Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) hyggelig


hyggelig
senior tag

Megtaláltam Kojimát a Cyberpunkban :DD

(#28752) consono válasza Wesder (#28748) üzenetére


consono
nagyúr

Azt láttam, hogy ott nem igazán, meg PS4-en sem... A PS4 mellé gondolkodom az XSS-en...

"In God we trust. All others must bring data"

(#28753) csucsu52 válasza AMD Power (#28749) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Köszi, jó ez elég ez.
Series s ez?

(#28754) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok!

Konzolvilágnál rendeltem egy Series X-et, van valakinek tapasztalata hogy náluk mennyi idő mire beérkezik és küldeni tudják?

Hulligaaan

(#28755) Scholes9 válasza -FLY-> (#28738) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt én is csak lestem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28756) 30z.Samu válasza consono (#28745) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kb 1,5 órát játszottam vele, nekem semmi gondom nem volt vele. Stabilan futott.

Sic Parvis Magna

(#28757) Musaka


Musaka
senior tag

Ma újra beletapostam 6 órát a CP be.
Érdekes bugba futottam miután megjelent J.S. Jött az Ereklye hiba kiírás és olyan maradt a képernyő. Pixeles és mosott 5-6 másodpercenként.
3 órán keresztül azt hittem ennek ilyennek kell lennie, már mentem test-sebészt keresni hogy új optikát varázsoljak magamnak annyira zavart. De más bug miatt nyomtam egy XSX restartot és újra töltést és elmúlt az állandó Ereklye hibás effekt.
Gondoltam megosztom :)

UI: tényleg sok a bug a játékban, de a story vissza magával.

(#28758) AMD Power válasza csucsu52 (#28753) üzenetére


AMD Power
titán

Az érdekes lenne! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28759) gerii válasza Zjunior (#28683) üzenetére


gerii
addikt

Köszi, 14800 Ft lett a vége, adok neki egy esélyt X-en. :)

(#28760) Edgar2621 válasza Wesder (#28680) üzenetére


Edgar2621
őstag

De az is benne volt az írásomban eggyel alatta, szóval egyetértünk :)

XO: Gollami26

(#28761) marci011 válasza creedszl (#28754) üzenetére


marci011
újonc

A tapasztalatom alapján elég lassú a folyamat, vagy csak tényleg túl sok rendelésük van. Kereken 4 hete rendeltem egy SX-et, de még semmi hír róla..

(#28762) Edgar2621 válasza l.skywalker (#28702) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mindkét játékra kattintottam hátha megvannak, és ilyenkor jövök rá, hogy mennyi mindent halmoztam fel és mekkora is a valóságban a backlogom :D

Továbbra is hála a felajánlásért és a szervezésért :R

XO: Gollami26

(#28763) remusz13


remusz13
tag

Sziasztok!

Egy kérdés, Xbox Series X-en belül az Adatforgalom által jegyzett adatforgalomba mennyire lehet megbízni? Csak mikor alvóba volt a gép ma, Ő azt állítja hogy kb 600 TB ( igen, Tera) forgalma volt , ami felér jópár cég adatforgalmával :DDD :DDD Nem csoda hogy lehal a Digi országszerte az Xboxoktól ;]

(#28764) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

CP 2077 Hotfix 1.04

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28765) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Sziasztok!

Egy nyereményjátékkal kedveskednék az Xbox tulajdonosoknak. Ha netán hiányozna a GTA 5 a játéktáratokból, térjetek be. :)

Üdv!

(#28766) ughhh válasza Musaka (#28757) üzenetére


ughhh
senior tag

Kb 1 év mire sX formába hozzák, rá se néznék a jelenlegi állapotában, remélem akkora GPU cím lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#28767) bulikavagyok válasza Elektrosokk (#28764) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyelőre csak PC és PlayStation: "For Xbox systems, we are working to have the update out as soon as possible."

[ Szerkesztve ]

(#28768) Elektrosokk válasza bulikavagyok (#28767) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ok, sorry :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28769) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Sherkulás

Nyereményjáték

a
LEGO Star Wars The Force Awakens Deluxe Edition
Xbox digitális kódot

nyerte:

gduck

grat!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28770) Sefneni válasza l.skywalker (#28769) üzenetére


Sefneni
őstag

Gratula! :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28771) errors01 válasza RudiLicenc (#28765) üzenetére


errors01
csendes tag

Ezt most kihagyom mivel már megvan, de köszönjük a felajánlást! :R

Xbox: errors01

(#28772) hooligan72 válasza l.skywalker (#28702) üzenetére


hooligan72
csendes újonc

:C Kell még pár hozzászólás hogy jelenkezhessek :)

(#28773) Phoen|x válasza l.skywalker (#28769) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gratgrat!

Go Gunners!

