Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#6200) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bármilyen hihetetlen nem minden mögött én állok. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#6202) emre válasza Dobi 562 (#6200) üzenetére


emre
veterán

ezzel bearanyoztad a reggelemet, lájkolom :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6203) Bingisz válasza Dobi 562 (#6200) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen ez az elk*rvult szakaszkezelés, és a kevés játékos kombója. Egyszerűen ez a szar, minden áron megvárja amíg kihozhat egy olyan csatát amiben mindkét oldalon ugyan annyi a szakasz. :W
Erről az ON topicban már leírtam a véleményemet.

Ja aki meg a Storng Start eredményeire vár, annak üzenem, hogy még egyszer ellenőrzik az eredményeket, azért nincsenek, még kint sehol.
Cserébe azért én belinkelem a másik két szerver eredményeit. Valószínűleg az Eu szerver nyerteseinek az xp-je valahol közöttük fog elhelyezkedni.

Az amerikai szerver eredményei.
Az orosz szerver eredményei. (hogy a francba csinált ennyi xp-t a vk 2001-el... :F )

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6204) gzbotii


gzbotii
veterán

Na most kezdett elegem lenni az artykbol. Az utobbi idoben feltunoen sokszor barmoljak szet a jatekot. Egyszeruen nem lehet jatszani :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6205) fsb1000 válasza Dobi 562 (#6200) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az ellenfél nyert, mivel engem 1 v 1 -ben lenyomott a JagdPz 100. Utána meg könnyen levadászta az artyjainkat a 3 tank.

Egyébként lehet nem hiszed, de egyetlen arty jött utánam a 6-ból, akinek spottoltam és közelről tudott végezni egy másik artyval, a többi 5 felvette a szokásos arty poziciókat a vasút környékén. Lehet azt hitték bugos a játék és nem látják a csapatlista alját.... vagy nem is nézték... vagy a fene tudja... de egy 3-as arty szakasz csak alkothatott volna valamit.

Egyébként többször láttam már, hogy egyik oldalon 1-2 artyval több van. Szerintem itt is be volt tartva a szabály 10 arty a max, de a szakasz miatt kombinálta ki az MM ezt a felállást.
Az artykorlátozás óta tényleg nem láttam 6-ot egy oldalon, de ez a csapatlista is jól jelemzi az artyk túltengesét.

(#6206) Bingisz


Bingisz
addikt

No comment... :U :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6207) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

azt lehet tudni mi lesz a hónap tankja?

(#6208) #21346560 válasza Gaz 78 (#6207) üzenetére


#21346560
törölt tag

Már jó pár napja...

(#6209) Bingisz válasza #21346560 (#6208) üzenetére


Bingisz
addikt

És mi az?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6210) #21346560


#21346560
törölt tag

(#6211) Bingisz válasza #21346560 (#6210) üzenetére


Bingisz
addikt

Ó édes Istenem. Legalább felfognád, hogy miről beszélünk. Ez NEM a hónap tankja akció. Ezek szerint az még nincs kiírva. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6212) #21346560 válasza Bingisz (#6211) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ó édes istenem, legalább olvasnátok néha híreket....

(#6213) Bingisz válasza #21346560 (#6212) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért kérdeztük, mert nem találtuk a hírek között. Erre te beírsz egy hétmérföldes hülyeséget, majd minket oltasz...
Én meg csodálkozom azon, hogy bármennyi sebzést osztok ki, vesztünk.. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6214) #21346560 válasza Bingisz (#6213) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az hogy te nem tudod felfogni, hogy a WG mit csinál és hogyan, az már nem az én képességeimet mutatja...

Az meg, hogy a játékban mennyi sebzést osztasz ki és veszítetek, nehogy már az én hibám legyen.

Lassan az offtopikba is átjönnek az idióták az on topikból úgy látom...

(#6215) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Szerintem ez lesz az.

Most néztem csak a hétvégi akciót. Hetzer / Hummel párost előveszem, hogy termeljek 1M kreditet. Majd ebből megyek a 183-assal....

(#6216) Bingisz válasza #21346560 (#6214) üzenetére


Bingisz
addikt

Mit nem tudok felfogni?
Eddig a hónap elején a WG mindig kiírta, hogy mi lesz a hónap tankja. Mi ezt kerestük, hátha csak nem vettük észre a sok hír között. Valószínűleg az Eu support bulizik egész hétvégén, ezért nem hajlandóak, se a kalendáriumot, se a hónap tankját, se a Strong Start contset eredményeit kirakni. Szóval kicsit cszúszásban vannak.
Még egyszer kérdem, ebben én mit nem tudok felfogni?

Az utolsó mondatodra meg annyit, hogy nagyon figyelmesen követheted a topikot, hisz ide is elég aktívan írok, de leírtak szerint te ezt nem tudtad.

(#6215) fsb1000: Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6217) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Első körnek nem is rossz... 9 killel.

(#6218) Dobi 562 válasza fsb1000 (#6217) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép teljesítmény! A Fadin medál elég ritka, nekem 14K csata után jött az első és azóta is egyetlen.

