Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) adalbert1 válasza adalbert1 (#15255) üzenetére


adalbert1
veterán

Na megoldódott úgy, hogy az everyone-t töröltem a megosztás eléréséből, és helyette a guestet raktam be, a securitynál is beállítottam a a guestnek a read jogot, plusz még a Local Security Policy\Local Policies\User Right Assignementsben ellenőriztem, hogy az Acess this computer from the network alatt mik vannak, és hogy véletlen nincs-e bent valaki a Deny access to this computer from the network rész alatt.

Viszont hogy az x64 xp-s gépet miért csak a pontos elérési úton keresztül látom, azt még mindig nem értem. :F

Szerk.: ill. arra miért dob hibát, ha egy konkrét gépet akarok a workgroupból felvenni az access this computer from the network tagjai közé?

[ Szerkesztve ]

(#15302) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

biztos halál egyszerű dolog, de még sosem csináltam ilyet.
Adott egy VIsta Businesses noti, meg a Vista Premiumos asztalim.
Szeretnék egy 8 gigás mappát áthúzni az asztaliról a notira.

Wifi routerem van.
Hogyan?

(#15303) #67688960 válasza vagamo (#15251) üzenetére


#67688960
törölt tag

Szerintem jobb, és még valszeg jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15304) NFree válasza #67688960 (#15303) üzenetére


NFree
addikt

Hali mindenkinek ma raktam agy vista ultimate-ot 32bit de katasztrófa az xp-hez képest vagy csak azért mert most van dolgom vele először.
Egy olyan uriember segítségére lenne szükségem aki naggyjából képben van és el tudna engem kalauzolni. :F :F :F
Ha lenne rá lehetöség megköszönném , priviben várom a segítőkész emberkék jelentkezését
Rögtön az első probléma 3d teljesítmény elég harmatos 1 pontot ad rá a kicsike( 9800GTX) :Y
Élmény index fasza

vga

(#15305) RexpecT válasza NFree (#15304) üzenetére


RexpecT
addikt

Telepítsd fel a VGA drivert aztán futass egy újabb tesztet.

(#15306) _ak_ válasza NFree (#15304) üzenetére


_ak_
addikt

"..csak azért mert most van dolgom vele először."

Ez egyben a válasz is a kérdésed első felére, a másodikra meg: telepítsd fel az nvidia drivert, majd futtasd újra az élmény indexet. ;)

Let's begin, de gozaimasu!

(#15307) adalbert1 válasza (Kolombusz) (#15302) üzenetére


adalbert1
veterán

Asztalin :
A control panel > Network and sharing centerben beállítod az alábbiakat:
Network discovery on
File Sharing on
Ezek felett van egy customize, ott a networkot átállítod private-re (lehet hogy a notin is át kell nyomni).

A control panel > folder optionsben kapcsold ki a view fül alatt a use sharing wizardot (így jobban tudod szabályozni a jogosultságokat)

Utána a megosztani kívánt könyvtáron jobb gomb, properties > sharing > advanced sharing,
Share this folder pipa be, megadod a nevet, permissons gomb, én itt hozzáadtam az everyone-t és a guests-et is, csak a read van bepipálva nekik.

Vissza a könyvtár properties-re, security fül, advanced gomb, permissons fül, edit gomb, add, utána advanced, find now (itt kidob jópár találatot), guests, ok, ok permissionnek meg célszerű csak a Traverse folder / execute file , list folder / read data, read attributes, read extended attributes, read permissions -öket allow-ra tenni, így nem tudod majd notirol belépve törölni őket.
Ugyanezt eljátszod az everyone-nal is (ha már hozzá van adva, akkor nézd meg hogy mik vannak beállítva), a többiek jogosultságait ne piszkáld (nekem pl. ma sikerült az everyone-on kívűl mindenki jogosultságát törölni, nem volt egyszerű visszaállítani).

Mindkettőn: A control panel > System -nél tudod beállítani, hogy mindkét gép ugyanabban a Workgroupban legyen.

