Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) VoidXs válasza cattus (#54150) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én nem is használom, mások panaszkodnak folyamatosan csak erre. A Winem meg eredeti dev példány, mielőtt azt hiszed, hogy a letöltött lemez már egyenlő azzal, hogy illegális. Csak nem frissíthető. Láttál már webkites böngészőről bugot a fórumon? Én sem. Láttál már nem IE-vel foglalkozó biztonsági problémás cikket bárhol a neten (Macet leszámítva, az egy szar platform)? Én sem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54152) cattus válasza VoidXs (#54151) üzenetére


cattus
őstag

Fizettél az OS-ért? Mert ha nem (és tudom, hogy nem), akkor - úgy vélem - jogosulatlanul használod.

És mi biztosít engem afelől, hogy az általad közvetített panaszok még véletlenül sem user error miatt vannak? Ha én meg csak pozitív tapasztalatokat hallok, akkor meg nemkem van igazam? Gondolom te is érzed, hogy egy szűk ismeretségi réteg nem ad releváns tapasztalatot. Nameg az IE-t (ahog a többi MS terméket is) mára divat lett szidni.
Tehát még csak nem is saját tapasztalat, csak "hallottad". Az meg, hogy bugos és vannak biztonsági rések / kockázatok, minden szoftverről elmondhatóak. Max. még nem derültek ki.

Do the thing!

(#54153) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Éppen telepítettem a windows frissítéseket a gépemre amikor hirtelen kékre változott a képernyö és kb.10-perce úgy van.Ezt hívják kék halálnak?

(#54154) VoidXs válasza cattus (#54152) üzenetére


VoidXs
nagyúr

- Részt vettem azon a versenyen, amiért ingyenes developer account járt.
- User error miatt túlbárok vannak. Olyanok minden böngészőben előfordulnak.
- Webfejlesztőként rendszeresen az a bajom, hogy csakis az IE-n nem lesz olyan, amilyennek kellene.
- Nem az MS termékeket szidják az emberek, drága fanboy, hanem ami egy kollektív szarkupac. Az más dolog, hogy ebben az MS vezet (IE, GFWL, .NET, stb.).
- Mindenben vannak bugok, ez tény. Az, hogy egyszer belebotlasz, előfordul. Akkor bugos valami, ha a napi rutinod bugokba ütközik (pl. az IE-nél a rendergondok, merthogy .NET-alapú, és ezért van bőven).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54155) VoidXs válasza Misi1980 (#54153) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem, azután gyorsan rebootolna a géped. Ugye nem a Windows Update-ből raktál fel GPU drivereket? Abban az esetben gyorsan szerezd be az AMD/nVidia oldalról.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54156) cattus válasza VoidXs (#54154) üzenetére


cattus
őstag

Csak hogy tisztázzuk, még véletlenül sem vagyok fanboy - bár már neveztek annak egy WP-s topikban mert mondtam pozitív dolgokat az OS-ről. A többiben mondjuk, hogy igazat adok neked. Kivéve talán a user error dolgot, ugyanis én az olyan dolgot is oda szoktam sorolni, hogy 2 kattintás kéne a probléma kijavítására, de neeem, az sz*r. És nem egyszer találkoztam már ilyennel.

Do the thing!

(#54157) Misi1980 válasza VoidXs (#54155) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nem simán csak a windows frissíti magát.Újraindítottam a gépet most folytatja tovább a rendszerfrissítést.Egy kicsit megijedtem mert nem reagált semmire csak a kék háttér volt.

(#54158) Misi1980 válasza VoidXs (#54155) üzenetére


Misi1980
senior tag

Tegnap ugy jártam hogy a telepített nivídia felajánlott egy frissitést hogy van elérhetö új driver a gépemre és telepítsem azt.Nem kellett volna telepítenem.Teljessen meghülyítette a gépet folyamatossan leállította windowst valamilyen hibával.Újra kellett húznom.

