Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) #65388800 válasza westlake (#9400) üzenetére


#65388800
törölt tag

remélem azért kicsi formai javítások lesznek benne :D Például ikonok. Az a lomtár elég bután néz ki :D

Bár még azt nem értem. Miért kellett win 8 óta Sajátgépet/Számítógépet This PC-re/Ez a gép-re módosítani. Engem eléggé zavar és mindig átírom :D

(#9402) tatararpad válasza #65388800 (#9401) üzenetére


tatararpad
őstag

Valamiből a marketingosztálynak is meg kell élnie. Mert ha Sajátgép helyett Ez a gépet olvasol akár 1,99%-kal produktívabb leszel ideális* körülmények teljesülése esetén.

(#9403) #65388800 válasza tatararpad (#9402) üzenetére


#65388800
törölt tag

Akkor mostanában nem teljesítették túl magukat. XP-nél Sajátgép, win7 vista Számítógép, 8/8.1 Ez a gép. Már vártam, hogy mit fognak kitalálni win 10-re de hát maradt a This PC. Pedig lehetett volna tovább fokozni. Ez a te számítógéped :D

Jó ez csak az én észrevételem. Lehet mást nem zavar :D

(#9404) Vasinger! válasza westlake (#9400) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jól vettem ki a szavaidból, hogy 8.1 kulccsal is lehet majd aktiválni a 10-et? Mert igazából az is egy frissítésnek számít, ha úgy vesszük.

(#9405) Casoli


Casoli
őstag

Felraktam az angol final-t, finom nagyon. Viszont a 8as kulcsomat nem fogadta el, és a letölthető nyelvi pakk sem ér sokat. Majd ha megjelent a magyar telepítő, és tisztázódik, hogy a kulcsok hogyan aktiválhatóak be, akkor frissítem az összes gépemet 10re.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#9406) zzola válasza Casoli (#9405) üzenetére


zzola
félisten

Én is így döntöttem....

(#9407) westlake válasza Vasinger! (#9404) üzenetére


westlake
félisten

Nem tudom. Csak tettem egy próbát. Valaki mintha azt írta volna itt, hogy a Windows 8-as gépén magától aktiválódott a friss telepítés. Remélem nem egy előző IP-re feltelepített 10240-re gondolt, mert az természetesen aktív marad(t).
Valószínűbbnek tartom, hogy ki kell majd tölteni valami form-ot, megadva a Windows 7-es, vagy 8-as kulcsot. De ezt a M$ jobban tudja. 29-e után ki fog derülni. Abban mondjuk biztos vagyok, hogy a 10240-et nyugodtan fel lehet telepíteni, nem fognak 29-én kiadni egy olyan build-et, amit legrosszabb esetbn ne lehetne akár feltelpíteni a 10240-re.
Szóval legjobb esetben nem lesz új build, legrosszabb esetben meg olyan build lesz, amit fel lehet majd telepíteni a 10240-re (is). így értettem.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#9408) anulu


anulu
félisten

2 kérdés:
1) hol van a "Save as" Edge-ben? automatikusan a Downloads-ba pakolja be a letöltött dolgokat :S
2) az 1-es pontban jelzett default save location hol állítható?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9409) Воланд válasza westlake (#9407) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz semmifele form, meg regi kulcs elfogadasa. upgrade van, upgrade eseteben meg nezi az elozo rendszer licencelesi allapotat. ha mar formot kell kitolteni meg kulcsot megadni, akkor a felhasznalok 99%-anal elverzik a frissites es maradnak win7-en vagy win8-on.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9410) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok másnak is feltünt, hogy a játékok lasabban mennek??Vagyis szaggatottabbak, mint pl 8,1 en vagy 7 esen?Én a Starcraft 2 nél vettem észre ezt.

(#9411) zzola válasza Ice_Man22 (#9410) üzenetére


zzola
félisten

Nem vettem észre! Én Battlefield 4-et próbáltam, i3 és GTX750Ti-vel ugyan olyan jól futott, mint 8.1-en...