Ezután a notin keresztül a Networknél látnia kell majd a másik gépet, és eléred a megosztott cuccokat is.
Ha mégsem látszana (habár valószínűleg vista és vista között nem olyan problémás mint vista és xp között), akkor start menü > run, és ezt beírod: \\megosztott gép neve\megosztás neve . Ezzel meg fog úgy is nyilni (márha a kapcsolattal minden rendben van, csak egyéb miatt nem látnád a network alatt).

szerk.: az advanced sharingnél is úgy tudod hozzáadni a felhasználókat, mint ahogy a securitynél.

[ Szerkesztve ]

(#15308) Core2duo6600 válasza Szilu (#15232) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Elképzelhető, hogy a vista miatt nem áll vissza, mert az asztal mozgatását /aero/ a vga csinálja.
Nem tudom megnézni, mert az én karimon nincsenek az uzemmodok kulonválasztva, ez mindig ugyanugy megy, csak kevésbé melegszik, ebben vettem eltérést észre

(#15239) Motion_Blur
szvsz auto defrag

(#15250) adalbert1
A névfeloldással van a gond 1 részt, mennie kell ha a nevét írod is be
Arra hogy adott szintnél nem enged veljebb lehetnek ékezetes vagy egyéb karakterek miatt is
a néhány mappának nézd meg a jogosultságokat.
ha a hálózatok közt, látod a 2 gépet, akkor innentől kezdve a jogokkal kell játszani

Vistan control panel folder optionsban sharing wizard kikapcs xp én asszem maradhat, de lehet ott is ki kell, és innen már gond nélkül kell menni, xp esetében be kell állítani a jogokat
ha a sharing be van kapcsolva akkor az everione nak osztja meg, ez nem azonos a questtel, jogok szintjén asszem

(#15251) vagamo
Ezt nem lehet előre megmondani, ki kell próbálni legalább 3 hónapig éles helyzetben, ha dolgozol, akkor azon, ha gamelsz akkor azon, netes alklamazások, office stb itt nem lesz gond

(#15252) Skyer
Szerintem egyszerüen annyi, hogy szarul van megírva a game, rosszul van optimalizálva, a dx10 még uj dolog, rá kell érezniük a gyártóknak.
Az is lehet, hogy a vga d ban a dx10 szállt el, ezt a 3dmark vantage el tudod asszem tesztelni

(#15259) Barthezz2
HA úgy fagy le, hogy az egér sem mozdul akkor hw eredetü lesz....
véletlenszerű prog fagyások, szabálytalan muvelet stb, lehet ram hiba
A Rack is lehet ha szar a kontakt

(#15276) Edween
Nem lehet, biztos, az enyém is ontotta a kék halálkokat vele

(#15296) matyee123
e6600 szintjére biztosan...
Az game től függ ami a cpu t eszi gyorsulhat
ami vga limites az nem

(#15298) Gyusz
Nem látok semmi extrat

(#15302) (Kolombusz)
qrva lassan, file megosztást kell csináni vistan ez gyerekjáték
Hamarabb lenne meg ha kiírnad rw re

(#15307) adalbert1
...Vissza a könyvtár properties-re, security fül, advanced gomb, permissons fül, edit gomb, add, utána advanced, find now (itt kidob jópár találatot), guests, ok, ok permissionnek meg célszerű csak a Traverse folder / execute file , list folder / read data, read attributes, read extended attributes, read permissions -öket allow-ra tenni, így nem tudod majd notirol belépve törölni őket....