(#54159) VoidXs válasza Misi1980 (#54158) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Arra van a csökkentett mód, hogy ilyen helyzetben ne kelljen újrahúznod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54160) CJ4567 válasza VoidXs (#54146) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezt kinek írtad? Vagy magadba beszélsz? ;]

No Sana No Life

(#54161) szabonagyur válasza Karcsi1001 (#54139) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Van 8u20 verzió? Hivatalos holnapról leszedve J7U64 van, nekem is ez van fent és van benne medium lehetősége.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54162) bercesb


bercesb
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy az Intézőben (is) csak mappákat tudok létrehozni, más típusú fájlt nem. Ugyanez a helyzet a Total Commanderben is, ahol miután leokézod látszólag létrehoz bármilyen fájlt, de gyakorlatilag nem. Ha FTP -ről akarok vinyóra másolni a következő hibaüzenetet kapok: "Fűjlkészítési hiba. Válassz másik nevet:"..hiába írok be bármilyen másik nevet, ugyanezt az üzenetet dobja vissza.
Rendszergazdai fiókom van. Próbáltam az UAC -ot lehúzni, de az sem segít.
Ötletek?

(#54163) moonguru válasza Karcsi1001 (#54139) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Így van, eltűnt a "medium" lehetőség.

De azért megoldottam a problémát:

Keresés: Configure Java

A programban Security fül kiválasztása és a kívánt oldal hozzáadása a kivételekhez. (Exception Site list)

Monitor Guru!

(#54164) szabonagyur válasza moonguru (#54163) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hali

Nekem, hogy hogy van akkor medium lehetőség? Illetve a java 8 honnan érhető el?

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54165) moonguru válasza Aakisan (#54143) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Ha van USB-s WIFI csatlakoztatva a gépedhez, húzd ki, ne használd.

Ha így megszűnik a hiba jelenség, akkor driver frissítés vagy eszköz csere (más típusra) esetleg segíthet.

Ui:

Én nem használom WIFI-t, ez lett a megoldás nálam. (nagyon régi nem javított Windows hiba)

Monitor Guru!

(#54166) moonguru válasza szabonagyur (#54164) üzenetére


moonguru
őstag

Régi verzió, nem vették ki belőle még.

És a térképet is megtudod nyitni vele?

Nekem frissítést kért az oldal! (addig elhajtott)

Hogy honnét töltöttem le a 8-at? (update 20)

Elindítottam a frissítést! :) (hetente frissít aut. de nem volt elég friss mégse)

Gondolom a oracle.com-ról húzza le őket.

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#54167) szabonagyur válasza moonguru (#54166) üzenetére


szabonagyur
félisten

Perszer, hogy megtudom nyitni, itt a kép róla, és Oracle oldalon is csak J7u67 van ahogy írtam, mutattam képpel is fentebb. Nekem kiírja, hogy ettől frissebb nincs is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54168) kispx válasza szabonagyur (#54164) üzenetére


kispx
addikt

Why is Java 8 not available on java.com?

A benne lévő oracle.com-os linken elérhető.

(#54169) moonguru válasza szabonagyur (#54167) üzenetére


moonguru
őstag

JDK 8u20 update

Monitor Guru!

(#54170) szabonagyur válasza kispx (#54168) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszönöm a segítséget, akkor az erősen fejlesztői dolog még.. engem nem érint :)

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54171) zoltan6


zoltan6
őstag

miért kellett ez a java-t így elszúrni?hogy egy átlagfelhasználó nem tud belépni java-s weboldalakra,nem győzök ismerősökhöz,rokonokhoz járni segíteni,mert nem tudnak belépni bankokba,chat.hu-ra stb.java-s oldalakra. :(

