Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) diegho válasza zolika15 (#38050) üzenetére


diegho
nagyúr

A kínai ágat húztam ki elsőre, mert free nélkül okosan is lehet haladni, érdemes át nézni a tech treet és okosan Nem csak az egyik ágon haladni.

(#38052) szbalogh válasza zolika15 (#38050) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor pont időben szólok, hogy menj a másik ágon inkább ;)

Nick: HE_Storm

(#38053) zolika15 válasza diegho (#38051) üzenetére


zolika15
tag

Megprobalok okosan haladni koszonom!!!

szbalogh: Megfogadom a tanacsod arra indulok aztan meglatjuk mi lesz!!! :)

Zoli

(#38054) diegho válasza zolika15 (#38053) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha nem telefonról leszek leírom mire gondoltam, bár szerintem teljesen egyértelmű, hogyan a legjobb.

(#38055) Szepi1979 válasza diegho (#38054) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Már ezerszer volt róla szó, ha visszakeres megtalálja a jó megoldást.

“ nem kell mindig nyerni “

(#38056) diegho


diegho
nagyúr

Felnéztem twitchre, de senki nem streamel, akit néha nézek, de ott van Linkin, na mondom belenézek. T54lwt, csak gold ammo van nála, vissza gomb, nézzünk más játékot.

(#38057) grizlisandor válasza diegho (#38056) üzenetére


grizlisandor
addikt

Pedig mindenkitől azt hallom, hogy kell bele a gold, de a full gold kicsit túlzás ezek szerint. :DDD

(#38058) MinionFlasH válasza diegho (#38056) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én most nézem, de idegroncs a srác...

(#38059) fradi81 válasza grizlisandor (#38057) üzenetére


fradi81
veterán

Felnéztem én is, mit látok? ezt úgy látszik full golddal kell tolni főleg ha unikum acc készül ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#38060) diegho válasza grizlisandor (#38057) üzenetére


diegho
nagyúr

132-t a kis löveggel tolom, viszem a 10 goldot, de az sem kell.

Mióta lehet kreditért venni, azóta minden egykori zöld azt hiszi, hogy a full gold a megoldás a lilulásra.

[ Szerkesztve ]

(#38061) emre válasza MinionFlasH (#38058) üzenetére


emre
veterán

mindig ilyen, egy Matyashun lilában :DDD
qeresd meg a videót ahol qb rekteli e100-al ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38062) MinionFlasH válasza emre (#38061) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azt nem értem, ha valaki ennyire lenézi az 1500WN8 alatti embereket, mert elmondása szerint "ezeket küldték ausch***ba, retardáltak/autisták", miért randomozik?

Oké, hogy néha kiakad az ember, de ez amit itt folyamatosan tol élő streamben, hát....

(#38063) Kakumix válasza diegho (#38056) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tegnap néztem egy garázsbejárós videóját youtube-on, volt egy pár tankja, amibe csak aranyat pakolt, mert azokat azzal kell használni és sajnos nagyon sokan el is hiszik neki (és más streamereknek). Aztán úgy játszanak, hogy nyomják a w-t és kattintgatnak a tankokra miközben elélveznek a monitor előtt milyen jó játékosok. Ennyi erővel a barbie-juk haját is fésülgethetnék!

ui.: Elismerem, hogy Linkin arany nélkül is sokkal jobban, hatékonyabban játszana nálam, de zavar hogy rengetegen miatta is szórják bármelyik tankra, ami szembekerül velük.

Legyen szép napod!

(#38064) zolika15 válasza diegho (#38054) üzenetére


zolika15
tag

Meghalgatom a tanacsokat szivesen!!!!

Zoli

(#38065) TESCO-Zsömle válasza Macka (#38038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most grindeltem össze 200k-t Tortoise-sal. Na avval élmény volt frontvonalba menni... Mikor az IS3-asok face-to-face kivégeznek sima lőszerrel nem weakspotot lőve, hanem az elején a döntött rész... Na akkor letettem a lantot pár napra, de végre megvan az FV, ami még szarabb ilyen harcra.

