Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) Rent


Rent
senior tag

na most tolti le microsoft-tol

business 64bit vistat, nem hiszem hogy ezzel konnyebb lesz megoldani az 1000hz et, de legalabb jogtiszta lesz.

most banyasztam elo fel eve kapott mailemet a fosulitol a campusos linkkel. :)

(#15352) Shoo


Shoo
senior tag

Hali! ez a vistas ReadyBoost hogy működik? mihez adja a memóriát? nem lassu a penek sebessége ehhez?

Rent: én is nemrég szedtem le msdnaa-ról...nincs vele semmi gond de az enyém 32bites és már 15 gigát eszik...:)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#15353) Thrawn válasza Shoo (#15352) üzenetére


Thrawn
félisten

A lassú pendriveokkal nem is működik, csak amelyek átmennek a tesztjén. A lapozófájl apróbb fájltöredéketi másolja rá, onnan gyorsabban be tudja olvasni mint a vinyóról.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15354) Rent válasza Shoo (#15352) üzenetére


Rent
senior tag

tudom az ultimatem is 15giga korul ment, de hat van neki egy 30gigas particio (marmint a vistanak) es 20giga linuxnak. 400bol jut ennyi :)

(#15355) Rent


Rent
senior tag

lényeg, hogy szűz vistán sikerült megcsinálni az 1000hz- et, de update után (pedig kihagytam vele azt a két csomagot amit az egérmúzeum cikkében írnak) már nem működött..

:(
mi van ha nem updatelek javítócsomagokat? :)

(#15356) Az-X


Az-X
őstag

Üdv mindenkinek!

Beleolvastam a topikba és azt kellett látnom, hogy sokunkat kegyetlenül bosszant a winyókerregés. Nekem 2Raptorom van Raid0-ban a rendszernek és emellett 8Gb RAM-om (virtuális memória le is van tiltva). Szerintem én is joggal kérdezhetem, hogy mi a ló***-ért darál ez állandóan (na jó néha 4-5 percet pihen).
Valaki megtenné a kedvemért, hogy összeszedve leírja miket, és hol kell kikapcsolni? Vagy ha már megtette ezt valaki csak én vagyok láma és nem találom, egy linkkel is megelégszem :))

Köszi!

[ Szerkesztve ]

:)

(#15357) Romeo23 válasza matyee123 (#15334) üzenetére


Romeo23
tag

Szerintem rossz topikba írtál :) Nézd meg be van-e kapcsolva a Vsync (Vertical synchronization) játék alatt. Ha igen, kapcsold ki és akkor több FPS lesz.

Project Torque nickem: PeArp80

(#15358) munky


munky
őstag

Ez most láma kérdés tudom de hogyan tudok a csatlakozás menüből elérhető hálózatomhoz parancsikont kitenni az asztalra? :B

(#15359) Romeo23 válasza Az-X (#15356) üzenetére


Romeo23
tag

Itt van.

Project Torque nickem: PeArp80

(#15360) Core2duo6600 válasza adalbert1 (#15338) üzenetére


Core2duo6600
veterán

De igen, valahogy úgy megy asszem, hogy a tartmányra vonatkozik az un. tartomány házirend, és amikor belépsz a rendszerbe, automatikusan végrehajtódik a grpup policy.
Értelme persze nem sok van,
hiszen a tartoményi üzemelés során a munkacsoportos, ugyanúgy elérhető mint korábban, feltéve, hogy admin vagy a saját gépeden
Akkor a tartományi házirendtől függetlenül tudsz megosztani, file t másolni stb ...
Mitőbb ha a gép a tartomány tagja, akkor is belehet lépni csak a saját gépbe is, úgy hogy nem lépsz be a tartományba
Persze a tartománybeli felhasználó nevednek is adhatsz admin jogot a saját gépden.
És akkor 1 szerre van, hogy tartományi user vagy és admin is vagy a saját gépeden.

