Hirdetés

Pajtalelet ingyen vihető (volt, elvitték)

Üdv

Komárom-Esztergom megyében ingyen vihető BIOS-ig tesztelt majdnem teljes retró masina,csak el kell jönni érte.

-Msi AM2 lap nem combos
-X2 proci 2.8Ghz
-2GB ram
-8600Gt
Hűtés zörög,bios elem cserés, takarítás ráfér.Képek kommentben,privire hamar válaszolok.

Megmondom őszintén szkeptikus vagyok elviszik-e,ha komolyan érdekel,más alkatrészekkel is el tudlak látni.
Ez a gép korszerű felhasználásra alkalmatlan,csak retró, szerelés gyakorlása vagy hasonlókra alkalmas.

És igen,direkt nem hirdettem ne a hardverhiénák csapjanak le rá,egy kicsit elrejtettem.

Szereted a hardvereket?

Üdv mindenkinek,

Szeretném bemutatni néhány új videómat,szemezgessetek!

Ebben a részben egy X850XT-t próbálok küllemre helyrepofozni és megnézni kb mit megy az 1000ft-os VGA.

Itt pedig bemutatom a számomra igen becses P45 Platinum alapokra épülő egyik retró gépemet.

Páran kérdezték már itt is kommentekben,hogy mi az az MSI AfterBurner és hogy kell használni,tessék;

A 29.600 fotintos gép,avagy bevetésen a P45!

Jó reggelt majd mindenkinek,most fejeztem be a szerkesztés/feltöltést,kiteszem reggel legyen egy kis érdekesség.

Néhány gépem bemutatása

A jó kis frankenstein gép...minden maradékbokból,lényegében egy ~3000 forintos gépecske.PentiumD a lelke,nem mondom hogy sötét,de megvilágosodni sem fogunk.

Az 1000 forintos gép,egyik kedvencem lett azóta.500-ért is odaadták volna adtam egy ezrest,nekem megérte!
Tipikusan szerintem zavarta az eladót hogy ottvan "mindegy csak vigyed".Elhoztam,és nem bántam meg.

A budget i7-es gép.Mai napig ellennék vele.