Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Cucuska2 válasza Enzolord (#38600) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mindenki ezt mondja, erre én az 50 120-szal tudok játszani, cserébe se az 50 100-zal, se az 50B-vel. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38602) #84221696 válasza Cucuska2 (#38601) üzenetére


#84221696
törölt tag

Te vagy az antitézis;]

(#38603) Cucuska2 válasza #84221696 (#38602) üzenetére


Cucuska2
őstag

Bár igaz, hogy T10-ben nem szeretek játszani, egyszerűen felborul a játék. Hirtelen elszabadul a pokol, FV, WT-E100, ruszki medek, batman, a csehszlovák, a hatalmas alfájú TD-k... T9-ben sokkal jobban szeretek játszani!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38604) Lanash


Lanash
aktív tag

Stug TD és Arty küldikhez mit ajánlotok? Most semmi nincs a garázsomba, de szeretném elkezdeni azokat is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#38605) Enzolord válasza Cucuska2 (#38603) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne hagyd, hogy téged lőjenek... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38606) #84221696 válasza Cucuska2 (#38603) üzenetére


#84221696
törölt tag

Van egy pár t10-em (T110E5 meg E50M), de nem szívesen megyek velük. Leginkább E50-el megyek, de sokszor ehhez is kevés vagyok. :)

(#38607) Enzolord válasza #84221696 (#38606) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, ez pont egy pár... :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38608) KisApám válasza Linkin (#38585) üzenetére


KisApám
addikt

Én QB-t sokszor nézem, régóta.
Egyre unalmasabb arccal tolja, látszik, hogy mondhatni CSAK azért van fent, hogy pénzt kapjon a nézőktől. "Bedolgozta" magát a WoT-ba, adásonként több mint 4000 nézője van, szóval pénz is jön rendesen. DE ahogy írtam, egyre unalmasabb arccal tolja.
Ezért inkább egyre többbször nézem SirFoch-t (jól elsörözget adás alatt, és jól kiosztja a WG-t :N ), Circonflexes-t (jó nagyokat tud röhögni, és úgymond rage is szokott lenni a la Circon :K ). Mellettük néztem/nézem RitaGamer-t, hogy legalább lássam, hogy mégsem vagyok olyan rossz játékos (:DDD).
(Angol nyelv gyakorlása végett jók ők nekem.)

Magyarok közül nem említek meg inkább senkit ;] De akit tudok, nézek és csetelek (a la TankManner), és szeretem a rage-t. Nem egy lagymatag és/vagy zenei adóra vagyok kíváncsi. Ha kell, akár használt egeret és billentyűzetet is tudok küldeni a streamelőnek - kalapácsa meg van mindenkinek otthon :DD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38609) #84221696 válasza Enzolord (#38607) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mondtam, hogy van egy pár. ;]

(#38610) MinionFlasH válasza Enzolord (#38600) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen énis ebben bízom, mert rángatózik a bal szemem mikor meglátom a garázsban. 45% WR 1599 avg dmg. :B

Remélem nem sokalltok be, de ilyen győzelmi arányom még nem volt mióta játszom: :DD

(#38611) nyunyu válasza Lanash (#38604) üzenetére


nyunyu
félisten

Stug TD és Arty küldikhez mit ajánlotok? Most semmi nincs a garázsomba, de szeretném elkezdeni azokat is csinálni.

Artykkal nagyon kerek mennyisegu tapasztalatom van, igy azt mind meg is osztottam ebben a mondatban.

Stug TD kuldik meg nem olyan bonyolultak, nagy reszuket tetszoleges hatos-hetes TDvel meg lehet csinalni, egyedul a sebezz sokat kuldikhez kellhet egy JP2/Ferdi/ISU/Charioteer.

Viszont ha nem akarsz sokat szopni, akkor nem allsz neki a franciaknak, a lassu bunker brit elso agnak, meg a masodik nemet ag sem olyan jol jatszhato kisebb tierekben, mint az elso.

Szovjetek SU-100-ig nagyon jok, utana a 152-268 vonal relative lassu, nehezen manoverezheto, es erosen RNG fuggoen osztogatja a foldrengesszeru maflasokat, 101-263 ag viszont gyorsan manoverezik, de a kicsi gun dep miatt nagyon helyfuggo, hogyan tud loni, viszont kicsiket osztogat, de azt legalabb gyorsan es pontosan.