(#6219) Gaz 78 válasza Bingisz (#6216) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nem csak ,hogy a hónap tankját nem találtam de még a júniusi kalendárt sem :/ ..bár biztos lehet velem van a baj :/

FSB1000 : Kössz! .)

[ Szerkesztve ]

(#6220) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ilyen szar napom is régen volt mint most a wotban.

Wins / Battles 4 / 13 30.7%

Reggel majdnem ugyan így. Elfelejtettem játszani

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6221) Dobi 562 válasza Stigma.HC (#6220) üzenetére


Dobi 562
addikt

4 csatát mentem ma, aztán ALT+F4-el bezártam a játékot. 4 csata alatt az ingerküszöböm elérte az a szintet, hogy inkább hagyom a francba az egészet.

(#6222) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#6221) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Máskor én sem bírom ,de most valahogy nyugodtabb voltam. Kicsit farmolnom is kéne mert már csak 7 millám van és lassan megvételre vár pár tank, 10-es 9-es 8-as

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6223) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Szerencse átjött hozzám, csak jó tankot kell választani.

Az milyen már mikor 5db E100-al átmegyünk a halálfalun veszteség nélkül. (+JpE100 + T57)
Nagyon jó volt....
Én csak támogattam őket és sajnáltam, hogy nem E100-al vagyok, a T57 meg csipegetett-előreszalad... szóval mindenki tette a dolgát.
Az ellenfél E100-a amit épp kilőttem a kép mentése előtt kb. 5 seccet élt a spottolódása után.
Igazi nyomulás volt, azaz rush. Rég volt ilyenben részem. Mostanában sok E100-at látni, jól is mennek, csak nehogy megint nerfet kapjon mert megint sokan használják majd és sikerrel.

(#6224) Stigma.HC válasza fsb1000 (#6223) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C Jó is mikor együtt mozog a csapat és törnek előre nem bénázva.

Úgy tűnik nekem a szerver a type59-et osztotta kis nyerő szériára. Mentem vele pár kört és már 500k nyereségem van. Bukott kör nincs vele. Egyik menetbe mellém csapódott egy lengyel type sofőr. Szépen daráltuk vele az ellen heavy tankjait.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6225) #21346560 válasza Bingisz (#6216) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akinek nem inge, ne vegye magára, úgy látom te magadra vetted valamiért.... tán csak nem igazam van?! :U

** ********* ********* * ** ***** ******* *** ****** !!!

[ Szerkesztve ]

(#6226) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezt az E-100-at tuti meghekkelték. Úgy megy mint fénykorában. Pattog róla minden és a 150-es lövege mindent átvisz, pedig alacsony a penje.
(már akkor gyanús volt mikor 5-ből 5 túlélte a halálfalut)

(#6227) Djuree válasza fsb1000 (#6223) üzenetére


Djuree
félisten

:Y azigen, ott nem sok minden maradt volna állva :DDD
jó az e-100, nem tudom mit csodálkozol rajta. brutál alpha sebzés, beforgatva meg lődd át gold nélkül --> lehetetlen. egyedül arty az ellensége, meg ha mögé kerülnek. mint a maus, csak az még egy fokkal durvább...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6228) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elépkesztő... Minden 10-es csatáa jut néhány top tank 3-4-500 csata után 30-35% győzelmi aránnyal...

(#6229) jano_77 válasza #21346560 (#6212) üzenetére


jano_77
nagyúr

Runo ezt kár feszegetned, mert rossz oldalt linkeltél! :B Ez bizony nem a hónap tankja akció volt, hanem a Heavy tankok következő nációjának (német) akciója. ;)
A hónap tankja akció a 7végi event végén olvasható, amit FSB jól linkelt is kicsit utánad.
Viszont a júniusi naptár még mindig nincs kint.....tényleg mi a faszt csinálnak az EUs- WG-sek?!?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6230) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#6231) Gaz 78 válasza jano_77 (#6229) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen,sajna az információ áramlás gyerek cipőben jár ebben a hónapban! :/

(#6232) Gaz 78 válasza fsb1000 (#6226) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én nem igazodok ki az E100-on ..persze nekem nincs ilyen tankom csak ellenfélként találkozom vele össze. Egyik csatában nagyon könnyen lesebzem,felgyújtom 10-es med tankkal és sima lőszerrel,aztán egy másik csatában ugyanott lövöm azt semmi baja nem lesz :/ ..egyszer ellenáll mindennek aztán meg könnyen el lehet vele bánni!

