Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125751) Norb79 válasza icemad (#125748) üzenetére


Norb79
őstag

14. évét tapossa a pc-re kötött vezetékes x360 kontrollerem, nem kene ezeknek pillanatok alatt széthullani.
Közben series kontrollereim felében volt már bal stick csere drift miatt. :(

(#125752) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#125749) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Kipróbáltam egy One S kontival is... Ugyanaz a probléma... MI a f@sz?

Egyébként a One S konti érezhetően könnyebb, mint a Series x konti! Meg nem kattog annyira a + gomb...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#125753) icemad válasza Norb79 (#125751) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is van itthon 8-10 darab 360-as kontroller. Azok kb olyanok, mint a régi Nokia telefonok, hogy a szöget is bevered vele. Na az újabbak már nem ilyenek. De ahogy írod te is, a drift általános probléma. Ezen kívül az A gombbal és az rb/lb gombokkal szokott probléma lenni. A legtöbb esetben otthon is javítható, de 10 évet nem fog bírni, ez tuti. Ha havonta pár órát használod, akkor esetleg.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125754) Roland861010 válasza homerhamm (#125750) üzenetére


Roland861010
addikt

Elhiszem mert csak rosszat olvastam eddig a Xbox pontról .

(#125755) Bad Pritt válasza Roland861010 (#125754) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hol olvastál csak rosszat az Xbox pontról? Most már kíváncsivá tettél. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125756) ρσгτσ válasza icemad (#125753) üzenetére


ρσгτσ
őstag

X360 kontrollernél általában az elemfedél adja meg magát, de az könnyen cserélhető. Egyébként strapabíró cuccok, ha nem kopik el az analóg teteje.

Bár nálam van jó állapotú PS1 vagy Classic -hoz adott S kontroller, meg egyéb más is. Persze azt nem vágom mennyi és milyen jellegű üzemóra van bennük, de jól bírják.

Szerk.:
Egyébként szerintem X360 kontrollernél pont az a baj, hogy merevebb műanyag. Tehát szétszedéskor jobban kell vele vigyázni, mert könnyen törik, reped. De lehet az idő vas(műanyag)foga tette ilyenné.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#125757) Roland861010 válasza Bad Pritt (#125755) üzenetére


Roland861010
addikt

(#125758) Bad Pritt válasza Roland861010 (#125757) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy azonban említettem, a kardinális hibák java karácsony előtt néhány nappal javításra került, és tény, ami tény: a Baldur’s Gate III minden platformján egy igazán kivételes, zseniálisan megalkotott szerepjáték, ami ráadásul remek kényelmi funkciókkal és UI-átalakítással érkezett a konzolokra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125759) Roland861010 válasza Bad Pritt (#125758) üzenetére


Roland861010
addikt

Játékosok véleményére voltam kiváncsi vagy lettem volna .
Nem megint a felesleges okoskodás .

Normális kérdésre volt szerintem .

(#125760) beyruth82 válasza Bad Pritt (#125729) üzenetére


beyruth82
veterán

Asszony nagyon rákattant spiderheckre :DD Remélem egy időre leszáll a kartos játékokról, mert nekem már herótom van tőlük. Végtelenül egyszerű játék de mégis jópofa, szórakoztató. :)

(#125761) Bad Pritt válasza Roland861010 (#125759) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A január eleji 16-os számú hotfix után játszottam vele S-en, nem volt nagyobb gond vele, de azért olyan messzire nem jutottam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125762) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok,

Mit érdemes a controller-be venni? IKEA-as tölthető, vagy Play & Charge Kit vagy Venom akkupak?

Régen használtem gyári Charge Kitet meg IKEA-as megoldást is.

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#125763) AxBattler válasza Krisz0630 (#125762) üzenetére


AxBattler
félisten

LADDA-t használok XBOX-ba, teljesen okés eddig, persze ha sokat használod, és a kényelem fontos, akkor a VENOM-ot választanám az érintős töltés miatt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125764) Dinomano válasza icemad (#125753) üzenetére


Dinomano
senior tag

Vicc, hogy RB/LB gomboknál egy kb. 1-2 mm vastag műanyagtüske nyomja a gombot a kontrolleren belül... Azért hal meg nulla perc alatt a cucc...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125765) Agent_007 válasza Krisz0630 (#125762) üzenetére


Agent_007
tag

Nekünk Venom van - én is gondolkodtam korábban az elemekben, de végül a kényelem miatt a Venom mellett tettem le a voksot és nem bántam meg.