(#54172) szabonagyur válasza zoltan6 (#54171) üzenetére


szabonagyur
félisten

Volt erről valami cikk is talán, hogy túl sebezhető a Java mint felület vagy ilyesmi.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54173) maestro87 válasza szabonagyur (#54133) üzenetére


maestro87
őstag

Mint mondtam nem találtam sehol ezt az infót amit kérdeztem!!! Hányszor mondjam még el, hogy Te is megértsd? Rohadtul nem írja le a Microsoft az összehasonlító oldalán a VL és nem VL verziók közötti eltérést! És ha már valaki elkezdte a fikázást az te voltál, mert Te fikáztad le rögtön azt az ötletet, hogy bővíteni lehetne az összefoglalót amibe nem halna bele senki sem! De te egyből jöttél azzal, hogy ha bővítenénk akkor 125000 oldalas lenne, hát hogy, ezt nem lehet, ez hülyeség, ez sz*r, hülye vagy....stb. Úgyhogy ébredj már fel egy kicsit és olvasd már el ezeket még egyszer:
[link]
Ahogy itt írtam én is megkérdeztem már egyszer normálisan csak sz*r választ kaptam, nem volt teljes körű! És pont te válaszoltál akkor is, hogy az N-es verzióhoz csak a Media Feature Pack-ot kell feltenni és hozzáadódnak a hiányos tulajdonságok (amik a Pro-ban benne vannak a media programokat illetően). Akkor csak a WMP-t hiányoltam de a WMC nagyon nem volt benne, de ezt inkább már meg sem kérdeztem, mert akkor is felhúztad az agyamat.
Vagy itt van ez is. Hol van ebben a fika?? Itt egyáltalán nem fikáztam az összefoglalót, csak miután lefikáztad az ötletemet. És ha Te meg olyan haladó user lennél ahogy itt el akarod hitetni mindenkivel, akkor válaszoltál volna az utolsó kérdésemre...
És Pont.
És nem kellene itt nagyzolnod az eredeti windows-oddal (mert nyilván az van neked) és lenézni azokat akiknek nincs pénzük rá. Mellesleg tuti nem kérdeztem volna meg például a WMC-t vagy a WMP-t mert alap dolognak tartom Win7 óta. (de már ezt is leírtam párszor...) És igen, a Pro/Ultimate/Enterprise minden programnál többet nyújt, a fene se gondolja, hogy ennél a sz*r win8-nál ez már nem igaz.
Ja, és többet ne válaszolj már nekem soha ha megkérhetnélek, mert ha te válaszolsz akkor mindig csak OFF a vége. És most is te kezdted az (#54058)-as hsz-oddal. Köszi. Bár szerintem te ezt élvezed...

ON!
Várom továbbra is a linkeket ahol összehasonlítják a VL verziókat is a nem VL-ekkel az összes windows 8.1 verzióra nézve...

(#54174) VoidXs válasza CJ4567 (#54160) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez neked volt válasz, csak mellényomtam :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54175) maestro87 válasza moonguru (#54163) üzenetére


maestro87
őstag

Érdekes, nekem van medium lehetőség is 8-as verzió alatt (Update 11).

(#54176) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Valaki kérem...

54112

Most rendesen kikapcsol alvó módba, de még mindig bekapcsol pár perc múlva.. :F

(#54177) VoidXs válasza AthlonXP (#54176) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A BIOS-ban is érdemes lenne körülnézned, kapcsolj be minden energiatakarékos cuccot. Továbbá géptől függően alvás előtt fél-egy percig még forog a gép.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54178) CirrMee válasza AthlonXP (#54176) üzenetére


CirrMee
addikt

BIOS -ban az S1-S3 kapcsolót S3 módba tedd.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#54179) AthlonXP válasza VoidXs (#54177) üzenetére


AthlonXP
őstag

Amikor megnyomom az alvás gombot, akkor nagyrészt egyből kikapcsol. Néha előfordul persze, hogy vár egy kicsit, a monitort lekapcsolja rögtön, de a ventik még pörögnek kicsit... néha.
Megnézem a biost, főleg az s3 opciót.
Bár nem állítottam el benne semmit, csak újra telepítettem a Win 8.1-et ( eredeti ).