Na ezt jól tulbonyolítottad
Ennyire azért nem nehéz ez vistan

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15309) NFree


NFree
addikt

Oks a vga probléma megoldodott de azért lasabb mint xp-vel normális?
Miért nem enged fájlokat törölni ? vagy hol kell vmit bekapcs hogy engedje.
tegnap is egyszerüen nem lehetett felülírni egy filet ujjab verzióval mert azt írta ,hogy írásvédett, xp alatt nem volt soha ijen gondom .
Mindent kösz :R :R

vga

(#15310) kymco


kymco
veterán

A vistám felébred az alvásból a PS2-es egérre.
Próbáltam a biosban leszedni, de ott nem volt állítási lehetőség.
Próbáltam a fellelt leírások alapján az eszközvezérlőben a szabványos PS2-es egér tulajdonságaiban letiltani, de nincs ott olyan fül, ahol ez beállítható lenne. Az energiagazdálkodás tulajdonságaiban sem találtam....
Hol lehetne kikapcsolni?

www.refujvaros.hu

(#15311) NFree


NFree
addikt

JAJ bocsi majd el felejtettem van egy sblive hangkarim nem tudom összehozni a vistával
van-e valakinek ötlete? vagy felejtős :F :F

vga

(#15312) Thrawn válasza NFree (#15311) üzenetére


Thrawn
félisten

Felejtős.
Másolni mivel másolsz?
(Miért írod offba ami on? :F )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15313) Polllen válasza NFree (#15311) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hali!

Ennél jobbat nem tudok, de legalább működik:kX project

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15314) vagamo válasza Core2duo6600 (#15308) üzenetére


vagamo
őstag

Szép kis írás :Y köszönöm! :R :R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15315) vagamo


vagamo
őstag

Valahonan le lehet tölteni a 64 bites vistat Tesztelés céljából? 90 napig üzemel? Hogyan kell telepíteni Xp mellé, másik particióra? Gépindításkor rákérdez, hogy melyiket indítsa?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15316) RexpecT válasza vagamo (#15315) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen megkérdezi.Bár állítólag jobban szereti a Vista ha külön partíción van.

(#15317) vagamo válasza RexpecT (#15316) üzenetére


vagamo
őstag

Szerintem arra tenném!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15318) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok miért van,hogy idővel meghal a hálózat a vista alatt nem kell sokat csinálni csak internetezek és idővel nem tudok megnyitni lapokat mert nem tud kapcsolatot létesíteni ez ha torrentezek hamar bekövetkezik.Linux alatt nincsen de ott meg más gondom van :DDD.

(#15319) Romeo23 válasza vagamo (#15315) üzenetére


Romeo23
tag

Én éppen mostanság csináltam ezt. Nekem azt mondták, hogy először XP , aztán Vista. Mindkettőt külön partícióra, a BOOT-menüt meg a Vista elintézi és lesz.

Project Torque nickem: PeArp80

(#15320) Morden24 válasza qwertly (#15318) üzenetére


Morden24
nagyúr

Thrawn-nak volt hasonló gondja mostanság, ha jól emlékszem, és nálam is érdekes dolgokat csinál.

NOD32 + SP1 tűnik a ludasnak (Nálam is ez a kombó van, bár érdekes módon nem minden torrentnél csinálja, csak néha-néha).

Sectumsempra - For Enemies

(#15321) Core2duo6600 válasza kymco (#15310) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Alvásból, természetes, elsőre azt hittem, hogy kikapcsolt ból
Kikapcsolt alatt azt értem, hogy le van shutdownolva, és nincs áramtalanítva

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15322) NFree válasza Polllen (#15313) üzenetére


NFree
addikt

Válasz Thrav Üziére :Total kommander 6.53 :R

Pollen Köszi a segítséget de nem lett jó ez sem mert a rendes sztereo kimeneten nem jött ki hang csak a fekete szinü kimeneten de ott meg úgy mintha 5.1 be nyomta volna kifele de mivel nekem csak 2.1 em van furán vízhangzott meg olyan volt ,hogy hol az egyik csati szólt hol a másik szóval nekem elviselhetetlen :F

