Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) Hunt3r22 válasza Bad Pritt (#28096) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szörnyű, nextgen gépemre XS verziót szeretnèk. ;] ;]

Bilibe lógott a kezem, sry. :DDD

Xr

(#28102) gergobox


gergobox
tag

KV CP2077 válasza az imént:

A kódokat a mai napon küldjük ki a megrendelők részére. Türelmét köszönjük!

(#28103) 30z.Samu válasza mike1334 (#28100) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt hittem már rég cseréltél. ;]

Sic Parvis Magna

(#28104) gduck válasza kazuma921 (#28087) üzenetére


gduck
addikt

Én játszani szoktam, nem FPS számot nézegetni! :D De most komolyan: 30? Na és? Várhattak volna pár évet még a kiadással? :U

[ Szerkesztve ]

(#28105) boost válasza mike1334 (#28100) üzenetére


boost
addikt

Az XSS egy extasy-zott XBox One S teljesítményét hozza szerintem a CP2077 esetében. XSX legalább a One X patchet megkapja, meg a magasabb FPS számot.

VISZONT konzolt nem prevgen játékhoz veszünk. Lesz Series S patch, 2021-ben, és akkor majd jó lesz hozzá az S-is. Addig az X-is valamennyire átmeneti, mindenesetre jobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#28106) modflow válasza gergobox (#28102) üzenetére


modflow
veterán

Még a mai napon? 😂

Ha tényleg olyan gáz, mint itt mondják, akkor ráérünk...
(Bár az ugye más kérdés, hogy fizettél valamiért......)

(#28107) Zebu


Zebu
addikt

Srácok Destiny 2-t nyomja valaki boxon? Hogy a csudában van ott a futás?

[ Szerkesztve ]

(#28108) Bad Pritt válasza Zebu (#28107) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Bal joyt nyomd le.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28109) Silεncε válasza boost (#28105) üzenetére


Silεncε
őstag

Már aki. Én most pl kifejezetten azért vettem az XSS-t, hogy az XO játékok jobban fussanak :B

(#28110) kazuma921 válasza gduck (#28104) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én is, de kifejezetten pocsék élmény amikor céloznál, beesik a 60 FPS kb. 35-re, és "lelassul" az egész. Én agyalok a fix 30-on, a pattogó, ide oda virgonckodó, suttyó framerate-nél még az is jobb. Játszottam már játékot xar dropokkal, iszonyatos volt. :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28111) #20411392 válasza kazuma921 (#28087) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ezen szerencsére tud segíteni a VRR, mert még range-ben van. Kíváncsian várom a délutánt.

(#28112) hyggelig válasza gergobox (#28102) üzenetére


hyggelig
senior tag

Akkor iszok még egy kávét, megírok két levelet, megiszok még egy kávét, ebédelek, megírok még pár levelet, aztán uzsi és jöhet is a CP este 7 körül ;]

[ Szerkesztve ]

(#28113) Bad Pritt válasza hyggelig (#28112) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Elküldik a kódot 4-kor, leszedi a gép a 70 gigás játékot, aztán a 40 gigás patchet, aztán a ki tudja még mit és holnap reggel lesz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28114) .LnB válasza Norb79 (#28066) üzenetére


.LnB
titán

Jó dolog a GPU, de a kínálat még bőven hagy kívánnivalót maga után. musztiii árával nagyon jó üzlet még így is persze. Nem szeretném nagyon a saját preferenciáim szerint nyilvánosan értékelni a Game Pass-t, mert ferdíti a képet, hogy ez az én véleményem. De, azért az sokat mondó, hogy évekig nem volt Xbox-om. És a GP kínálatából még mindig a FH4 az, amivel a legtöbbet játszottam. Amivel már a megjelenésekor is játszottam, csak akkor még PC-n.

