Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) premete válasza Jim-Y (#54900) üzenetére


premete
veterán

rufus

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54902) tkesy válasza Jim-Y (#54900) üzenetére


tkesy
őstag

amnt látom közben megelőztek...

#54856-ra valakinek esetleg van tippje?

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#54903) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

WIN8.1-nél, ha az IE11-ben egy új lapot megnyitok, akkor a gyakran látogatott vebhelyek helyei a képernyőn üresen vannak.
Mi lehet az oka?

(#54904) Jim-Y válasza premete (#54901) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát nem a pendrive volt a ludas?:D Rátettem a képet egy Kingston pendrive-ra a noname helyett, és egyből bejött a telepítő -.-
Tudom, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de minek kapunk cégnél pendrive-ot ha egy ilyen feladatra sem jó? :))

(#54905) Dilikutya válasza Viper26 (#54899) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogyne lenne. Ha Dreamspark-on volt, akkor kell lennie, az azért mégsem dippyfórumos kétes forrás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54906) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Valami van a laptopommal. Állandóan újraindul egy idő után. :( Mikor hogy...általában 10 perc után. Most kezdte az este. Délelőtt, meg délután még kutya baja se volt. Csináltam egy képet róla hogy mit ír ki, mielőtt újraindul.
Van valami ötletetek, hogy mitől van ez?
Köszönöm előre is!

Kép

(#54907) quailstorm válasza lorinho (#54906) üzenetére


quailstorm
nagyúr

WiFi driver hiba.
Nem raktál fel véletlen Microsoft által ajánlottat Windows update-tel?

(#54908) lorinho válasza quailstorm (#54907) üzenetére


lorinho
tag

Húú nem tudom...tegnap jött 4 frissítés a rendszerhez, arra emlékszem. :) Asszem office-ra jött az egyik, a többire nem nagyon emlékszem. Megnéztem közben a frissítési előzményeket, nem volt benne wifis. Csak azokat szoktam frissíteni ami a fontosak között megjelenik. Viszont most lefuttattam egy újabb keresést. Most ott van a fontos között "Qualcomm Atheros wireless network adapter".
Frissítsem?

(#54909) #22743424


#22743424
törölt tag

Aki esetleg ellenőrizni akarja a windows iso fájlok " eredetiségét " annak ajánlom figyelmébe [link] Details -ra kattintva megjelenik az adott képfájlhoz való leírás is amiben megtalálható a SHA 1 érték . Letöltve pl a HashTab 5.2.0.14 programocskát ellenőrizhetjük , hogy egyezik-e az adott érték.

(#54910) worxland válasza #22743424 (#54909) üzenetére


worxland
addikt

Sha1 ellenőrzésre ott a Total Commander, az úgyis majdnem mindenkinek fel van rakva.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#54911) #22743424 válasza worxland (#54910) üzenetére


#22743424
törölt tag

Való igaz, de én mivel nem használom el is feledkeztem róla :)

(#54912) quailstorm válasza lorinho (#54908) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha van kedved kísérletezni...
Én inkább leszedném a laptopgyártó oldaláról, vagy aidával megnézném, és a qualcommtól gyári drivert. Nem tudom ők adnak-e ki.

[ Szerkesztve ]

(#54913) lorinho válasza quailstorm (#54912) üzenetére


lorinho
tag

Azóta annyit tapasztaltam ki, hogy akkor indul újra, ha ott hagyom a gépet és nem nyúlok hozzá. Biztos a wifi lesz ez? :(((

(#54914) #22743424 válasza lorinho (#54913) üzenetére


#22743424
törölt tag

A/az Athwbx.sys kék képernyő hibák (BSOD) kiküszöbölése
[link]

(#54915) quailstorm válasza lorinho (#54913) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, mert az alvó/energiatakarékos/hibernáló funkciókkal akad össze.

(#54916) lorinho válasza quailstorm (#54915) üzenetére


lorinho
tag

A windows update-ben kínált drivert nem tudom telepíteni, mert azonnal újraindul a gép. :(

(#54917) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!
Légyszíves valaki nekem is tudna segíteni #54892 :R :R

Üdv:Balázs

(#54918) King Unique válasza Kezdő Balázs (#54917) üzenetére


King Unique
titán

Helló!