Maradt a Jag100, a Fos, meg a ruszkik. Ami árnyalhatja a képet az a Grille15 lesz, ha tényleg 22 lova lesz tonnánként és 60/20-as végsebességei, akkor hiába papír, lehet majd vele helyezkedni. A többit a 270-es átütés és a 0,28-as pontosság elintézi. Legalábbis míg le nem nerfelik.

Artikkal meg kb mindegy, úgyse mész sehova, de onnan is inkább M53/M55, Ob261 és a BC-k, hátha mégis. Nem egy rossz dolog, ha tudsz a csapat sikeresebbik szárnyával mozogni, a BC58-as meg időt is ad rá míg a revolvertárat tölti.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38066) diegho válasza Kakumix (#38063) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem miért. Stock tankba megértem, de elitbe minek annyi? Minden tankba rakok, kivéve a tárasokat, arra az esetre ha rackelve kellene harcolni.

(#38067) jr1994 válasza diegho (#38066) üzenetére


jr1994
addikt

T-54 lightban fele-fele arányban viszek AP-t meg APCR-t, olyan még nem volt hogy az gold kifogyott és ha nem kell, lehet gazdaságosban nyomni. Olyankor mikor AP-val is 90+% hogy bemegy egy lövés, akkor pazarlásnak tartom a goldot szórni.

De egy 132-ben sem tartok 10-nél több goldot, egyszerűen nincs rá szükség. A tankok oldalát-seggét általában viszi a sima is, akkor meg minek gold?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38068) szbalogh válasza MinionFlasH (#38062) üzenetére


szbalogh
őstag

Én csak akkor néztem streamet mikor sorsoltak goldot vagy Type-59-et. Inkább a saját accommal foglalkozok.

Kakumix: Nem baj, szórják csak! Amíg pénzelik a WG-t addig van nekünk ingyen játék :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#38069) zodo


zodo
nagyúr

Csak hogy tudjam hol a helyem, mi ? :W
Tiger I-re végre kifejlesztettem a top löveget, gondoltam kipróbálom erre kapásból belém durrant a sunyiló
Ez már nem ér .... :N

szerk:

Minden maki troll gunnal játszik. Második csata KV-2 => 933hp :o

[ Szerkesztve ]

(#38070) emre válasza zodo (#38069) üzenetére


emre
veterán

ugyan, dehogy...csak hogy szokjad a törődést :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38071) zodo válasza emre (#38070) üzenetére


zodo
nagyúr

:D akkor taktikát kell váltanom vagy másik ágat kezdenem.

na de legalább nyertünk :)

[ Szerkesztve ]

(#38072) Chris0321 válasza zodo (#38069) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezért raktam én a Tigrisre vizes lőszerrekeszt, azóta nem robbantam fel.

(#38073) csapee válasza zodo (#38069) üzenetére


csapee
senior tag

Majd ha kifejleszted a Tiger 2-t es abba is beadja a randomisten. Na az lesz idegesito. ;]

Csapee

(#38074) zodo válasza Chris0321 (#38072) üzenetére


zodo
nagyúr

Felrobbantam volna?
Na majd visszanézem. ( szerk: elmentem nagybőgőzni ) :D Egyelőre próbálom húzni a legénység szorzó végett mert nekem nincsenek csoda legényeim, még csak az első skill 95% -nál tartanak és kb 600xp a következő szintig.
IS -en legalább már a második sor 71% -nál tartanak és van lámpa igaz itt meg nincs még nagy torony és löveg.

(#38073) csapee

Öröm, olvasni szavaitok. :)

Amúgy van valami "misztika" abban hogy hova tesz a csapat sorrendbe? pl.:

[ Szerkesztve ]

(#38075) zolika15


zolika15
tag

Gondoltam en 5 os szinttol jatszhato a jatek....de vicc lehetetlen jokat menni alacsony szinten, sot ma meg 10 es tierben sem, vagy csak ennyire szar vagyok.... :Y :W

Zoli

(#38076) szbalogh


szbalogh
őstag

Olyan felemelő érzés a volt klántársak ellen győzni :D
És egyben Cent AX bemutató.

