére most megkaptam a maradék szabim, de még így sem tudtam a teendőimben beérni a tervezetet. 775- ben meg mégjobban el vagyok maradva, meg sem vettem, nem is volt soha 775- ös gépem :B .

[ Szerkesztve ]

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2737) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit moddoltam a konfigon, sikerült beszereznem egy Epox MVP3G2- őt.

Epox MVP3G2 lap
CPU K6-III+ @616MHz + S370 hűtő
256MB SD CL2-3-3-5
Radeon 9800Pro
SB Awe64
10GB Fujitsu HDD
LG DVDR, LG CDRW
700W kétkörös Akyga táp, 5V/38A, 12V/32A
Ház nélkül, próbapad
Win98SE
Catalist 5.3, Via hyperionpro_v504a

Az Everest GPU ablaka nem ír ki semmit :U , a RivaTuner Video-info ablakát tettem be, ha úgy jó. Ha nem, az sem gond ha nem kerülhet listára. Végülis egy Ego célkitűzés volt hogy 4200 fölé menjek, mely sikerült, SS7- el már igen jó eredmény. Az is elég ha itt szerepel. Vízzel vagy nitrogénnel biztosan sokkal magasabbra mennek, de maradok a légnél.

Folytatom majd, ha akár a proci, akár a Radeon feljebb megy, akkor +pöttyök.

Egy fotó a lapról, szép, hibátlan állapotú, itt már belepattintva a CPU+hűtő és a RAM- ok :

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2738) joshua7 válasza DarthSun (#2737) üzenetére


joshua7
veterán

Jó így, persze!

Semper Fi

(#2739) Johni5 válasza DarthSun (#2737) üzenetére


Johni5
őstag

gpu-z 0.8.3 viszi. [link] [link]

#2711 Lesz az több is 20k nál.

[ Szerkesztve ]

(#2740) DarthSun válasza Johni5 (#2739) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi ! :R , legalább tudom hogy melyiket keressem. Viszont a linkre kattintva újabbat ad be.Keresgéltem máshol is, szintén újakra mutatnak a linkek. Egy helyről tudtam letölteni 0.8.5- öst, ami a leírás szerint fut 98 alatt, majd kipróbálom, vagy valahogy beszerzem a 0.8.3- ast. Eddig úgy tudtam semelyik ver sem fut 98 alatt.

9800Pro : Tuningolt Quaddal meghajtva bizonyára jó eredményt ad, de amiatt nem szerzek be AGP- s 775 lapot. P4EE mellett meg a 6800GT megy 20k fölé, ami erősebb kártya. A64 X2 939- esem van még AGP- ben, az erősebb is mint a S478 P4, majd ha vége lesz az SS7 maratonnak, lehet belepróbálom, bár sok értelme nincs, mert abban meg HD3850 van, mely rommá veri a 9800- at.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2741) DarthSun válasza joshua7 (#2738) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Konfig ugyanaz, csak a Radeon @411/371- en :

Johni5 : beszereztem a 0.8.3- ast, nem fut az sem Win98SE alatt, sőt egyik sem, jól tudtam. Az alábbi példányokkal próbáltam :

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2742) Johni5 válasza DarthSun (#2741) üzenetére


Johni5
őstag

Hmm a fene.Szétnézek,hátha találok valamit,de akkor esélytelennek látszik.CPU-z grafikánál meg gondolom nem ír órajelet.Techpowerupon nézz szét esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#2743) DarthSun válasza Johni5 (#2742) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szoktam olvasgatni, meg máshol is a témáról, még nem akadtam olyan utalásra hogy valamelyik működik. Valamint saját tapasztalat is, sokféle vasra telepített 98- on próbáltam, sikertelenül. XP alatt már gond nélkül fut.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2744) trek81


trek81
senior tag

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#2745) ricsi8800gt válasza trek81 (#2744) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Ha ezt listára akarod tenni akkor a buxát nyisd ki joshua7 felé :) :DD

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#2746) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nézem a listát, a Bartonos konfigomat még nem publikáltam, ahogy látom kategóriájában tűrhető eredményt hoz.

Konfig :
Lap : Asus A7N8XE deluxe
Proci : M-Barton 3000+
Hűtés : Spire Rézmagos dualventivel
RAM : 2x512MB+1x1GB
Video : Inno 6600GT
Hűtés : Gyári+8cm sufniventi
Hang : SBLive
HDD : Samu 80GB ATA+WD 40GB ATA
ODD : LG DVDR+LG DVDRW
Ház : valami noname
Táp : FSP 350W

Eredmény :

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2747) Fred23 válasza DarthSun (#2746) üzenetére


Fred23
nagyúr

GPU-n Te húztál picit, vagy gyárilag ilyen?
Valahol ciki, hogy egy S754-es Athlon 64 single channel memóriával kevesebbet hoz azonos órajelen, mint egy Socket A-s Barton dual channel mellett. Bár lehet egál is, én kicsit se húztam a 6600 GT-m, viszont a 16k-t se értem el a húzott 3000+-os Athlon 64-emmel.

(#2748) DarthSun válasza Fred23 (#2747) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ez régebben született eredmény, de úgy emlékszem igen, húztam rajta kicsit. Meg a procin is, 12x200- ra, zármentes példány.

[ Szerkesztve ]

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

(#2749) Fred23 válasza DarthSun (#2746) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha kiveszed az egyik memória modult, hány pontot kapsz? :)
#2748: Most nem is tudsz tesztelni? Tényleg érdekelne, single channel mellett mi lenne az eredmény. Nekem az Athlon 64 3000+ 2400 MHz-n húzatlan 6600 GT-vel talán 14300 körül adott csak egy 754-es lapban. Tippre a lepkefing eredmény oka a single channel RAM.

[ Szerkesztve ]

(#2750) DarthSun válasza Fred23 (#2749) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Elvileg tudnék tesztelni, mert a gép ugyanúgy egyben van. Viszont az SS7 van a próbapadon, azt most nem veszem le, a helyére tudnám tenni a Barton gépet, de akkor szét kéne szedni az SS7- et, a Bartont meg kibányászni a géppiramisból (42 gépem van) - sok idő kell egy ilyen procedúrához -, majd ha blogolom akkor tudom single-chanellel megmérni. Dualban meg majd a mezei ramok helyett 560- as ADaták mennek majd bele, a hűtő meg már meglévő fullrézre lesz cserélve.

A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark2001 eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.