A Microsoft-nak sokkal jobban rá kellene feküdnie a játékkínálatra. És én nem a saját stúdiókban látom a megoldást. Azt a rengeteg pénzt én inkább arra költöttem volna, hogy rögtön, vagy sokkal hamarabb bekerüljön a GP-be minden AAA third party cím.
De ez csak az én meglátásom.

ui: Én borzasztóan várom a Flight Simulator-t. Az az egyetlen játék jelenleg, ami nagyon érdekel, és a Microsoft-hoz köthető.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28115) Steve1207 válasza Bad Pritt (#28113) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezért töltötték elő sokan az elmúlt napokban :))

Ugyanitt: olcsó előrendelői kódra vevő vagyok, ha valaki a tesztek alapján elállna tőle :D

(#28116) .LnB: nem tudom, elhangzottak alapján kb, utána szerintem szedi a patch-eket is ahogy jönnek.

[ Szerkesztve ]

.

(#28116) .LnB válasza Steve1207 (#28115) üzenetére


.LnB
titán

De az csak ~45-50Gb-ot töltött le nem? Mint ha nekem annyit írt volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28117) gduck válasza kazuma921 (#28110) üzenetére


gduck
addikt

De ez tényleg ennyire észrevehető játék közben?

(#28118) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Ha tegnap előtöltöttem a CP-t ma még számítani kell patchre?

[ Szerkesztve ]

(#28119) Sefneni


Sefneni
őstag

Amíg várom a CP kódomat (és próbálom magam rávenni a büntetőjog tanulásra :D) lenne egy kérdésem.
Aki játszik a Call of the Sea-vel: nálatok is olyan, mintha néha droppolna a játék? Például mikor az első fejezetben bementem a dzsungelbe a tengerpartról, elég látványosan "szaggatott". A tevékenységcsatornámra felraktam egy videót, kb a 22. másodperctől érdekes a dolog. De lehet már csak beleképzelem. :) (SX)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28120) TheMiller


TheMiller
tag

Sziasztok,

Mennyire esélytelen most XSX gépet venni? (normális, nem nepper áron)
Mikorra lenne esélyem rá?

The World is Yours

(#28121) Sherkulás válasza TheMiller (#28120) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Nos én próbálkozom vele mar másfél hete de nem egyszerű. Jegyezd Elo ahol csak lehet és cross all fingers... (ezt teszem en is :) )

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#28122) Sefneni válasza TheMiller (#28120) üzenetére


Sefneni
őstag

Az Euronics készleteit érdemes lehet nézni, nekem múlthéten ott sikerült elcsípnem egyet. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28123) Bird válasza TheMiller (#28120) üzenetére


Bird
addikt

Jövő február biztosan, ha most megrendeled.

Euronics készlet nem mérvadó, mert a korábban rendelt gépeket is tartalmazza. Sőt, inkább csak azokat így az ünnepi hype időszakban.

Igen, érkezik szállítmány a korábbi rendeléseket szolgálják ki. Jelenleg hatalmas mák kell, hogy legyen géped (pl. visszamondta valaki, nem ment érte). Amolyan jókor jó helyen...

I.Skywalker: Kösz a meghazudtolást! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28124) l.skywalker válasza Bird (#28123) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem igaz. XsX-ből 2-3 hetente érkezik szállítmány.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28125) marci011 válasza TheMiller (#28120) üzenetére


marci011
újonc

Nálam holnap lesz kerek 4 hete, hogy megrendeltem az XSX-et, és még mindig nem hallottam róla :( Ügyfélszolgálat azt mondja folyamatosan dolgozzák fel a rendeléseket, majd értesítenek :F Elvileg valamely webshopokban néha random meg szokott jelenni néhány darab, de ilyenekről nem sokat tudok. Telekomon szoktam készletértesítőt kérni, de ott mindig egy percen belül elfogy.