(#9412) lacus83 válasza Butcher-HUN (#9383) üzenetére


lacus83
senior tag

Teljesen jó minden .Origin,Steam,Uplay.
Nincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#9413) szundybence válasza Воланд (#9409) üzenetére


szundybence
aktív tag

Azért nekem még van egy logikai gondom. Ha tehát csak és csakis upgrade van és aztán kérhetek tőle "tiszta w10 állapotot" is, akkor hogyan van tovább? Ezt az állapotot valahogy le kell mentenem? Mert nekem a vírusírók ellenére sokszor volt olyan állapotban a windowszom, ami már egyáltalán nem volt javítható. Illetve ezer óra bajlódás helyett könnyebb volt visszaállítani egy Paragonos partíció mentést. Ha itt is ezt csinálnám, vajon a w10 elvesztené a fonalat, vagy felfrissítené magát az érvényes időbeli állapotra, aztán kész? Szóval tudom, hogy ez egy nehéz kérdés, és majd csak a gyakorlat ad rá megfelelő választ, de nem hiszem, hogy a Microsoft az ilyesmit ne tervezte volna el. Talán közzé is tette a szakértőinek. Ha így van, akkor tudtok-e nekem erre a dilemmára korrekt, egyértelmű választ adni, vagy csak azt, hogy majd meglátjuk?

(#9414) SityiSXT válasza Butcher-HUN (#9383) üzenetére


SityiSXT
őstag

Visual C++ 2012 Redistributable-t kell telepítened, az megoldja.

(#9415) Воланд válasza szundybence (#9413) üzenetére


Воланд
titán

1.: teljesen felesleges ilyen kulsos gyartoktol szarmazo mentesi eszkozoket hasznalni, mikor ott vannak a beepitett eszkozok
2.: semmi problema nem szarmazik a rendszer-visszaallitasbol.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9416) szundybence válasza Воланд (#9415) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a válaszod!

Nem évődés, de az első pontban lévő állítást már hallottam szakértőktől az XP, a 7, a 8 esetében is, én mégis mást tapasztaltam. Durvábban fogalmazva: nem volt igaz. Nem volt képes visszaállítani a saját rendszer beépített eszközei a valódi korábbi állapotot. Ugyanúgy vírusos maradt, ugyanúgy felül volt írva néhány rendszerfájl, stb. Ezért megkérdezem: A W10 kapott valami merőben új megoldást a mentés/visszaállításra, vagy ez megint csak egyfajta Microsoftos reklámduma? Egyébként azért sem hiszem el, mert a Microsoft nem akadályozhatja, nem zárhatja ki a többi céget az üzletből. Márpedig ha ezt a kérdést ő 100%-osan képes lenne megvalósítani, ezek a cégek komoly piacvesztést szenvednének el.

(#9417) Mate válasza szundybence (#9416) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól tudom win8-nál lett bevezetve újfajta helyreállítás (reset funkció). Vagyis gyakorlatilag újrarakja magát a rendszer. Így XP-nél és 7-nél nem tudom mit mondtak a szakértők. Mindenesetre 8 óta tökéletesen működik ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#9418) vlevi válasza Воланд (#9415) üzenetére


vlevi
nagyúr

Win7-el rendszeresen csinálok system image backupot, és mellette file mentéseket is. De volt már tapasztalatom azzal, hogy nem tudta magát visszaállítani. Ha nem pont ugyanolyan a HDD kiosztás, mint volt a régi hardveren, például volt egy második HDD is, az új konfigban pedig nincsen, ilyen esetben nem ment a visszaállítás. Kettéparticonált HDD-t próbáltunk költöztetni SSD-re, nem sikerült.
Win8-ban pedig nincs is backup, csak file history, ami egy vicc. WIn10-be visszatették a Win7 backupot.

"Ha jól tudom win8-nál lett bevezetve újfajta helyreállítás"
Ami addíg működik, amíg meg van a régi meghajtód. Ha viszont ilyen hangokat hallasz , akkor csak egy külső tárolón lévő mentés segíthet.
Azzal sem érek sokat, ha egy windows rendszervisszaállítás lenullázza magát, és kezdhetek mindent újratelepíteni. Nem a Windows felrakása az idő, mert az negyedóra alatt megvan, de 1-2 napig eltart, mire újra belakom a rendszert, és visszapakolok mindent, amit használok.

[ Szerkesztve ]

(#9419) HaZse válasza vlevi (#9418) üzenetére


HaZse
őstag

Pedig megy a HDD-ről a költözés SSD-re. A lányeg, hogy a HDD partició kisebb vagy ugyanakkora legyen, mint az SSD particio.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#9420) syler123 válasza Stirlitz (#9394) üzenetére


syler123
veterán

:R

(#9421) vlevi válasza HaZse (#9419) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Pedig megy a HDD-ről a költözés SSD-re."
Tudom, hogy mennie kellene, de a gyakorlatban nem sikerült. (Win7-ről beszélek) Lehet, az volt a gond, hogy az 500-as HDD ketté volt vágva, valami 100-400 arányban, és a 250-es SSD-re csak az első partíciót költöztettük. A második partíción egyébként sem volt semmi rendszerfile, csak adat. Végül Easeus-al csináltuk meg az SSD-re költözést.

