Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27401) MartOOn válasza Nohab61 (#27399) üzenetére


MartOOn
addikt

annak mi köze ahhoz hogy nem tom beállítani a szolgáltató központot az üzenetekben?

üzenetek - beállítás - szolgáltató központ száma: na ez itt neki töküres és akármit írok be nem tom elmenteni mert a mentés gomb nem csinál semmit.... :(

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27402) laca.1


laca.1
aktív tag

cső, mit kell letölteni hogy weboldal videóit lejátsza???valaki

(#27403) MartOOn válasza Nohab61 (#27399) üzenetére


MartOOn
addikt

minden gyári! zsír új a teló! kontaktokkal nincs bajom, szolgáltató számot nem tudok elmenteni az üzenetek beállításában! sms központ számát magyarul... tud valaki rá megoldást?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27404) balhmm válasza balhmm (#27395) üzenetére


balhmm
tag

viszont nekem az update utan is maradtak a fekete negyzetek.. mit rontok el?

(#27405) Nohab61 válasza MartOOn (#27401) üzenetére


Nohab61
aktív tag

ja bocs félre értettem :) Gondolom reboot már volt? Hát én biztos csinálnék egy factory resetet, hátha az megoldja.

Amúgy voltak ha jól emlékszem olyanok akik küzdöttek ilyen problémával de mint ha az másik rom felrakása után lett volna..

[ Szerkesztve ]

(#27406) Thrawn válasza laca.1 (#27402) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha flash videóról van szó, akkor semmit, a telefon nem tudja lejátszani.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27407) Jhonny23 válasza laca.1 (#27402) üzenetére


Jhonny23
csendes tag

Skyfire böngészővel próbáld meg adobe flasht nemlehet telpíteni mert nem támogatott a proci.

(#27408) Zsolaf válasza MartOOn (#27394) üzenetére


Zsolaf
addikt

A sim nem régi darab? mert az ujjakban a sim tárolja ezeket a számokat és onnan olvassa ki a telefon.

(#27409) gakoska


gakoska
tag

kelzsoca: ebben az új ROM-ban nincs AGPS? menüben nem látom. (nem mintha tragédia lenne, csak kérdezem, hogy bug, vagy feature?:) Ha esetleg találok/találunk hibákat, hova küldjük?

illetve valaki tudna válaszolni az előző kérdésemre? app2sd mukodese

(#27410) bikebutcher válasza esox (#27380) üzenetére


bikebutcher
csendes tag

:R

(#27411) MartOOn válasza Zsolaf (#27408) üzenetére


MartOOn
addikt

hát nem mai darab kb 7 éves de napra egy idős az enyémmel, együtt vettük anno Asszonnyal.

hard reset utan sem müxik...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27412) laca.1 válasza Thrawn (#27406) üzenetére


laca.1
aktív tag

Jhonny23 ---Thrawn,,,,köszi a választ

[ Szerkesztve ]

(#27413) Zsolaf válasza MartOOn (#27411) üzenetére


Zsolaf
addikt

Sztem elsőre ki kellene cseréltetni a simet ha ilyen régi. Nekem is volt egyik új telefonomnál ilyen és cserélték rögtön. Tiéddel próbáltad? már a simre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#27414) MartOOn válasza Zsolaf (#27413) üzenetére


MartOOn
addikt

az lesz a köv próba... :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27415) TOZ válasza gakoska (#27409) üzenetére


TOZ
addikt

Featurenek tunik. Modositot gps.conf-ot toltam ra es igy szepen megy.

(#27416) Ren Hoek válasza energy_ (#27388) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Tegnap kb ilyenkor csutkáztam zöldig (~ 1:30 percig töltöttem). Mondjuk ma még nem nyomkodtam sokat, csak álldogált... De tegnap éjjel volt wifi, gps, kis játék 1-2 perc telefon.

68%-on van és 19 ó 43 percet ment töltés óta. Nem vagyok egy telefonkocka, csak akkor használom ha tényleg kell.. így sztem 3-4 napot is kihúz nekem (Kérdés akkor minek? :D 1. Mert rengeteg mindenre jó ha épp KELL és FONTOS. De használni akarom a telefont, nem azt hogy ő használjon engem :D)

Ja és éjjelre nyugodtan bent lehet hagyni GSM-el is... nekem 1 %-ot merült... Ma keveset nyomkodtam és 3%-ot.

