Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  1000 napja regisztráltam

Hozzászólások

(#1) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Kedves Fórumtársak!

Ezúton szeretném leróni tiszteletemet a PH! kommunitin eltöltött ezredik napom kapcsán. Pontosan ennyi ideje, hogy úgy döntöttem, nem csak olvasgatni akarom a fórumot, hanem aktív (passzív) résztvevői közé is bekéreckedem. 1000 napba bődületesen sokminden belefért rengeteg újonccal, öregenccel, változással, hekkertámadással, örömmel és bánattal, denekkel és parcikkal, holdokkal és dj mitoszokkal. (Hogy a localhostokat már ne is említsem :DDD) Nem is akarom tudni, mennyi időt meszeltem eddig a doboz előtt a péhát bambulva, többtízezer hozzászólásból olvasva az igét mindenféle témákban... .
Bizony, felnőtt a kedves User is, hogy az oldalról és a tartalomról ne is beszéljünk: kicsit megsasolva az adatlapokat könnyen meg lehet saccolni, hogy manapság legalább 2000-2500 komámmal közösen csapatjuk a aktívan fórumot több, mint ezer napja... . A regisztrációk közben kihozták, hogy kis túlzással ma minden 250edik honfitársunk PH!-s. :))
1000 nap alatt számtalan (<600 :B;):P) hasznos és kevésbé hasznos hozzászólást sikerült produkálni, amelyekre végülis hellyel-közzel megérkeztek a válaszok. Pusztán az olvasgatásból is remekül lehetett magadat naprakészen tartani, miközben érdekes volt látni, ahogy az emberek és gépek jöttek, mentek, miközben folyt az aktuális témák vad kibeszélése, a metafizikális avagy a kevésbé szignifikáns kultkodás, és hogy lassacskán minden avatarhoz fel tudsz sorolni minimum 2-3 nevet. :) Ki hitte volna, hogy még angol részlegek is voltak annóannó (Bővebben: link:) ). Ja. Beteg cucc.

Gratulálok a csapatnak, és a fórumozók java részének, munkájuk eredménye ez a népszerű számítástechnikai oldal. Száz kiló nosztalgiát kívánok mindenkinek a legjobb hozzászólások/cikkek emlékére, remélem, a későbbiekben megmarad, vagy csak tovább emelkedik a színvonal.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#2) AND1


AND1
őstag

grat, grat...

Egy régi PH-s.

(#3) mayerlaci válasza DoubleD (#1) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Gratula.De már 1001-nap:)

(#4) DoubleD válasza mayerlaci (#3) üzenetére


DoubleD
aktív tag

VOLT fesztivál, elvonás :DDD

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#5) Motion_Blur válasza DoubleD (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gratulálok, remélem én is megérem ezt a kort:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Újra nyitva? Lemaradtam valamiről? :)

Szerk.: akár véletlenül (és akkor úgyis klózd lesz), akár direkt, de ezt a hsz-t sem szeretném holmi off-fal szétszabni. És bár kinéz, hogy megint izé-bizé leszek pár ember szemében, de ha erre néz egy ''szakállas'' kollega, ne habozzon mutatni valamit* a sok ifijoncnak.**

* esetleg pár rövid sort a ph elejéről, hátha volt ott valami nagy kaland
** aha

Eltűnt pár post, amelyben arról volt szó, hogy a topik NEM ''ultimate user lettem'' kezdeményezés, vagyis NEM pálya a hurrogáshoz sem pró, sem kontra. Ha mindkét fél (felhasználók, modok) elfogadja, talán még lesz is belőle valami.

[Szerkesztve]

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#15) VladimirR


VladimirR
nagyúr

egyebkent az altalad emlitett nevekbol Den-t latni olykor, de mar korantsem olyan suruseggel, mint annak idelyen, s hozzaszolasszamban is lemaradt mar (emlekszem, mikor en regeltem (de lehet, meg csak guest-kent irogattam), mar akkor is ilyesmi alairasa volt valakinek: meg 5386 hozzaszolas, es utolerem Den-t - a szam nem pontos, de a nagysagrend kb stimmel)
localhost is irogat neha, legutobb itt lettam => Bővebben: link

egyebkent nem dj mixer-re gondoltal? (csak mert hold-dal egyutt szerepel, s dj mythos nem renitens, s meg mindig aktiv juzer


ezt a multkor mar nem tudtam ide irni, mindenesetre orulok, hogy ujbolmegnyilt

(#16) DoubleD válasza VladimirR (#15) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Báh, de mák vagyok, igazad van!
Mixer akart lenni.
Annó Adam (később az eszperente után szabadon csak Edem) volt az, aki még a hőskorban megemlékezett Den hozzászólásairól. Emlékszem, akkoriban elképzelhetetlennek tűnt, hogy valakinek 5000+ postja legyen, most meg négyszer ennyi jelenti a rangot. Felnő a gyermek.
Egyébiránt azt hittem den és lokálhoszt szerves részei a prohardvernek... manapság nekem már gondot okoz, hogy ki a ''bedolgozó'', és kinek köszön az ember csókolomot (ha értitek, mire gondolok). Érdekes, hogy a korábban írogató - mostanra valszeg aranytaggá vál(and)ó - népek hogy eltűntek itthagyva csapot, papot, egzisztenciát, meg mittudomén. Vagy csak némán olvasgattok? Egyik napról a másikra? Csak nem... .