(#9422) anulu válasza Ice_Man22 (#9410) üzenetére


anulu
félisten

i7, 8 giga RAM, GTX980. szerintem alsó hangon ugyanúgy megy minden

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9423) emvy válasza Ice_Man22 (#9410) üzenetére


emvy
nagyúr

i7@4.6, GTX770, es erdekes modon par hete neha beszaggat a Dota2 (amirol azt kell tudni, hogy lenyegeben nincs hardverigenye). De lehet, hogy valami mas oka van.

while (!sleep) sheep++;

(#9424) V.Stryker válasza vlevi (#9421) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A büdös életben nem fogom tudni megérteni, hogy miért van erre szükség. De biztos bennem van a hiba.

Mi az amit nem lehet visszaállítani? Manapság minden programnak van beállítás backupja, amit csak vissza kell tölteni, az adatokat meg amúgy se a rendszer mellett tároljuk. Sőt, többnyire már online...emai, jelszó és örömabódottá.

HOgy újra kell telepíteni a progikat. Hát igen, cserébe jó lesz a gép. De a másik meg az, hgoy az emberek 99%-a olyan programokat telepít fel, amiket nem használ napi szinten, "de egyszer majd jó lesz, pl három hónap múlva mikor videózok egyet", stb.

Após is ilyen, agyf@szt kapok tőle, hogy jajdokol az újratelepítésnél,hogy az mekkora meló, mert mennyi program van. Aha és mikor használod? Hát ezt is szoktam meg azt is...hát ez az. Egy normál, átlag gép újrarakása 1 óra, de max 2, ekkor a win frissítés is fent van.

A felesleges progikat meg akkor kell felrakni, ha pont kell használni, nem hogy majd eccer jó lesz valamire.

Mert ekkor megy ám a sírás,hogy lassú a gép és megnézed, hatszáz szar fut a háttérbe a sok programtól.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9425) Воланд válasza szundybence (#9416) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk ezek egy resze mar inkabb enterprise kategoria.

amugy igen, tudom, ilyenkor jonnek a szokasos "remtortenetek" hogy igy, meg ugy nem jo a beepitett mentesi eszkoz, (gyengebb idegzetuek most forduljanak el ;] ) de amikor a beepitett eszkozzel visszaallitott windows server evek ota megy gond nelkul (ugy, hogy tartomanyvezerlo, van rajta dns, dhcp, meg wsus, meg vmware, alatta virtualis gepekkel), akkor valahogy mas a megiteles az ms eszkozeit tekintve.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9426) Ice_Man22 válasza zzola (#9411) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Tiszta telepítés volt???vagy frissítetted?

(#9427) bzoley válasza V.Stryker (#9424) üzenetére


bzoley
veterán

Én már annak is örülnék, ha a hozzárendeléseket vissza lehetne tölteni, de azokat is elvették a programoktól, pedig azelőtt csak egy gomnyomás volt. Registry nem járható, hordozható programokkal nem tud mit kezdeni. A programok létét is valahogy vissza kéne tölteni. De sajnos mindent kézzel, egyenként kell végignyomkodni a zseniális alapértelmezett programok miatt.

(#9428) V.Stryker válasza bzoley (#9427) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nyilván maguk felé hajlik a kezük. De nem is néztem... a jobb klikk, társítás, alapméretezett program választása nem működik? :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9429) bzoley válasza V.Stryker (#9428) üzenetére


bzoley
veterán

De, pont csak az működik. És ezt játsz el hússzor. Azelőtt elég volt az adott programban magához társítani a kívánt fájltípus(okat)t. Programonké ugye akár sok is lehet. Registryben ugyan lehet expotálni, de hordozható progrmnál nem fogja tudni, hol található.
Legideálisabb az lenne, ha a programinfókat is egy reg fájlból lehetne importálni, erre még nem találtam metoldást. Akkor már a társítás importálása sem lenne gond, és megvan az egész egy-két gomnyomásból.

[ Szerkesztve ]

(#9430) zzola válasza Ice_Man22 (#9426) üzenetére


zzola
félisten

Frissítettem, de fileok megtartása nélkül...

(#9431) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Win 7 mellé szeretném kipróbálás képen feltenni a Win 10-et!
Hol találok valami használható leírást a telepítésről beállításról stb?