Romszakiktól kérdezném újra: Az alsó 3 fizikai gombot meg lehet úgy csinálni, hogy virtuálisan is látszódjanak?

[ Szerkesztve ]

(#27417) djozsi


djozsi
senior tag

Tudtok linkelni olyan legalább class6-os 8gigás microsd-t, ami tuti megy a telefonnal?

az SDHC kártya ugye nem jó, hanem MicroSDHC kell?

[ Szerkesztve ]

(#27418) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Van AR játék andoridra?
Mint pl a Defender meg ezek?

(#27419) MartOOn válasza Zsolaf (#27413) üzenetére


MartOOn
addikt

jah, az én kártyámmal megy... na jól kezdődik... :) akkor sim csere... köszi! :R

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27420) energy_ válasza djozsi (#27417) üzenetére


energy_
senior tag

iponban keress silicon powerből egy ilyet többen ajánlották én is most vettem egyet és tökéletesen müködik ,és ja microsdhd :D

(#27421) Saccco válasza juliska1 (#27307) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megéri-e? Ez nem is lehet kérdés. A Spica ehhez képest egy talicska. :DDD
Arról váltottam. :P

(#27309) Telegdy:
Egyáltalán nem gyengébb a procija sőt.... A linpackra meg nem érdemes adni, az is csak egy szám mint a quadrant.

(#27317) zozyk:
A 3.0.0.5ből kikerült a script(Amend script) támogatás. Modaco fórumon nagy piros betűkkel ki volt emelve. :)

(#27325) ska-punk:
Ha már van recovery fent akkor csak simán wipe és készen is vagy, újra megy.

(#27357) gakoska:
Nem ext3 hanem ext2. Az első bekezdést jól érted.
Azért nem kerül át minden mert a Dalvik cache marad az átmozgatás után is telefonban.
Ext-es app2sdnél is marad a Dalvik cache a telefonon. Ha app2sd+ról beszélünk akkor a Dalvik cache is átkerül, ezt viszont class6 alatti kártyával nem érdemes bejátszani.
App2SD - ilyenkor az SD az internal storage kiterjesztése
App2SD+ - ilyenkor az SD az internal storage helyettesítője(a2sd és a2sd+ együtt)

(#27358) Box3r:
Már párszor leírtuk az Angry Birds optimalizálatlan.

(#27384) aham744:
Nem kell 16 órát tölteni, nem is lehet. Ha érdekel a kalibrálás olvasd el az első hszt.

(#27390) Sundesz:
Nekem nincs negatív tapasztalatom. Néha nyöszörögnek a hangerő gombok és annyi.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27422) balhmm


balhmm
tag

Exchange fiókról leszinkronizáltam a neveket. A facebookot is beállítottam és ott is bekacsoltam a szinkronizálást, de sajnos a telefonkönyvben nem jellenek meg a fotók a facebookról. Mit kell még beállítani?

(#27423) djozsi válasza energy_ (#27420) üzenetére


djozsi
senior tag

Pontosítok, olyan bolt kéne, amibe holnap délelőtt be tudok ugrani venni egyet, tehát nem ilyen rendelésleadós, másnapra szállítós. Délután ajándékba akarnám adni valakinek.

(#27424) Saccco válasza djozsi (#27423) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor bármelyik számítógépes boltba bemehetsz, hogy neked 8GBs microSDHC kártya kell.

Ha rákeresel a kingston szóra szerintem megtalálod a kártyatesztet amit valaki csinált.
A lényeg, hogy a cl4es kingston kártyákat nem szereti, ugyanabból a cl6ot simán megeszi (a tesztelő szerint).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27425) embe


embe
nagyúr

A Titanium Backup pro--ban, hogyan kell bacupot készíteni? Elindítottam a progit, utána a Backup/restore alatt látom a programokat. De itt elakadtam. Hogyan tovább? :F

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27426) Macz


Macz
csendes tag

Felraktam Froyo-t, tökéletes.
Húzni próbálnám a CPU-t, milyen programot ajánlotok? Set CPU-t néztem, de az fizetős.. :)

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#27427) Saccco válasza embe (#27425) üzenetére


Saccco
nagyúr

Menü gomb -> Batch

Macz:
SetCPU jó lesz. De Japanese Jelly-t tettél fel? Mert jelenleg csak azon megy az OC.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27428) djozsi válasza Saccco (#27424) üzenetére


djozsi
senior tag

Az a gond, hogy a legtöbb boltban b*sznak kiírni, hogy milyen classú a kártya és én is emlékszem, hogy voltak gondok CL4-gyel.

