Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Persze, lehet a fiatalabbak nagyobbik részének ez kell és könnyebb is megtalálni a célközönséget, de ha ráveszem magam, hogy valaki adását nézem akkor maximum QB közvetítését. Egyszerű a magyarázat, Normálisabb viselkedés/kellő intelligencia társul az adás mellé, számomra ez pont kellően szórakoztató.
Ahogy hosszabb vezetés közben is szívesebben hallgatom általában a Kossuth rádiót mint mondjuk a Classfm műsorát, nem véletlenül.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38152) Linkin válasza Stigma.HC (#38151) üzenetére


Linkin
senior tag

Pontosan ez a lényeg mivel magyar nyelven megy a stream szűkebb a bázis főként a fiatalokat kell megfogni nekik ez kell szimpla marketing.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#38153) stork13 válasza Linkin (#38149) üzenetére


stork13
aktív tag

Lehet, de ebből, ekkora nézőszám mellett nem lehet megélni.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#38154) emre válasza Linkin (#38152) üzenetére


emre
veterán

És ha angolul, vagy héber nyelven káromkodnál? Esetleg ha pelenkát vagy egy szaros alsógatyát kifordítva húznál a fejedre? Meg szerintem egy kis szex is jót tenne a nézettségnek. Ideje lenne nyitnod Európára, esetleg a világhír felé.
Elképesztő lehetőségek.....QB tényleg weak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38155) Linkin válasza emre (#38154) üzenetére


Linkin
senior tag

Ezt is jól összevágta ezeket a csata elején írogattam neki

Másrészt nem elvetendő amit írtál :P

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#38156) emre válasza Linkin (#38155) üzenetére


emre
veterán

Itt van egy pár tipp mire buknának a rajongóid. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38157) Linkin válasza emre (#38156) üzenetére


Linkin
senior tag

Ha már a paradicsomoknál tartunk ez nem annyira ismert mint az előzőleg linkelt kép
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#38158) TESCO-Zsömle válasza Linkin (#38157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem hallom a szitkozódást és az ócsárolást...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38159) mcwolf79 válasza Linkin (#38157) üzenetére


mcwolf79
veterán

Értsd már meg (bármennyire is nehéz) ,hogy most nem a tudásról van szó. A stílus ami nem ugyanaz: QB nem szitkozódik, ócsárolja mindenféle jelzővel az ellenfelet,stb.
Látod ez pont minket igazol: hiába "gyengébb játékos" (amúgy nem, és legalább ő nem spammeli a gold-ot), ezek szerint van igény normális stílusú stream-re. Ő szitkozódás helyett a tankokról beszél, hogy a csatában mit miért csinál, egyszóval hasznos a stream. Egy jó játékos stream-je hasznosabb tud lenni, mint egy superunicum játékosé,amelyik infó helyett csak bunkózik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38160) Linkin válasza mcwolf79 (#38159) üzenetére


Linkin
senior tag

Ezt a nem gold dolgot még mindig úgy írjátok mintha valami hack lenne

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#38161) diegho válasza Linkin (#38160) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez egy elég jó mérce. Gold nélkül mit tudsz...

(#38162) jr1994


jr1994
addikt

Hát mondjuk én már QB-t se szeretem nézni. Jó a streamjét nem néztem soha de kb az összes yt videóját viszont igen, és már nagyon unom hogy mindig be kell mondania hogy "ez a kilences szintű amerikai torony nélküli páncélvadász" meg ilyenek kb minden tankra, egyszerűen már rég nem az én szintem akinek szól a csatornája. Egyszerűen aki tisztában van a játékkal (lexikális dolgok) annak annyi felesleges plusz infót mond ami már nagyon unalmas. Ja meg 1500 wn8-as emberkékre mondja hogy nagyon jó játékos :)) Persze mert a QB MM-nél amikor oldalanként 10 piros az átlag magas tierben is, már tényleg jónak számít.

Így szoktam rá circonra és fochra mostanában. Ma néztem bele pl először foch streamjébe, és jó volt, tetszett.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38163) sith7


sith7
nagyúr

Na, hogy valami értelmes dologról is legyen szó :D :DDD

(#38164) #43783936 válasza Linkin (#38160) üzenetére


#43783936
törölt tag

Végülis igazad van.
Egyszerűbb spammelni a goldot, és akkor nem kell mindenféle primitív tomatóknak való phaszságokon (mint weakspot) pötsölni.
Ebből legalább megtanulja minden néző, hogy miként lehet eredményes, mindenféle komolyabb szellemi ráfordítás nélkül.

Manapság úgyis ez a trend: Minnél kevesebb agymunka, mert az megárthat. :D

Az meg, hogy mindezt némely játékosok szánalmasnak tartják, az ő saját szociális problémájuk, legalább nem foglalják le a sávszélességet a csodálók elől.

