Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

AMX 13 75-tel lődögelem a Tiger-t. első 4 golyó betalál,majd az ötödik lepattan és a srégen mögötte álló T71-et besebezte :) ..Hmm szóval a lepattanó lövedék is eltalálhat valakit :)
( a parancsnok is mondta,hogy lepattan aztán sebez ugyanaz a golyó )

[ Szerkesztve ]

(#6102) Bingisz válasza Gaz 78 (#6101) üzenetére


Bingisz
addikt

Sőt akár ki is lehet nyírni így egy lövéssel két tankot.

Más: Már minden szervernek kint van a Strong Start eredményhirdetése, csak nálunk nem. Remélem ma hozzánk is kirakják az eredményeket..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6103) Gaz 78 válasza Bingisz (#6102) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Akár azt is de ahhoz már nagy mák kell :) ..megjegyzem nekem az is összejött kétszer :p ( bombavető )
Eztán ha egymás mellett áll szűken két tank akkor majd közéjük lövök :)

(#6104) Plasticbomb válasza Gaz 78 (#6103) üzenetére


Plasticbomb
addikt

3 Bombavetőm van eddig. Az egyiket CW/Században csináltam. S-51el meg OB 212vel. Meg lehetett volna egyik CW-nken egymár után kettő is.. Csak gondolom OB 261el kilőni kétszer egy lövéssel két Tier1es gépet nem nagy kunszt, és arra nem adta meg.. (Az ellenfél bejött egy LoL körre..:P Mi meg csak azért is a legdurvább gépekkel mentünk.. Komplett versenyt toltunk, hogy ki lövi ki az ellent..XD )

Ez a csata tetszett.:)

Victory!
Battle: Karelia 2013. május 30. 9:52:56
Vehicle: T25/2
Experience received: 1 983
Credits received: 45 891
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

AMX 50 100 Párbaj!

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6105) Borote válasza Tomi0703 (#6100) üzenetére


Borote
addikt

Én arra 'használom' (meg sok minden mást is), hogy leszűrjem belőle egy adott ember szellemi színvonalát :)

Csak játszani nem tudtam már vagy egy hónapja, mert a rendszergazda 2 port kivételével letiltott mindent a neten :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6106) Bingisz válasza Gaz 78 (#6103) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem az artys double killre gondoltam. Sima tankkal lőssz egyet, megölöd az egyik tankot, tovább megy a lövedék, és kilövöd a másikat is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6107) fsb1000 válasza AMD Power (#6099) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyjából szitokszó lett. Majdhogynem a hülye-béna kategória.
A kezdőre jó a novice. Az nem sértő.
*****

Lehet ma nem játszom mert feljelentenek a WG-nél.
Történt az eset hogy t10-es csatában rögtön az elején az artynk kilőtte a Ferdinket.
Többen is kérdeztük hogy why? Semmi válasz... A ferdi kérte reportoljuk az artyt, de erre az arty benyögte hogy noob ferdi, és akadályozta a mozgásban, ferdi mondja nem így volt (egyébként tényleg low efes volt, lehet észre sem vette).
Az arty szakasztársai is lenoobozták, menjen annyába.

Erre visszamentem az arty-hoz (ezt nem kellett volna) és kicsit ráálltam, de tolni nem tudtam.
Kértem mondja már el miért lőtte ki a ferdyt de nem válaszolt.
Egy idő után kapott egy headshotot, mert olyanom volt.
Na.. rögtön tudott beszélni... de visszajött a kinai scout szakasztársa és elkezdett löni. Lassan ment neki, de fogyott a HP-m. Bementem a kezdőkörbe hogy bekéküljön, de nem volt hülyegyerek!!!!
Ott már nem lött, taktikát váltott és el kezdet ütközgetni... így viszont én nyírtam volna ki passzívan és én kékülök, mert alacsony HP-val jött vissza bosszút állni.
Gyorsan kimentem a kezdőből és ott kilőtt. Aztán mindkető mondta WG-nél feljelent küldik replayt, mert artyt akadályoztam és kilőttem ok nélkül.
Ekkor már a csapat fele is ezt mondta, azt mindenki elfelejtette hogy az arty lőtte ki a ferdyt.
***

Nem cselekedtem helyesen és tudom, nem kéne beleszólni a vitákba, de utálom azt a fajtát, aki megmondja a másiknak mit csinálhat és kilövi csak azért mert alacsony effes, nem úgy mozog, a helyére áll, nekikoccan stb.