(#27429) Saccco válasza djozsi (#27428) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha boltba mész be akkor megnézed a csomagolást és keresed a cl vagy class feliratot és probléma megoldva. :)
Egyébként a jobb helyeken feltüntetik. Ha nem teszik akkor azért nem, mert cl4 vagy az alatti. A cl6-10el már dicsekedni szoktak. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27430) atees


atees
őstag

Ezt láttátok? :)
[link]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27431) djozsi válasza Saccco (#27429) üzenetére


djozsi
senior tag

Igen, ez is nyilvánvaló, hogy ha bemegyek a boltba ott meg tudom nézni, csak dolgozó ember lévén nem nagyon lesz időm holnap délelőtt X boltot végigjárni.. :(
Kicsit elszúrtam, utolsó pillanatra hagytam a vásárlást ezért is bíztam abban, hogy valaki beírva, hogy "XY boltban pár napja volt class6os 6000-ért" vagy valami hasonlót. Illetve még mindig bízom benne. :)
Tényleg nem bántásból, de nem vagyok buta (csak lusta és az utolsó pillanatra hagyok mindent), szóval az, hogy menjek be a boltba és nézzem meg elég triviális tanács. :)

(#27432) Macz


Macz
csendes tag

Aha, nem :D akkor mindegy is. :)

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#27433) synar válasza atees (#27430) üzenetére


synar
őstag

Ennyiért viszik majd tőlük, mint a cukrot. :DDD

(#27434) Saccco válasza synar (#27433) üzenetére


Saccco
nagyúr

Viszont elmondható, hogy van függetlenül is. :DDD

djozsi:
Nem gondoltam arra, hogy buta lennél. Ha ez jött volna le akkor bocsesz. :B
Nem tudom merre laksz, de ha elég nagy város akkor benézhetsz a tecsóba ott is előfordul, hogy van normális kártya, persze kicsit drágábban, mint máshol.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27435) Keeperv85 válasza synar (#27433) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..majd ha máshol nem kapni, akkor mond ezt :DDD

(#27436) kelzsoca válasza Ren Hoek (#27416) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az alsó 3 fizikai gombot meg lehet úgy csinálni, hogy virtuálisan is látszódjanak?

Érdekes gondolat, de szerintem nem.

https://vertigostore.eu

(#27437) Ren Hoek válasza kelzsoca (#27436) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Köszi, akkor marad a fizikai nyomogatás. Csak olyan hiányérzetem van, hogy az appoknál nincs egy X, vagy visszalépés a sarokban mondjuk, ami tök logikus lenne, mert hely bőven van rá mindenhol... és Launcher pro-ban olyan szépen működik alul pl a home virtual gomb.

[ Szerkesztve ]

(#27438) Nekemnyoc8


Nekemnyoc8
csendes tag

Üdv!

Kéne egy pötty help. Ma délután óta a teló folyamatosan bedobja, hogy a folyamat com.google.process.gapps váratlanul leállt. kérem próbálja újra.
Megengedi, hogy kényszerítsem a leállítást.
Reggel rebootolt a telefon magától...ki tudja miért, nem is emlékszem, hogy mit csináltam épp rajta, mert annyira jelentéktelennek tűnt.
Mire észrevettem ezt az üzenetet, addigra már nem láttam se a névjegyeimet, se marketra nem tudtam felmenni, se gmail..stb.
Újra bejelentkeztem a gmail fiókommal és azóta ezek működnek de az üzenet rendre újra felbukkan.
Mit sikerült elbaltáznom (ki tudja hogyan).

-orig t-mobile rom
-csodazip telepítve
-sleep as android próbaverzió ma járt le
-próbáltam rebootot és nem segített (ellenben újra engedélyezte magának a mobilnetet)

(#27439) Keeperv85 válasza kelzsoca (#27436) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Már hogyne lehetne! Az egy dolog, hogy mi nem tudjuk! :DDD Egy csomó cucc kirakja azokat a funkciókat a kijelzőre...