(#28774) Madoc


Madoc
veterán

Karira én is jövök ajándékkal de oda nem lesz elég a hozzászólásgyűjtős offolás.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28775) hooligan72 válasza Madoc (#28774) üzenetére


hooligan72
csendes újonc

:C Jár a keksz.

[ Szerkesztve ]

(#28776) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok! Ön is szeretné, hogy a Cyberpunk XSX-en performance módban ne legyen olyan homályos? HÁT JÓ HELYEN KERESI A MEGOLDÁST!

Kb. 5 óra hosszán keresztül megállás nélkül nyomtam a Cyberpunkot, fáradt vagyok és lefordultam már a székről is, de a végső összeesésem előtti szent pillanatban kattant egyet az agyam.. az egyetlen igaz gondom a performance móddal, hogy homályos. Egy egyszerű, olcsóbb, belépő szintű LG 4K TV-m van, úgy gondolom a többségeteknek az enyémnél még jobb is a masina, szóval nem lesznek gondok.
A játékon belül érdemes kikapcsolni a legtöbb csillivilli beállítást, a film graint, chromatic aberrationt, stb. Nekem csak a Lens Flare és a Motion Blur maradt bent, a motion blur noha eleinte zavaró, egy kicsit segít az FPS droppokon, összemossa őket. :DD

Ami kétszeresére növelte az agyam és kibuggyantotta a szemgödrömön, az a TV élesség beállítása. Komolyan, Supersampling (szuperfelbontás) max-ra, és a TV élesség mehet egy az átlagnál jóval magasabb szintre, addig, amíg a feliratok még normálisan néznek ki. ÉS VIOLÁ: Szebb a játék.

Valószínűleg ezt már mindenki megcsinálta, és én vagyok az egyetlen e földön, aki egész napos Cyberpunkozás után jött rá csak erre, de sebaj! Konkrétan szebb lett a játék.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28777) vackor1981 válasza kazuma921 (#28776) üzenetére


vackor1981
csendes újonc

Ez vicc már ne haragudj.Egy 20ezer ft-os AAA címnek beharangozott 7évig fejlesztett játékhoz majd veszek egy Junoszty tévét hogy ne legyen pixeles.Mert 4k felbontáson kijönnek a felbontás problémák nagyon.Elmennek a p@csába hogy ennyire tellett.

(#28778) Edgar2621 válasza Madoc (#28774) üzenetére


Edgar2621
őstag

Akkor addig mindenki nagyon okos és szakmai meglátásokkal tűzdeli majd tele a topikot.

Mint ez is :DD

XO: Gollami26

(#28779) kazuma921 válasza vackor1981 (#28777) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én megértem a haragodat, de sokan játsszuk a mostani állapotában, és noha nem sokkal, de nekem egy picit szebb lett egy kis TV beállítással. :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28780) F_Peter válasza Madoc (#28774) üzenetére


F_Peter
őstag

Egy hasznos cikk küldése az összefoglalóba mondjuk? :)

(#28781) vackor1981 válasza kazuma921 (#28779) üzenetére


vackor1981
csendes újonc

Biztos ez is egy lehetőség hogy az ember valamit javítson a vizuális élményen a játéknál.Csak bosszantó tényleg hogy nem tudtak még egy RDR2 szintet sem hozni ha már nyílt világról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#28782) Wesder


Wesder
félisten

Így 12h utàn azt kell mondjam hogy élvezem ezt a Kiberpánkot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28783) Wesder válasza vackor1981 (#28781) üzenetére


Wesder
félisten

A RDR2 üres volt, meg mozgatott egy marék embert, ez azért nem ua.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28784) vackor1981 válasza Wesder (#28783) üzenetére


vackor1981
csendes újonc

De nem is 1080p volt ha nem 4k 30fps One X-en.Attól még hogy telezsúfolták mindennel nem gondolnám hogy csak azért sincs meg helyenként csak a 20fps.Én szerintem kiadták félkész,optimalizálatlan állapotban mert már annyiszor halasztották hogy nem fért bele több.Kíváncsi leszek patchek után mi lesz.Amúgy a GTA V elég zsúfolt de ezt a szintet még is hozza nem csak story ha nem multiban is pedig jó pár éves játék.Akárhogy csűrjük csavarjuk van mit javítani rajta.

(#28785) Wesder válasza vackor1981 (#28784) üzenetére


Wesder
félisten

CPU limites az egész. Érdekes mód Series S-en stabil 30fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28786) Wesder


Wesder
félisten

"A 8M+ Pre-Orderrel csak épphogy nullàra jött ki a CDPR"

vagy nem...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28787) zotyi8 válasza l.skywalker (#28701) üzenetére


zotyi8
tag

Ezt most kihagyom, ge elképesztő ahogy itt záporornak a nyeremények. :R

(#28788) szimszonos válasza Wesder (#28785) üzenetére


szimszonos
őstag

Igen ott biztos meg van a 30fps,azzal nem is lesz gond mert azt a Series S is tartja atombiztosan.One X-ből is elvárható lett volna talán a stabil 30fps 1080p felbontás esetén de lehet hogy pár patch révén orvosolják ott is a hibákat,de az is lehet hogy csak ennyit tudtak e prevgen masinákból kihozni.