Amerikaiakkal konnyu eljutni tier6-ig, utana viszont a T25/2 elegge elmarad tuzeroben a konkurenciahoz kepest, nyolcasaik meg sosem ernek idoben oda, ahol a buli van, igy azok grindjehez SOK turelem kell, mert befolyo XP az nem nagyon lesz veluk.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38612) rlazol válasza Lanash (#38604) üzenetére


rlazol
addikt

artyküldiket én a németekkel csináltam meg, a 8-as igazából mindenre elég, a T28 és a T55A küldikhez is. A stughoz szvsz a Hummel is elég.
TDk kapcsán is csak a németekkel van tapasztalatom, a magas tieresek az alsó ágon nekem kibírhatatlanul lassúak, hiába a viszonylagos páncélvédelem, mert aki tudja hol kell lőni, annak nem ellenfél. Ahogy nyunyu is írta, a felső ág élvezetesebb, de papírok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38613) Lanash válasza nyunyu (#38611) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm és neked is rlazol. Elsőre akkor TD-t próbálom és német ágon, hát kíváncsi leszek :) :R :R

(#38614) nyunyu válasza nyunyu (#38611) üzenetére


nyunyu
félisten

Ma mentem egy aszt a Charioteerrel, siman meglett volna vele a T28HTC TD-13/14.
TD-15-hoz hianyzott 10 sebzes. (kb. 10 masodperc kellett volna az utolso arty levadaszasahoz, de meguszta.)

Bezzeg a most aktiv TD-12-hoz (eggyel nagyobb heavy+2k sebzes) sosem ad megfelelo csapatokat az MM, vagy 1 T9 heavy van oldalankent, az is a palya masik oldalara megy, vagy BT10-ben szivhatok 3-4 tizes ellen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38615) zodo válasza Lanash (#38613) üzenetére


zodo
nagyúr

Kicsit megkésve de szintén a Német ágat mondanám.
Első 5-ről nincs mentett képem de 6, 7, 8, 9 -es Hetzer-rel míg 10, 11, 12, 13, 14 a Jagdpanzer IV-el sikerült.

(#38616) Veatta


Veatta
aktív tag

A kedvenc medálom, az egyik leglassabb tankommal:

(#38617) nyunyu válasza Lanash (#38613) üzenetére


nyunyu
félisten

Stug TD-15-hoz a 3k sebzest JagdPantherrel nem annyira nehez osszeloni valamelyik assault palyan(Erlenberg, Sand River...), mert gyorsan celoz es pontosan lo, es az agyu vizszintes kiterithetosege is jo, es lefele sem olyan rossz. Mobilitasa is nagyon jo. Camo mondjuk lehetne jobb is, de senkit sem zavar a hianya, ha 448+ tavolrol is otbol negyszer eltalalod a celpontokat. :DDD

SU-152 tul lassan celoz, es nagyon pontatlan, meg lassan mozog, fordul.

SU-100M1 nem szereti a dombos palyakat a tul kicsi gun dep miatt, inkabb a nagy mobilitasara kell epiteni, kulonben nem jutsz sebzeshez. Amugy gyorsan es pontosan lone kicsiket.

AC46 az nagyon francia, agyui meg inkabb RNG vezereltek, mint a SU-152-e.

AT7: passzolom, AT8 utan feladtam a brit TD1 agat. Gondolom az AT7 ugyanugy nem tud teleportalni, meg az agyu kiterithetosegeben is komoly kihivasokkal bir. De legalabb beepitett magnese van az egbol potyogo szeretetcsomagok konnyebb elkapasahoz.

Challenger: Papir, keves pen, de legalabb forog a tornya, es gyorsan mozog, igy konnyeden tud ide-oda cikazni, ahol eppen szukseg van ra. (kb. mint a nerf elotti Hellcat)

T25/2: turhetoen mozog, forog a tornya, gyorsan celoz, viszonylag pontosan lo, de kicsi a penje, nyolcas-kilences tankok ellen kb. ugyanugy nem er semmit, mint a Challenger.

T25AT: jobb camoja van, mint a JPnek, dombos palyakon is konnyebb vele jatszani a valamivel nagyobb gun dep miatt, de pontatlanabb. Tuzero amugy rendben van.