(#27440) kelzsoca válasza Nekemnyoc8 (#27438) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg a google talk szórakozik, azt tiltsd le és nézd meg akkor is dobálja -e fel az ablakokat.

(#27439) Keeperv85

Az egész rendszert át kellene ehhez írni/konfigurálni, még mindig azt mondod hogy megoldható? :)

Mire kettőt pislantok már priviben ott legyen nálam a teljes rendszer virtuális gombokkal megspékelve.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27441) piltom83 válasza djozsi (#27431) üzenetére


piltom83
csendes tag

Azért van pár bolt, ahol látszik a tényleges raktárkészlet is. ;)
pl:
A-Data 8GB microSDHC Class 6: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27442) SupaCow válasza embe (#27295) üzenetére


SupaCow
tag

A fene se gondolt erre a működési logikára : ) Az e71 elbutított vagy elkényeztetett..
Mindenesetre :R

f: @geboleather

(#27443) Nekemnyoc8 válasza kelzsoca (#27440) üzenetére


Nekemnyoc8
csendes tag

Valóban a Gtalk lehet, mert miután minden adatot töröltem (naptár, gmail storage, névjegyek, gtalk storage - egyéb források "tanácsai" alapján) a Gtalk el se akar indulni. A gmail és a naptár működik, a névjegyek valahogy nem akarnak szinkronizálódni.

Hol tudom letiltani a talkot?

(#27444) Keeperv85 válasza kelzsoca (#27440) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Dehogy kell! Elég egy olyan widget, ami állandóan felül van és rajta van az a 3 gomb :) Mondjuk, hogy a menüben hogy érem el, hogy egy widget modális maradjon, arra én is kíváncsi volnék... :DDD

Mellesleg úgy érzem közeleg a nagy cupp apk ügyben. Kijött a 2.2.2-es SDK, a második revízió és ezzel egy időben a 2.3-ból is a 2.3.1.

(#27445) kelzsoca válasza Keeperv85 (#27444) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na látod hogy nem tudjuk megoldani, elképzelhető hogy Paul papa is a fejét vakarná ez ügyben :)

(#27443) Nekemnyoc8

A talk egy erőszakos jószág, visszamászik a memóriába mindig, ha nem használod talán le kellene szedni inkább.

mod: látom adtál a szájának, jól tetted, semmirevaló bugos program, nem más.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27446) Nekemnyoc8 válasza Nekemnyoc8 (#27443) üzenetére


Nekemnyoc8
csendes tag

Ha esetleg valakinek előjönne ugyanez a dolog. Nekem most úgy tűnik sikerült megoldanom, bár nem jószívvel ajánlom másnak a módszert. Idegből bementem root explorerrel a system/app könyvtárba és töröltem a
-gtalkservice és a
-talk
fileokat. Ez után megjavult (legalábbis egyelőre úgy tűnik) és a GTalk is megy.
Valaki aki jobban ért a dolgokhoz elmagyarázhatná, hogy miért lett ez így.

(#27447) Land


Land
veterán

RLS8-ról érdemes RLS9-re frissíteni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27448) Lasy válasza piltom83 (#27441) üzenetére


Lasy
veterán

és ami felette van 8gb ugyancsak class6os ami rendelhető.
a képen egy class2-es szetepel.
:(

+36702778032

(#27449) latis666 válasza Nekemnyoc8 (#27446) üzenetére


latis666
aktív tag

EZ érdekesen hangzik. :) Ha a törlés segitett és a talk megy akkor átmeneti fileokat törölhettél amiben esetleg volt hibás bejegyzés. De ez csak okoskodás. Mindenestre szerintem ha benéznél a system/app könyvtárba megint ott lennének csak most már hibátlanul. Mondjuk az is érdekes hogy a gyári 2.1 hogy csinál ilyet.
Egyébként én birom a gtalkot de ajánlom mindenkinek az ebuddy-t. Skype-ot nem tud. Azt csak a Nimbuzzban láttam de egyébként nagyon fainul megy.

(#27450) tekoteko válasza Lasy (#27448) üzenetére


tekoteko
tag

és a képet veszed meg, vagy a kártyát, amit hirdetnek?
kihangsúlyozták hogy a kép az eladó termékről készült?

[ Szerkesztve ]

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.