Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  1000 napja regisztráltam

Hozzászólások

(#1) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Kedves Fórumtársak!

Ezúton szeretném leróni tiszteletemet a PH! kommunitin eltöltött ezredik napom kapcsán. Pontosan ennyi ideje, hogy úgy döntöttem, nem csak olvasgatni akarom a fórumot, hanem aktív (passzív) résztvevői közé is bekéreckedem. 1000 napba bődületesen sokminden belefért rengeteg újonccal, öregenccel, változással, hekkertámadással, örömmel és bánattal, denekkel és parcikkal, holdokkal és dj mitoszokkal. (Hogy a localhostokat már ne is említsem :DDD) Nem is akarom tudni, mennyi időt meszeltem eddig a doboz előtt a péhát bambulva, többtízezer hozzászólásból olvasva az igét mindenféle témákban... .
Bizony, felnőtt a kedves User is, hogy az oldalról és a tartalomról ne is beszéljünk: kicsit megsasolva az adatlapokat könnyen meg lehet saccolni, hogy manapság legalább 2000-2500 komámmal közösen csapatjuk a aktívan fórumot több, mint ezer napja... . A regisztrációk közben kihozták, hogy kis túlzással ma minden 250edik honfitársunk PH!-s. :))
1000 nap alatt számtalan (<600 :B;):P) hasznos és kevésbé hasznos hozzászólást sikerült produkálni, amelyekre végülis hellyel-közzel megérkeztek a válaszok. Pusztán az olvasgatásból is remekül lehetett magadat naprakészen tartani, miközben érdekes volt látni, ahogy az emberek és gépek jöttek, mentek, miközben folyt az aktuális témák vad kibeszélése, a metafizikális avagy a kevésbé szignifikáns kultkodás, és hogy lassacskán minden avatarhoz fel tudsz sorolni minimum 2-3 nevet. :) Ki hitte volna, hogy még angol részlegek is voltak annóannó (Bővebben: link:) ). Ja. Beteg cucc.

Gratulálok a csapatnak, és a fórumozók java részének, munkájuk eredménye ez a népszerű számítástechnikai oldal. Száz kiló nosztalgiát kívánok mindenkinek a legjobb hozzászólások/cikkek emlékére, remélem, a későbbiekben megmarad, vagy csak tovább emelkedik a színvonal.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  1000 napja regisztráltam
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.