Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7045) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7038) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nagyon érdekes!
Persze csak babona, de nekem is ilyen töréspontom volt 51%-nál.... egyszerűen nem tudtam átlépni, aztán meg most 53,5%-nál. Csatáim 90%-át randomban egyedül játszom, csak az elején volt sok század + szakasz + CW
Az 51%-os a planetwot grafikonján nem látszik, mert az több napot is egy pontba sűrít.

****
Ja... erről jut eszembe meg a grafikonk értelmezéséről, hogy a másik topikba is benézek néha, tegnap a randomfaktorral kapcsolatban született egy olyan hsz, ami elnyerhetné az idei citromdíjat (hogy finoman fogalmazzak):
[link - "Kellemes szórakozást a szopóágatokhoz "]

Több mint egy év után majdnem írtam oda is, de aztán meggyőztem magam, hogy alulképzett, woton hizlalt arcú emberekkel tök felesleges vitatkozni statisztikáról, vagy bármi értelmes dologról.
No nem a randomfaktor létezéséről, hanem arról, hogy egy olyan grafikonból nem lehet semmiféle következtetést levonni a győzelmi arányok eloszlásáról, mint a mi a linken van.
Korábban mutattam több részletes grafikont is a winráta ciklikusságáról, de 8.6 után is van mit elemezni.
Naponta kb. 50 csatát játszottam. Megmagyarázhatatlan szélsőséges napi átlagokkal 35-72% között.
Olyan nincs, hogy a mindig a "hülyék" vannak velem és miattuk veszítek, mert a játékosok 90% jóval gyengébb mutatókkal rendelkezik mint én, tehát az eloszlásuknak egyenletesnek kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.