Nick: HE_Storm

(#38077) diegho


diegho
nagyúr

Mi történt a light tankot játszó akadály szintű játékosokkal? Eddig legalább minden csatában odament valaki prokhorovkán a bokorba, most ha 5 light van, akkor is mindegyik középen rohangál és spotolja a tankokat, amiket senki nem tud lőni. Előző csatámban zöld magyar ru ugyanezt csinálta, a másik 2 light szintén, ráadásul encounter volt, tehát 20mp alatt be is állhatott volna a helyére, de nem... inkább középen spotolták az ellenfél ugyanott köröző light és med tankjait, volt is összesen 1500 spotja a 3 lightnak, ha 1 a bokorba áll sima win, így mivel a hegyet se spotolta senki lazán lerohantak minket, de az utolsó 4-5 prokhorovkás csatám tök ugyanez, senki nem spotol, csak középen rohangál.

(#38078) Atti777


Atti777
senior tag

Redshire mapon is meg lehet csinálni a T28 LT-15 küldetést. Kezdem egyre jobban szeretni a 13-75-öt :)

Már csak a HT-15 választ el a HTC-től

(#38077) diegho: a spot bokrokat már rutinból szokták lőni az artyk

Путин, иди нахуй!

(#38079) zodo válasza zolika15 (#38075) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha az megnyugtat én is azt hittem hogy ha majd feljebb lépek a "kedvenc" tier V szintről akkor majd hű meg ha, hát nem.
Na nem gondoltam hogy unikum leszek csak hogy kicsit jobb lesz, ugyan nincsenek fullra fejlesztve a tankjaim de egyelőre mindig a rossz oldalon állok pedig javuló tendenciát mutatott eddig a statom így egy kicsit bíztam benne hogy nagy baj nem lehet.
Ha meg elmegyek a kisebb tierbe mint pl cseh ág kezdése (nincs free xp-m) rájövők mennyi only gold vagy agyhalott küzd.
Ritka ha sikerül egy egy nullás napot zárnom amúgy csak a bukta és kb minden 2-300. csatámra mondanám hogy szuper kör volt még ha nem is ász kör.
Van hogy +1 tier csatában én vagyok mint tomato a top sebző a piricka tankjaimmal míg a top-ok sebzés nélkül zárnak na akkor gurul el a gyógyszer. :))

(#38077) diegho

Új szelek fújnak :D
Azt vettem észre hogy a téli szünet kezdetén lett divat, nem a megszokott úton járni.
Próbáltam a jól bevált receptet követni ahogy tudtam de mostanra teljesen összezavartak. :))

[ Szerkesztve ]

(#38080) diegho válasza Atti777 (#38078) üzenetére


diegho
nagyúr

Abban a csatában is, ahol nincs arty?

(#38081) nyunyu válasza zolika15 (#38053) üzenetére


nyunyu
félisten

Megprobalok okosan haladni koszonom!!!

Arra gondol, hogy ha a Type 58-bol kifejleszted az IS-2-ot, akkor a T-34-1 automatikusan megkapja a legnagyobb 100mm-es agyujat ingyen, neked csak a lanctalpat, meg a tornyot kell kifejlesztened alaja.

Meg a motorok, radiok is csereszabatosak a med es heavy agak kozott.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38082) zolika15 válasza zodo (#38079) üzenetére


zolika15
tag

En sajnos elkezdtem a type t34 el jatszani, de ez szornyu nem lehet jatszani vagy csak ma van ez es kb felete statot nem erem el, plusz t110e5 arty egy lovesez es jo par szopo ott is...elotte meg 3 asz kor hat kosz alt+f4....

Zoli

(#38083) nyunyu válasza zodo (#38074) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy van valami "misztika" abban hogy hova tesz a csapat sorrendbe?

n. tier HT
n. tier MT
n. tier TD
n. tier SPG
n. tier LT
n-1. tier HT
n-1. tier MT
n-1. tier TD
n-1. tier SPG
n-1. tier LT
n-2. tier HT
n-2. tier MT
n-2. tier TD
n-2. tier SPG
n-2. tier LT
...

