Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) jano_77 válasza Gaz 78 (#6250) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a kínai 113 heavy-el vagyok hasonló cipőben! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6252) AMD Power


AMD Power
titán

Ma nekem nagyon rosszul megy. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6253) Plasticbomb válasza Gaz 78 (#6250) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem kb két hónapba került, hogy meglegyen az utolsó.. Az angol 10es Heavy hiányzott nekem. Előbb lőttem a TD verzióját, még akkor, amikor bejött, de ezt két hónapig vadásztam, sokszor találkoztam vele ezalatt, de mindig az én csapatom erősítette.. Aztán egyszer csak ott volt. Az ellennél. Én meg OB 212vel voltam, már épp azon voltam, hogy lesz***m, de na akkor és ott ráálltam szegénykére. Rászűkültem, meg összetekertem minden ujjam meg minden, és amikor pont hátrafordította nekem a tornyát, elengedtem a lövést.. OneShoot... Full hpról. Torony hátulját találtam be neki.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6254) Gaz 78 válasza Plasticbomb (#6253) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Több mint egy hónapja stagnálok egy tank miatt.Az Angol FV4202-t vadászom,de nagyon nem akar összejönni :/ ..az a 10-es med. tank olyan mint Jézus Krisztus - beszélnek róla de sose látni :/

[ Szerkesztve ]

(#6255) Plasticbomb válasza Gaz 78 (#6254) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Legutoljára CW-n láttam én is... Kb múlt hét péntekén.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6256) Gaz 78 válasza Plasticbomb (#6255) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gondol még nem sokat fejlesztették ki azt az ágat ..csak az lehet az oka,kevés játékosnak van meg az a tank

(#6257) Enzolord válasza Gaz 78 (#6256) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azzal elég sűrűn találkozom, az OBJ263 volt nekem a Jézusomk..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6258) fsb1000 válasza Gaz 78 (#6254) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hehe.... épp most lőttem ki egyet (E100-nak nem okozott gondot):

[ Szerkesztve ]

(#6259) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Jól fizető körök Tiger II, E75, E100

Ezt majdnem buktuk... 3-an voltunk 1 AMX100 ellen. AMx kilőtte az artynkat és foglalni kezdett a mi Is8-unkkal egyszerre. Kb 20:20-nál is8 kiment a körből..... Mindenki idiótázta.
Akkor értem oda foglalni.... azt mondja lag.... persze.

Nagy nehezen visszajött és 100:84-re nyertünk.

(#6260) #21346560


#21346560
törölt tag

48 sec a foglalásból, vissza van 39 sec. E-50 ül a körön kívül fedezékben egy ház mögött, bár nem tudom mitől kellett neki fedezékben lennie, mert senki nem volt a környéken.
6-an pittyegünk, írunk neki... 16 sec a foglalásból, 7 sec van vissza, elindul a körbe, amit el is ér 5 sec alatt.... :U :(((

és a közhihedelemmel ellentétben megint nem én sebeztem a legkevesebbet...

[ Szerkesztve ]

(#6261) Patrick76496 válasza Gaz 78 (#6250) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kösz! Hajrá, egyszer majdcsak meglesz. :D Nem kell vele foglalkozni és akkor előbb vagy utóbb felkerül a listára. Igazából nem is tudtam, hogy már csak ez kell (azt sem, hogy ilyet még nem lőttem ki). Szóval ne ess Taragas hibájába. :K

Más: Még mindig nem tudom letenni a teszt szervert, hiába fogyott már el a goldom és a kreditem.
M48A1 6100 sebzés:

BatChat 5800 sebzés (ezt a kört konkrétan mi négyen hoztuk le, más mindenki 1000 alatt sebzett T10-ben):

Óriási mák, hogy az ellenség nagy része El Halluf közepére kivonulra suicide-olt. Egyesével jöttek, olyan volt cseppet, mint a kacsavadászat.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6262) kirjak


kirjak
aktív tag

Irány dolgozni, előtte egy klassz kis kört sikerült futnom. Szép napot mindenkinek!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6263) Bingisz válasza Patrick76496 (#6261) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap pont ugyanígy voltam. Felmentem a sima szerverre, néztem egy pár percet a garázst, aztán arra gondoltam, hogy nekem ma nincs kedvem szopni, megyek inkább tesztre. Bár ebben az is benne van, hogy várom az aranyat, hogy tudjak farmolni prémiummal.