(#15345) ToBeY
Fel de inkább 2*1 gb ram esetén

(#15346) NFree
Nem dos, hanem a vistaval kellett volna particionálni, és formázni, lehet nem gyors formatot is használni, uj hdd nél célszerű is
Mély formázásról meg méllyen hallgass ha valamiért gariztatni kellene

(#15350) SnailMan87
Winampra elvileg van ilyen
Éna következőt csináltam alaplapim van elol is kivezetve
az első kivezetést belekötöttem a genius 5.1 stereo bemenetére, majd ha zene akkor átváltottam erre, ha film vissza az 5.1 esre
ez is megoldás

Most amióta a mediacentert beuzemeltem, ugyanezen az asztali gépen
semmit nem csináltam és hirtelen megszolalt a mély a zenék alatt
ac3 filtert felraktam, amúgy is fel szoktam
lehet az csinált valamit, nem tudom
Lehet, hogy az ffdshow csinálja nem tudom..
Most már a divx esekt is többé kevésbé lejátsza az MCE nagy jelentősége nincs , mivel asztali egér és mediaplayer

(#15356) Az-X
Enéym már megnyugodott néha lefut az auto defrag hallhatod azt, aztán van az előtöltés superprefetch, és az indexelő, ill. a windows search
A Superprefetchnek van értelme, indexelőt kikapcsoltam, pontosabban leszukitettem neki, hogy minimális helyen indexeljen
Ezenkivül nem csináltam semmit sem

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15361) Tibiajax válasza Romeo23 (#15359) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt köszönöm én is

(#15362) SLV23


SLV23
csendes tag

AAAAA

Ennek így nem lesz jó vége... :(((

[ Módosította: Thrawn ]

(#15363) Romeo23 válasza SLV23 (#15362) üzenetére


Romeo23
tag

Már megint itt vagy? Nem unod még?

Project Torque nickem: PeArp80

(#15364) Tibiajax válasza Romeo23 (#15363) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyerek még..
Lapozófile-t esetleg érdemes még korlátozni, vagy kikapcsolni?

(#15365) Romeo23 válasza Tibiajax (#15364) üzenetére


Romeo23
tag

Általában erről a vélemény itt az szokott lenni, hogy nem érdemes kikapcsolni. Sőt, pl a STALKER-hez tudtommal kifejezetten érdemes nagyobbra választani a méretét. Inkább tedd külön partícióra, az talán gyorsít rajta valamit.

Project Torque nickem: PeArp80

(#15366) Charpy


Charpy
csendes tag

Üdv mindenkinek! Lenne egy kis problémánk! Vista Ultimate telepítésnél a rendszer kékhalált kap, és jöhet a reset... XP feltelepül simán, de Vistát szeretnénk használni az új gépen! Tud valaki rá megoldást? Esetleg az SP1-es Vista már nem csinál ilyet?

(#15367) Morden24 válasza Charpy (#15366) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hol kap kékhalált? A telepítés megkezdésénél, vagy még előtte?

Esetleg valami jópofa merevlemez-vezérlő drivert nem lehetne beszúrni alá? Milyen módban működnek a HDD-k? Tiszta partícióra akarod telepíteni?

Sectumsempra - For Enemies

(#15368) Charpy válasza Morden24 (#15367) üzenetére


Charpy
csendes tag

Miután felmásolta az ideiglenes fájlokat a winyóra, és elindul a telepítés! Nem tudom mit lehet beszúrni, meg hogyan. A HDD-k nincsenek Raidben ha ez volt a kérdés. És tiszta partícióra lenne igen.

(#15369) Thrawn válasza Charpy (#15368) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó lenne tudni milyen gépről van szó, az IDE vezérkő BIOS-ban hogy van beállítva (AHCI vagy Legacy stb), adagoltál-e be drivereket hozzá a telepítés elején stb.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15370) Tibiajax válasza Romeo23 (#15365) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Köszi.
#15367 Morden24 - igen, ezek nagyon jó kérdések. de
Charpy! mindenek elött futass memtestet, hogy a hardvereddel minden oké legyen, mert ha vmi gáz van, akor ott kijön, legalábbis a memohiba (kék halál egyik fö okozója..)
Ha az megvan, és hiba nélkül fut már min. fél órája, akkor egy telejsen leformázott tiszta particióra, master modba állitva, mehet fel a vista, mennie kell ugy.

(#15371) adalbert1 válasza Core2duo6600 (#15360) üzenetére


adalbert1
veterán

Régen mikor még több gép volt a cégnél, akkor azt hiszem egy NT 4.0 Server volt a domain serverünk, akkor is úgy volt, hogy vagy a domainre, vagy a saját gépre jelentkezel be, viszont a domainre csak a tartományhoz hozzáadott felhasználókkal léphettél be. Arra sajnos nem emlékszem, hogy akkor milyen jogú felhasználó voltál a saját gépeden, de valószínűleg azt lokálisan kellett beállítani.
De ha be tegyük fel van mondjuk 10 gép, és mindegyik egy tartomány része, ahol szabályozva vannak a jogosultságok, akkor mi értelme van annak, hogy én ki tudnám az általam használt gépen választani, hogy kik érhetik el a networkből (ha már ezt a címtárban megtettem)?

