Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134355) Cs1csó válasza King Unique (#134336) üzenetére


Cs1csó
félisten

"elvileg" :DDD

Inkább újraindítottam a gépet végül (már lefeküdtem aludni és nem akartam úgy hagyni)

Ez az OFFLINE-ba tenni a lemezt értem, tudom is hol kell úgyhogy majd tesztelem.

Ezt a kis programot is leszedem.

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET! :R

classic B

Szia, mint olvastad nem vártam meg a válasz és inkább újraindítottam, de legközelebb már lesz 2 plusz opcióm először a kis programot fogom kipróbálni ha az nem jár sikerrel akkor jöhet az OFFLINE-ba kapcsolás a lemezkezelőben.

Valószínűleg mint USB-s külső média azt is elkezdi vizsgálni a Defender vagy legalábbis ha van rajta futtatható állomány (van rajta) figyeli és ez zavar be, persze nem kellene, de ez van.

Ezt leszámítva és azt, hogy ha egy olyan mappába navigálok a fájlkezelővel amiben sok fájl van és egy része futtatható akkor lassabban jelennek meg a fájlok ikonjai vagy akár az adott mappa megnyitása is lassabb.
Erősebb SSD-vel szerelt gépen ez nem gond, ha valakit zavar akkor érdemes lehet kipróbálni valami külső védelmi programot, az ingyenesek közül jelenleg én egyet tudok csak ajánlani: Kaspersky Free-t (van magyar nyelv de használatához szükséges lesz egy MyKaspersky fiók aminek a létrehozásához csak egy email cím kell lehetőleg valami ismertebb pl. Outlook, Gmail, vagy Protonmail)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.