Az M48A1 meg egy vadállat. Nekem nagyon megtettszett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6264) Geza26


Geza26
senior tag

Nekem annyira érthetetlen! Egy játéknál nem az a lényeg, hogy jól érezze magát az ember? Vagy azok közül akik ezt teszik csak nagyon kevesen írnak ide? Amit itt olvasok az olyan, mint agy statisztika verseny ...
Természetesen sok hasznosat is olvasok, ezt köszönöm!

Géza

(#6265) fsb1000 válasza Geza26 (#6264) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Olvasd a másik fórumot.
Ez csak egy off, ahol lehet dicsekedni, panaszkodni, beszólni, epéniszt mutogatni a "szakmaiság" mellőzésével.
***

Tegnap olyan "okos" voltam, hogy mikor hajnalban megjött a randomfaktor, már 3 csata után abbahagytam. Asszem régebben ez volt a fő taktikám az eff nővelésre.

(#6266) kirjak válasza fsb1000 (#6265) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én 11 vesztes után is folytattam :) és "lenyomtam" a randomfaktort !
Lehet hogy rokoni szálak fűznek Chuck Norrishoz??!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6267) fsb1000 válasza kirjak (#6266) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe...
Hát az utóbbi időben én is ezt próbáltam, csak nekem nem sikerült lenyomni...

Leginkább az segített mikor itt panaszkodtam egy sort artykra meg 183-asra, aztán másnapra kicsit javult a helyzet. E100-at meg nem merem dicsérni, mert még szétnerfelik.
Olyan jól megy mostanában hogy az hihetetlen. Még a vesztes meccseket is élvezem.

(#6268) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A vicc az abban, hogy megint csupa ügyes közé osztott (nem az MM miatt bosszankodok, hanem amiatt, hogy minden nyomorék tankozhat), hogy a V_B klános okoska végig adta nekem az instrukciókat amikor egyedül maradtam a végére 5 ellen... Aztán egyszer még hallgattam is rá, valamint felidegesített és elkezdtem kapkodni. Valahogy la lehet tiltani a chatet ebben a játékban? :D Értelmes játékosokkal úgy is gyorsparancsokkal és füstjelekkel kommunikálok...

[ Szerkesztve ]

(#6269) fsb1000 válasza ng0ofy (#6268) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én pont a gyorsparancsokat rühellem.
fsb kövess, fsb vonulj vissza, védd a bázist, stb.

Mindre azt nyomom hogy Értettem, vagy ha morcosabb vagyok akkor megkérdezem hova vonuljak vissza, miért kövesselek, melyik bázist védjem, stb, stb

Aki tud játszani az teszi a dolgát.
Ha a támadó ékünket oldalról spottolja egy t-50-2, akkor a könnyű/med tankok dolga hogy elintézzék. Ha nem fogják fel maguktól, parancsra se fognak odamenni.
Tegnap így buktunk egy csatát. 5 arty 2 perc alatt szétlőtt 4 tankot, mert jó volt a spotterük, a mieink meg csak álltak a bokorban.
Én se szeretek kimenni 5 TOP arty elé, de egy gyors tanknak több esélye van mint a HT-knak.
3 perccel tovább élt, de a csatát buktuk.

(#6270) ng0ofy válasza Bingisz (#6244) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezt hol olvastad?

fsb: ha okosan és jól használják néha hasznos (: Pl. amikor mindketten arra várunk, hogy meginduljon a másik és látszik, hogy nem bízik benned, mert nem tudja eldönteni, hogy lemming vagy-e, akkor hasznos egy kis jelzés, hogy na menjünk :D

[ Szerkesztve ]

(#6271) fsb1000 válasza ng0ofy (#6270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... én beszoktam írni ilyenkor hogy Goooo!

El is indulunk, de 200 méterrel előrébb azon veszem magam észre hogy egyedül vagyok, és minden találat engem ér mert nem oszlik meg a sebzés. És nincs aki viszonozza, még fedezékbe se kell az ellenek húzódnia.
A többiek csak az első bokorig jönnek....