[Szerkesztve]

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#17) VladimirR válasza DoubleD (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ilyen egyik naprol a masikra eltunos csak rog jut eszembe hirtelen, O is eleg regi tag, es egyik nap csak ugy eltunt, azota senki sem latta (bar valaki valahol bemasolt egy mailt, de az nekem nagyon homalyos, nem ertem mi koze az egeszhez)
nekem O is hianyzik a ofrumrol (es meg sokan masok), remelem semmi komoly

(#18) DoubleD válasza VladimirR (#17) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Tényleg, rog... annó neki volt ''sosem voltunk senkik, mindenhonnan jöttünk'' aláírása. Mennyit kellett p*csölni, mire rájöttem, honnan van :) Most hogy mondod, ő is kőkeményen eltűnt a ködben.
Tényleg, twollah, mint olyan száműzve lett a myblogba, vagy valami mögöttes megállapodás született, hogy csak ott működhet?
Emlékszem, amikor egyszer arra ébredt a prohardver, hogy mr. iqblaster topic (tm) 250 tréfát kopipésztelt a viccrovatba. Mekkora balhé volt :DDD.
Idevág még egy szó: f@szkorbács. Az agonizálás netovábbjának témája.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#19) VladimirR válasza DoubleD (#18) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jujjj, abba a faszkorbacs topicba ugy ket hete futottam bele.... :DDD
egebkent tudomasom szerint nincs szamuzve, irjkal O meg mindenhova (nemregiben nyitott nekem rajongoi topic-ot ;]), de leginkabb a blogjaba (nekem kicsit hianyzik az OT-bol a tomeny hulyesege)
a viccrovatos huzasara is emlekszem, nagyon szeretett volna addikt lenni => Bővebben: link

a pirosgomb topic mond valamit? szinten twollah

azt egyebkent tudtad, hogy O nyitotta a legtobb temat a PH!-n? (szam szerint 584-et, tobbet, mint a ket utana kovetkezo egyutt - ezek a meg mindig elerhetok, erre jonnek a torolt temak)
igazabol guest az elso (747 tema), de O nem szamit

(#20) bdav válasza DoubleD (#18) üzenetére


bdav
őstag

twollah? nem, én ma is láttam irkászni a google moon topikba. amugy én nem emléxem akkora balhéra a 250 viccmásolásnál, de utána voltak dolgai (twollah for moderator) és egy időre banolták is :).

btw nekem anno a godlike! rang jobban teccett mint a ph addikt. nem is akarok addikt lenni pedig lassan nem fogom elkerülni. akkor régen votlak a találgatások h. m ilesz a köv. szint, a denlike volt a legjobb javaslat :D (persze ahogy irva is lett már ez sem nem igy van már)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#21) Pipó válasza DoubleD (#1) üzenetére


Pipó
őstag

Én ma vagyok 1001 napos. Tegnap volt szülinapom. :C

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#22) sharpapa válasza Pipó (#21) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nemsokára leszek egy éves:U, távol van még az 1000 nap:O

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#23) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha most 1000 napos lennék, közelednék a 20000. hsz-hoz:DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Még RGB volt az érdekes figura...Vladimir! Azzal az userkeresős biszbaszoddal:R meg tudnád keresni a topicjait? Jó lenne megint végignézni..:B

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#25) Motion_Blur válasza sharpapa (#24) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bővebben: link

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26) sharpapa válasza Motion_Blur (#25) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem találja:( Ugye RGB neve az Vedit volt nem?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#27) VladimirR


VladimirR
nagyúr

legyetek szivesek mellozni az off-ot, nem orulnek, ha ujbol zarodna a tem
sharpapa: rgb tabu, minden topicjat es minden hsz-et toroltek, alairasokbol is szamuztek

(#28) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Hát lassan én is elérem a bűvös ezrest, egyben jó és rossz érzés is, mert ráébreszt arra, hogy mennyi időt töltök a gép előtt:O:D

(#29) Kain válasza VladimirR (#27) üzenetére


Kain
senior tag

''rgb tabu, minden topicjat es minden hsz-et toroltek, alairasokbol is szamuztek
''
Ez azé durva.......



Amúgy nekem is hamarosan ezer.

[Szerkesztve]

(#30) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Pirosgomb, pirosgomb... sajna nem ugrik be a dolog. Egy időben nem olvastam fáradtgőzt, gondolom, ott volt. Esetleg egy linket kérhetnék?

