Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125912) hatesz válasza parandroid (#125439) üzenetére


hatesz
tag

Bocs, csak most láttam a series s - Forza problémádat. Nem tudom aktuális-e még, én tegnap vettem egy series s-t és gamepass-szal telepítettem a Forza Horizon 5-öt és a Forza Motorsportot és mindkettő felment rá. Próbáltam is játszani mindkettővel, OK volt.
nézd meg mi foglal még helyet, elvileg nem kellene higy problémát okozzon.

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#125913) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy valaki tudja e hogy egy Xbox One X hdmi és áramkábel megegyezik e az Xbox series X kábeleivel?

(#125914) gianni85 válasza atom18 (#125913) üzenetére


gianni85
veterán

Áram igen, hdmi nem

(#125916) PROHARDVER!


PROHARDVER!

A konzol vs. pc témában kifejtett sarkos, személyeskedő megnyilvánulásokat legyetek szívesek mellőzzétek.

(#125917) parandroid válasza hatesz (#125912) üzenetére


parandroid
nagyúr

Két ötletem van, az egyik az, hogy neked az alap, standard kiadás van, dlc-k nélkül. A másik az, hogy valszeg 800+ óra játék után, meg mivel nekem minden megvan a játékban kb, ami elérhető, millió tuning, festés, miegyéb, valszeg a save file-om is hatalmas.

Bónusz megoldás kehet, hogy mivel én Series X-ről költöztem át, mindent átmásolva külső HdD-re, majd vissza a konzolra, elképzelhető, hogy a Series S verzió helyett nekem a Series X verzió van, a nagyobb textúrákkal is letöltve. Lehet, hogy segítene, ha letörölném, és leszedném újra, de a szar, 50 megabites netemmel ez a két játék kb darabonként 1-1 nap, azt meg szerettem volna elkerülni… Erre esetleg ötlet valakinek, hogy megoldható másképp?

Amúgy semmi más nincs a konzolon, teljesen üres, még az appokat is átraktam a külsp HDD-re… Nálam 160+ GB a játékok darabja.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125918) persil válasza atom18 (#125913) üzenetére


persil
nagyúr

Ha "csak" hasznalni akarod, akkor a one-os hdmi is megfelel.
De, ha ki akarod valamiert hasznalni a 2.1-et, akkor a series x-hez kapott kabelre lesz szukseg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125919) 3L1T3


3L1T3
addikt

XBOX PLETYKA
- Új XBOX 2026-ban várható két SKU-val, egy hagyományos nagy telejsítményű csúcskonzol és egy "Switch" szerű dokkolható kézikonzol
- A "SWITCH" verziós konzolt a Surface csapat fogja fejleszteni és olcsóbb lesz mint a desktop verzió.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#125920) .LnB válasza 3L1T3 (#125919) üzenetére


.LnB
titán

Olcsónak hangzik. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125921) AxBattler válasza 3L1T3 (#125919) üzenetére


AxBattler
félisten

... egy "Switch" szerű dokkolható kézikonzol
- A "SWITCH" verziós konzolt a Surface csapat fogja fejleszteni és olcsóbb lesz mint a desktop verzió.

Nem hülyeség, tekintve a kézikonzolok térhódítását, de azt nem hinném, hogy olcsóbb lenne a nagygépnél, ti. itt egyéb hardverelemek is kellenek, pl. képernyő, akku, stb.

Inkább terjeszteném a Game Pass-t SteamDeck-re, illetve Steam-re.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125922) ANOka válasza 3L1T3 (#125919) üzenetére


ANOka
őstag

Ennek a pletykának legalább van értelme (is)!

(#125923) consono válasza AxBattler (#125921) üzenetére


consono
nagyúr

Az nem lenne hülyeség, csak a mostani Gamepass kliens nagyon nem fut a protonnal, mintha az még pont UWP app lenne...

"In God we trust. All others must bring data"

(#125924) negyven2 válasza 3L1T3 (#125919) üzenetére


negyven2
veterán

Nincs még egy hete, hogy az a Totally Reliable belsős infó, hogy a PS6 után jön majd az új Xbox és nincs még egy napja se, hogy már azt vizionálták, hogy a Series konzolok lesznek az utolsó Xbox hardver-ek!!! :DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#125925) ρσгτσ válasza negyven2 (#125924) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Várd ki a végét. Lehet hétvégéig még a Sony felvásárlása is szóba kerül.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#125926) consono válasza ρσгτσ (#125925) üzenetére


consono
nagyúr

Ez jó ötlet! És akkor át lhet keresztelni a PS-t Xboxra és kész.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125927) .LnB válasza negyven2 (#125924) üzenetére


.LnB
titán

[link] hi-hi. :)

Kicsit olyan érzésem van, mint bármelyik behirdetett játékbemutató esemény előtt. Kicsit túl sokat várnak az emberek. Egyik fele, hogy beszántják az Xbox divíziót. A másik felük, hogy jön az új konzol.
Aztán a végén meg Phil majd bejelent egy új kontroller színt. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125928) homerhamm válasza ρσгτσ (#125925) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem meg a Sony fogja az Xboxot felvásárolni. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125929) csuvicsuva válasza homerhamm (#125928) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ma még nem volt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#125930) homerhamm válasza csuvicsuva (#125929) üzenetére


homerhamm
addikt

Miért, ha a Sony felvásárolja az Xboxot, akkor nem PS6 lesz az új konzol neve, hanem akár lehetne SiXbox.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125931) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