Ha meg csak workgroupra vonatkozik, akkor miért nem működik? :F

(#15372) Charpy


Charpy
csendes tag

Igazándiból az gyanús, hogy XP-t miért sikerült feltenni, ha Vistát nem. :U
Na megpróbálunk szerezni egy másik Vistát, pedig már 3 különböző változattal ki lett próbálva! Na hát ez van, azért köszi mindent! Ha tudsz valami okosat, akkor légyszi privibe küld el! Köszi szépen az eddigieket is!

(#15373) Charpy válasza Thrawn (#15369) üzenetére


Charpy
csendes tag

Csak 2 sata winyó van, ami nincs raidbe kötve, bios tudtommal alapbeállításokon van, amúgy a biosát nem ismerem!

(#15374) Morden24 válasza Charpy (#15373) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azt kéne megnézni a biosban, hogy a vinyók AHCI vagy IDE módban mennek-e (nem tudom milyen alaplapról van szó, de ez elég könnyen kiderül). Ha előbbiben, akkor nagy a sansza, hogy valamiféle HDD-vezérlő drivert kell megetetni a telepítővel (amikor a telepítőben a célHDD kiválasztásánál vagy). Persze a legegyszerűbb, ha megnézed mindkét módban, hátha nem fagy le.

Mellesleg az XP, amit telepíteni próbáltatok, az gyári, vagy valami buhera-integrált akármi? Utóbbi esetben lehetnek rajta olyan driverek, amik a "sima" Vista-telepítőből hiányoznak, és ezért nem komál valamit.

Tibiajax: Jogos a memtest :)

Sectumsempra - For Enemies

(#15375) Takhanto


Takhanto
őstag

Hy all, kérdés: jobb alsó sarokban van egy ikon hardver biztonságos eltávolítása ez a NVIDIA nForce RAID Device és Optiarc dvd író satás ,nem lehet valahogy eltüntetni?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15376) Morden24 válasza Takhanto (#15375) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tálcán jobbklikk -> properties (tulajdonságok) -> notification area fül (balról harmadik), ott pedig a "customize..." gomb.

Kikeresed az unszimpi ikonodat, és beállítod, hogy hide (gondolom rejtés, vagy ilyesmi).

Sectumsempra - For Enemies

(#15377) Takhanto válasza Morden24 (#15376) üzenetére


Takhanto
őstag

Köszi,de nem erre gondoltam vagy talán ez természetes dolog? Mindenkinek aki satás cucca van a gépében kint van az ikonja?? Elméletileg nem szabadna.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15378) Morden24 válasza Takhanto (#15377) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja pardon :)

Sosem volt nForce-os lapom, nem tudom, ott normális-e. :(

Sectumsempra - For Enemies

(#15379) Romeo23 válasza Takhanto (#15375) üzenetére


Romeo23
tag

Hátha ez segít. Vagy ez.

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#15380) Thrawn válasza Takhanto (#15377) üzenetére


Thrawn
félisten

Amennyibe a IDE vezérlő ismeri és a drivere is támogatja a hotswap funkciót, ott lesz az ikon. A rendszermeghajtót természetesen nem tudod véletlenül lecsatlakoztatni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15381) Takhanto válasza Thrawn (#15380) üzenetére


Takhanto
őstag

Szal ott kell lenni és ez természetes?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15382) Takhanto válasza Romeo23 (#15379) üzenetére


Takhanto
őstag

Megnéztem a regedit-ben de nincs benne az. Vistának talán máshol van.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15383) Thrawn válasza Takhanto (#15381) üzenetére


Thrawn
félisten

:K
Ha nem teszed fel az nVidia IDE vezérlőjét, akkor nem lesz ott.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15384) Takhanto válasza Thrawn (#15383) üzenetére


Takhanto
őstag

Változás történt, update-n volt két friss sata driver azt nem telepítettem fel mert úgy voltam hogy így is megy a gép. Unalomból azt is feltelepítettem,restart és el is tünt :D

Egyre jobban szeretem a vistát :)

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15385) Barthezz2 válasza Charpy (#15372) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemrég haver gépével emiatt szívtam v 2-3 órát..nem akarta felrakni a vistát, beadtam neki a sata vezérlöket, úgy sem..aztán feldobtam egy xp-t ami simán felment, majd xp alól a vistát. Így meg dobott közbe egy kékhalált, kivettem az egyik ramot(2x2gigábol) és úgy fél nap után csak felment..persze azt nem említem h utána meg fagyott össze vissza..no comment..
Hozzáteszem hogy az én hasonlo gépemen hiba nélkül megy..

