Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) l.skywalker válasza Wesder (#28615) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Reboot, nem remake.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28652) Wesder válasza l.skywalker (#28651) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor legyen Reboot,

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28653) l.skywalker válasza Wesder (#28652) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugye vágod mi a különbség? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28654) Edgar2621 válasza l.skywalker (#28653) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ereboot (erre bót) eremake haza (erre meek) :DDD Mondaná nagyapám amikor vágtatott a bótba lisztért csak közben megállt egy kicsit a Paprikában (helyi önkiszolgáló vendéglátó egység) :D

XO: Gollami26

(#28655) luckyboi82 válasza 3L1T3 (#28649) üzenetére


luckyboi82
tag

Nem láttunk semmit?! A linkelt videóban egyik fejlesztő az ingame CGI volt !!

:DDD

(#28656) Baltazár123 válasza Edgar2621 (#28650) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Lehet több rekordot is megdönt a cyberpunk, a legtöbbet előrendelt és a legtöbbet "refund"-olt játék lesz :)
mondjuk szerintem annyi történik csak, hogy felgyorsítja a series s/x meg a ps5 eladásokat, már ha bírják a termeléssel

(#28657) Chaser válasza Baltazár123 (#28656) üzenetére


Chaser
titán

nem kell azt gyorsítani, anélkül sem bírják ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28658) IntelKiller7 válasza Baltazár123 (#28656) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A Sony így sem bírja. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28659) prokxy válasza Baltazár123 (#28656) üzenetére


prokxy
veterán

Nem igazán értem a refundolt dolgot, miért mondod ezt? Battlefield-et vártál és csalódtál, hogy RPG-t kaptál? Ez user error, nem? :) Úgy általánosságban értem, no offense.
Boxon iszonyat élvezhető a játék, a graf olyan, amilyen, de a sztori bőven elviszi a hátán. Nem minden a kinézet, bug pedig nem volt olyan, ami megakasztotta volna a játékmenetet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28660) modflow válasza Edgar2621 (#28650) üzenetére


modflow
veterán

Megértelek.
Most játszottam vele kicsit PC-n. Minden gyári beállításon van, ami neki ultra beállítás, még az RTX is.
Annyi, hogy a felbontás nem 4k, hanem 2K.

Így nagyon szép, minden csillog villog, tükröződik.
Ez most azt jelenti, hogy amit most látok PC-n, az még nincs Series X-en, hanem majd akkor lesz, ha jön a nextgen patch?

A PC-s pedig már alapból tudja, amit tudhat, ez már nem fog változni?

[ Szerkesztve ]

(#28661) Alexios válasza negyven2 (#28492) üzenetére


Alexios
veterán

Ennek nagyon örülök, most játszok a Yakuza 0-val, így meg lényegében végig is fogom tudni tolni majd szép sorban a sorozatot, főleg hogy ezek is game passba jönnek. Mire mindel végzek remélem a Like a Dragon is bekerül :D

(#28662) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28663) Plebi válasza 30z.Samu (#28159) üzenetére


Plebi
senior tag

Nem lenne ezzel semmi gond, ha az egér és billentyűzet támogatással együtt maradt volna benne. Én mint PC-s is jobban örülnék több játéknak ami támogatja, bár a COD pont ilyen.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#28664) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#28649) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nagyon kiváncsi vagyok, fōleg a gameplayre...a firstperson mūfaj még mindig ilyen baltával faragott dizájnnal dolgozik (a VR-on kívül) miközben biztosan lehetne ezt sokkal dinamikusabban és "menōbben" is csinálni. hátha a nd animátorai visznek valami knowhow-ot :D

Life, Uh, Finds A Way

(#28665) boost


boost
addikt

Na, eddig nagyon élvezem a CP2077-et, pedig este ZH 😅, de most belefutottam egy gameplay bugba. A társam nem jött ki velem egy épületből, és nekem beszélni kellene vele, viszont az épületbe már nem engednek vissza. [link]

(#28666) Edgar2621 válasza modflow (#28660) üzenetére


Edgar2621
őstag

Amennyit én láttam és olvastam belőle a Series X és a PS5 sem éri el a PC szintjét (sőt, jelenleg elég nagy lemaradásban van), de nem is ezért van a nagy felháborodás, hanem azért mert nagyon nem néz ki jól még egy XOX-en vagy PS4Pro-n sem.

Biztos vagyok benne hogy a PC változat is javulni fog a tapaszokkal, de a nagy ugrás majd a cuurentgen konzol tapasszal jön a CP2077 életében.

Addig meg itt elvitatkozok mindenkivel a semmiről, közben meg otthon a Monkey's Islandet pótlom éppen a klasszikusok közül :DDD

XO: Gollami26

(#28667) Steve1207 válasza IntelKiller7 (#28662) üzenetére


Steve1207
veterán

Múltkor rinyáltam itt, hogy ideje lenne a GreedFall-nak és a Code Vein-nek bekerülnie, erre jönnek sorba :D
Ez a Neoverse kártyás is bejön, MotoGP is elfér száguldozni, szép frissítés megint.

.

