Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gasMask!


gasMask!
tag

Mindenkit üdvözlök!

kerestem, ilyen topikot még nem találtam.
Arra lennék kíváncsi hogy idén ki kire szavaz, és miért?
nem olyan válaszokat várok hogy pl: emeszpére nem mert f*szok, fideszre igen mer aranyos a viktorka stb...) (merthogy hallottam már ilyen indoklásokat) :DDD

bár az én személyes véleményem az hogy nem is menjünk szavazni, mert úgyis kamu az egész, mindenki csal a választásokon, aki meg hatalomra jut az úgyis csak azzal fog törődni hogy jól megszedje magát. :(((
Persze aki úgy gondolja hogy van olyan párt aki megérdemli a szavazatát akkor írja le és mondja el mit tett ez a párt amiért szeretni kell őket, vagy mit tett amiért útálni kell őket.

A másik dolog, hogy a legtöbb ember már fanatikusan ragaszkodik egy párthoz és mindenkit ellenségnek tekint aki nem osztja a véleményét. Bár az eddigi tapasztalataim alapján a PH valahogy taszítja ezeket a gyökereket, míg értelmes emberek szép számmal találhatóak itt. :)

ha valamelyik párt tett valami nagyon szemét dolgot, netán valami szépet, azt is be lehet írni ide.

jó írkálást!

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

kovácspistire
bírom azt a buksi fejit

(#3) parandroid válasza gasMask! (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kérek mindenkit, hogy a politikai témákkal maradjunk a Ph!olitika topik ([link]) keretein belül.

Egyébként volt már kísérlet ilyesmire, akkor jutottunk a fenti döntésre: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.