Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy szőke nő beáll a prakolóba a kocsijával. Lehajtja félig az balkot, mert a hátsó ülésen hagyja a kutyáját. Aztán nehogy a kutya utána menjen az üzletbe, a járdáról szigorúan visszaszólt neki:
-Ott maradsz! Érted? Maradsz! Ott maradsz!
Egy másik autós csodálkozva nézi a mutogató szőkét, aztán szeliden közbeszól:
-Kisasszony! Nem lenne egyszerűbb behúzni a kéziféket?

(#15552) H-Zol


H-Zol
senior tag

A kocavadász elmegy a medvevadászhoz megkérdezni, hogyan tud mindig medvét lőni. A medvevadász elmagyarázza:
-Keresek az erdőben egy barlangot, rászegezem a puskámat és bekiáltok, hogy "brum-brum"! Erre kirohan a medve, én meg szépen lelövöm.
Két nappal később a kocavadász nyakig begipszelve fekszik a kórházban. A medvevadász elmegy meglátogatni. és megkérdi, hogy mi történt?
-Kipróbáltam az eszement ötletedet! -modnja a kocavadász. -Kerestem egy barlangot és bekiabáltam, hogy "brum-brum"!
-És!
-Ahogy mondtad, kijött a medve. Le is lőttem. De olyan kicsi volt. Kerestem egy sokkal nagyobb barlangot és abba is bekiabáltam, hogy "brum-brum"!
-Na és? Kijött egy nagy medve?
-Egy frászt! Kijött a pesti gyors! :D

(#15553) qnadam


qnadam
veterán

A parókagyárból elloptak 3 tonna hajat. A rendőrség most fésüli át a területet...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15554) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.
- Kérem mondja el egy napját!
- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy 1/2 oldal szalonnát. megiszok rá 4-5 pálinkát...
- Na de bátyám ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.
- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy 1/2 oldal szalonnát. Elolvasok 4-5 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 5-6 könyvet ismét el kell olvasnom. Bele is szédülök a sok olvasásba és ezért lefekszek, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 kg kenyérrel. Ebéd után elmegyek a "KÖNYVTÁRBA". A Pista már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Józsihoz, mert neki meg "NYOMDÁJA" van...

(#15555) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy vadász hosszas könyörgés után elviszi a feleségét is vadászni. Alaposan elmagyarázza az asszonynak,hogy töltse meg a puskát, hogyan célozzon. végül a lelkére köti, hogy ha sikerül lelőnie valamit, azonnal siessen oda, nehogy egy másik vadász magának követelhesse a zsákmányt.
Alig hagyja egyedül a leshelyen a feleségét a vadász, az asszony máris lő. a pasi kiváncsian siet vissza. A tisztáson a felesége egy idegen vadásszal vitatkozik egy tetem felett. Közelebb érve a férj azt hallja az idegen vadásztól:
-Oké! Rendben van, asszonyom! Ez a maga őze! Csak azt engedje meg végre, hogy a nyergemet levegyem róla!

(#15556) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15555) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A férj üres kézzel jön haza a vadászatból.
- Na mi az, nem lőttél semmit? - kérdi a neje.
- Dehogynem.
- Akkor miért nem hoztad haza?
- Ugyan már! Nem vagyunk mi kannibálok!

(#15557) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15556) üzenetére


H-Zol
senior tag

Két vadász beszélget az erdőben:
- Ha én megcélzok egy nyulat, az máris írhatja a végrendeletét!
A tisztáson hirtelen feltűnik a tapsifüles. A hencegő vadász előkapja a puskáját, rálő, de a nyúl elszalad.
Mire a másik csendesen megjegyzi:
- Úgy látom már szalad is a közjegyzőhöz... :D

(#15558) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy férfi levelet kap az adóhivataltól, melyben behívják egy megbeszélésre, mivel kevésnek találták a befizetett adó mennyiségét. A férfi elmegy a könyvelőjéhez, hogy tanácsot kérjen tőle.
- Vedd fel a legszakadtabb ruhádat, menj be hozzájuk ebben, így azt fogják gondolni, hogy nincsen túl sok pénzed, tehát ők tévedtek az adó megállapításánál - szólt a tanács.
A férfi az ügyvédje véleményét is kikéri.
- A legjobb ruhádat vedd fel, így azt gondolják majd, hogy nagyon tiszteled őket, és talán eltekintenek a büntetéstől - javasolja az ügyvéd.
Emberkénk teljesen összezavarodik, ezért elmegy a paphoz, aki a következő példázatot prédikálja neki:
- Egy lány a nászéjszakája előtt megkérdezte az anyját, hogy milyen ruhát vegyen fel. Az anyja azt mondta, vegyen fel egy hosszú hálóinget. Megkérdezte a nővérét is, ő azonban azt tanácsolta, hogy egy szexi rövid hálóinget viseljen.
A pillanatnyi csendet kihasználva emberünk megkérdezi:
- Értem, és mindez hogyan kapcsolódik hozzám?
- Úgy édes fiam, hogy mindegy mit veszel fel, így is, úgy is meg fognak b...ni !!

(#15559) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jobb ma egy péntek 13, mint holnap egy hétfő!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15560) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15557) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Arisztid a vadászélményeit meséli:
- A tigris rohan felém, úgy 500 méterre van tőlem amikor felemelem a puskám - de még várok, hogy közelebb kerüljön.
- 100 méternél újból felemelem a puskám, de még mindig közelebb engedem.
- Úgy 50 méterre lehetett tőlem, amikor lőni akartam, de a puskám csütörtököt mondott... Khm... Uraim... én becsináltam!
- Hát igen, ilyenkor az előfordul, - mondják többen.
- Nem akkor... most!