Home is where the heart is. - JH/LU

(#125766) Dinomano válasza boxmaci (#125741) üzenetére


Dinomano
senior tag

Innentől fogva akkor nem értem azt a sirámot fejlesztők részéről, hogy XSS miatt nehézkes a fejlesztés... Amikor még One-ra is jön a játékok egy része... :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125767) .LnB


.LnB
titán

Tényleg, ha már szóba került a LADDA elem. Nekem van otthon 6db. Ezzel kényelmesen elvan a két kontroller. Viszont az egyik megmakkant, úgy néz ki. Nekem még a jó, fehér színű van. És mintha lett volna itt szó korábban, hogy a mostaniak nem olyan jók már. Mennyire igaz ez? Vagy csak hallucináltam ezt a témát?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125768) vonSux válasza .LnB (#125767) üzenetére


vonSux
őstag

Használom, pár hónapja vettem, tök jól működik. De biztos lesz aki cáfolja, majd a cáfolat cáfolatát is megírja valaki :D

(#125769) l.skywalker válasza .LnB (#125767) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is néha mutatja, hogy "megmakkant" a fehér, de várok pár órát és utána felrakom megint töltőre és "észhez tér". Persze ez sem tart örökké, de még kiszívom belőle ami benne van :D
Van nálunk az új fajtából is, nem volt gond vele, talán kicsit hamarabb merülnek.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125770) consono válasza .LnB (#125767) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem szürkék vannak, 3-4 éve használom őket mindenhol, edig nem volt velük problémám.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125771) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Portal 2.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#125772) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

(#125773) Bep válasza .LnB (#125767) üzenetére


Bep
senior tag

Ha érdekes lehet, mert összesen AA+AAA Ni-MH akkuból volt vagy 100db az évek során használatban. Most mentem rajtuk végig egy regenerálással, illetve pár darab még vissza van (csak hétvégén csinálom).
Leginkább Tronic, de abból minden típus. Ladda, csak az "újabb" fajtából és az 1900mAh típus a AA-ból (tesztek alapján ez még a régi fehérnek felel meg).
Pár sorban majd leírom a tapasztalataimat, mert tendencia látszik a Tronicok között is, hogy melyik típus azon belül milyen.

[ Szerkesztve ]

(#125774) parandroid válasza .LnB (#125767) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem van vagy 12 db a régi fehérből, van sötétebb szürke 2450-esem is, meg egy marék 1900-as (újabb, világosabb szürke) is. Sőt, megvan még az első 8 db sanyo eneloopom is vagy 10 évvel ezelőttről. Összesen van vagy 30-40 darab belőlük, egyiken sem vettem észre, hogy megmakkantak volna. Most karácsony környékén állandó rotációban vannak a téli díszkivilágítás miatt, de amúgy is szinte mindenben ezeket használjuk. Ja, aaa-s is van egy pár dobozzal… Arra szoktam figyelni, hogy a különböző feszültségűeket együtt nem használom/töltöm.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125775) Döglött Róka válasza parandroid (#125774) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Holnap megbeszélhetnénk azt is, hogy ki milyen hosszabítóba dugja a tévét meg a konzolt, és hogy van túlfesz védő mögötte...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125776) Gaben360 válasza Döglött Róka (#125775) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nekem APC van, meg vagyok elégedve vele és fehér nem a fekete. :DD

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#125777) Wesder


Wesder
félisten

Final Fantasy XIV - Xbox Series open beta test begins February 21

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125778) parandroid válasza Döglött Róka (#125775) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ja, az lemaradt, hogy amúgy az összes xbox kontrollert venom töltőállomással használom. Esküszöm, bele akartam írni. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125779) consono válasza parandroid (#125778) üzenetére


consono
nagyúr

Remélem a LADDA-kat is azzal töltöd, mert csak úgy érvényes ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#125780) oriic válasza Wesder (#125777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz infó, hogy össze kell kötni MS accountot Square Enix fiókkal. Viszont ha korábban valaki tolta más platformon ugyanezzel a Square acc-al a trials-t, akkor az nem vehet részt a bétában...