(#28668) Silεncε válasza IntelKiller7 (#28662) üzenetére


Silεncε
őstag

Meg jó hogy múltkor mikor megvettem a a CODE VEIN-t ment is rá a refund ;]

(#28669) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

tudtok nekem olyan Game Passos játékot mondani, amiben WTCC-s, vagy GT kategóriás autókkal lehet versenyezni (911GT3 pl.)

Köszi :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#28670) hombre[EU] válasza modflow (#28660) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha a 2K alatt az 1440p-t érted (mert egyébként az fullhd) akkor ahhoz min. kell egy 2080ti/3080 aminek a teljesítményétōl jócskán elmarad ez a konzol...szóval nem, olyat ne is várj

Life, Uh, Finds A Way

(#28671) IntelKiller7 válasza Steve1207 (#28667) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Moto GP-t vártam már. Bár a Series X-em még jobban. :DDD csipkedhetné magát a telekom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28672) Steve1207 válasza CharlieDrop (#28669) üzenetére


Steve1207
veterán

Motorsport 7-ben nincsenek ilyenek? 911GT3 tuti van, az kb mindenben van :D

.

(#28673) akooos válasza boost (#28665) üzenetére


akooos
veterán

Utolsó mentett állás betöltését próbáltad?

Nekem egyszer nem szállt be az autóba én pedig nem bírtam kiszállni, úgyhogy ott reload kellett :)

(#28674) IntelKiller7 válasza CharlieDrop (#28669) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Forza Motorsport 7. Van pár GT autó benne.
Assetto Corsaban is van.
Project CARS-t vedd meg, ott is van talán a legtöbb GT autó.
Konkrét WTCC, GT-s játék nincs. Milyen jó is volt a Race ON Pc-n. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28675) modflow válasza Edgar2621 (#28666) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi szépen.

(#28676) Wesder válasza modflow (#28660) üzenetére


Wesder
félisten

"Ez most azt jelenti, hogy amit most látok PC-n, az még nincs Series X-en, hanem majd akkor lesz, ha jön a nextgen patch?

A PC-s pedig már alapból tudja, amit tudhat, ez már nem fog változni?"

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28677) Zoleee83 válasza Silεncε (#28668) üzenetére


Zoleee83
addikt

Neked nem a "refund" a középső neved? :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#28678) modflow válasza hombre[EU] (#28670) üzenetére


modflow
veterán

Már nem vagyok gép előtt, de talán attól magasabb felbontást értek.
Egy 2060 Super-el próbáltam.
Köszi szépen.

(#28679) Chaser válasza modflow (#28660) üzenetére


Chaser
titán

"Annyi, hogy a felbontás nem 4k, hanem 2K."
(((( :
2560x1440 - > 3.7MP
3840x2160 - > 8MP
végül is nem olyan nagy különbség az, hogy a vga-nak 4k-n több mint dupla annyit kell számolni, mint 1440p-n...jah de ;]
tegnap 3070 topikban voltak rtx-es mérések 1440p-n
ebből a kártyából a beugró ha valaki mázlista 22x ezer ft
tessék
a fél millió pluszos 3090 nem tud 4k@60-at
engem személy szerint nem érdekel ez a csodás cp2077 - esetleg majd ha valamikor bekerül g-be megnézem - , de így érdemes ránézni mit tud az sx pc-hez képest

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28680) Wesder válasza Edgar2621 (#28666) üzenetére


Wesder
félisten

Nehezen tud bàrmit is elérni a Series X meg PS5 ha a One/PS4 verziót futtatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28681) hombre[EU] válasza modflow (#28678) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor nézd meg még egyszer a beállításokat,mert az a kártya még a kimaxolt fullhd RT-hez is gyengécske :) de egyébként kb. azt a teljesítményt hozhatja a nextgen patch után...

Life, Uh, Finds A Way

(#28682) CharlieDrop válasza akooos (#28673) üzenetére


CharlieDrop
veterán

és #28674IntelKiller7-nek
is köszi.
Szóval akkor csak olyan ami kimondott ezek a kategóriák vannak (nem vegyesen) nincs?

Megnézem ezeket :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#28683) Zjunior


Zjunior
veterán

Eneban 31£ a cyberpunk (xbox)ha Maradona hazajaba utazol.
most vettem meg digitalisan en is, annyira gaz tenyleg series x-en ahogy mondjak?!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#28684) IntelKiller7 válasza CharlieDrop (#28682) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Konzolra nincs.
Csak így vegyesen. Ha van GamePass-od akkor Assetto Corsa-t próbáld ki. Tegnap került be.
Kormány erősen ajánlott hozzá. Ha viszont nincs akkor Project CARS-t vedd még meg. Abban is van jó pár GT autó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28685) csucsu52 válasza CharlieDrop (#28669) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Szia!
Rengeted GT auto van forza 7-ben.
Wtcc-ből is van kb.8db.
Túraautó és GT bajnokságot is futtatunk forza motorsport 7ben!
link

[ Szerkesztve ]

(#28686) IntelKiller7 válasza csucsu52 (#28685) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

8? :DDD Honda Civic meg a Chevrolet Cruze van benne ami WTCC-s autó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28687) csucsu52 válasza IntelKiller7 (#28686) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Audi rs3, audi s3, bmw 125i, volvo s60, mercedes a45. Mind forza touring cars kategória, s750.