(#38165) rlazol


rlazol
addikt

Kakumix és mindenki más, aki az L15-tel szenved: menj csak lighttal, lehetőleg magas tierben. Pár nap alatt be fogja adni a szükséges pálya-ellenfél-saját csapat kombinációt.
Én most a T37-SPIC kombót nyomom, előtte SPIC-ELC bis volt, negyedszer adja be 4 nap alatt. Nem hiszem, h csak nekem lenne ilyen röfögős mázlim!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38166) bigobert válasza jr1994 (#38162) üzenetére


bigobert
tag

A Circont nem bírom hallgatni, mert a visító röhögése miatt nem tudom elég halkra belőni a hangerőt. A Foch beszédhibáját könnyebben megszoktam. Egy hangszinten végignyomja a yt-os videóit. Jingles jóízű kacagása viszont mosolyra fakaszt, hiába nem is a játékról beszél egy-egy vidi alatt :) Persze a választás igen szubjektív értékeken alapul... :) Ma már az olyan "10k dmg-s" vidiket is kinyomom, ahol célzás nélkül mákolnak be találatokat, hisz az csak az RNG bemutatása. (Persze lehet, hogy a 10k-ból 6k skill, de akkor is...)

(#38167) Macka válasza #43783936 (#38164) üzenetére


Macka
veterán

Akkor Te mondjuk egy AMX 12t-vel is sima lőszerrel lőnéd a T8-T9 tankokat? :F

(#38168) rlazol válasza Macka (#38167) üzenetére


rlazol
addikt

van, amikor kell a gold, senki nem mondta, h nem.
de full golddal menni minden tankkal és minden tierben, golddal lőni mindent, válogatás nélkül... És nem azzal van a gond, h pazarlás, mert mindenki úgy szórja a kreditet, ahogy akarja. Hanem hogy ezzel azt a mentalitást erősíti, hogy gondolkodni nem kell.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38169) Cucuska2 válasza Macka (#38167) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az AMX 12t-nek viszonylag magas a penje, de inkább az a lényeg, hogy valamilyen szinten irreális, hogy egy mozgó scout szemből belő engem 300 méterről. Tény, hogy nem viszi szemből a tankokat, de egy percig nem az a feladata, hogy átüsse szemből. Hülyeség volt a kredites gold ammo.
A kérdésedre válaszolva - én igen, azzal lőttem, és most is azzal lőném őket. (és a profilomat megnézheted, ha azt hiszed, hogy úgy nem lehet játszani... :U )

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38170) jr1994 válasza bigobert (#38166) üzenetére


jr1994
addikt

Á, a jó öreg Jingles :) Nem is tudom miért nem jutott eszembe, talán mert jó ideje csak az unikumokról volt most szó, de őt valóban jó hallgatni.

Macka: egy tár goldot viszek a 12t-ben, és ritkán lövöm el.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38171) #43783936 válasza Macka (#38167) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem lőném őket szemből, mert nem az a feladata egy lightnak. :U
Persze, ez is olyan, amiért a többség féleszűnek tartja a másikat, mert a mezei spottal nem nő az e-cerka.
Utána meg persze megy az anyázás, hogy "a sok nyomorék csapattárs elbukta a csatát, pedig én összelőttem 1500-at T10-ben 7-es lighttal."
Közben lehet hogy ügyes helyezkedéssel és jó felderítéssel lett volna 5-8000 spotja, és nyert volna a csapat.
Vagy éppen megy a pro játékos részéről az agyhalott tomatózás, amikor megemlítem, hogy az ilyen hátul recskázó "damage dealer" lightokat előszeretettel küldöm a garázsba, amennyiben nem hajlandó a szerepének megfelelően játszani.

Ha valaki annyira a sebzésre akar menni, akkor ne lighttal játszon.

Azt viszont pofátlanságnak tartom, hogy a RU és a WZ-132 nagyobb átütéssel rendelkezik mint az amcsi med t69.

(#38172) Cucuska2 válasza jr1994 (#38170) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én egyet sem, mivel mindig kifogyok a lőszerből. :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38173) Macka válasza Cucuska2 (#38169) üzenetére


Macka
veterán

Én sem azt mondtam, hogy 12t-vel lődözöm, sőt, egy meccs alatt ritkán tárazok ki. Álcaháló, periszkóp, távcső. Én általában előremegyek, megbújok egy bokorban, és csendben sunnyogok. Ha pedig olyan a helyzet, akkor lövök.

(#38174) Kakumix válasza rlazol (#38165) üzenetére


Kakumix
senior tag

Köszi! Én tegnapelőtt befejeztem az LT-15-öt. Most pár hónapig az SPG-15 miatt fogok sírni.
Bemelegítésként annyit, hogy augusztus óta 198 csatából csak 7x sebeztem minimum 3000-et. 6x a GWTigerrel és 1x az AMX 13 F3-mal és ebből 2x voltam top sebző és kaptam top XP-t, természetesen vesztes csatában szóval a másodlagost egyszer sem sikerült megcsinálnom, hogy túléljem. Szóval reszkessen mindenki!