Sturer Emil: borzalmas. Ugyan neki van a legdurvabb agyuja a hetes TDk kozott, de a hajadra kenheted a szuk kiterithetoseg miatt, nagyon limitalt, hogy honnan merre lehet loni vele, es sokat kell mozogni+forogni a celzashoz, igy a celzasi ido sem annyi, mint amit az agyu statja mutatna... Ahhoz kepest, hogy mennyire papir, haladasi sebessege a lassu bunkerekkel vetekszik. Igy vagy lemaradsz a bulirol, vagy nem tudsz elmenekulni a heavyk elol sem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38618) Departed válasza Cucuska2 (#38601) üzenetére


Departed
őstag

Nekem 50100 és 50120 van meg egyelőre.
Mindkettővel brutálisan nagy sebzéses meccseket szoktam sokszor menni. Csak emlékezni kell mindig hogy support+damagedealer tankok, akkor jó ha kemény heavy-vel megyek. Ő fölfog sebzést én meg osztom. Így használva szuper járgányok. :K

(#38619) Krytec


Krytec
tag

Akit érdekel könnyű 3 kiv. jel annak M6-tal most átlag 1500 sebzés körül meg is adja. 86%ról 95re 30 meccs volt 1520 átlaggal.

(#38620) ollie válasza Krytec (#38619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Az M6-ot nagyon szeretem, akkor le is porolom.

más:

Előbb T-54 protoval kilőttem egy 59%-os winrate-es unicum játékost (minden lövése pattant rólam, t8-as cseh tankban volt), és le goldnoobozott. :D Írta, hogy könnyű gold tankban győzni. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#38621) zodo válasza ollie (#38620) üzenetére


zodo
nagyúr

Részben miattad van meg az M6, tegnap került fel rá a nagy löveg és így lett teljes a fejlesztés de kipróbálni már nem tudtam.
Mi az ajánlott játék stílus (saját tier, +2), mint pl T1 heavy vagy lehet kicsit pofátlanabbul is nyomulni az első sorba?

(#38622) ollie válasza zodo (#38621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Top tanként lehet nyomulni, de kicsit nem árt beforgatni az elejét (csak kicsit). Ha nem top vagy, természetesen hátul kell sunnyogni.

***

(#38623) rlazol


rlazol
addikt

használsz-e prémet kérdőív. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38624) zodo válasza ollie (#38622) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi akkor nem állhat távol egyel feljebb lévő Tigris stílusához.

(#38623) rlazol

Ritkán, havit. :)
Augusztus óta 2x

[ Szerkesztve ]

(#38625) rlazol válasza zodo (#38624) üzenetére


rlazol
addikt

ne itt válaszolj, ha meg vmi nem egyértelmű, h1mpi-nek szólj. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38626) nyunyu válasza rlazol (#38623) üzenetére


nyunyu
félisten

Tavalyelott leszoktam rola.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38627) h1mpi válasza zodo (#38624) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aki ritkán vesz az a 3.-at jelölje be pls

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#38628) Szepi1979 válasza rlazol (#38623) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm annak a 75%-nak aki igen! Így én játszhatok ingyen.

“ nem kell mindig nyerni “

(#38629) zolika15 válasza Krytec (#38619) üzenetére


zolika15
tag

Gratula, ez elég szép teljesítmény ezzel a géppel, mikor nekem volt meg nagyon béna voltam sok meccsem van vele és béna statom. :D :C

Zoli

(#38630) sith7 válasza rlazol (#38623) üzenetére


sith7
nagyúr

ikszeltem :)

(#38631) Lanash válasza nyunyu (#38617) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm a részletes leírást. Zodo neked is. :)
Elkezdtem tegnap a német td ágat, meglepően gyorsan ment. 20 perc fél óra alatt megvolt a tier III. Ma majd folytatom. :C

u.i.
ikszeltem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38632) MinionFlasH válasza rlazol (#38623) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Énis bejelöltem a tutit. :))

[ Szerkesztve ]

(#38633) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Volt M44 tulajok véleményét kérem.

Már egy ideje ki van fejlesztve az M12, de nem vettem meg. Az M44 nagyon hektikusan lő, többször van vele nulla sebzéses csatám is, de a nagy lövegkitéríthetőség meglehetősen vonzó tulajdonság. Minden háklijával együtt 720 vele az átlagsebzésem, ami nem a legjobb, de több küldetést is ezzel sikerült megcsinálnom.

Viszont muszáj lenne fejlődni, de az M12-be nincs legénységem. Ha eladom az M44-et, akkor a probléma megoldva, ha nem, akkor új legények jönnek. Nagyon töröm a fejem az eladjam/ne adjam kérdésen, de még nem jutottam dűlőre.

Döntésemhez kérek egy kis megerősítést: akinek volt már a garázsában M44, az elégedett, hogy túladott rajta, vagy van aki visszasírja bármely okból?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38634) Departed válasza lacibacsi (#38633) üzenetére


Departed
őstag

A végére megszerettem az M44-et, el lehet vele lenni. Viszont egy tier-ben tartósan csak egyet tartok meg, és nem volt kérdés hogy a szivatókirály FV304 a T6-os örökmegtartós. :K

Az M12-vel egyelőre próbálunk barátkozni, jelenleg még homálykirálynak tartom, nem nagyon szereti eltalálni az ellent. :D Aztán egyszer meglesz a T9-es a line-on, az arty célom.