Ez eleve macerás dolog...ha Linuxot raksz Win mellé, annál is figyelni kell egynéhány dologra (pl.GRUB).
Szerintem Mac OSX PC-re topikban érdeklődj, afelől is, h laptopod egyáltalán megfelelne-e a hardverkövetelményeknek.

(#54919) Kezdő Balázs válasza King Unique (#54918) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Helló!

Ha vmit elrontanék ,akkor a külső adattárolómból visszatudom majd állítani a biztonsági mentésem?
Csak mert azt olvastam,hogy inteles notira először kell telepíteni az OS X-et,oké megfogadom a tanácsodat ,és remélem a mac-os topickban tudnak majd vmit segíteni.

Üdv:Balázs

(#54920) pzstm


pzstm
titán

Lassan lehet nyitni Threshold topikot ;)

Windows 9 Technical Preview – első képernyőképek?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#54921) dlaj válasza pzstm (#54920) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem nagyon jó lesz. És majd akkor a regisztrált 8.1 automatikusan fog frissülni erre?

(#54922) pzstm válasza dlaj (#54921) üzenetére


pzstm
titán

Az upgrade informacioi jelenleg meg nem publikisak, kialakitas alatt van a koncepció

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#54923) dlaj válasza pzstm (#54922) üzenetére


dlaj
őstag

THX

(#54924) premete válasza Kezdő Balázs (#54919) üzenetére


premete
veterán

Ezt neked kellene tudni, én vissza tudom állítani a mentésemből. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54925) worxland válasza pzstm (#54920) üzenetére


worxland
addikt

Két hónapja van már:
[link]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#54926) pzstm válasza worxland (#54925) üzenetére


pzstm
titán

:B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#54927) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Win8 Live Mail-be lehet valahogy Outlook2003 (vagy 2007) levelezést (és a többi "apróságot") importálni?
Esetleg egy leírás valahol erről?

Köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#54928) Kezdő Balázs válasza premete (#54924) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Hello!

Jó csak azt nem tudom,hogy ha most neki állok a duál operációs rendszer telepítésének,akkor lehet először az OS X-et kell telepítenem,és majd utána újra a Win telepítés,és a bizt mentésem pedig külső adathordozómon van ,amit nem tudok,hogy tartalmazza-e a már letöltött összes updat-jeimet? "tudom töltsd le újra,de hónapok óta több mint 100,db-ot töltöttem le lehet ezeket már a windows nem is fogja jelezni,és ha még is ez elég sok idő amíg letöltöm és feltelepíti, Na és persze ,a minden egyéb feltelepített programjaimat-sem szeretném újra teleépítgetni.

Üdv:Balázs

(#54929) #19617792 válasza pzstm (#54920) üzenetére


#19617792
törölt tag

OMG, végre eljutottunk oda, hogy Windowsban is lesz dinamikus multi-desktop?
mondjuk remélem még csiszolnak az UI-n, mert elég baltával faragott. :/

[ Szerkesztve ]

(#54930) premete válasza Kezdő Balázs (#54928) üzenetére


premete
veterán

Én 5 perc alatt csinálok egy "C" partició +MBR backupot a cuccomról és 5 perc alatt vissza is teszem, ha kell, erre céloztam. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54932) Kezdő Balázs válasza premete (#54930) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Hello!
Oké,akkor így már világosabb,egyszóval amit fentebb kérdeztem,a bizt mentésem tartalmaz mindent.
Köszönöm a segítséged :R

Ja bocsesz még valami kedves adminok ,Rá kerestem itt a keresőben,hogy van-e mozgáskorlátozott topick,de itt nem találtam?! vagy csak rosszul kerestem?

Üdv:Balázs

(#54933) Dilikutya válasza #41133696 (#54931) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meglátjuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54934) premete válasza Kezdő Balázs (#54932) üzenetére


premete
veterán

Azt mi honnan tudnánk, hogy mit tartalmaz a mentésed, illetve bootolható-e. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54935) pinnacle válasza pinnacle (#54872) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Erre a Tiworker.exe-re, nincs valami ötletetek? Mindennap terheli a rendszert.

