Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) emre válasza MinionFlasH (#38500) üzenetére


emre
veterán

Nem csodálkozok, ha az elmúlt egy nap tartalma oda került volna be is visznek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38502) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Kipróbáltam a feltett 2 modot kis tierben, ott nem lehet nagyot bukni ha szar valami. Pzs35 tier3-ban, egy kis fókavadászat. 10 kill, 1808 sebzés, 2 arty maradt csak hátra. Elmentem a szokásos arty helyre erre befoglalnak. 100%-on volt a foglalás amikor megsebeztem. Meglehetett volna a 12 kill, annyi még sose volt. Most ideges vagyok picit, lám így járnak a seal clubber-ek.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#38503) MinionFlasH válasza emre (#38501) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:P

(#38504) galervin93


galervin93
őstag

Innentől kezdve nézzétek a csata végéig... [link] :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38505) Enzolord válasza Szepi1979 (#38499) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van..
És visszaküldte Emrét a jövőből, hogy a két topicgazda monnnyonn le.. :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38506) rlazol válasza galervin93 (#38504) üzenetére


rlazol
addikt

:C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38507) Szepi1979 válasza Enzolord (#38505) üzenetére


Szepi1979
senior tag

“ nem kell mindig nyerni “

(#38508) grizlisandor válasza galervin93 (#38504) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ledobta a láncot! ;]

(#38509) galervin93 válasza grizlisandor (#38508) üzenetére


galervin93
őstag

Én minden csatában ledobom. :O :D
Nem tapasztaltok túl nagy pinget, nekem mindkét szerveren 100-500 ms? Játszhatatlan... ...kivéve artyval, első meccsre összejött a 300 sebzés G.W. Pantherrel. :DDD Speedtesten mérve 30-40 ms pingem van, szóval a nettel elvileg nincs gond.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38510) fradi81 válasza galervin93 (#38509) üzenetére


fradi81
veterán

nekem is magas már tegnap is ilyen volt 100ms körül, állítólag t-home gond.

moto g72, Ninebot d28e

(#38511) galervin93 válasza fradi81 (#38510) üzenetére


galervin93
őstag

Az megeshet, mert T-s neten vagyok. Utálatosak, drága de legalább sz*r.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38512) Enzolord válasza Szepi1979 (#38507) üzenetére


Enzolord
addikt

Nincs végzet, csak ha Emrézett!!! :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38513) Stigma.HC válasza Enzolord (#38512) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Úgy látom van még remény számodra, ez is valami :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38514) Enzolord válasza Stigma.HC (#38513) üzenetére


Enzolord
addikt

Na hallod!!
Lassan át lehetne nevezni a topicot World of Emre- Kultusz Off topicra.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38515) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38514) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Már lassan egy rekesz sörrel jön nekem amiért ma felmeltem a sárból és igazi Ph-s mémmé avanzsáltam :)

UI.:Karrierépítést vállalok jeligére jöhet adomány :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38516) Simi37


Simi37
őstag

Látom készek vagytok :C :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#38517) emre válasza jozefgucci1 (#38515) üzenetére


emre
veterán

Te és a karrierépítés.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38518) Enzolord válasza emre (#38517) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉS nem tudtad elengedni.. :C :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38519) MinionFlasH válasza Simi37 (#38516) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ezt miből gondolod :F :D

(#38520) zolika15


zolika15
tag

Eladtam az 59-16-ot soha tobbet nem akarok latni, viszon johet a wz 131 remelem nagyobb sikerekkel. Milyen felszereles menjen ra, toltesgyorsito, venti, periszkop? :)

Zoli

(#38521) jr1994 válasza zolika15 (#38520) üzenetére


jr1994
addikt

Vstab, rammer, optika.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38522) sith7


sith7
nagyúr

Erről az elvileg 19.- én induló angol prémtank eventről van valami friss infó ? :F

(#38523) Enzolord válasza sith7 (#38522) üzenetére


Enzolord
addikt

Én nem olvastam róla semmit, csak, hogy meg kell lenni az Action Xnek, és a garázsban kell állnia, akkor tudsz menni a 4202ért.. Ha minden igaz

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38524) Chris0321 válasza sith7 (#38522) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom pár nap múlva kirakják a küldetéseket, bár az is lehet csak 1 nappal előtte közlik majd.

(#38525) Veatta válasza Chris0321 (#38524) üzenetére


Veatta
aktív tag

Vagy utána...

(#38526) Chris0321 válasza Veatta (#38525) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha 19.-én kezdődik, ami kedd akkor gondolom hétfőn csak kirakják majd a feltételeket. Nem hiszem, hogy a hétvégén ilyesmivel foglalkoznának.