Ja... a csatát így is majdnem megnyertük.

(#6108) Bingisz válasza fsb1000 (#6107) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, hiszem, hogy küldenek replayt, mert akkor az artynak, és a scoutnak is menne a ban, nemcsak neked.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6109) fsb1000 válasza Bingisz (#6108) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ök nem, de valamelyik vétlen csapatárs küldhet. Be is igéték.
Végül is elcsesztünk egy csatát. 3 db TK és egy leamortizált light

(#6110) AMD Power válasza fsb1000 (#6107) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a szó ma érvényben van rám.... elég bénán megy ma nekem a WOT. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6111) fsb1000 válasza AMD Power (#6110) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bénázás mindenkinél előfordul, vagy csak a randomfaktor van rajta.

Tegnap megvettem a tizedik T10-es tankomat! Több mint 24K csata kellet hozzá meg némi gold, ahol elfogyott a cérna t9-nél.

Na innentől beindult egy iszonyat negatív tandomfaktor még a Pz4-et sem sikerült 2x-ezzem, és 20 csata után 38% a winrátam az új kedvencemmel. Ma a 4. csatában sikerült lekétszereznem, de ezért is csak 2. osztály jár.

(#6112) Imilenni válasza fsb1000 (#6111) üzenetére


Imilenni
addikt

Én 12k csata alatt 1-et sem szereztem :DDD

Press "F" to pay respects.

(#6113) Gaz 78 válasza Imilenni (#6112) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ez csak idő kérdése! ..Minél több tankot nyomatsz,annál lassabban jutsz el a 10-es szintig! ..Rengeteg 2000 csatás játékost látok 10-es tankokkal nyomulni ..ez azért van mert valamely nemzet egyik ágára ráállt és csak azt nyomja - nyomta!
Jelenleg 2 darab 10-es tankom van,nem sokára meglesz a 3. ..
A T-62A-t azt meg tartom,de az IS7-et azt majd eladom mert úgyis a T110E5-tel fogok nyomulni - inkább...
Még a BatChat 25t ami érdekel aztán joccakát :/ ..több 10-es nem is kell nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#6114) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#6098) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én megfogadtam tegnap, hogy 8.6-ig nem fogok T8 felett játszani (saját acc-on), nem tudom, te mennyire tartod a szavad. :) Sőt, annyira berágtam a játékra, hogy inkább játszok a 2 napja távollévő haverom account-ján, az ő tankjait nyúzom. Sajnos nem volt igaz, amit FTR-en írtak, úgy tűnik mégsem ma jön a 8.6 CT1. :(

(#6102) Bingisz: Nem tudom, te hol nézed, de én semelyik szerver weboldalán sem látom. Holnapra várom, 8.3-ban vagy 8.4-ben is egy héttel a verseny zárása után rakták ki az eredményhirdetést.

(#6111) fsb1000: Gratula! Sok sikert hozzá, a random faktor legyen veled. :) Nekem 14,5k csata után 3 T10-es tankom van prémium account és free XP-k nélkül.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6115) Bingisz válasza Patrick76496 (#6114) üzenetére


Bingisz
addikt

A hivatalos fórumon már kint vannak, csak az EU szerveré nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6116) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Eddig 26 csata a 183-assal. 46% winráta és olyanokat lő mellé hogy a halyam zöldül....
Mondjuk a JagTigereket 1 lövésezem rendszeresen, de ehhez 3-at kell rálőni, mert kettő tuti az égbe megy. (0,4-es pontosság) és a prémlőszer ára 8000 Kredit. A normál AP ugyanolyan pattogós mint a JagdPzE100-on, csak nagyobb pennel.

Az összes veszteség 360.000 kredit és még 1 napja se játszom vele. Ez kb 14.000 körönként.
És nem csak a szerver átlag, de a TOP átlag felett is vagyok sebzésben, de így sem éri el a 2000-et.
Sok 0 sebzéses köröm van, aminek csak a feléről tehetnek az artyk. Gyak kezdőről nem jutok el az első fedezékig.