(#54936) korcsi válasza scope2007 (#50207) üzenetére


korcsi
veterán

A kérdés nálam is adott, valakinek ötlet?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#54937) premete válasza korcsi (#54936) üzenetére


premete
veterán

Mitől nagyobb 4 GB-nál az install.vim?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#54938) havri1


havri1
félisten

Helló!

Arra van megoldás, hogy a jelszó és az ujjlenyomat között csak az ujjlenyomatot kérje a win bejelentkezéskor?
:R

havri

(#54939) korcsi válasza premete (#54937) üzenetére


korcsi
veterán

AIO verzió.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#54940) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Üdv! Olyan problémám lenne hogy felraktam a win8-at a gépemre, és az oprendszer partícióján egyre kevesebb a hely, folyamatosan telítődik a hdd. Azóta mégegyszer újraraktam és ugyanez, eddig win7 volt a gépemen és nem volt ilyen probléma.
Lefuttattam avastal és malwarebytessel is egy keresést és nincsenek vírusok, miért lehet ez? :F

(#54941) quailstorm válasza krisz4b70 (#54940) üzenetére


quailstorm
nagyúr

lemezkarbantartót futtass, rendszerfájlok törlése opcióval

(#54942) flash-


flash-
veterán

ha csak 2-3GB ram van a gépben akkor jobban jár az ember a 32 bites windowssal?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#54943) szabonagyur válasza flash- (#54942) üzenetére


szabonagyur
félisten

Elvben jobban jár, de 3Gb-nál érdemes megnézni mekkora a VGA memóriája, 3GB-nál én már simán rakok 64 bitet.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54944) kymco


kymco
veterán

Sziasztok! Működő win7-em van több merevlemezzel. Ki akartam próbálni a windows 8.1-et, és a biztonság kedvéért kivettem a win7 boot winyóját, és helyette betettem egy teljesen szűz merevlemezt, és arra raktam fel a win8.1-et
Szép is, jó is, de jobb lenne a gépemre a régi bevált win7. Visszatettem a régi merevlemezt (a win8.1-es merevlemez helyére), és ekkor ért a meglepetés. A bootoláskor egyrészt elindult a chkdsk, másrészt ezek után egy win8-ra hajazó kék képernyő figyelmeztetett, hogy valami gond van a rendszer betöltésével, és ha más oprendszert akarok indítani, akkor nyomjam le az 'F9?'-et.
Persze így el tudom indítani a win7-et, de ez nem az igazi. Hogyan lehet helyreállítani a régi status quo-t?
Köszönöm a segítséget....

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#54945) batai15


batai15
félisten

a chrome könyvjelzőket nem lehet kirakni a csempés oldalra?

(#54946) pengwin


pengwin
addikt

Sziasztok!
GPS antennával rendelkező Win8/8.1-es tabletekre elérhető a HERE térképek és navigáció?
Vagy ezek az Win RT és a Win Phone kiváltságai?

Üdv, pengwin

(#54947) Beretvás


Beretvás
addikt

hali..

nemrég vettem ssd és ez a fast boot piszkálja a fantáziám.. most ojan 23 sec alatt kapcsol be, de videokon sokkal rövidebb időket látni. másik meg , hogy ez a gyors indítás dolog nem vágja haza az ssd-t?

(#54948) szabonagyur válasza pengwin (#54946) üzenetére


szabonagyur
félisten

Asztali win8.1-es gépen van Here, akkor a tabletesen is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#54949) rgeorge válasza pengwin (#54946) üzenetére


rgeorge
addikt

Here van, de "csak" a térkép, a navigáció (még) nem a része. Pontosabban útvonalat tervez, offline is, de navigálni nem tud, azaz nem tudja az aktuális pozíció alapján követni az útvonalat és utasítani hanggal (turn-by-turn).
Nyilván lesz majd ez is idővel.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#54950) zolee0307 válasza Beretvás (#54947) üzenetére


zolee0307
őstag

Nem lesz baja az ssd-nek. Gyorsabb lesz a boot, de olyannyira, hogy biosba nagyon nehéz utána belépni, nagyon kis idő áll rendelkezésre amíg elfogadja a bios belépő gombját.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.