[ Szerkesztve ]

(#38635) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#38633) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia !

Nekem ugyan ez a gondom mint neked ! Talán annyi , hogy én ha lehet így fogalmazni szeretem ezt a kis hatos arty-t ! Brutál nagyokat lehet vele sebezni és igen én szinte csak goldal lövöldözöm vele ! Nálam az átlagsebzés 952 jelenleg ,de még nincs 100 csatám vele szóval lenne ez több is ! Ami jó benne az a lövegkitéríthetőség és az arany hatalmas átütése . Nem egyszer vittem már hatos sH-ra CW-re és szépen szedtem vele a nagy lassú japó dögöket . Tegnap pl volt egy köröm ahol egy lövéssel kiszedtem egy Fredit full HP-ról szemből :P , mondanom sem kell örült nekem rendesen .Sajna a gold miatt sokszor kritikus lövést ad , mert elnyeli a lánc vagy a szög miatt pattan ,de pl a nagy nehéz Japán OI-k mind 600+ sebzést kapnak találatkor. Már rég továbbléphettem volna az M12-re ,de valahogy nem éreztem , hogy kell nekem . Ahogy írtad is ezzel lehet csinálni a küldiket szépen . Viszont az M40/43 T8-as is jó lenne , mert az is CW arty és nem véletlenül ,de legénység nélkül nem vállalom be az M12-t szóval még hezitálok :DDD !
Amúgy nem tudom te Colával használod e ,de Cola+Gold kombóval nagyon lehet vele pusztítani .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38636) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38635) üzenetére


Enzolord
addikt

De úúúútálom azokat a szemét clickereket, akik a kis japó heavymet lövik, mert túl noobok, hogy valami gyorsabbat is eltaláljanak.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38637) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#38635) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gold lőszert még egyik artyval sem lőttem. Valahogy még sosem éreztem a hiányát és bevallom őszintén az artyk jellemző találati arányánál kicsit sajnálnám kiadni érte a nehezen megkeresett kreditet. Azt elismerem, hogy ha betalálnak, akkor pusztítanak. Csak ott van az a "ha"... Viszont etetni-itatni bizonyos küldetéseknél szoktam őket, de azt is csak akkor, amikor már nagyon nem akar összejönni a siker.

Gratulálok az átlagsebzésedhez! Nekem már 103 csatám van vele, de ugye csak 720 ez az érték. (Nyilvánvalóan nagy szerepe van ebben annak is, hogy én még ma is csak egy newbie vagyok :B )

A lövegkitéríthetőség: Megfizethetetlen érzés, amikor bizonyos pályákon a "sarokból" belátni az ellenség teljes vonulási útvonalát és nagyobb nehézség (célkereszt szétesés) nélkül lehet osztani az áldást. Ezért félek az M12-től egy kicsit, bár azért azt el kell mondanom, hogy én alapvetően szovjet vonalon nevelkedtem, márpedig a SU-14-1 és 2 kitéríthetősége aligha überelhető holmi kis amcsi artyk részéről... :O

Lehet, hogy végül megtartom és úgy veszem meg az utódját. Viszont akkor mindenképpen rá kellene költeni a 100%-os képzésre, mert azt gondolom, hogy 75%-ról felhúzni a legényeket elég kedély- és statromboló cselekedet lenne. Én ugyan nem CW-zek és SH-zok, de bizony a T8-as jöhetne nekem is, bár ezen a vonalon a végső cél (tudom: álom, álom...) a T92-es. Teszten mentem vele. A lövések 90%-a talált és nem nagyon volt 800-1000 alatti sebzés. SPG-15 küldiket nem nagyon kell vele százszor újrakezdeni... :K

(#38634) Departed: Mennyire skillezettek a legényeid az M12-ben?

(#38636) Enzolord: Néhány napja egy O-Ni (vagy O-ho?) írt rám, hogy miért pont őt találtam meg magamnak, meg különben is mi az, hogy magyar a magyarnak gyilkosa. Sajnos az újratöltési idő alatt nem akadt más értékelhető célpont és egy előzetes "bocsi" üzenetet követően honfitársunk alászállt a wot-pokolba... Utolsó szavai ezek voltak: "Ez nagyon fájt :)". Narancssárgában tündökölt. Gondolom egy kék, vagy überlila játékostól keresetlenebb szavakat kaptam volna...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38638) Departed válasza lacibacsi (#38637) üzenetére


Departed
őstag

190% körül vannak a srácok M12-ben. Nemsokára kezdődik a második skill-jük.

