Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csabi84


Csabi84
csendes tag

Sziasztok érkelne olyan emberek tapsztala akik használnak cpu switch-t, hallottam különbözö dolgokat róla, és mielőtt én is beruházok egyre szeretnék jobban belemélyedni a témába. Hallottam olyan dolgokat, hogy tönkreteszi a videokárty át vagy esetleg az alaplapo, mert átkapcsoláskor rövidre zárhat vamait, menet közbe át lehet-e vele kapcsolni?? Tudom gyerekes kérdések de az alapoktól kell kezdeni
Kinéztem magamnak egy tipust:
Gembird CAS-241 2 portos automata CPU switch,
ha valakinek van nagyon örülnék ha irna róla véleményt!!
Előre is köszi minden hozzászólást
Csabi

(#2) CocooN-z válasza Csabi84 (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

[link]

érdekelne a dolog, de semmit nem tudok kommentálni jelenleg :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) gorlin válasza Csabi84 (#1) üzenetére


gorlin
őstag

Nekem holnap hozzák meg(valami hasonló típus) majd mesélek.

(#4) maniac


maniac
senior tag

Ezek nem olyanok, h radugsz tobb gepet, es csak 1 monitort, 1 billt, meg 1 egeret kell radugni pluszban? Mert akkor van itt is ilyen a cegnel :). Eddig nem tett tonkre semmit, s jo dolog :). Mondjuk itt KVM switchek vannak. Udv, ManiaC

Ja igen, idegesito dolog, de pl ha resetelsz, v kikapcsolod par mp-re a gepet, akkor automatikusan atugrik arra a gepre a switch ahonnan kap videojelet. Szoval ez idegesito benne :). Udv, ManiaC

(#5) L3zl13 válasza Csabi84 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hülyeség. Céges környezetben milliós szervereknél is ilyeket használnak.
Egy konkrét tipus lehet gagyi, vagy akár veszélyes is, de alapból a CPU vagy KVM switchek nem veszélyesek.
Nekem egy Belkinem van. Gép installálásra használom általában.
Néha kicsit problémázik. Valamelyik alaplap/gép hajlamos nem felismerni, ha nem úgy bootolok be vele, hogy az az aktív port. Vagy főleg win install közben hajlamos beragadni a port, és csak úgy tudok átkapcsolni, ha lehúzom a beragadt gépről.

Gond lehet még a VGA felbontás és frissítés. Mert nem asszem a KVM-ek nem mindig támogatják a nagyon magas felbontásokat, és frekiket...

Aki hülye, haljon meg!

(#6) C00L


C00L
csendes tag

hali!
Csak egyetlen egy hátrányuk van! A sok zsineg. :))

(#7) tototos


tototos
őstag

Én i akarok ilyet venni, csak amit kinéztem annak szerintem nem ér el a vga zsinórja a ps2 portoktól egészen a karimig. Ő lenne az [link]
Véleményt kérek

(#8) lazydog válasza L3zl13 (#5) üzenetére


lazydog
addikt

Nekem Conceptronic KVM Switch-em van. Tökéletesen működik nagy felbontáson is, minőségromlás nélkül.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#9) lazydog válasza tototos (#7) üzenetére


lazydog
addikt

Nekem majdnem 30 cm távolságot engednének a kábelek a VGA és az egér csatlakozó között. Az én alaplapomnál 19 cm ez a távolság.
Nehogy elővegyem az ollót ! :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.