(#28126) kazuma921 válasza gduck (#28117) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Cyberpunkot még nem játszottam, ezért is tettem ki ide a kérdést, hátha van valakinek tapasztalata. Más játékot toltam már, ami így viselkedett (60-ról 30 körülire esett akció közben) és igen, kifejezetten zavaró, lelassítja a célzást, rossz élmény az egész, főleg ha valaki megszokta a fix 30-at, vagy 60-at.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#28127) Sefneni válasza Bird (#28123) üzenetére


Sefneni
őstag

Szerintem az Euronicsnál tök random. Valószínűleg voltak a rendszerben élő rendeléseik, Győrben mégis kiraktak 3-4 gépet szombat reggel.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28128) .LnB válasza TheMiller (#28120) üzenetére


.LnB
titán

Tudomásom szerint az esztergomi Media Markt ma, kap új szállítmányt. Beszéltem velük telefonon többször korábban, amikor kerestem a magam példányát. Úgy volt, hogy onnan veszek majd, aztán időközben nekem a Duna Plázából lett. Szóval érdemes a Media Markt-okat felhívni.
szerk.: MM-nél mondjuk 189 ezer, nem 185.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28129) Tuomas válasza .LnB (#28114) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért azt vedd hozzá, hogy a GPU-ba már az EAplay is beletartozik, és változatlan áron.
Ha jól követtem korábban a PS4 topikot, és jól emlékszem, akkor szereted pl a Madden NFL szériát, na az is benne van. :D
Persze ez egyénfüggő, kinek mi, én találtam egy csomó olyan játékot GP-be, ami:
- vagy nem volt meg, és ki akartam próbálni/meg akartam venni valamikor (még PS4-re)
- vagy megvolt már (PS4-en), de szívesen játszom vele továbbra is

We were here

(#28130) mike1334 válasza 30z.Samu (#28103) üzenetére


mike1334
veterán

Neeem, az asszony így is furán nézett, amikor megemlítettem (még most cseréltem le a One S-t X-re) :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28131) .LnB válasza Tuomas (#28129) üzenetére


.LnB
titán

Szeretem persze, NFL-t is, NHL-t is. De mindkét játék botrányos. Ellenben a Fallen Order-t EA Play-ben játszottam végig.

Egyénfüggő persze. Pont ezért nem akarok ebbe belemenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28132) mike1334 válasza boost (#28105) üzenetére


mike1334
veterán

Ezen agyalok én is..igazából jövőre is vehetek S-t, mire már minden játék optimalizált lesz rá :K

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28133) balazs025 válasza mike1334 (#28130) üzenetére


balazs025
senior tag

Viszont, ha váltani szeretnél, akkor a mostani használt one x árakat elnézve, még lehet jobban is jönnél ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#28134) CharlieDrop válasza gduck (#28075) üzenetére


CharlieDrop
veterán

komoly, ez a dashboard tudott akadni? :Y :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#28135) TheMiller válasza .LnB (#28128) üzenetére


TheMiller
tag

köszönöm mindenkinek a választ.
Próbálok akkor résen lenni, de lehet akkor idénre elengedem :(

The World is Yours

(#28136) mike1334 válasza balazs025 (#28133) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet, de valószínűleg jövőre már az S ára is csökkenni fog valamennyivel. Meg az én X-em már most se garis, és a kontrollert se adnám vele (hozzám nőtt a One S fehér kontrollere, az X cserenél se adtam :B ).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28137) .LnB válasza TheMiller (#28135) üzenetére


.LnB
titán

Itt kell figyelgetni a topikot. Én például így vettem konzolt: [link]
Meg is köszöntem a kollégának utólag. :D
És az óta is láttam már, hogy jelentettek itt mások.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28138) Norb79 válasza .LnB (#28114) üzenetére