Everybody lies.

(#15386) Tibiajax válasza Takhanto (#15384) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) igen, érdekes egy történet lesz ez, de örülök és jó látni, hogy velem egyidőben többen is is ugyanazon mennek keresztül ezekben a napokban.. Rengeteget nem tudunk még, de azt már beismerem, h nem szabad egyből feladni, mert sokmindenre van megoldás, türelem kell sok hozzá..meg kis google :D
de jó lesz ez

(#15387) Barthezz2 válasza Core2duo6600 (#15308) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Volt hogy úgy fagyott meg, de volt h pl a totalcmd-vel másoltam, megfagyott, minden más ment, csak a totalcmd nem, meg a feladatkezelöt nem tudtam előszedni h bezárjam..
Azóta már hazavitte haver, és még nem panaszkodott h fagy, ugyhogy gözöm nincs mitöl lehetett..

Everybody lies.

(#15388) harry3


harry3
őstag

Sziasztok.
Tudnátok nekem mondani egy olyan programot, ami azokat a felesleges fájlokat törli, amik a uninstallálás után maradnak vissza?

(#15389) Barthezz2 válasza harry3 (#15388) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ccleaner

Everybody lies.

(#15390) tibz03


tibz03
őstag

(Ezt a hsz.-t a Vista és az X-Fi topicba is beteszem.)

Segítsetek, légyszi!

A helyzet a következő: X-Fi XtremeMusic hangkártyám ma jött meg, betettem a gépbe, és vadiúj Windows Vista SP1-et telepítettem. Minden oké volt, felmentek a driverek, minden működött. Feltettem az X-Fi driverét, az is jól működött, ámde egyszercsak észrevettem, hogy a billentyűzetem nem működik (PS\2-es, gagyi). :( Úgyhogy most a másik vinyómon lévő XP alól írok.
Ha csökkentett módban indítom el a Vistát, akkor működik a billentyűzet, úgyhogy nyilvánvalóan az X-Fi drivere miatt nem akar működni. Feltettem az Alchemy-t is, ha az valamit számít.

Várom a segítséget, előre is köszönöm mindenkinek! :R

(#15391) vagamo


vagamo
őstag

Mikor elkezdi telepíteni Boot-olni, dvd-röl a VISTA 64bit ! Rákérdez, hogy milyen nyelven, időzóna...stb. Tovább nem mertem menni, eleve mert nincs Magyar nyelv benne! :O Későbbiekben rákérdez, hogy hova (melyik Particióra) telepítse? Nehogy ráírja a c: re magát és hazavágja az 32 bit XP-t! :Y
HUN-verzió beszerzésében segítsetek :R :R TESZTELÉSRE kell!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15392) Core2duo6600 válasza Charpy (#15372) üzenetére


Core2duo6600
veterán

a konfigodat beirhatnád, legalább a fő alkatrészeket

(#15371) adalbert1
Ez jó kérdés
Tanán erre való, hogy felhasználóü névre is lehet szürni, az egy más kérdés, hogy aki be akar jönni, távolról létre kell hoznod a gépeden asszem egy ilyen nevű felhasználót, én administratort használok mindenhol user nénvek, 1 gép kivételével, ott 3 an használják, külön külön.
A többit meg csak 1 ember...

(#15377) Takhanto
Nekem csak az usb és Drive nak /CD RW/
De a scanner esetében is megjelenik
Nem foglalkozom vele, a CD RW ét is csak kihuzom
Pendrive al szintén így
Még sosem volt emiatt adatvesztésem

(#15387) Barthezz2
Nagyritkán az enyém is fagy minden indok nélkül satura, egér sem mozog, nem tudom az okát, amig ez havi 1 alkalmonál nem sürübb nem foglalkozom vele

(#15388) harry3
Your uninstaller 2008 pl, de sok ilyen van, van amelyik hibázik is, nekem pl a ccleaner kitörölt valamit, amit nem kellett volna

(#15391) vagamo
Szerintem torrenten találsz, vagy másold le a haverod korongját, kód nélkül install
Én nem szoktam 1 HDD re 2 ms terméket telepíteni, és amikor telepítek a többi hdd ét lehuzom, így tuti nincs gond.
HA c: on volt az xp, és ide teszed a vistat természetes, hogy felülírja
hiszen 1 partició 1 oprendszer

