Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  1986-os chivas regal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Attyo


Attyo
tag

Na szóval. Mennyit érthet a topik címében lévő itóka????? Azért kérdem, mert nem tudom, hogy csak őgy igyam meg, vagy várjak vele vmi különleges alkalomra???? :C

(#2) Attyo válasza Attyo (#1) üzenetére


Attyo
tag

''csak úgy igyam meg''

(#4) rog válasza Attyo (#1) üzenetére


rog
addikt

aaa.. semmit. mar biztos megromlott..

(#5) tozso válasza Attyo (#1) üzenetére


tozso
tag

Tulajdon képpen a legyeg nem változna és a végerdemény sem ha belegondolok.

Jobb ma egy tuzok,...... :)) :DD

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#6) Attyo válasza Kalandor (#3) üzenetére


Attyo
tag

Diplomaosztás 4 év múlva esedékes legkorábban. :C Utód meg majd csak azután. Lottó ötös: Ha 5ös lottón, akkor jó, ha 6oson, akkor már nem annyira, ha skandinávon, akkor meg nem érdemes meginni.

(#7) Attyo válasza tozso (#5) üzenetére


Attyo
tag

Igazad van. Akkor is a gyomromba kerül, akkor is ugyanúgy fogom érezni magam tőle. :)) Lehet, hogy megiszom. THX

(#8) tozso válasza Attyo (#7) üzenetére


tozso
tag

Egészségedre!!!

Azért majd írd meg milyen volt. :)) :DD

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#9) karyo válasza Attyo (#1) üzenetére


karyo
senior tag

add nekem és akkor megoldódik minden problémád :D

Enjoy the silence.

(#10) Den válasza Attyo (#1) üzenetére


Den
veterán

Annyit érhet amennyi egy üveg a boltban. Azok min. 12 évesek az a plusz 5 év nem hiszem hogy komoly értéknövelő.

Egyébként szerintem egy ilyen ital megbontása elég ünnepélyes alkalom ahhoz hogy megidd :)

www.simson4t.hu

(#11) Májki válasza Den (#10) üzenetére


Májki
tag

Ohh..
Akkor én 1-2 hetente ünnepelek a haverokkal?

-

(#12) beeboy


beeboy
addikt

nekem 72-es tokaji aszúm van 6 puttonyos :U

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#13) toeri válasza Den (#10) üzenetére


toeri
aktív tag

Tisztelettel, de nem így van.

1x a ''12 éves'' legtöbb esetben félig átverés, a mai gyártók legtöbbike a következőképp jár el: Van egy hordó, amit nem fejtenek le teljesen, mindig meghagynak benn 1/4 vs. 1/5 részt az alján, arra töltik rá a friss érlelnivalót. Az eredmény jó, de nem meggyőző a 12 évig zárt fahordóban érlelthez képest.

2x szüleim születésem alkalmából elraktak egy üveg (akkor még itthon ritkaságnak számító) Johnnie Walker-t, ami frissiben nem számít a legjobbak közé, viszont 18. születésnapomon már igen jó állapotban volt. :D
(Pedig üvegben állt, nem fahordóban...)

Ennyi a pro.

Most kontra.

Tanmese: Miután eltemették a feleségét, az özvegyember régi barátaival iszogat otthon. Kis idő múlva kimegy, majd behoz egy nagyon szép, női, selyem-alsónemű kollekciót, és ezt mondja: ''Valami nagyon különleges alkalomra tettük félre, de most már soha nem fogja felvenni. Ha valamelyikőtöknek jól jön, az övé lehet...''

Üdv, toeri

(#14) Szőrös  válasza Attyo (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ne teketóriázz ! IDD MEG, IDD MEG ! :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#15) Attyo


Attyo
tag

Kösz a véleményeket. Holnap este utoléri a viszkit a végzet!!! Elpazarolni nem fogom. A gyomrom bírja, úgyhogy nem fog visszabeszélni!! Legyetek jók, igyatok sokat TI IS!!

(#16) Attyo válasza Attyo (#15) üzenetére


Attyo
tag

Hopp! Ezek lemaradtak: :)) :)) :)):DD :DD :DD :DD

(#17) Den válasza toeri (#13) üzenetére


Den
veterán

ez érdekes amit leírsz, de azon nem változtat amit írtam. Gondolom az itóka boltban lett véve valamikor. tehát ugyanolyan 12 évesként mint a többi (akárhogy is csinálják) azaz értéknövelő tényező max a +5 év lehet, ami ízben lehet hogy sokat jelent de pénzben nem valószínű.

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  1986-os chivas regal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.