(^)(>.<)(^)

(#9432) anulu válasza Воланд (#9425) üzenetére


anulu
félisten

"ugy, hogy tartomanyvezerlo, van rajta dns, dhcp, meg wsus, meg vmware, alatta virtualis gepekkel), akkor valahogy mas a megiteles az ms eszkozeit tekintve."

elfordultam :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9433) cog777 válasza Воланд (#9425) üzenetére


cog777
senior tag

A beepitett backup hasznal tomoritest amikor image-t keszitesz vele? Csak mert meg a Win7-es idokbol remlene mintha nem igazan.. azert is ajanlanak kulso programot.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#9434) Ice_Man22 válasza emvy (#9423) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Az az, nálam is be be szaggat,csöppet zavaró.

(#9435) Ice_Man22 válasza zzola (#9430) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Értem, kösz.

(#9436) szundybence válasza Воланд (#9425) üzenetére


szundybence
aktív tag

Egyáltalán nem szándékoztam vitát generálni. Viszont nem kellene a szerver/magánember gépe között egyenlőséget tenni. Egy szervergépről nem látogatnak szex, vagy warez oldalakat. Nem telepítenek nyakra-főre próbából vacak és vírusos, trójai, stb. programokat. A szervergépeknél jobbára szakképzett személyzet van, ahol szinte kizárható az emberi tényező. A magánemberek szakképzetlenek, sőt képesek maguk csinálni olyan gikszereket, amiket a szakképzettek el sem tudnak képzelni. Még annyit, hogy nem windowszos szerverek vannak többségben, hanem linuxosok. Na vájom miért?

Megállapítom, hogy a szokásos "védeni kell a mundér becsületéét" választ kaptam. Olyat, ami köszönő viszonyban sincsen a valósággal. Levonva a tanulságot, keresem a partíciómentés w10-es lehetőségeit.

Egyébként meg w7 startert fogok w10-re frissíteni. Egyáltalán nem-érdekel a w10 legdrágább, legjobban kidolgozott verziója. És mivel nem érdekel, ebből következik, hogy nem is fogom ellopni. Ebből meg az következik, hogy nem kellene ilyen fellengzős válaszokat adni a normálisan kérdező tagoknak.

Tehát ezúttal nem köszönöm meg a válaszodat, mert az számomra egy semmire sem használható válasz volt. Remélem a jövőben szakítasz ezzel a gyakorlattal.

(#9437) vlevi válasza V.Stryker (#9424) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem a böngészőről van szó, vagy az emailről, mert azokat most sem mentem, sync be van kapcsolva, és imapot használok, azt nem kell menteni.
Most ezt úgy mondod, mintha nem telepítettél volna Visual Studio-t, Delphi, vagy akármi más fejlesztőeszközt. Egy nap, mire feltepíted, és újra hozzákonfigurálod a többi dolgot, mint például a Delphi komponensek, git, svn, ésmégtudjaatökömmilyen beállítás. Rengeteg olyan dologba futhatsz bele, ami évek óta fenn van, működik, de körbeszopod magad, mire nulláról felrakod.

[ Szerkesztve ]

(#9438) cog777 válasza szundybence (#9436) üzenetére


cog777
senior tag

Meg a gyakorlat azt mutatja hogy az eddigi beepitett mentesi lehetosegek nem igazan helytakarekosak.. itt a srac arrol panaszkodik hogy 300GB-os rendszerbol 600GB-os image-t csinalt a beepitett.

[link]

Volt a Win7 ota elorelepes? Mert a cegek megengedhetik maguknak hogy raklapnyi taroloegyseget hasznalnak el de otthoni felhasznalo orul hogy van egy masik vinyoja amire nem art ha tobb mentes fer.

Mekkora helyet foglal a mentes Win 10 alatt? Kevesebbet mint ami hasznalva van?

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#9439) t72killer válasza cog777 (#9438) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"300GB-os rendszer" :Y

#9441: Gondolom azért nem tartja biztonságosnak, mert nincs hash-csekk. Személyszerint én is jobban bízom a gparted-ben és társaiban, ha lemezkezelésről van szó.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9440) Воланд válasza cog777 (#9433) üzenetére


Воланд
titán

nem hasznal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9441) premete válasza cog777 (#9438) üzenetére


premete
veterán

Nekem 9.7 GB a rendszer mentésem, Acronis True image csinálta, normál tömörítéssel; én jobban bízok mentés és helyreállításban a linuxos cuccokban; egyébként sem értem, hogy a windows miért nem engedi sd-re, vagy pendrive-ra csinálni (azt írja, nem biztonságos).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9442) Воланд válasza szundybence (#9436) üzenetére


Воланд
titán

"Viszont nem kellene a szerver/magánember gépe között egyenlőséget tenni."

igazad van, nem kellene. egy szerveren bonyolultabb szolgaltatasok es a hozzajuk tartozo adatbazisok vannak, mint egy home pc eseteben. ha server eseteben mukodik a visszallitas, akkor egy home pc eseteben is mukodni fog.