Tudtok egy jó hangkártyát ajánlani ami rendesen mükszik vistával és xp vel lehetőleg sztereo nem kell 5.1 zenehalgatásra
köszi mindent :O

vga

(#15323) Skyer


Skyer
senior tag

Sziasztok! Két info érdekel. Egyik az hogy a Vista nem használ 2gb ramot csak 1 et? MERT: A gépbe 2x1gb ram van, és az Ati VGA-m ugyan rendelkezik 256mb saját memorival de a hyper memory még levesz 768 at legalább..Jelenleg a Vista 678mb ot tárol a lapozofájlba, de miért? Így ha jól számolok durván 400mb marad a programok futtatására. Hogy lehet a hyper memory-t kikapcsolni és hogy lehet a vistát rábírni hogy ne a lapozofájlt használja hanem a rendszermemoriába tömje az adatot?Nagyon valószínűnek tartom hogy ettől akad nagyon sok játékom vistán és ettől nem Xp-n! A válaszokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#15324) kymco válasza Core2duo6600 (#15321) üzenetére


kymco
veterán

Jót röhögtem magamon :DDD
Nem tudom, hogy miért nem esett le nekem is...
Lehet, hogy pihennem kellene

www.refujvaros.hu

(#15325) Thrawn válasza NFree (#15322) üzenetére


Thrawn
félisten

A TC-t állítsd be, hogy rendszergazdaként fusson.
A totalcmd.exe-n jobbklikk -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás fül -> A program futtatása rendszergazdaként pipa be és Alkalmaz. Ezután ne lepődj meg , ha az elindításakor felugrik egy ablak, csak kattints a folytatásra.

ps: Talán kopipészttel jobban menne a nevem leírása :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15326) Rent válasza Polllen (#15299) üzenetére


Rent
senior tag

ezt kipróbáltam már és nem ment!
azért gondoltam hátha tud valaki egy működő megoldást. ráadásul itt nincs is jól linkelve a 2-es verzió, mert ugyanaz mint a másik, de sikerült kitalálni mi lehet a pontos link, de azzal sem ment.

nincs egér olyankor ha fos usbport.sys lesz felmasolva
nem tudom mast meg nem zavart ez? (125hz es eger kezeles)

(#15327) Morden24 válasza Rent (#15326) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valahol olvastam, hogy ez az usbport hack az SP1 után nem működik, de nekem nincsen elsőkézből tapasztalatom. (Ja, nem zavar :D )

Sectumsempra - For Enemies

(#15328) qwertly válasza Morden24 (#15320) üzenetére


qwertly
addikt

Szia nekem is Nod van fent és idővel nem tudok megnyitni oldalakat,most kicserélem AVG hátha avval nem lesz gond.Ha valakinek van valamilyen ötlete szívesen veszem. :R

(#15329) vagamo válasza Romeo23 (#15319) üzenetére


vagamo
őstag

Köszi! :R

Az XP már fent van! 32 bites az sem gond ha a vista 64 bites?

BOOT-menüt meg a Vista elintézi Remélem jó értelembe!

És honnan lehet letölteni HUN 64 Bites Vista Demot ami 180 napig megy

Ultimate változatban?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15330) Morden24 válasza qwertly (#15328) üzenetére


Morden24
nagyúr

Thrawn-nak az oldotta meg emlékeim szerint, hogy visszarakta a 2.7-es Nodot, de várjuk a tapasztalataidat :D

Én lenyeltem a békát, mert úgy tűnik, csak néha játssza ezt a marhaságát, és nem is mindegyik torrentnél.

Sectumsempra - For Enemies

(#15331) Polllen válasza Rent (#15326) üzenetére


Polllen
nagyúr

Utoljára xp alatt szórakoztam vele játékok miatt...Van érezhető különbség a 125 és 1000 hz között, de azért nyugodtan alszom így is... ;]

Mondjuk pl azt nem tudom, hogy más eszköz (pl mobil, bt adapter) mennyire szereti, ha felrakod a frissítést 1000 Hz-re...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15332) Morden24 válasza vagamo (#15329) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bárhonnan letöltesz egy image-et (mondjuk torrent), és nem írsz be kódot, amikor a telepítő kér, kiválasztod a neked megfelelő verziót (ha Ultimate - akkor az), és használod egészséggel :)

A türelmi idő kitolását meg lásd itt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15333) adalbert1 válasza Core2duo6600 (#15308) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz!