Azonos tieru es osztalyu tankok meg tank neve alapjan vannak ABC rendben.
Pl. WZ-111 mindig a legalso T8 heavy lesz a listaban, 110 meg az elso.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38084) diegho válasza nyunyu (#38081) üzenetére


diegho
nagyúr

Plusz a motorok, plusz, ha kifejleszti a 113-at, akkor megvan a 120 top lövege, ha a 110-et elitre húzza megvan a 120 egyel kisebb lövege stb.

(#38085) nyunyu válasza diegho (#38084) üzenetére


nyunyu
félisten

Feljebb nem vagom, csak T8-ig jutottam a kinaiakkal mindket agon.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38086) Chris0321 válasza zodo (#38074) üzenetére


Chris0321
addikt

Kiírta az előző kép alján a lőszerrekesz robbanást. A BL-10 elég brutális, valamelyik nap egy ST-I-t kaptam ki így full hp-ról.

(#38087) nyunyu válasza Chris0321 (#38086) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem feltetlenul kell ahhoz BL-10, Ferdivel is lottem mar ki fullHPs IS-8-at.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38088) nyunyu válasza diegho (#38077) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi történt a light tankot játszó akadály szintű játékosokkal? Eddig legalább minden csatában odament valaki prokhorovkán a bokorba, most ha 5 light van, akkor is mindegyik középen rohangál és spotolja a tankokat, amiket senki nem tud lőni.

Nemreg meg a bokorban lapulo lightokat szidtatok, hogy nem csinalnak semmi ertelmeset, meg hogy a passziv spot ideje lejart.
Kulonben sem lehet vele statot novelni ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38089) zodo válasza nyunyu (#38083) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a részletes listát.

(#38086) Chris0321

Nem figyeltem a kiírást sem a bekapott lövés végeredményét (amit utólag visszanéztem) mert akkor épp "idegállapotba" voltam.

Amúgy múltkor kérdeztem és kaptam választ hogy majd talán a nagyobb torony nem lesz ennyire sérülékeny.
Az állítás: Hamis vagy mindig én állok rossz szögbe.
Semmivel sem különb egyik torony a másiktól (leszámítva a lassabb forgást és + 10 m látótávot) mert ugyanúgy egy oldalszellő is kárt tesz a lövegbe, legénységbe.

(#38090) Kakumix válasza diegho (#38077) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mindenki lövi a bokrokat, középről és hátulról is (én is :) ). Mondjuk valahogy mindenki rossz bokrot lő, legalábbis ha én vagyok ott, de volt már, hogy 3 arty meg tízes td-k lőtték a bokrokat és eléggé lesebeztek HE-vel. Középen szaladgálnak a medek és messzebb látnak mint a spoter light a bokorból és a saját spotjukat lövik vagy a TD-k és heavy-k teljesen az alapvonalnál állnak és nem jönnek előre, hogy a light spotját tudják lőni stb. Délről ráadásul mintha nehezebb is lenne felmenni, legalábbis északról sokkal több a sikeres próbálkozásom.
Szeptember óta nem sikerült megcsinálnom az LT-15-öt. 2-4 alkalommal volt reális esélyem megcsinálni Prokhorovkán/Fiery Salienten/Malinovkán (többin nem is kerültem a közelébe), amikor a saját és az ellenfél csapata is megfelelő leosztású volt (light és med kevés td, heavy és arty sok) és nekem megfelelően is viselkedtek.

Legyen szép napod!

(#38091) Stigma.HC válasza Atti777 (#38078) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pár napja volt, hogy abba a bokorba beállt egy ellenséges bat. 13.000 spottal jött ki onnan az úriember a végén.....
Senki nem volt hajlandó a bokrokba lőni pedig kértem serényen az embereket, de hát... :D

Ma viszont lightal oda álltam én is a bokorba t37-el. 4000 spot kijött, senki nem lőtt oda

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#38092) diegho válasza Kakumix (#38090) üzenetére


diegho
nagyúr

Legutóbb a 2 csapat összes wn értéke nem érte el a 20k-t és ugye én ebből 3500-at elvettem, szóval senki nem lőtt oda.