[Szerkesztve]

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#31) Kain válasza DoubleD (#30) üzenetére


Kain
senior tag

Ennyi karaktert kitörölni,pazarlás ;] :D

(#32) DoubleD válasza Kain (#31) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Brút forsz van, én is félek, mint állat.:DDD
Nem láttál semmit <ezres becsúsztatós szmájli>.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#33) Peet


Peet
senior tag

Nem igaz, ezt a topicot Én akartam nyitni 3 nap múlva! :O

Még 3 nap és én is 1000 napja nyomom itt a PH-n! :D

...de lehet nem voltam elég szorgalmas, mert még csak senior tag vagyok :( .....

[Szerkesztve]

(#34) Kain válasza DoubleD (#32) üzenetére


Kain
senior tag

;] :))

(#35) VladimirR válasza bdav (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

olvasd el a fentebb linkelt temat, amit twollah annk oromere nyitott, hogy addikt lett (ehhez kellett a sok post a viccrovatba
nekem is a godlike! a kedvencem (azt ki tudja, mivel poenkodtak anno, hogy mi lesz a godlike! utan?), most pedig nekem is az ostag (olyannyira, hogy ketszer voltam ostag ;])

(#36) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Még pont 150 napom van addig. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#37) Jim Tonic válasza DoubleD (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Kár volt az esőért. Nekem könnyebb volt. Helyi vagyok. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) bdav válasza Alvin_ti4200 (#28) üzenetére


bdav
őstag

az a durva h. 1 hét difivel regeltünk, de neked 7szer annyi hszed van mint nekem :D

#35- re: denlike volt a javaslat, de azt irtam :) (vagy volt más is?)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#39) VladimirR válasza bdav (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bocs, faradt vagyok, nemtom hogy olvasok :B

DoubleD: linket nem tudok adni, mert a temat mar toroltek, de az a lenyeg, hogy ez meg rios2 idejeben tortent, es a topic-cim kb ilyesmi volt:
pirosgombpirosgombjujjmegnyomjakapirosgombotmindmeghalunkmilesszmeghalunk
ez a forumon ugy jelent meg, hogy mivel a cim nem volt torheto, es akkor meg nem volt a kodben benne, hogy ami kilog, az nem latszik, ezert a bal oldali topiclista elfoglalta ugy a fel kepernyot

(#40) rdi


rdi
veterán

Hát ezer napba sokminden belefér, pl. sokan kinőttek az egyetemekről, családot alapítottak,sok munka stb. Így aztán kevesebb idejük jut a PH-ra.
Hasonló eredménnyel jár, ha valakinek mpl. új főnöke lesz. :)
Én pl. ma lettem 1000-res és a három év alatt egy felsőfokút szereztem, most meg masoddiplomás képzésen veszek részt.

Fej! Tor! Potroh!

(#41) Kidus


Kidus
őstag

Eljött ez is, 1000 napja regeltem a PH!-ra :)
Köszönöm a sok mindent, a sok infot, a segítségeket, a sírvaröhögős pillanatokat, a talikat, jó társaságot, stb...
Remélem, (még sokáig boldogíthatom a fórumot, és senkit sem) zavarok :P

[Szerkesztve]

Assuming Control

(#42) anulu válasza Kidus (#41) üzenetére


anulu
félisten

nekem még 14 nap :) zavarj továbbra is nyugodtan! :B

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) VladimirR válasza Kidus (#41) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mi, tobbik koszonjuk, hogy ilyen embereket ismerhetunk meg a prohardver segitsegevel, mint pl Te is ;)

(#44) tiv83us válasza VladimirR (#43) üzenetére


tiv83us
veterán

Nah, errol a hsz-rol most csinalok olyan 5-6 szkrinshotot es elmentem 6 viccmesterre, mert ilyen szep hsz-t Toled nem fogunk latni az elkovetkezendo 1000 napban :D ;] /biztos Te logoltal fel, vagy valaki rajott a jelszavadra? :D/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#45) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Csak annyit mondok: Oszama Bin Láda.
(Minden ellenállás hasztalan. ;))

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#46) VladimirR válasza DoubleD (#45) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt igy nem vagom...kifejtened? (bin lada 1411, es 883 napos, de nem 1000)

(#47) roPHka


roPHka
senior tag

no, még 50 nap és meglesz az 1000. napom itt a ph-n :)

(#48) DoubleD válasza VladimirR (#46) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Oszamát valamelyik tősgyökeres PH-s követte el (talán Agyasima(?)) még a dj mixeres korszak idején. Akkoriban sok csodabogár járt erre nap, mint nap, valakinél meg elfogyott a cérna, és mintegy görbe tükörként létrehozta OBL-t. Alkotott is nagyokat a fáradt gőzbe, persze identitásából kifolyólag kontrolláltan.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#49) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Hát ezt is megértük:)

(#50) Motion_Blur válasza Alvin_ti4200 (#49) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Grat:D

Én még elég messze vagyok:(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  1000 napja regisztráltam
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.