(#28688) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na, megnéztem a CP-t S-en és megírom az első benyomásomat a játékról. Kb 1,5 órát játszhattam vele, Dex-szel találkoztam, majd beszéltem Jackie-vel, majd elmegyek a klienshez, itt hagytam most abba
A grafika...hát...azt nem mondom hogy rosszul néz ki, de nem volt meg a "wow" érzés. Szóval inkább azt mondom rá, hogy oké, de ez még nagyon nem a next gen feeling. A teljesítménnyel ebben a 1,5 órában nem volt gond, nem futottam bele lagba vagy más érdekesebb dologba, szóval ez alapján stabilnak tűnik a kis gépen. Gondolom ennél közrejátszik a 30fps lock is, azt statilan hozza és az eddigi események alapján nem is hiányoltam különösen a 60 képkockát. Persze nyilván jobb lenne a szemnek, de szerintem a beton stabil 30 képkocka is jó tud lenni. Maga a story, a játék...eddig nagyon nem haladtam, még nyilván nagyon az elején vagyok. Kapok innen-onnan üzenetet, gondolom tudok majd fusizni is vagy ilyesmi. Érdekesnek érdekes, fogok foglalkozni a játékkal, de az Ori-t mindenképp be szeretném fejezni, mielőtt jobban belemerülök Night City világába.

Sic Parvis Magna

(#28689) #20411392


#20411392
törölt tag

Játszogattam a CP-al és a hangulat jó, a grafika is korrekt így BC módban, de valahogy a harc nem élvezetes nekem. Nem tetszik a gunplay és a közelharc se. :/

Remélem a story elkap, mert különben bajos lesz végigjátszani.

(#28690) 30z.Samu válasza #20411392 (#28689) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várós a next gen patch, de remélem nem akkor adják ki, miután kb mindenki végigjátszotta. :D

Sic Parvis Magna

(#28691) IntelKiller7 válasza csucsu52 (#28687) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És ezek mióta WTCC autók? RS3 TCR LMS autó, S3 BTCC(Britt túra autó) autó, BMW fantasy autó, Volvo Svéd túra autó, mercedes szintén fantasy.
Only WTCC vagy GT játékot keresett. Ilyen pedig nincs konzolon. PC-n volt GTR: FIA GT meg a Race 07.

Assettoban van 20+ GT autó
Project Cars-ban meg 30+

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28692) Bismarck24


Bismarck24
tag

Sziasztok!

Valamiért az xbox series s nem csatlakozik a forza horizon 4 live-ra. Net kapcsolatom van már többször is teszteltem. GPU előfizető vagyok, az elmúlt két napban van ez a probléma. A gép instant onra állítva. Lehet ez a probléma? Másnàl is van ilyen?

(#28693) MarioAna válasza Bismarck24 (#28692) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nekem is ugyanezt csinálta tegnap, soloban tudtam nyomni ettől függetlenül. XS+GPU nálam is, UPC nettel :D.

(#28694) Sefneni válasza 30z.Samu (#28690) üzenetére


Sefneni
őstag

Hasonlóan gondoltam én is tegnap az első játék után. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28695) ρσгτσ válasza Bismarck24 (#28692) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Super7 frissítés óta eléggé instabil a szerver. Rengeteg rá a panasz. Nem nálad van a probléma.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#28696) csucsu52 válasza IntelKiller7 (#28691) üzenetére


csucsu52
aktív tag

A posztom lényeg az volt, hogy aktiv bajnokságok futnak forza 7-ben, mellesleg pont túraautó és GT vonalon.
Csak magyarokkal, gyakran 20fő feletti nevezéssel...

(#28697) tunkiih válasza Bismarck24 (#28692) üzenetére


tunkiih
őstag

Nálam sem megy, "jó" olvasni, hogy nem egyéni a probléma, mert most vettem 1 komolyabb routert (Digi a net amugy). Furcsáltam is, mert a Nat Open stb. mit kínlódik.. :D

Más: Cold War Updatet ótavatosan kell kezelni, Ray Tracing-el végigtoltam a sztorit, a vége fele már szinte, egy fix résznél először kifagyott,majd ugyanott mégegyszer lelőtte a gépet. :D Kikapcsoltam, azonnal megoldódott.. :D Multiban nem használom amugy sem, de a sztorira én bekapcsoltam azért.

[ Szerkesztve ]

(#28698) zotyi8 válasza Bismarck24 (#28692) üzenetére


zotyi8
tag

Szintén ezzel kínlódok 2 napja.

(#28699) sting2 válasza #20411392 (#28689) üzenetére


sting2
addikt

Jatszogattni kell az alap beállításokkal a menubem hogy élvezetes legyen a gunplay.
Deadzone
Erzekenyseg
Fordulas
Stb

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#28700) NoMagix válasza Bismarck24 (#28692) üzenetére


NoMagix
addikt

Szerver hiba, napok óta ez van, néha megy online néha nem!
Ez nem gép függő hiba!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.