(#6117) scyllarus


scyllarus
veterán

Tud valaki valamit a kínai böngészős koppincsról?
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6118) AMD Power válasza fsb1000 (#6111) üzenetére


AMD Power
titán

Te aztán keményen tolod! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6119) Atlantis válasza fsb1000 (#6111) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, próbáltad-e, de EU2-n kell játszani, érezhetően kevesebb az arty, bár a T10-es meccsek itt is lehetnek rosszak ebből a szempontból. Az EU1 szerver=World of arties, még alacsonyabb osztályban is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6120) fsb1000 válasza AMD Power (#6118) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak szerencsém van... meg a sok csata alatt beidegződött dolgok segítenek.

De azért kell egy kis epenis növelés! Elértem az első osztályt!!! 5 Killes csata.
(e zis 14K kredit bukta, pedig elsőként az olcsóbb AP-kat lőttem el.)

Hihetetlen, hogy ezzel a gyenge sebzés átlaggal is a TOP felett vagyok kb 30%-al.
Mit csinálhatnak a többiek ezzel a 183-assal? Mondjuk én JagdPZ100-on edződtem, de ott másként volt. Először nagyon jó csatákat mentem vele, aztán 200 csatán keresztül katasztrófa és onnan lassú javulás.
Itt már a kezdet is nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#6121) Bingisz válasza fsb1000 (#6120) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem akarlak megbántani, de nem vagy vele a Top felett, csak bugosak valamiért a statisztikai adatai.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6122) fsb1000 válasza Atlantis (#6119) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Próbáltam 2-3 szor az EU2-öt, de nem éreztem változást arty ügyben.

Tényleg jó lenne ha a sok fakezű artysta tudna egy kicsit önmegtartóztatni és csak az EU1-en rontanák a játékélményt, és akkor mehetnék normálisan játszani az EU2-re.
De ez sosem lesz így..... és a 8.6-tól sem lehet csodát várni. Egyáltalán nem lesz semmilyen változás arty ügyben amíg a béna (lásd arty statok) és a fizetőképes (gondolom én 10-en éves gyerek nem jut el top artyig) játékosok egyetlen mentsvára, hogy beül egy artyba és onnan puffogtat közel 0 befektetéssel.

Köv meccsen ahol 5 artysta van nézd meg a statjukat. Részletesen tankonként Nagy valószinűséggel illik rájuk a leírásom. Artyval hozzák a sebzést és 5-8K csatával csak így tudják elérni a 800-900 effet.

***

(#6121) Bingisz: Kár... pedig már azt hittem. Hol lehet korrekt stat adatokat megnézni?
Hátha JagdPzE100-al is bugos, mert ott meg nagyon alul vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#6123) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#6114) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tartom semennyire, nem bírom ki, hogy ne játsszak az M103-E-50M párossal. Ma (lekopogom) nem voltam még velük 10 artys csatában, 6 volt a legtöbb, ez csak 2-vel több az általam tolerálható 4-nél. :)

---------------------------------------------
fsb1000 : gratulálok a szörnyeteghez. Hálistennek még nem sokat látni belőlük a csatatéren. :)

[ Szerkesztve ]

(#6124) Atlantis válasza fsb1000 (#6122) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek, 8.6-tól én se várok nagy változást arty-fronton (se).

Viszont EU2 T8 alatt jól játszható, fölötte valóban bele lehet futni 4-5 tüzérbe oldalanként, ennek ellenére egy hangyafülnyivel jobbnak tartom ott a helyzetet és manapság már ennek is örülni kell.

Amúgy mennyi a töltési ideje az angol T10-nek?

Dobi 562: Nem sok van belőle valóban, mert a legtöbb ember eldobja a haját a hozzá vezető lassú TD-k során. Nekem is csak az utsó 2 kéne az egész sorból, amiatt meg nem fogok nekiállni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6125) Bingisz válasza fsb1000 (#6122) üzenetére