(#54180) VoidXs válasza AthlonXP (#54179) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ó, hát az én BIOS-om random elállítja magát. Általában csak az AHCI-t kapcsolja ki, de ez már bőven rossz, ugyanis tizedeli a merevlemezem olvasási sebességét.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54181) zoltan6 válasza VoidXs (#54180) üzenetére


zoltan6
őstag

cserélj elemet az alaplapon,párszáz ft.

(#54182) VoidXs válasza zoltan6 (#54181) üzenetére


VoidXs
nagyúr

1 éves. Az óra pedig sosem megy el, pedig az szokott a jele lenni, ha cserélni kellene. Ez bug, az ASRock ilyen. Rosszabb is van.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54183) #22743424 válasza #46372352 (#54135) üzenetére


#22743424
törölt tag

Leírhatnád, hogy neked milyen op rendszered van, fel van-e frissítve? Esetleg egy képet is tudnál készíteni?

Mondjuk erre nekem van egy kis programocskám ami az egér jobb klikkes menüjéhez van adva:

(#54184) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van egy kis gondom a classic shellel.Hiába töltöm le a hivatalos oldaláról csak csökkentett menüvel jön elö.A minden beállítás mutatása ki van pipálva
[/L] Tud nekem segíteni valaki hogy ez mitöl lehet?

(#54185) vigyori78 válasza Misi1980 (#54184) üzenetére


vigyori78
őstag

Szia.
Miért milyen a nem csökkentett ? Ha jól tudom a 4.1 ennyi.
Mit nem tudsz beállítani ?

(#54186) daimonion válasza maestro87 (#54173) üzenetére


daimonion
senior tag

Várom továbbra is a linkeket ahol összehasonlítják a VL verziókat is a nem VL-ekkel az összes windows 8.1 verzióra nézve...

Az a baj, hogy ilyen verzió nem létezik...Egyszerüen a MS nem gyártott ilyet ugyanis a VL azt jelenti hogy Volume licensz / mennyiségi licensz/ ez egy licenszelési forma amit viszont lehet Vl ezni az a 8.1 pro és Enterprise verziók..

Windows 8.1 termékváltozatok összehasonlítása

A Windows 8.1 Pro csomag vagy a Windows 8.1 Media Center csomag hozzáadása bármelyik Windows 8.1-kiadáshoz

[ Szerkesztve ]

(#54187) Misi1980 válasza vigyori78 (#54185) üzenetére


Misi1980
senior tag

Azt hogy ha a touchpadot használom akkor a jobb oldali sáv ne ugorjon elö.Itt több menüpont van.Próbáltam egy 4.0.4-et is de nem akar ilyen lenni.

[ Szerkesztve ]

(#54188) premete válasza daimonion (#54186) üzenetére


premete
veterán

Gondolom, a VL vagy Enterprise kiadásokhoz már próbáltál WMC-t hozzáadni. :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54189) Casoli válasza VoidXs (#54182) üzenetére


Casoli
őstag

Én még ilyen bugról nem hallottam.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#54190) #22743424 válasza Misi1980 (#54184) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nekem így néz ki. Mi az a bal alsó sarokban az a lostprophet ?

(#54191) VoidXs válasza Casoli (#54189) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ó, pedig tonnaszámra írtam őket ide anno, az USB hub rendszeres újraindulását, a leállás utáni USB jelhibákat már javították, de bejött a nem mentés, és a (részben) nem érvényesülő OC. Aztán ott van az USB 3-ba USB 2 féligfelismerés, ami volt is, maradt is, és valószínűleg marad is, mert gondolom új BIOS-t már nem adnak ki.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#54192) Karcsi1001 válasza szabonagyur (#54161) üzenetére


Karcsi1001
tag

Van J8u20-as: http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre8-downloads-2133155.html

A hetesben nálam-nekem nincs "medium" lehetőség. Pedig kipróbáltam visszamenőleg mind.