Legjobb egy 2-es vagy 3-as szakaszhoz csapódni. (feltéve ha nyomulósak)

(#6272) ng0ofy válasza fsb1000 (#6271) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szakasz. Platoon? Nincs kivel játszanom, minden barátom CSézik (nem, nem unják még :D) Én meg kezdek kiöregedni belőle meg ezzel lehet 10 perc alatt menni egy kört, aztán dolgozni tovább. Kicsit ráfüggtem erre a tankozásra....

(#6273) Bingisz válasza ng0ofy (#6270) üzenetére


Bingisz
addikt

A hivatalos oldalon. Olvass vissza, már linkeltem egyszer.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6274) kirjak válasza fsb1000 (#6267) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én a KV4-el vagyok így ez a tier IX-es cső elég komoly...
ST-I-et így nem lesz nehéz megszerezni :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6275) Steelheart2 válasza kirjak (#6274) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem is megvan.Néha pattogos,de néha meg szarrá szednek gold ammoval.:DArtyk nagyon szeretnek.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#6276) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Arról tud valaki valamit, hogy a francia t4-es prem arty kikerül-e a játékból? A teszt szerveren már nem láttam, valaki valami info róla.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6277) fsb1000 válasza kirjak (#6274) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is hajtok az ST1-re mert kíváncsi vagyok milyen is lehet.
Ha én lövöm, akkor nagyon pattogós, de valahogy mégsem tudnak érvényesülni....

(#6278) kirjak válasza Steelheart2 (#6275) üzenetére


kirjak
aktív tag

Kit nem szeret az ARTY ?!

FSB: "valahogy mégsem tudnak érvényesülni"

Mert nem mi vagyunk a sofőrök !

:C

Viccet félretéve biztosan megvan az oka de az M103 -at én pl nem sokba nézem mégis azt mondják milyen jó kis tank.Szívesen kipróbálnám azt is.
Ha mostani tapasztalataimra hagyatkoznék akkor egész más ágat húznék, nem az orosz heavy-t.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6279) #21346560 válasza fsb1000 (#6271) üzenetére


#21346560
törölt tag

Annál már csak az rosszabb, amikor segítséget kér valaki, te odarohansz, ő meg otthagy... :((

(#6280) AMD Power


AMD Power
titán

Baba ez a AT-8. :)) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6281) Imilenni válasza Geza26 (#6264) üzenetére


Imilenni
addikt

+Le is szólnak ha máshogy gondolkozol mint a többség. ;)

Press "F" to pay respects.

(#6282) kirjak


kirjak
aktív tag

KV4-re célzásgyorsító fent van ezen kívül? Venti és periszkóp amit használnék, kár hogy nincs több hely...
Jó lenne egy távcső és egy repeszpáncél is.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6283) fsb1000 válasza kirjak (#6282) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tényleg bővíthetnék 1-2 hellyel a lehetőségeket.
Persze ezzel megint a WoT-gazdagok járnak jól, mert nem probléma 8-10 tankra felrakni 4. és 5. felszerelést.

A prémlőszerrel is ez a helyzet. Aki meg tudja termelni azon vagy másik tankon az árát, vagy akciónál be tud vásárolni 10-20 milláért prémlőszert az a csatákban előnyben lesz és még több kreditet termel, ezzel még több prémlőszert tud vásárolni

(#6284) kirjak válasza fsb1000 (#6283) üzenetére


kirjak
aktív tag

Te mit is pakoltál KV-4 re?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6285) Bingisz


Bingisz
addikt

Annyira izgi amikor a full goldos SU5 3 lövésből kinyírja a KV5-öm legénységének és a moduljaimnak a felét...
Nevetséges...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6286) fsb1000 válasza kirjak (#6284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak a szokásost: venti, töltésgyorsitó, célzásgyorsító.

(#6287) robogo81 válasza kirjak (#6282) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nekem töltés gyorsító,vertikális stabilizátor,meg nagy páncél van(szeretnek az artyk :) ).A ventit szívesen felraknám(vagy ha tényleg sokat tolnám ezzel a géppel akkor rámennék a BIA-ra is,a ventit kiválthatja)

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6288) fsb1000 válasza robogo81 (#6287) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is raknék még rá ebben a sorrendben:
Távcső, vert stab, repesz páncél, álcaháló, Periszkóp, szerszámosláda.