(#38527) zolika15 válasza jr1994 (#38521) üzenetére


zolika15
tag

Koszonom!! Nem igazan tudok lightal jatszani gondoltam potolom a hianyossagokat. ;)

Zoli

(#38528) lacibacsi válasza Enzolord (#38523) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vajon a pórnépnek (mint én is, akinek nincs meg az AX) lesz valami kárpótlás küldetéssorozat, vagy mi csak nagyban szurkolhatunk nektek, akik indulhattok az event tankért?
(Nem az irigység beszél belőlem! Vagyis de! ;] )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38529) zolika15 válasza Enzolord (#38523) üzenetére


zolika15
tag

Anno az FV miatt kezdtem azt az agat, de mire odaertem AX lett beloleorulnek ha melle be tudnam allitani az FV-t orulnek!! :DD

Zoli

(#38530) sith7 válasza Enzolord (#38523) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez ok, ennyit én is tudtam, azt hittem esetleg van valami frissebb dolog már ... bát lehet megvárják amíg vége az újévi eventnek /01.24/, és aztán indul ... ha indul

Volt szó még arról a Panther58 , vagy mi a neve, azt is meg lehet szerezni valami maratoni küldetéssel ... arról is nagy csend van.

(#38531) Enzolord válasza sith7 (#38530) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, hogy azt a szuperteszterek megkapták e már...
Mert én még nem találkoztam vele csatákban..

(#38528) lacibacsi nem tudni, hogy lesz e kárpótlás a pórnépnek :C :C
De valami biztos lesz, hogy ne legyen hiszti.. ;]

(#38529) zolika15 Ne is mondd, ezért vettem vissza az Action Xet

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38532) Szepi1979 válasza Enzolord (#38512) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Temreszetesen csak ő tudna ebben a topikban rendet rakni! :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#38533) emre


emre
veterán

Pedig már kezdtem reménykedni, hogy tegnap mindent megittatok ami a kezetek ügyébe került.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38534) lacibacsi válasza emre (#38533) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én nem rendelkezem nagy nagy harci tapasztalattal, de a fegyveremre mondom: ha nem reagálnál minden ilyen hozzászólásra, akkor alighanem reakció nélkül maradna neved "emregetése" a közeljövőben.

Bocsánatot kérek! :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38535) sith7 válasza lacibacsi (#38534) üzenetére


sith7
nagyúr

eddig se voltam friss, de most totál lefáradtam :D

(#38536) Szepi1979 válasza lacibacsi (#38534) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem reménykednék ebben.

“ nem kell mindig nyerni “

(#38537) Departed válasza Szepi1979 (#38536) üzenetére


Departed
őstag

Valóban teljesen OFF topic lett ez, pedig már egy ideje csak ezt nézegettem a wot szakmai dolgaiért. Légyszives legyen továbbra is túlnyomórészt szakmai hozzászólás, nincs időm az ON topic-ot olvasgatni. :D

(#38538) Enzolord válasza lacibacsi (#38534) üzenetére


Enzolord
addikt

Holy Sweet Hesus.. :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38539) jr1994 válasza lacibacsi (#38534) üzenetére


jr1994
addikt

:C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38540) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha ekkora sikerem lenne a játékban, én lehetnék Diegho 2.0! :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38541) Emu válasza Departed (#38537) üzenetére


Emu
őstag

Annyira OFF, hogy a tegnapi 3. osztályú csatám már túlságosan is ON lenne.
ON-t felesleges olvasni lényegi infó nincs benne 2 napja.

(#38542) Bingisz


Bingisz
addikt

Na látom nem kellett sokat várni az első hittérítőre az on-ban. :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38543) Enzolord válasza Bingisz (#38542) üzenetére


Enzolord
addikt

Tudjuk, hogy a másodreged.. :)
Nem tudsz elszakadni... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38544) Emu válasza Enzolord (#38543) üzenetére


Emu
őstag

Na de ennyiszer? :DD Annyi újonc van 1 hsz-el, hogy az hihetetlen :(

(#38545) Simi37 válasza MinionFlasH (#38519) üzenetére


Simi37
őstag

Nem is tudom... ;] ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#38546) kchryss


kchryss
addikt

Nyertem 250 goldot az End of Year Contestsen. Legközelebb a Type 59 is meglesz remélem. :DD

Van medálgyűjtő nyereményjáték prém tankokért ha érdekel vkit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38547) galervin93


galervin93
őstag

Egy nulla véennyócas kör: [link] Korrekt, első meccsre beadta lighttal Prokhorovkát. :-) Kár hogy a T55-ös küldetésekhez már nem jó az ELC, nem sokhoz kellene magasabb szintű tank. Múltkor tesztszerveren T10-be bevittem Malinovkára, 10000+ szpot...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38548) MinionFlasH válasza kchryss (#38546) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Gratulálok, és mire fogod költeni? :DDD Bocsánat, csak emrekezezek az elmúlt napok hangvételére, és nehéz visszaállni, tök jó, hogy nyertél. :)

(#38549) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#38548) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Emre keze nem remeg, esze fergeteg, de Te rettenet kened Minonflash gyerek! Sajnos tegnap nem lehettem veletek ! :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38550) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38549) üzenetére


Enzolord
addikt

SzEMRE remek eme remek, elve egy ezermester teljes esze, mert Emre merte, ezzel kele, ebbe remeg rengeteg megye!! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.