Norb79
őstag

XSX-en már ~300 játék a GPU. Ilyen két gyerekes vén faszok, mint én, akiknek már alig van idejük játszani, nos mi bőven találunk mindig mit pötyögtetni akkor is, ha komplett stílusok kiesnek az érdeklődési körből. Szóval én sem tartom unikális csodaszernek, de nekem például pont megfelel, az egyéb játékvásárlási kiadásom le is esett 0 Ft-ra, ezt se győzöm, ami GPUba beesik és érdekel.
De amit elsőre írtál, hogy kisebb gyerekeknek (7-10 évesek) alig van benne valami, az is igaz, csak erre akartam bólogatni az előző kommentben. :)

(#28139) Alexios válasza CharlieDrop (#28134) üzenetére


Alexios
veterán

One X-en is tudott, igen, néha szóba is került a One topikban.

Bár van olyan fórumtárs, aki szerint sose laggolt ott sem, de az SX kézhezvétele után azt mondta, hogy végre nem laggol a dashboard ;]

(#28140) l.skywalker válasza Bird (#28123) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem meghazudtollak, ez a hivatalos információ. Ráadásul a legutóbbi készletből sok olyan ember tudott venni aki november első felében rendelte meg és december elején kézhez is kapta. Én a saját tapasztalataimra hagyatkozok, ha nincs igazam, úgy is kiderül.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28141) Zoleee83 válasza Norb79 (#28138) üzenetére


Zoleee83
addikt

A GPU-ban jelen lévő játékok izlés kérdése továbbra is. :K
Nekem pl most is 20+ játék van benne amit játszanék, pedig elég masszívan sokat játszom minden félével is. Igaz nem a végigrohanós fajta vagyok, CP-t is azért vártam mert biztos vagyok benne, hogy ha bejön nálam ez is 100-150+ órás játék lesz, ahogy anno a Death Strandig-be is beletoltam 190 órát.

@boost - Én XSX-re venném :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#28142) boost


boost
addikt

XSX-en játékfüggő a VRR támogatás vagy rendszerszintű? Azaz pl Cyberpunkkal menni fog?

Még mindig gondolkodom hogy melyik platformra vegyem. Alapból PS-es vagyok, de nincs PS5-m, mert normál áron nem kapok. PS4-en szerintem necces lenne. XBox az mindig kiegészítő gép volt. a VRR sokat dobna, hogy XSX-en játszam. ( az már van, kapható volt normál áron is :D ). Tudom, irigyelni való a problémám, de akkor is probléma. :D

[ Szerkesztve ]

(#28143) Sefneni


Sefneni
őstag

A Tescoban az Xboxos cuccok a férfi vagy a gyerekosztályon vannak? :F

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#28144) Hapcimalac


Hapcimalac
tag

Na ki varja meg rajtam kivul, hogy megkapja emailbe a Cyberpunk kodjat? :D

Jatek mar elotoltve, minden beizzitva, csak arra a franya kodra varok. Remelem nem este kapom meg. :P

[ Szerkesztve ]

(#28145) Zebu válasza Bad Pritt (#28108) üzenetére


Zebu
addikt

thx, remélem nem kell úgy tartani végig :DD

(#28146) EasyLife válasza Hapcimalac (#28144) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Én Konzolvilágtól. :DD

(#28147) Steve1207 válasza Zebu (#28145) üzenetére


Steve1207
veterán

Általában addig futsz, amíg nyomod, ezer éve így működik a játékokban. Kétlem, hogy ott más lenne a helyzet.

.

(#28149) pzstm válasza .LnB (#28114) üzenetére


pzstm
titán

szerintem és nagyon sokak szerint (átlaguserről nem is beszélve) botrányos durván sok amit a Gamepass kínál. csak amit jövő évre már most tudunk az is nevetségesen sok.

Ha évi 2 játék lenne ami bejön onnan vagy érdekel már bőven visszahozná az árát, ettől nagyságrendekkel több van. PErsze mások vagyunk

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28150) 30z.Samu válasza Sefneni (#28143) üzenetére


30z.Samu
félisten

Te választhatod, mint a Valhallában. ;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.