Bingisz
addikt

Innen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6126) fsb1000 válasza Dobi 562 (#6123) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem kell félni tőle.... sokan tudják, hogy 25 sec a töltési idő és rámásznak a lövés után. Ha nincs mellette másik tank akkor vége is. Távolról meg pontatlan mint a fene (KV2 troll sokkal jobb... pedig papíron rosszabb) A páncélzata se túl erős.
Nem kell a csöve elé kerülni 150 méteren belül.... de ahogy nézem prémes HE-vel nem lehet etetni csak nagy veszteséggel. 8000 kredit / darab.
Az AP meg egy katasztrófa. Sokat pattog és 1000 alatt sebez leggyakrabban
(volt már 1350 is 1x)

(#6127) fsb1000 válasza Bingisz (#6125) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Segíts már légyszi... hogy lehet leszűrni a szerver átlagot, meg a TOP átlagot egy tankra?
Össze hasonlítanám, hogy az XVM mekkorát téved a 183-asnál.

(#6128) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

na ez betalált :D ..és utána odafordult és felaraszolt hozzám :/ ..nem lőttem hasba ..ááááá - bele is halt .)
aztán jött a haverja ( 110 ),az is szépen feljött és ő is kapta a gyomorlövéseket :/ ..én is szoktam bénázni,na de ezen jót vidultam :)

(#6129) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

Ezt a csatát mi hárman hoztuk :)

(#6130) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez normális?

A Wot legnagyobb átütésű és sebzésű normal AP lőszere vs Arty
310 pen / 1150 sebzés elnyelődik az artyban -> 0 sebzés

Távolság 94 méter, a becsapódás pillanat kikockázva. Lehet látni, hogy a célzókör legszélén van 9 óra írányban, de a ramdomfaktor még a 0 sebzéssel is büntet.

[ Szerkesztve ]

(#6131) Bingisz válasza fsb1000 (#6130) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom láncot kapott, mert nagyon arra megy a lövedék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6132) #21346560 válasza fsb1000 (#6130) üzenetére


#21346560
törölt tag

Teljesen! Nem véletlen már, hogy ha artyra megyek, akkor HE-t töltök rögtön....

(#6133) fsb1000 válasza Bingisz (#6131) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem kapott láncot, nem volt kritikal.
(egyébként a statos kérdésemben tudnál segíteni? nem találom a server és TOP átlagot)

Runo: az utolsó HE-t ellőttem a másik artyra, meg 8000 kredites HE ne kelljen már egy 0 páncélzatú artyra.

(#6134) Tomi0703 válasza SgtBradly (#6129) üzenetére


Tomi0703
őstag

Gratulálok nektek! Szép eredmény! :)
Replay esetleg ha lenne, azt megköszönném. :)

(#6135) #21346560 válasza fsb1000 (#6133) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sajnos nagyon gyakran tapasztalom én is, hogy JagdPzE-100-al rálövök egy artyra és vagy lepattan, vagy átütés - 0 dmg :(((

(#6136) SgtBradly válasza Tomi0703 (#6134) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Köszi

Itt van a replay.
[link]

(#6137) fsb1000 válasza #21346560 (#6135) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja... én is... ezért ha elég közel van az arty rarontok... hátha berottyant.

Persze volt hogy megszívtam, valami orosz batárral, de ez van.

(#6138) Bingisz válasza fsb1000 (#6133) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt a Values oszlop adja a szerver átlagot. Top játékosok átlagát nem tudok mutatni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6139) fsb1000 válasza Bingisz (#6138) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi. Sajnos a szerver átlagot sem érem el.

Egyébként ez milyen szerver átlag? Nem csak a feltöltők átlagát mutatja?

(#6140) #21346560


#21346560
törölt tag

No kipróbálta valaki a teszten az artykat?! :(((

(#6141) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kezdenek problémáim lenni ezzel a 183-assal. 600.000 kredit elbukása után visszaálltam csak AP-ra.

Pár csatával előbb egy Tigris II 1v1-be lenyomott úgy hogy sebezni sem tudtam. 50 méteren belül 5-ből 5 lővésem mellé ment. OK. közben kaptam egy arty találatot, de kb 3 perc alatt kilött aTigris. Jobban csiki-csukizott mint én.
Asszem rá kellett volna menjek, de mögötte voltak akik fedezték.