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#54193) Karcsi1001 válasza moonguru (#54163) üzenetére


Karcsi1001
tag

Szia moonguru!

Próbálom hozzáadni az oldalt, de hiába írom be, leokézéskor nem történik semmi, csak eltűnik az ablak, és marad minden a régiben. Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#54194) szabonagyur válasza Karcsi1001 (#54192) üzenetére


szabonagyur
félisten

Linkeltem pedig, hogy nekem milyen verzió, holnapról legújabb, hétvégi Win telepítés is, és van.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54195) daimonion válasza premete (#54188) üzenetére


daimonion
senior tag

ÉN nem írtam ilyen kár a gúnyos mosoly--Én csak megkerestem amit a MS oldaláról meg lehet találni..a VL meg Volume licensz Ez a lényeg..Enterprise verzióm meg sosem lesz mert nem vagyok vállalati felhasználó és rendszergazda...Amit belinkeltem azok a TÉNYEK az MS oldaláról..:W
olvasd el hogy mit linkeltem be

[ Szerkesztve ]

(#54196) premete válasza daimonion (#54195) üzenetére


premete
veterán

Teljesen mindegy, hogy milyen verziót használsz, a hazugság attól még hazugság marad, nem lehet bármelyik windows változathoz még pénzért sem megvenni, mert a hozzáadási lehetőség hiányzik eleve.
Hogy a Microsoft valótlanságot állít, azt már megszoktuk, akármekkora windows-fan is vagy, ezt el kellene ismerned; az a TÉNY, hogy hazugságot terjesztesz, ezzel az erővel azt is tényként ideírhatnád, hogy a Föld lapos. :)
Ez nem is érdekelne annyira, lehet van valami picipuha vallás, azt illene tiszteletben tartanom, abban hiszel, amiben akarsz, de a topik többi látogatóját ne akard becsapni, nem lehet minden windows 8 változathoz WMC-t hozzáadni.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54197) szabonagyur válasza premete (#54196) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért azt is tegyük hozzá, hogy aki rákeres neten az elég rég óta találhat cikket arról, hogy a Vl licenszes Pro és Enterprisenak nincs ilyen funkciója: [link]

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54198) premete válasza szabonagyur (#54197) üzenetére


premete
veterán

Ha rákeres, de a legtöbben nem is tudják, hogy van google. :)
Mondjuk a MS is odaírhatná, hogy mihez van, mihez nincs, mert például nekem is csak VL és Enterprise változatokhoz van már kulcsom, a retaileket elhasználtam. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54199) szabonagyur válasza premete (#54198) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jó persze MS is leírhatná, de azért akinek a WMV kell az rákeres arra, hogyan érhető el, ott meg le van írva, hogy az Add features opció kell, az meg nincs VL-ben. És valljuk be őszintén, neked van kulcsod mindhez, mindegy mit használsz fel, de akinek meg warez van annak meg csak át kell állítania nem VL-re és megy is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54200) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Picit érdekes dologgal jövök most.
Van egy külső merevlemezem, amit reinstall elött megtöltöttem 1-2 dologgal, amire szükségem van a továbbiakban.
A reinstall friss fázisában erről a hdd-ről felmásoltam pár zenét, majd lehúztam. Azóta telepítve lettek a driverek, de amikor csatlakoztatom a géphez, csak csippan hogy "új hardver", de nem jelzi ki sehol, illetve a sajátgépben sem hozza fel a meghajtót.
Cserébe viszont a médialejátszó megismeri pikk-pakk, gond nélkül.

Ötlet?

Szerkesztés:

Még valami. Régen valahogy be tudtam állítani, hogy a tálcára pinnelt fájlkezelő ( stardockot használok) kapásból a számítógépbe dobott, de most akármit csinálok a dokumentumok fülre dob friss belépésnél. Ezt hogy tudnám megoldani?

Köszi .

[ Szerkesztve ]

yo

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.