Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  2 DVD írót egyszerre nem akar felismerni. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pinduur


Pinduur
csendes tag

Sziasztok,

A köv.-ben szeretném kérni a segítségeteket:

Nem tudok 2 DVD írót egyszerre használni(külön is csak alig).
Sokáig működött együtt egy LG GSA-H20L(lightscribe) meg egy Gigabyte GO-W1623A-RH hiba nélkül,viszont egy ideje sajnos ez megváltozott.
Először nem akarták olvasni az általuk megírt DVD -ket,majd később nem voltak hajlandóak együtt megmaradni a gépben.
Ha külön raktam be őket még elvoltak,de csak nagy kínlódások árán ismertek fel egy DVD-t (akár üres ,akár megírás után visszatolt DVD volt).
Ha egyszerre volt bent a 2 író,a másodikat(slave) már nem ismerte fel a gép.
Amennyiben így indítottam a gépet , kiírta a procit , ram-ot, winyókat...ahogyan azt kell,viszont a DVD írok közül csak az egyiket ismerte fel normálisan.
(a másik neve helyett valami zagyvaságot írt ki:pl.Gigabyte GO-W1623A-RH => Gi?@b e G -&1#23?-^H)
Előbb IDE kábelt cseréltem(új) ,de azzal sem volt változás,majd 2 másik íróval is teszteltem(ASUS , Samsung),ugyanaz maradt.
Másik gépben külön és együtt is ment mind a 4.
Új XP(pfff) , Ubuntu(hátha) ,de sajnos ez sem volt megoldás a problémámra. :(

Légyszi segítsetek.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2) IRON STORM válasza Pinduur (#1) üzenetére


IRON STORM
őstag

Nem kell új topic minden problémának.
Itt a helye: link

Csak a TDi!

(#3) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszönjük a linket, ezt zártam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  2 DVD írót egyszerre nem akar felismerni. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.