(#6233) Plasticbomb válasza jano_77 (#6229) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mikor is lesz akciós a T71 megint? Volt valami szavazós móka, hogy mi legyen akciós, és ha jól emlékszem a T71 jött ki mint győztes?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6234) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#6235) jano_77 válasza Plasticbomb (#6233) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na aztat nagyon nem bánnám....SŐT nagyon is díjaznám....venném is meg rögtön! Már alig kell a T21-be XP és ki is lesz fejlesztve a T71. :K :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6236) jano_77 válasza jano_77 (#6235) üzenetére


jano_77
nagyúr

Viszont e szerint mégis az IS nyert - nem értem hogyan, mert a T71 állt nyerésre -, de végül is ez sem olyan nagy baj, mert sz IS-t már tervezem régóta, hogy vissza veszem.....nincs még meg az ÁSZ vele. :N :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6237) Gaz 78 válasza Plasticbomb (#6233) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

jelenleg így áll a mutatvány -jún. 10-ig tart a svazás eme tankokra,aztán majd kiderül ha beborul .)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6238) Enzolord válasza Dobi 562 (#6234) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy látom, nem akarsz nyerni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6239) Bingisz válasza Gaz 78 (#6231) üzenetére


Bingisz
addikt

Na végre kirakták a hírt:
Tanks of the Month: Churchill I and Churchill VII

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6240) fsb1000 válasza Gaz 78 (#6232) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez tényleg így van., de én nagyobb ciklusokban érzek változást. Párszor be is írtam ide, hogy valamit csináltak vele. (peccsek között nem bejelentve). Most javulást látok... de ezek nem bizonyítható dolgok.
Azt hogy méred le hogy a pattogás faktora megnőtt?

(#6241) Gaz 78 válasza Bingisz (#6239) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Na végre,kirakták :) ...nehéz szülés volt :)

(#6242) Gaz 78 válasza fsb1000 (#6240) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szerintem is variálják,bár én csak azokban a léptékekben tudom le mérni mikor összetalálkozom vele.
Szóval pár csatánként.Most,hogy az E100-at érinti a Big and Heavy akció,így biztosan jobban muzsikálnak azok a tankok,már csak azért is mert biztosan sokan előszedik és azzal nyomják 15 napig.Esetleg ha most érezhetően belenyúlnának negatív irányba akkor sokan hisztiznének és ez nem tenne jót a WG-nek .)
Amúgy is gyengítették a Német vonalat ..szerintem :/
Az E100-at mindig letámadom,egészen közel megyek hozzá ( pár méterre ),hogy ne tudja a lövegét leereszteni.
Belelövök az oldalába hátsó részébe és ha lepattan akkor hagyom is mert nem lehet vele mit kezdeni :/

[ Szerkesztve ]

(#6243) AMD Power válasza Bingisz (#6239) üzenetére


AMD Power
titán

Ez mit jelent? Nagyon nem jó az angolom. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6244) Bingisz válasza AMD Power (#6243) üzenetére


Bingisz
addikt

Június 1-től egy hónapig a Churchill és a Churchill VII 30%-al több pénzt hoz a konyhára.
Plusz Júni 5-ig féláron lehet megvenni őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6245) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Éremeső két körben most. Remélem t71 nem fog nerfet kapni a közeljövőben
Amúgy vicces, hogy a Konisch löveg arany lőszer átütése nagyobb, mint a 8-as indien-panzer normál AP átütése.


[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#6246) gzbotii


gzbotii
veterán

Most nyomtam le egy tier8 csatat KV-1Sel. 10-6 volt amikor engem kilottek. Vegul feljottek 12-11re.
Maradtam a csataban, nezni masok, hogy nyomjak. Nem vagyok pro jatekos, cseppet sem de majdnem elbogtem magam amikor lattam, hogy egy TigerP all egy oszlopp mogot, 30mp alatt egy loves nem ad le, csak forgassa a csovet az ot kozelrol lovo T26E4 es IS-2 kozott. IS-2 26HP volt.... Ezek meg vegul kilottek.

Ezutan egy T29 neztem, aki ment foglalni, amikor talakozott egy JgTig8.8-al. Persze ordasan mellelo, bekap egy ~250 sebzest, marad ugy 100 HP, majd peddig eloszor oldalat majd a hatat mutatja neki! Szemben allt kezdetben, majd mutatja a hatat. Normalis az ilyen? Mi volt a terve? Megis. Es ilyenek nyomjak Tier7 gepekben...... :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6247) AMD Power válasza Bingisz (#6244) üzenetére


AMD Power
titán

Az király! Nekem úgyis Churchill VII van. :B :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6248) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

mai utolsó csatám "szerencsés" volt .)

(#6249) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A mostani teszt szerveren azt hiszem megtaláltam a 2 új kedvencemet, lesz mit kihúznom: Object 263 & 268. Előbbivel az átlagsebzésem 2570-re sikeredett, utóbbival 3363-ra.

És mivel SU-101 után a semmiből kell szereznem egy vadi új töltőt a SU-122-54-be, ezért egyre jobban gondolkozom egy SU-122-44 vételén. Ma próbálgattam haver accountjában egy másik ilyen gép és egy VK3002D társaságában, 21 körből 19-es nyertünk és mind T7-es csata volt. Ez valami anti-szopóág lehet, vagy nem tudom.

Más: Master Tanker medál:

(#6187) Imilenni: :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6250) Gaz 78 válasza Patrick76496 (#6249) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gratulálok a Tank Mester medál megszerzéséhez! :)
Egy darab tank válasz el engem a tank mestertől,de azzal a 10-es Angol könnyű tankkal amit még ki kéne lőnöm,egyszerűen nem hoz össze a sors :/

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.