Úgy is megy, ha a gép nevét adom meg, meg ha az ip-jét, de akkor is csak úgy, hogy \\IP\megosztás neve, vagy úgy hogy \\gép neve\megosztás neve.
A legnagyobb probléma, hogy egyszerűen a network alatt látom a másik gépet is, de onnan nem tudom elérni. Persze ez túlélhető, használható enélkül is, csak simán a kényelmetlenség kategória.
Én inkább felvettem egy guestet is az everyone mellé read and execute joggal, így már ment.

Viszont közben teljesen kizártam magamat az egyik hdd-ről mint admin, így nem tudtam törölni. :)) Aki hasonlóan jár vista alatt (tehát grafikus felület alatt sehogy sem tudja visszaadni a jogosultságokat magának), annak hasznos lehet ez a leírás.

Ami még mindig érdekelne, hogy a Local Security Policy\Local Policies\User Rights Assigment\Access this computer from the network -nél miért nem lehet a workgroup-ból gépet hozzáadni (tegyük fel több gép van a workgroupban, de csak azt akarom, hogy az egyik érje el a gépem). Addig még oké, hogy kiválasztom a Locationnél a gépem helyett a workgroupot, engedi kiválasztani a másik gépet is, viszont utána az apply-ra meg hibát dob. :F

(#15334) matyee123


matyee123
tag

Újra itt vagyok!;)
amint tudjátok van egy asus 512mb os 8800GTS-em !
HL2 ben 60 fps-em van!Sztem nevetséges mert azthittem kb 160-170 fps-em lessz majd!
Telepített driver:175.16
Elöre is kössz!

(#15335) qwertly válasza Morden24 (#15330) üzenetére


qwertly
addikt

Szia úgy látszik,hogy most nem a vista volt a hunyó hanem a nod legújabb verziója mert letöröltem és azóta nincsen gond az internettel :C,köszi a tanácsot.Esetleg tudnál vagy más tudna olyan letöltö progit javasolni amivel letudnék gyökér tv :W oldalakról műsorokat mert eddig semmivel sem tudtam letölteni.Valószínűleg direkt úgy teszik fel,hogy csak nézni lehessen és ne tudjam rögzíteni de én szeretném később is megnézni.

(#15336) Core2duo6600 válasza adalbert1 (#15333) üzenetére


Core2duo6600
veterán

a második részére, ez szvsz a domain ba felvett gépekre vonatkozik csak...
Ott lehet ilyent megadni a domain controlleren

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15337) NFree válasza Thrawn (#15325) üzenetére


NFree
addikt

:R Ezer köszönet :R a tippért holnap majd kipróbálom mert ma nem vaszínü lessz rá időm vettem egy vinyót és most emiatt teljesen felborult minden holnap meg lehet veszek egy Q66-ot ami miatt meg újra kell kezdenem az oprendszerek telepítését .
(wd raptor vista rendszer) Samu 250 ujra particionálni egy20 gigásra xpnek és a maradék a többinek JA meg még egy 500 samu amit most formázok hogy a cuccaim arra mentem el. azt se tudom merre kezdjem na minddegy.
Még egy kérdés ha lehet Nem-e lehet kikapcsolni a vistában ,hogy pl rivatuner minden eggyes inditásnál előugrik egy ablak hogy valamihez hozzáfér a progi(bocsi ,hogy nem írom be a hejjes szavakat de most nem emlékszem rá vissza)és ,hogy engedéjezem-e .
meg elég sok progi inditásnál előjőn meg installoknál és egy picit zavar.
Előre is köszi mindent Bocsi hogy ilyen hosszura sikerült

vga

(#15338) adalbert1 válasza Core2duo6600 (#15336) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahan, tehát akkor csak tartománnyal rendelkező hálózatnál van. Viszont akkor meg nem csak a szerveren kellene beállítani?