Általában 10-ből 5 mellé megy beszűkült célkeresztnél is az AP-ból. (artynál mutattam hogy ott is a célkőr széle, ha az egész tank kitakarja a célkeresztet)
De az az 5 ami betalál abból is 3 csak láncol. Annyira kilóg a lóláb... hónapok alatt nem láncoltam ennyit nem is szoktam törekedni rá, inkább sebzek. Egyszerűen érthetetlen mikor 2x meglövök egy IS7-et 100 méterről és csak láncolja, pedig tuti oldalt áll, és tudom hol kell lőni. Ugyanez Batchattal: 200 méterről álló batot nem nehéz kilőni. Én már kettőt is láncoltam 310 pennel.

Nem tudom eldönteni hogy valami iszonyat randomfaktor van rajtam, vagy tényleg ennyire meg van piszkálva ez a tank. Vagy én nem tudok játszani vele.
A JagdPZ100 is tud idegesítő lenni a pattanásaival (299 pen), de ott legalább ahova célzok oda megy a lövedék.

(#6142) Magany


Magany
tag

(#6143) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Teszt szerveren megtaláltam a két új kedvencem: Oбъект 263 és 121.

A gun depression-jét és a DPM-jét leszámítva szinte mindenben jobb a 121 a T-62-nél, előbbivel sokkal könnyebb a játék. Maga a tank fürgébb, számomra kényelmesebben kanyarodik (nem helyben, mint a T-62), olyan Type-os feeling. Több a páncél, ezt nem lövi át minden 3 szinttel kisebb light tank. Az az alpha dmg pedig eszméletlen.

A 263 is nagyon jól mozog, kiváló a látóhatára (a legjobb a T10-es TD-k között), gyorsan céloz, német tankokat megszégyenítően pontos, 600 méterről is telibe veri áldozatát. Én annyira nem érzem, hogy keveset sebezne, az 550 is szép már (talán azért érzem így, mert eddig a legnagyobbat sebző tankom arty-t leszámítva az IS-7). Az álcázása az, amit kicsit gyengének érzek, pedig 4 embernek 100-on, egynek 50-en van az álca skill, van rajta BiA, és extra combat rations is.

Összességében mindkét tank musthave, már csak azért is, mert nagyon fain-ul néznek ki, főleg a 263.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6144) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eszméletlen jó ez a 132 is. A végén foglalással nyertek a fiúk, nem mertek kockáztatni, hiszen csak 3-an voltak ellenem. ;]

(#6145) jano_77 válasza fsb1000 (#6141) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor örülhetsz, mert a 8.6-tól már lesz külön láncolásért járó dmg is....kb úgy fog működni, mint a spot dmg: leláncolsz egy tankot és ha egy társad meglövi, akkor abból a sebzésből Te is kapsz vmennyit!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6146) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

az artyk ma nincsenek a toppon

(#6147) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudom mi van ma. 10-ből 8 vereség, olyan csapatokkal is ahol nálunk a top tankok 1800 feletti WN6-os unicumok, az ellennél meg átlagosak voltak.

Ja és az előbb 110-emet egylövésezte full hp-ról egy 45%-os 400 WN6-os arty, akinek annyira új volt a gépe, hogy még nem volt vele statja. :D

(#6148) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sűrűbben kéne panaszkodnom, utána mindig jókat megyek:

Rájöttem nem jó így a lőszer elosztás. Ellőttem gyorsan a 20 normált és elkezdtem a goldot puffogtatni szükségtelenül. Így odalett a bevétel egy része.

----------------------------------------------------
Lehet ki leszek tiltva egy időre az ON topikban való "személyeskedésért" de kikívánkozott. :B

[ Szerkesztve ]

(#6149) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

ennél többet nem tehettünk :/ .. sebeztük rendesen az ellent a sráccal és mégis nyert az ellenfél
gyakorlatilag 30-40%-ra lesebzett tankokat kellet volna kilőniük a többieknek de sajna bukta volt ..ez van :/

[ Szerkesztve ]

(#6150) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Tegnap óta 1 pontot esett a WN6 és az EFF értékem is. Ezekért 1 hetet kell küzdjek, hogy visszamenjen.

A Planetwot meg hülyeségeket mutat kb. 2x ennyi csatám volt és gyengébb eredményekkel.
Ma ismét megpróbálom a 183-at... kissé nyugodtam, nem rohamlövegként használni.
Meg hátha elmúlt a negatív randomfaktor.... Előtte 2 napig nyugi volt se jó se rossz.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.