(#38093) jr1994 válasza nyunyu (#38081) üzenetére


jr1994
addikt

Ja csak azok a medek szörnyen rosszak. Az egyetlen tank amit eddig elkaszáltam pedig már minden modul megvolt rajta és még 40000 xp az a T-34-2. Akkor azt mondtam hogy elég volt és vigyorogva adtam el :D

A light ág sokkal jobb, és igen, heavyknél már a 110 ágyújának a kifejlesztése is nagy segítség a WZ-120-hoz. Kösz a tippet diegho, megettem a WZ-1111111-et amikor top of the tree volt de még csak hármat mentem vele, nem figyeltem hogy a 120 a top ágyúját is megkapja a heavykről, jól fog jönni mikor odaérek :R

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38094) kchryss válasza zodo (#38074) üzenetére


kchryss
addikt

Tiger hajlamos eldobni a fejét. Egyszer ugyanitt Siegfried Lineon voltam Challengerrel csak a támadó oldalon, a TD dombon meg felvillant egy Tigris. Már nem volt spoton, láttam arrafelé csapódni arty lövést is, 2-t lőttem vakon és a Tigris eltűnt én meg kaptam 1 killt. Gondoltam az artynk lehápézta én meg vakon leloptam. Aztán csataösszesítőn néztem, hogy én szedtem ki full hp-ről 2 lövéssel. Sosem sebeztem még ekkorát azzal a fos Challenger ágyúval. :DD

(#38077) @diegho: Kb 4 ezret spotoltam ott középen rohangálva Chaffeeval 3-4 napja a déli oldalon és nem volt artynk. F3 környékére ha értem villantottam a 1-es 2-es soron kempelőket a mieink meg F5 környékérő lőtték őket.

(#38095) diegho válasza kchryss (#38094) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha előre jön az ellen látod, ha nem, akkor semmit nem spotolsz.

(#38096) fradi81


fradi81
veterán

Egy Ru 251 ace

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#38097) zodo válasza kchryss (#38094) üzenetére


zodo
nagyúr

Örülők hogy van akinek még látatlanba is megy az öldöklés. :)

Arra van valami szabály hogy két egymást követő gyors billentyűs üzenet közt el kell teljen valamennyi idő?

Pl.: dinamikus szakasz létrehozásakor már észrevettem hogy ha gyorsba nyomom/nyomnám a csapatársak neveit akkor a második után kapok egy "jelölés xy mp-re felfüggesztve"
Ami nem lényeg de mondjuk csatában "tüzelésre kész" üzenet után lehet hogy F7-re "segítség kérés 10 mp-re felfüggesztve" választ dobja a rendszer?

(#38098) nyunyu válasza jr1994 (#38093) üzenetére


nyunyu
félisten

Most jovok ra, hogy a garazsban all az elit T-34-2, meg a WZ-131, es le tudnam cserelni oket az eggyel nagyobbakra, amig akciosak a kinaiak a napokban.

Viszont nincs kedvem meg egy kilences medet huzni, amikor meg a Cent 7/1, E50, Leo PTA sincs keszen, plusz a Patton is a legenysegre var 2 eve.

Plane, hogy utalom a kinaiakat a szovjeteknel is rosszabb loveg sullyedes miatt. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38099) kchryss válasza diegho (#38095) üzenetére


kchryss
addikt

Igen előrébb jöttek és akkor spotoltam őket, de ha nem jönnek akkor a bokorból sem feltétlenül spotolod őket. Mozgás közbeni camo kb annyi mint ha bokor mögött 15m-re lövöldöz.
Egyébként szoktam ott bokorba menni, de a Chaffeen nem volt 6. érzékem úgy meg elég necces passzív spotra beállni.

(#38100) nyunyu válasza zodo (#38097) üzenetére


nyunyu
félisten

Minimapon jeloleskor is kell varni 1 vagy 2 masodpercet, mielott ujra kattintasz, kulonben beszol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.