Ez már így 9.
Esetleg lehetne azt hogy a az első 3 normál áron megy fel, a 4-10 helyre meg minden felrakáskor ki kell fizetni újra az árát. Így a boltban mindig azonos lenne az ár, csak az extra helyeken kéne dupla annyit fizetni,

(#6289) Tomi0703 válasza kirjak (#6284) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én, nem ő vagyok viszont vert. stab. és töltésgyorsító szerintem alap rá. Nekem e kettő van rajta. Azon kívül meg venti szerintem.

Más: Végre elértem az 1800-as átlagsebzést IS-3-al!

Így visszagondolva az IS top lövegével sem volt annyira borzasztó, mert hiába a kicsi pen, de ha betalált legalább sebzett. Azzal volt olyan 1300-1400 körül az átlagsebzésem, amint rátettem a bl-9-et (~ 50 csata után), mint egy álom, olyanná vált ez tank. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megkedvelem. Nagyon szeretek menni vele. Ezen kívül kettő másik 4-esem van, Tiger 2 és KV-4 de velük meg sem közelítem ezt a szintet (jó, Tiger 2 az első 8-asom volt :DDD, az nem ér ;] ).
Következő cél a 2000, bár azt már jóval nehezebb lesz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#6290) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na.. ezt nevezem jó körnek:

5 lövés 5 találat. 6200 sebzés. 35000 tiszta haszon.
Az első 4-nél jól helyezkedtem, bejöttek elém és puff. Az E100-at keresni kellet és rászaladtam, de szerencsére kilőtték mire újra töltött volna.

(#6291) Plasticbomb válasza fsb1000 (#6290) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szép lista. Olyan, mint amikor az OB 261be Apt töltök He helyett. Minden lövés 1271 damage..:) (ne kérdezd hogy, csak megfigyeltem, hogy szinte mindig ezt adja be..)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6292) fsb1000 válasza Plasticbomb (#6291) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A köv kör nem volt ilyen szép... szétlöttek csak egy 1000 dmg-s találatom volt volt és a második lövésem a földbe ment, pedig a tölem kb 50 méterre álló is3 oldalát lőttem.

Na itt gyorsan ki is kapcsoltam a játékot..... egyre nehezebben tolerálom ezeket a földbe lövéseket a célzó kör legszélén. (fullos legénység) Már nem tudom hol lőjem az is3, is7, tipusú tankokat a játék legnagyobb pennel rendelkező lövegével.

- első hátső lánckerék - tuti mellé földbe
- oldala - elnyelődik
- torony oldala - lepattan, vagy főlé

Csak szemből az alja, de olyankor meg a lánckerék vonzza a lövedéke és 10-ből 9-szer kritikal lesz.
Szóval ezzel a 183-assal nem lehet orosz tankra vadászni. max. HE vel, de az drága meg szintén mellé megy, ha csak 1 pici is kilóg a célzó körből.

(#6293) #21346560 válasza fsb1000 (#6292) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azt olvastam, hogy csökkentik 26%-ról valami 5%-ra ezeket a lövéseket.

(#6294) robogo81 válasza #21346560 (#6293) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ez nem az,amikor a célzókörben jobb lesz a találati eloszlás,meg kevesebb megy a szélére(vagyis pontosabb célzás)?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6295) #21346560 válasza robogo81 (#6294) üzenetére


#21346560
törölt tag

De-de.

"Changed the mechanism of shot accuracy calculation. Now amount of shells falling on side of the aiming circle will decrease by 20%. Shells will fly more accurately and closer to the aim center"

Kicsit rosszul emlékeztem, 20%-al csökken....

[ Szerkesztve ]

(#6296) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.A Su-100 utàn melyik àgat vigyem tovàbb szerintetek?Véleményeket elfogadok mind a 2 àgrol.Köszönöm!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#6297) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

megszültem :) ..végre összehozott a sors egy FV4202-vel

(#6298) Gaz 78 válasza Steelheart2 (#6296) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

a SU 100M1 és SU 101 az alvázra engedi a löveget,vagyis nem tudsz velük egy kicsit sem lefelé lőni - megőrülsz mire eljutsz a SU-122-54-ig! ( szomszédom haját tépte azoktól a tankoktól ) Pontosak de kényelmetlen velük harcolni! ..Szerintem a SU 152,ISU 152 aztán az Obektek jobb választások.

[ Szerkesztve ]

(#6299) Steelheart2 válasza Gaz 78 (#6298) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#6300) jimmy74


jimmy74
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.