(#15339) leviske válasza NFree (#15337) üzenetére


leviske
veterán

Azokat a prgramokat amiket gyakran használ és beszólogat rá az uac, azokat tedd "futtatás rendszergazadként" módba, vagy esetleg próbáld ki ezt. (Nekem spec. most így van beállítva) :)
A teljes kikapcsolást nem tudom javasolni... :)

[ Szerkesztve ]

(#15340) RexpecT válasza leviske (#15339) üzenetére


RexpecT
addikt

Igazából én sosem értettem ezt az UAC-ot.Kezdő felhasználóknak jól jöhet de aki kicsit is jobban ért hozzá annak felesleges.Nekem Xpvel sem volt soha vírusos problémán.

(#15341) leviske válasza RexpecT (#15340) üzenetére


leviske
veterán

Van jó pár okos dolog az UAC-ban... csak nem az, hogy folyton beszólogat. :DDD

(#15343) Rent válasza Polllen (#15331) üzenetére


Rent
senior tag

hat en akkor veszem eszre durvan ha elokapom a cset, de akkor csapnivalo a 125hz.
amugy mouseratet sem kell nezni, mert mar erzem az asztalon a kulonbseget. tehat ennyire fontos lenne :D

xpnel nalam is 1000en ment. de most emiatt mar nem downgradelnek, mivel ezen kivul nem volt eddig semmi bajom az elmult 1evben a vistaval :/

(#15344) papaci


papaci
csendes tag

Sziasztok, segítségeteket kérem Vista vásárlása ügyben. Kérdésem, hogy várhatóan mikor jelennek meg az sp1-es dobozos verziók, illetve hogy Mo-on hol lehet a legolcsóbban hozzájutni? Tudtok-e arról, hogy milyen áron jelennek meg? Én csak annyit hallottam, hogy sokkal olcsóbb lesz az sp1-es mint az első kiadás.

Előre is köszi.

(#15345) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vista ultimatet fel lehetne rakni egy 3000+AMD-re (2GHz)2x512 memo meg radeon 9600pro configra?Vagy nagyon lassú lenne?

(#15346) NFree válasza leviske (#15339) üzenetére


NFree
addikt

Oks köszi az infót meg a linket :R :R
Még valami most raktam a gépbe egy 500 gb-os samsungot
dos alatt particionáltam aztán mélyformat aztán xp-vel konvertáltam ntfs fájlrendszerre
Mind a dos mind a xp faszán látta minden oké de vista alatt nem találom a vinyót :Y
Miért nem látja a vista a vinyót mit k el már megint :F :F
a válaszokat elöre is köszi MINDENKINEK :R

vga

(#15347) Polllen válasza Rent (#15343) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én enemy territory-n nyomultam így. De aztán vettem egy x-750F-t és azóta nem érzem szükségét :DD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15348) RexpecT válasza ToBeY (#15345) üzenetére


RexpecT
addikt

1 gb még kellene sztem...

(#15350) SnailMan87


SnailMan87
csendes tag

Üdv! Van egy nagy problémám!

A szitu a következő:
Van egy Vistám SP1-gyel, és egy Sound Blaster Audigy 2 NX hangkártyám. Leszedtem a hozzá elérhető drivert a Creative honlapjáról (2007 augusztusi), de abból kiszedték az általam kedvelt funkciót, és most szeretném valahogy megoldani.

A gondom:
A gondom az lenne, hogy 5.1-es hangrendszerem van, és nem bírom sztereó anyag lejátszásakor rávenni a mélynomót, hogy megszólaljon. A magasakra ki tudom terjeszteni, de a mélyláda halott... :(

Tud valaki valami progit ajánlani, ill. valami infót, hátha fejlesztik a drivert, és akkor megoldódik minden, csak idő kérdése? Mert kipróbáltam "Daniel_K" driver CD-jét, de egyáltalán nem működik az én karimhoz, fel sem települ... :(
De számomra az is megoldás (míg nem lesz jobb driver) ha a Winamp-ba találok egy olyan driver-t, ami kiterjeszti a szereót 5.1-re.

Még egy megjegyzés, hogy az itt említett "Control Panel > Sound > Playback tab > Speakers > Properties > Enhancements" fülem sincs... :S

Előre is köszönöm a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.