[ Szerkesztve ]

(#28789) mike1334 válasza Wesder (#28786) üzenetére


mike1334
veterán

És vajon lesz adat a refundok számáról?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28790) hyggelig válasza Wesder (#28783) üzenetére


hyggelig
senior tag

Oh, milyen igaz.
Sokan a Ghost of Tsushimához és a Red Dead Redemptionhöz hasonlítják, pedig mindkettőben sokkal üresebb volt a nyílt világ.
Egy nagyváros emeletes épületekkel, autókkal, emberekkel azért nem pont ugyanaz mint a nagy füves területeken lovaglás ahol néha feltűnik egy-egy másik lovas.

(#28791) hombre[EU] válasza hyggelig (#28790) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szóval a reddead2 dinamikus természete nem annyira erōforrás igényes,mint a mozdulatlan épület textúrák a cp-ben? hmm nem gondolom :D ha pedig igen akkor kellett volna hozzá normális memória menedzsment
de a pókember szerintem elég magas épületekkel és npc-kel dolgozik és sokkal gyorsabban :DDD ott mi a kifogás, az item description? ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#28792) parandroid válasza hombre[EU] (#28791) üzenetére


parandroid
nagyúr

A környezet megjelenítése a grafikát izzasztja. Itt most CPU-limitről volt szó, meg az ai-ról, npc-kről, amit jellemzően nem a grafikus mag számol.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28793) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok
Hogy áll az X a 120hz tamogatàssal? Nyilván multikban értem. Kampány játékokban 60hzvel?
Láttam gameplayeket elég nagy bele bele fagyàsokkal.
Next gen támogatottság hiánya?
Elérhető a natív 1080p 120hz?

(#28794) Golyo69 válasza SECTORnooB (#28793) üzenetére


Golyo69
senior tag

Cod CW-t nyomom 1080 120 hz-en multiban. Komolyabb gondom nem volt. 1 szer dobott ki egy szerver csatlakozási hiba miatt 1 hónap alatt :)
Sztem egesz jo

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#28795) hombre[EU] válasza parandroid (#28792) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A környezet megjelenítése a grafikát izzasztja...hát ez nem így van. a drawcall, a streamelés(kitömörítés), a fizika, árnyékok, tesszeláció stb mind komolyan igénybe veszi a cpu-t...és szinte mindben magasabb minōséget képviselt pl. a rockstar 2évvel ezelōtti játéka
hiába van 2-vel több "ai" /m2 a cp-ben, ha nincs mögötte semmi. megy a navmeshen+van 2mp-es audió hozzá

Life, Uh, Finds A Way

(#28796) balazs025 válasza SECTORnooB (#28793) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem túl sok játék támogatja (szerintem nem is várható túl sok a jövőben sem), de itt egy lista, hogy melyek azok: [link] Az hogy 1080p-ben játszanál, pedig konzoloknál nem releváns, mert a kisebb felbontás nem jelent se stabilabb, se magasabb fps-t. A fejlesztőkön múlik, hogy milyen felbontás mellett biztosítják a 120 fpst.

(#28797) justgiveup


justgiveup
tag

Sziasztok!
Kontroller töltésre milyen best practiceok vannak? Akksi+töltőállomás vagy elemek+töltő, esetleg más?
A másik. Létezik, hogy a 14 napos trial után már nem tudok előfizetni a 300 Ft-os, kedvezményes Game Pass Ultimate-re?
Köszi.

(#28798) AMD Power válasza justgiveup (#28797) üzenetére


AMD Power
titán

Én a Venom megoldást használom. Előtte sokáig tőlthető aksival nyomtam. Ez kényelmesebb most. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28799) taylor9414


taylor9414
csendes tag

Mondjuk ez nekem hatalmas csalódás. Mármint a környezet statikussága, hogy nem reagálnak rád, te csak egy szellemként futkározol a városban. Pedig pont a CDPR-től vártam volna azt, hogy valami forradalmit tesznek le az asztalra ilyen téren. :(

szerk.: Ez válasz akart volna lenni hombre[EU]-nak.

[ Szerkesztve ]

(#28800) paisacha válasza justgiveup (#28797) üzenetére


paisacha
tag

Én tölthető elemeket használok - teljesen jók. 30-40 órát simán kihúzok velük (nyilván a kérdés hogy milyen kapacitásúak).

Ha nem ajánlja fel a kedvezményes opciót, akkor nem - csak meghatározott feltételekkel lehet élni vele (nincs aktív előfizetésed, és egy ideje nem is volt - nem tudom pontosan mennyi idő után engedi ismét alkalmazni...)

További szép napot!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.