A monopólium lényege az, hogy a látszat kedvéért 2 klasszikus konzolnak kell lennie, mert az a legkisebb szám az 1 után. Természetesen a látszat már annyira nem számít hogy legyen 3 vagy 5, a plebejusoknak elég 2 hogy elhiggyék a kapitalizmust és a versenyt. 2-en már tudnak versenyezni, lásd Mortal Combat.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#125932) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Igaz régebbi hír.. Xbox has no plans to make a handheld system, according ...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#125933) Bad Pritt válasza homerhamm (#125930) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

X6ox.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125934) negyven2 válasza homerhamm (#125928) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem meg Magyarország kormánya fogja megvenni a Microsoft-ot, és minden állampolgárnak alanyi jogon biztosítanak egy Xbox konzolt!

:P

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#125935) persil válasza homerhamm (#125928) üzenetére


persil
nagyúr

Nem a switch-be epul be a samsung mobilos reszlege, hogy aztan egyutt kiadjak az apple uj konzoljat, a teslastation one z-t? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125936) .LnB válasza negyven2 (#125934) üzenetére


.LnB
titán

Én mindig félek ettől, hogy írok egy poént, ami szerintem tök jó.
De mi van ha másoknál úgy jön le, hogy még egy facepalm-ot sem érdemel?! [link]

Most már tudom, hogy benned ez a félelem nincs meg. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125937) atom18 válasza persil (#125918) üzenetére


atom18
aktív tag

Köszönöm akkor megfelelő lesz mivel a tv nem tud hdmi 2.1-et csak 2.0-át. Így gondolom csak akkor lenne értelme a hdmi 2.1-es kábelnek ha a tv is tudná a 2.1-et.

(#125938) negyven2 válasza .LnB (#125936) üzenetére


negyven2
veterán

őőő... Leeroy Jenkins? :DD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#125939) Dinomano válasza negyven2 (#125934) üzenetére


Dinomano
senior tag

Csak nemzeti színben lehet majd kapni, csak magyar (esetleg orosz) fejlesztők játékai lesznek rá. Ingyenesek lesznek a játékok, cserébe minden nap minimum fél órát Megafonos influenszereket kell nézni. :C
Ingyébe' tölthető migráncsos és No Soros és "no rainbow" hátterek is lesznek...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125940) homerhamm


homerhamm
addikt

Na neeeeeee. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125941) 3L1T3 válasza homerhamm (#125940) üzenetére


3L1T3
addikt

Tuti nem normálisak az emberek. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#125942) .LnB válasza homerhamm (#125940) üzenetére


.LnB
titán

És kiez? valami random celeb? Mert ha random "helyi hülye", akkor miért is foglalkozunk mi itt vele?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125943) Moby válasza 3L1T3 (#125941) üzenetére


Moby
addikt

És ezek szavaznak, meg autót vezetnek, gyereket csinálnak, meg hasonlók. Nagyon kemény.

(#125944) l.skywalker válasza Moby (#125943) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És valójában csak like-ot gyűjtenek az ilyen posztokkal a Twitteren. Mert nyilván full kamu az egész, csak ugye kell a netre a klikkolható tartalom. ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125945) negyven2 válasza l.skywalker (#125944) üzenetére


negyven2
veterán

Én simán elhiszem, hogy teljesen komolyan gondolta ezt... hiszen elég benézni a resetera-ra, vagy egyebben a témában írt subreddit-re és ott is elég sok embernél kb. ez a mostani felfogás (vége az Xbox-nak). Aztán majd néznek nagyot, hogy ha jövőhéten Phil bejelenti, hogy változtatunk az üzletpolitikánkon, és a jövőben az EA/Take Two/Ubisoft játékai kizárólag Xboxn-on lesznek elérhetőek és már tárgyalunk a Sony és a Valve megvételéről is!... :DDD.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#125946) AxBattler válasza homerhamm (#125940) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy csak simán asztali PC + PS5 kombóra váltott XBox-ról, GPU-t ugyanúgy eléri... csak csinált mellé egy kis hájpot, ha már így alakult a közvélekedés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125947) Wesder válasza homerhamm (#125940) üzenetére


Wesder
félisten

Èrtem hogy neked tetszik, de nem kell szemetelni a fórumban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125948) l.skywalker válasza negyven2 (#125945) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én biztos vagyok, hogy ez csak internetes felvágás. Azt a korszakot írjuk, amikor azzal lehetsz feltűnő, ha minél nagyobb hülye vagy. Győzike, Fekete Pákó és vagy a Kardashianok. Ezzel lehet a legjobban és a legegyszerűbben eladni magadat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125949) .LnB válasza l.skywalker (#125948) üzenetére


.LnB
titán

Azért ezek elég boomer példák már. Igaz aktuálisakat nem tudnék én sem mondani. De ezeket még én is ismerem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125950) negyven2 válasza l.skywalker (#125948) üzenetére


negyven2
veterán

Én ezt nagyon j tudom és simán benne van, hogy csak azt a fajta fórummagatartást (sírást) használja ki ami tegnap óta nagyon sok helyen felütötte a fejét. De attól még ott vannak azok akik simán leírják, hogy csupán ezen pletykák hatására is végeztek az Xbox-al...

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.