"A szervergépeknél jobbára szakképzett személyzet van, ahol szinte kizárható az emberi tényező. A magánemberek szakképzetlenek, sőt képesek maguk csinálni olyan gikszereket, amiket a szakképzettek el sem tudnak képzelni."

tudnek meselni, hogy ez mennyire nem igy van.

"Még annyit, hogy nem windowszos szerverek vannak többségben, hanem linuxosok. Na vájom miért?"

aha, ez viccnek jo, a valosag meg ezzel szemben az, hogy vannak olyan infrak, amiket a budos eletben nem fogsz linux disztrokkal osszerakni (vagy ha igen, akkor sokkal dragabban). szoval ebbe inkabb ne menjunk bele, hogy melyik serverbol van tobb, vagy kevesebb. foleg azert ne, mert meg rendes kimutatast sem lehet talalni, mivel tobbseguk nincs netre kotve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9443) szundybence válasza cog777 (#9438) üzenetére


szundybence
aktív tag

Kezdődött anno a PQDI-vel (PowerQuest Drive Image), de a w7 már más partíciót használt. Aztán ott volt a Paragon, True Image és az Acronis True Image. Hogy csak azokat említsem, amiknél magánemberek számára ingyenes volt a használat. Szerintem Microsoft hozzá se szagol ezeknek a tudásához. Csak a szöveg van meg, de a valóságban csupa használhatatlan beépített mentő/visszaállító programot látok. De mondom, nem akarok vitát. [moderálva]

Ne személyeskedj!

[ Módosította: Qru ]

(#9444) szundybence válasza Воланд (#9442) üzenetére


szundybence
aktív tag

ha server eseteben mukodik a visszallitas, akkor egy home pc eseteben is mukodni fog

Fals! Eleve nincs is meg az a program, ami ezt végezné.

aha, ez viccnek jo, a valosag meg ezzel szemben az, hogy vannak olyan infrak, amiket a budos eletben nem fogsz linux disztrokkal osszerakni

Vagy tájékozatlan vagy, vagy a tömbieket nézed annak. Miért csinálod ezt? Miért mész bele ilyen megnyerhetetlen vitába. Ha nem válaszolok, te győztél? Ha meg igen, és netán leiskolázlak, akkor meg trollt fogsz kiáltani? Szerintem fejezd ezt be. Most!

(#9445) Воланд válasza anulu (#9432) üzenetére


Воланд
titán

ilyen a kis penz kis foci es lehetoleg tegnapra legyen kesz. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9446) FіkuszKukіsz válasza szundybence (#9444) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Leiskolázlak meg győztél. Te ez nem egy verseny. Jó lenne ha visszavennél. Ráadásul még igazad sincs. Linux sok mindenre jó, de van amire sajnos egy kalap kaki.

Romanes eunt domus

(#9447) KIRA\/NOVA válasza premete (#9441) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Igen mert elophatják és illetéktelenek vissza állíthatják a rendszerüket a sajátodéra..... ;) vagy rosszabb elhagyod. ;]

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#9448) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt szerintetek miért dobja? Előzmény: teljesen új SSD-re win 8.1 prof. hun 64 bit telepítve, ahogy kész és aktiváltam próbáltam meg a Windows.10.Home.Pro.Enterprise.10240.16384.x64-HUN változatot telepíteni. Első körben pendriveról, utána DToolsból mountolva. Mindkét esetben ezt a hibát írta ki:

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#9449) premete válasza KIRA\/NOVA (#9447) üzenetére


premete
veterán

Szerinted mennyivel biztonságosabb ha a pendrive helyett a kb. ugyanakkora külső msata ssd-re teszem?
Egyébként sem a szovjet atomtitkok vannak a saját gépemen, nem hiszem, hogy sokra menne vele bárki is.
Mindenki úgy ment, ahogy akar, nekem így kényelmes: pendrive-on a mentés+ az acronis bootolható iso.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9450) Воланд válasza szundybence (#9444) üzenetére


Воланд
titán

tenyleg erdekelne, hogy egy hibrid felhos rendszert office 365-el, azure-el, ad szinkronizacioval, sso-val hogyan raknal ossze? az osszes szolglatatast, servert lecserelheted, de a felhasznaloi elmeny legyen ugyan az. mondanam azt, hogy a raforditott ido legyen ugyan annyi, de az mar tenyleg szemetseg lenne.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.