Legyen szép napod!

(#38175) Macka


Macka
veterán

Nálatok nem laggol ez a fos? Most mar a 3. csatában puszul meg a lag miatt.

(#38176) rlazol válasza Kakumix (#38174) üzenetére


rlazol
addikt

gratula!
én az SPG 15-höz eleve úgy állok hozzá, h csak vesztett csatában lehet rá esélyem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38177) Macka válasza Macka (#38175) üzenetére


Macka
veterán

ÁÁÁ, játszhatatlan.

(#38178) virkir válasza Macka (#38175) üzenetére


virkir
veterán

Most léptem ki EU1-ről és nem volt lag.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38179) emre


emre
veterán

Külön köszönet az on topikban történt takarításnak. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38180) diegho válasza emre (#38179) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem itt csinálják a fesztivált? Minden jóból kimaradok :O

(#38181) Akcok94


Akcok94
senior tag

Mikor egyszer betalál majdnem minden lövés.

[link]

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#38182) rlazol válasza diegho (#38180) üzenetére


rlazol
addikt

itt te csinálod bőven a fesztivált, elég az... ;] :DDD

mellesleg, ha bemész és elolvasod, senki se tudja meg. ;)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38183) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Múlt héten leveszem az RHM lövését M4 Stuart-tal, most meg felrobbantanak SU-100-zal úgy, hogy van Biztonságos elhelyezés. :DDD

Sírás vége. :DDD
Más: Randomban megengedett, hogy 1 klánban lévők ellenfélként találkozzanak?

(#38184) szbalogh


szbalogh
őstag

Wow! Hétvégén dupla XP a győzelmekre. :Y Akkor most meghúzom kicsit a 263 vonalat ha már egyszer az annyira szenvedős.

Nick: HE_Storm

(#38185) Chris0321 válasza grizlisandor (#38183) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, megengedett. Én is találkoztam már klántárssal aki a másik csapatban volt.

(#38186) rlazol válasza grizlisandor (#38183) üzenetére


rlazol
addikt

igen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38187) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Valahogy vigyorgásra késztetett a szituáció] ;] :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38188) jr1994 válasza szbalogh (#38184) üzenetére


jr1994
addikt

Bizony! Gyűjtök dominancia küldetésekből pár személyes tartalékot meg majd megcsinálok előtte valami küldetést ami ad prémiumot és mehet a stock T-54/SU-101/M103 grind :)

Akcok94: fel tudod esetleg rakni a replayt? Hamarosan elérem azt az ágyút, kíváncsi vagyok hogy muzsikál.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38189) Akcok94 válasza szbalogh (#38184) üzenetére


Akcok94
senior tag

nem olyan szenvedős, főleg mióta van a 8-sra a 10-s ágyú.(bár ha nem húztam volna ki az ágyút már meglenne de azóta jobb vele játszani)

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#38190) szbalogh válasza Akcok94 (#38189) üzenetére


szbalogh
őstag

Most nézem csak, hogy milyen ágyút lehet tenni a 101-re :C :R Máris nem annyira vészes.

Nick: HE_Storm

(#38191) jozefgucci1 válasza emre (#38179) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond hazaérek a melóbol és ki van gyomlálva az oldal :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38192) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38191) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt ne mondd, hogy a topikgazda társaddal nem csináltok biztonsági mentéseket, és egy sör mellett röhögtök a kommenteken.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38193) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38192) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem Bingisz nem sörözik csak egéssz nap a goldot mazsolázza a klánkasszában mint dagobert neki erre nincs ideje :DDD Nekem pedig annyi söröm el van ígérve itt a topikban , hogy nincs amit megihatnék :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38194) emre válasza jozefgucci1 (#38191) üzenetére


emre
veterán

Akkor monnyon le! level3? :DDD

Pedig úgy szerettem volna büszke lenni rád. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38195) Bingisz


Bingisz
addikt

Most nem volt semmi izgi. 30 hsz.-en keresztül Offoltak azon, hogy Off topic. Bárcsak mindig ilyeneket kellene törölni.... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38196) rlazol válasza emre (#38194) üzenetére


rlazol
addikt

nekem a sörcsap épp a gép mellett van, iszom én a topikgazdák helyett is xD
most épp gösser van a hordóban :D

bingisz: azért volt némi személyeskedés is abban :K

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38197) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38193) üzenetére


Enzolord
addikt

DagoBingisz Megcsíp?
Ezért lett topikgizda is.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38199) Scheff válasza emre (#38154) üzenetére


Scheff
tag

Ez OFF az OFF-ban, de: van egy tag, aki élő adásban tényleg tartott egy rövid anatómiai bemutatót a barátnőjével. Aztán törölték. De a felvétel valahol még megvan az internet sötét bugyraiban. ;]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#38200) Enzolord


Enzolord
addikt

Ma ekkorát takarítottatok, vagy zárva volt a topik, vagy mi? 1 poszt egész nap?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.