Live-Die-Respawn

(#125781) csuvicsuva válasza parandroid (#125778) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor a PS kontrollerekhez halmoztad fel? :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#125782) Wesder válasza oriic (#125780) üzenetére


Wesder
félisten

Illetve kell hozzá GPC vagy GPU, míg PS-en nem kell hozzá Plus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125783) Bad Pritt válasza oriic (#125780) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem részt vehet, csak kell a support hozzá és vagy szét tudják szedni a meglévő linket a másik platformmal, vagy tudják törölni és újra lehet regisztrálni. Vesszőfutásom hasonló témában itt és itt olvasható. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125784) wjbhbdux válasza oriic (#125780) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez valami mániájuk.. Én az FF14 PC megjelenés előtti betaval játszottam, és azóta sem enged azzal a Square fiókkal beadni egy trialt a teljes játékra..

/s

(#125785) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#125784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na igen, kevés nagyobb agyrémmel találkoztam, mint az FFXIV account management felülete és a hozzá kapcsolódó support szolgáltatás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125786) oriic válasza Bad Pritt (#125783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"You will not be able to unlink the accounts once linked."

Szóval nem tudom mi lesz, mert én anno PS-en elhasználtam trials lehetőséget kb fél óra erejéig :D

Szóval szerintem csinálok új Square fiókot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#125787) Bad Pritt válasza oriic (#125786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor törölni tudod és újraregelni ugyanazokkal az adatokkal. Nálam is ez lett a megoldás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125788) SaGa59 válasza .LnB (#125767) üzenetére


SaGa59
őstag

Az adataik és a (mások) tapasztalatok alapján, az új szürkékből a kisebb kapacitásúak (1900mA) jobban terhelhetőek mint a nagyobbak (2450). Plusz majd kétszer annyi töltési ciklust bírnak.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#125789) parandroid válasza csuvicsuva (#125781) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem, ahhoz is töltőállmás van. ;]

Ezek ilyen ablaki világító kiscsillagban, meg pörgő fenyőfás karácsonyi diorámában, meg fényfüzérekben, meg ilyesmikben mennek ilyenkor. De amúgy ilyen van az összes távirányítóban, botmixerben, tejhabosítóban, vibrátorban, távirányítós kisautóban, vérnyomásmérőben, meg talán még a kutya nyakörvében is. Idejét nem tudom, mikor vettem utoljára alkáli elemet. Kütyükhöz szoktak adni néha, azért van pár a fiókban azokból is. Amúgy ikeában szokott lenni akciósan, meg family program, meg kuponok, meg egyéni kedvezmény, meg minden ilyesmi, szóval nem volt egy vagyon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125790) Phoen|x válasza Döglött Róka (#125775) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azt, hogy ki milyen terítőt használ már smafu??? :DDD

Go Gunners!

(#125791) azka79 válasza Phoen|x (#125790) üzenetére


azka79
aktív tag

Követem

(#125792) homerhamm válasza Döglött Róka (#125775) üzenetére


homerhamm
addikt

4 dugós hosszabbitóm van, azon van a tv meg az Xbox. Teát szoktam inni Xboxozás közben. ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125793) Döglött Róka válasza homerhamm (#125792) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hoppa ez mar next level :D En meg galaxy s22rol nezek guideokat.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125794) gianni85 válasza Döglött Róka (#125793) üzenetére


gianni85
veterán

Az nem túl kicsi? Én ipad-en nézem őket. Hosszabbító nincs, van elég dugalj a falban. Van fehér és szürke Ladda, néha keverem is őket. Mikor kicsi voltam nagypapámnak sárga Ladája volt.

(#125795) homerhamm válasza gianni85 (#125794) üzenetére


homerhamm
addikt

Vagy inkább sárga Laddája?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125796) csuvicsuva válasza homerhamm (#125795) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A Ladda csak később sárgult meg.

De mi van veletek? :((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#125797) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Ma jöttek meg a Ladda akkuk, holnap megyek átvenni, ha nem esik, bringával. 2450-esek.

Kérek egy számot a jútútú

(#125798) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezt a 300 forintos két hetes GPU-t hogy kell előcsiholni? Ha a Store Subscriptions felületére navigálok akkor ott virít a 300 forintos on sale bundle, viszont amint továbblépek a fizetési felületre már rendesen a 4790-et ír. :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125799) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#125798) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak ha ideje nem voltál előfizetve akkor lesz ilyen akció. Amúgy enebán 2,663ft/hó talán a legolcsóbb most (max 2t vegyél mert márc 31-ig lehet aktiválni a mostani kódokat)

[ Szerkesztve ]

/s

(#125800) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#125799) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az oké, csak írja a 300 forintot konzolon és PC böngészőből is. Ez nem úgy volt eddig, hogy ha nem vagy jogosult a kedvezményre akkor nem is jelzi a lehetőséget?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.