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15393) vagamo válasza Core2duo6600 (#15392) üzenetére


vagamo
őstag

Másik vinyóra szeretném, rakni nem arra, mint amin a mostani rendszer van! Gondoltam én is arra, hogy lehúzom addig a másikat! De akkor a meghajtó betűjel is megváltozik! Ha lehúzom a Bootolásnál akkor is rákérdez, hogy melyiket töltse be? És ha nem húzom le rákérdez, hogy hova tegye?
A demo-t is lehet SP1-el frissíteni? Torrenten, csak eng-et találtam! Ráadásul a torrenttel ma kezdtem el ismerkedni! Sehova (jobb helyekre) még nincs meghívóm! :U :B

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#15394) Morden24 válasza vagamo (#15391) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megkérdezi a célHDD-t, de a legjobban akkor jársz, ha csak az a HDD van bekötve, amelyikre fel akarod dobni a Vistát - így tuti nem lehet gond.

Magyar torrentsite-ról biztos lehet HUN Vistát szedni, de ha sehogy nem megy, simán telepíts akármilyen nyelvű Ultimate-et, ehhez vannak nyelvi csomagok - simán lehúzod majd a magyart, és ennyi (azt nem tudom, hogy SP1 magyar van-e, én angolt használok, de erre itt biztos tud valaki válaszolni).

Sectumsempra - For Enemies

(#15395) Tyca


Tyca
senior tag

Sziasztok!

Az internet szolgáltatómhoz PPPOE-n keresztül tudok csatlakozni, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani a Vistában, hogy a csatlakozás az oprendszer indulásakor automatikusan megtörténjen.

XP-ben könnyű a dolog, mert a csatlakozáshoz van egy ikon az asztalon, azt behúztam az Indítópultba és nincs semmi gond.

Vista viszont nem csinál ilyen ikont. Ha elindítom a böngészőt, akkor persze megtörténik a csatlakozás, de így pl. a torrentkliens, vírusirtó, stb nem tud felmenni a netre induláskor.

Tud erre valaki megoldást?

(#15396) adalbert1 válasza Core2duo6600 (#15392) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem is a felhasználónév a gond, azt gondolom meg lehetne úgy oldani ahogy te is mondod, és akkor a jogosultságok beállításánál kiválasztanám locationnek a saját gépemet, és arról az ugyanolyan nevű felhasználót, mint aki a másik gépről be akar jelentkezni. A probléma, hogy workgroupot is ki lehet választani a locationnél, és konkrét gépet hozzáadni. Viszont ahogy az applyra megyek, mindig hibaüzenetet dob.... Szvsz akkor nem tudom mire lehet jó ez a feature... Hiszen ha meg tartományban lennének, úgy osztanám össze-vissza a jogosultságokat a tartományra, ahogy szeretném, szvsz az egyéb gépeket nem is kellene piszkálni. Viszont ha nincsennek tartományban, vagy csak simán a saját gépre jelentkezek be, akkor lenne értelme a funkciónak, de ha egyszer nem működik...

Vagamo : szerinem 64 bitesből nincs magyar, xp-nél se volt. Esetleg nyelvi csomagokkal lehet megoldani, de azt meg sose próbáltam, így nem is tudom nyugodt szívvel javasolni.

(#15397) Thrawn válasza adalbert1 (#15396) üzenetére


Thrawn
félisten

Már, hogy ne lenne magyar 64 bites Vista?
Van! :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15398) Haart


Haart
addikt

Hogy van az hogy a routeren keresztül nemlátja az xp-s gép a vistásat? Pedig mindent lekapcsoltam amit lehetett, de egyszerüen azt irja hogy nincs hozzáférés. Wáááááá :W

(#15399) Takhanto válasza Haart (#15398) üzenetére


Takhanto
őstag

Xp-n nem látod a vistának az xy számítógépnevet se?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#15400) adalbert1 válasza Thrawn (#15397) üzenetére


adalbert1
veterán

És tényleg... :B Azt hittem hogy az ms már sose jut el addig, hogy legyen a 64 bitesből is magyar... Persze MSDNAA-n ez sincs fent többek között. Mondjuk az xp 64-et és a 32 bites vistát angolul használva már annyira megszoktam, hogy furcsa is lenne ezután a magyart használni.

Haart: nekem is hasonló problémám volt. File sharing mindkét gépen be van kapcsolva? Jogosultságok megfelelően ki vannak osztva? Mindkettő 1 workgroupban van?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.