(#38639) #84221696 válasza Enzolord (#38636) üzenetére


#84221696
törölt tag

De jó neked, hogy a te hevidet lövik. Engem mindig akkor lődöznek, amikor meddel vagyok. Hogy mit látnak bennem, ami veszélyes lehet rájuk nézve, azt nem tudom! :D

[ Szerkesztve ]

(#38640) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#38637) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig hidd el , hogy megérné kipróbálni a csak goldot :) Haverom így elérte vele a három csillagot . Persze meg kell várni vele a teljes szűkülést ,de mivel nem esik szét a kereszt , így azért vállalható .Nem mondom van olyan köröm , hogy semmi nem talál ,de aztán a következőben elég két találat és máris 1300 dmg megvan .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38641) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38640) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, ki gondolta volna, hogy haverod is szórja a goldot, mint bohóc a lisztet... Statpadderek.. ;] ;] ;]

(#38639) meunier Akkor majd megyünk együtt, hogy téged lőjenek.. :)
Bár tegnap pont a Lorénembe hegyezett bele a mocsok francia kilences egy szolid 1200 dmg-t.. ;] ;]
Szerintem mindegy, mivel vagyok, megtalálnak a sunnyogók.. :)

(#38637) lacibacsi Az még akkor korrekt volt.. Én is szoktam mondani, hogy csessze meg, vagy valami, de azt sem mindig, ha jó kedvem van.. Ha viszont nem megy, akkor előveszem az összes sohói angol tudásom.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38642) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#38640) üzenetére


lacibacsi
addikt

Rendben Mester! Nem ígérem, hogy már ma, de ígérem, hogy hamarosan kipróbálom vele a gold-ot. ;)

(#38638) Departed: 190% és még homálykirálynak látod? Ez nem túl biztató...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38643) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38641) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Látod és nagyon úgy tűnik , hogy még egy embert megtérítettem . :DDD Tegnap a gyerek kitúrt a gép mellől , így a laposon kezdtem nézni twich közvetítést. Kajoo (Fame) -es srácot találtam és pár perc múlva a chat tele volt PH-s arcokkal :DD Na és ki volt a harmadik ember aki beköszönt ? Linkin ki más :N
A srác amúgy nagyon jól tolta , minden megerőltetés nélkül hozta a 5K+-os köröket T10-es vasakkal .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38644) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#38643) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Látod és nagyon úgy tűnik , hogy még egy embert megtérítettem ."

+30perc a gyehenna tüzén. ;]

(#38645) Atti777 válasza lacibacsi (#38633) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem szerettem az M12-t.
Az M44 sokkal jobban tetszett, szeretem ha nagyobb a tűzgyorsaság, kevésbé unalmas vele a játék.

Путин, иди нахуй!

(#38646) Departed válasza lacibacsi (#38642) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, egyelőre nem az igazi, mondjuk többet játszottam a kicsit pontatlanabb első gun-nal, a nagyot nemrég kezdtem, meglátjuk hátha felkarolja az RNG isten. :)

(#38647) Enzolord válasza MinionFlasH (#38644) üzenetére


Enzolord
addikt

Már így is örök időkig ott fog égni, amiért lemondott... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38648) jr1994 válasza jozefgucci1 (#38643) üzenetére


jr1994
addikt

Kajzoo lesz az ;)

Ő is M-B-Z-ben volt régebben, most is játszogat néha velünk.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38649) MinionFlasH válasza Enzolord (#38647) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Időszerű volt a lemonnyása na! :D Nem ismerjük be, de változik...Most belépett a VTEPS-be menőzik, ott meggyőzik, hogy Ő zunikumnak született, és utána mi jön a VIHAR? Pár hónap, és már nem is fog ide írni, elfelejti hová nyúlnak vissza a gyökerei, egyedül a gyehennán fog majd eszébe jutni, hogy az off topikba a noobok, ők figyelmeztettek, hogy ez lesz... de akkor már késő lesz.... :DDD

(#38650) emre válasza Enzolord (#38647) üzenetére


emre
veterán

És azt hitte hogy csak viccből mondom hogy monnyon le :D :DDD

"Ugye csak viccelsz igaz? Te nem tennél velem ilyesmit?
Ez nem vicc, ez egy kötél Tuco."

video

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.