(#15561) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15560) üzenetére


H-Zol
senior tag

A vadász betér a kocsmába, és elmondja hogy ő a legnagyobb vadász, bármely vadat felismer a szőréről, sőt, ha a sebet is megmutatják neki, akkor egy italért cserébe megmondja a fegyver típusát is, amivel megölték.
Hozzák az első vadbőrt, a vadász bekötött szemmel megmondja, medve, 0.3-as kaliberű vadászpuska.
Hozzák a másikat, a vadász rögtön tudja hogy nyúl, és sörétes puskával lőtték meg.
Így megy ez egész éjjel, a vadász rengeteg italt nyer, jól berúg, de azért valahogy hazatámolyog a feleségéhez. Másnap reggel a tükör előtt látja, hogy az arcán egy óriási monokli van. Kérdezi a feleségét:
- Drágám, tegnap éjjel berugtam, de ki vert meg?
Mire az asszony:
- Én. Éjjel 3-kor mellém bujtál, betetted a kezed a bugyimba, és azt mondtad, ez egy vadászgörény és fejszével verték agyon.

(#15562) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egyedül maradtam? Senki sem ismer vicceket? Akkor megint mondok egyet:

Iván, az orosz maffiavezér elmegy Sziciliába a Keresztapához,hogy részt vegyen egy igazi maffia-gyűlésen. A gyűlés végén Iván megkérdezi:
-Keresztapa! Én igazán élet-halál ura vagyok otthon. Miért nem tisztelnek mégsem a többiek?
-Nézd Iván! -magyarázza a Kersztapa. -Hogyan tudnának tisztelni? Van neked fehér Mercid? Van neked kétemeletes villád? Van neked ilyen vastag aranylánc a nyakadban?
Iván hazamegy és összehivja az alvezéreit:
-Azt akarom, hogy engem is tiszteljenek a többi maffiózók! Úgyhogy azonnal eladjátok a helikoptert és vesztek nekem helyette egy fehér Mercit! A kutyákról azonnal le szeditek az aranyláncokat, ezután én hordom őket! Ja! És azonnal ledúrtok a villámról két emeletet! :D :D

(#15563) Aryes válasza H-Zol (#15562) üzenetére


Aryes
nagyúr

Abba ne hagyd! :D

Az üzleti tárgyalás szünetében megszólal egy asztalon hagyott mobiltelefon. Felveszik.
− Helló szívecském! Az előbb láttam egy új ruhát 100 000 forintért. Megvehetem?
− Hát persze.
− Aztán láttam egy szép sportkocsit, csak 10 millióba kerül. Ezt is megvehetem.
− Hát persze, drágám.
− Köszi, otthon várlak!− Oké!
A beszélgetés után a férfi magasba nyújtja a készüléket.
− Nem tudja valaki, hogy kié ez a telefon?

(#15564) H-Zol válasza Aryes (#15563) üzenetére


H-Zol
senior tag

- Anyu, anyu! Apa már megint bevan rúgva!
- Honnan veszed, kisfiam?
- Már megint a tükröt borotválja!

Sorozás, doktor az újoncnak:
- Hajoljon le, bokafogás!
Újonc hajol, orvos kukkant, közben megkérdezi:
- Dohányzik?
- Miér'? Tán kormos? :D

(#15565) H-Zol


H-Zol
senior tag

Két apáca megy át az erdőn. Megtámadják őket a rablók. Az idősebbnek sikerül elmenekülnie (talán nemis kergetik annyira?), de a fiatalabbat elhurcolják.
Az idősebb apáca visszaindul a kolostorba és a kapuban meglátja a rá várakozó fiatalabb apácát.
-Hogy sikerült megszabadulnod, nővér? -kérdi az idősebb apáca.
-Egyszerűen. Alkut ajánlottam a rablóknak. Ha ők letolják a nadrágjukat, én felhúzom a szoknyámat.
-És...? Mit történt, azután? -hüledezik az idősebb.
-Na hallod! Felhúzott szoknyában sokkal gyorsabban lehet szaladni, mint letolt nadrággal!

(#15566) macilaci78 válasza H-Zol (#15565) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Piroska, nem félsz egyedül a sűrű, sötét erdőben sétálni?
Miért félnék? Pénzem nincs, b*szni meg szeretek...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15567) H-Zol válasza macilaci78 (#15566) üzenetére


H-Zol
senior tag

Móricka üzenőfüzetébe beírja a tanítónéni:
"A gyerek büdös! Mosdatni!"
Móricka apja visszaüzen:
"Nem szagolgatni! Tanítani!"

(#15568) H-Zol


H-Zol
senior tag

A 70 éves bácsi elmegy a spermabankba, hogy megvizsgáltassa az örökítő anyagát. Az orvos ad neki egy kis tégelyt azzal, hogy másnap hozza vissza a matériát. Másnap megjelenik az öreg, de az üveg olyan tiszta és üres, mint előző nap. A doki kérdésére a bácsi meséli:
- Először megpróbáltam a bal kezemmel, de nem ment. Aztán a jobb kezemmel, de nem ment. Szóltam a feleségemnek, ő is próbálta a kezével, de nem sikerült. Aztán próbálta a szájával először, úgy hogy bent volt a foga, aztán, úgy hogy kivette a protkót, de sehogy se ment! Utána áthívtuk a szomszéd fiatal lányt, de neki se sikerült se kézzel, se szájjal!
- Maguk áthívták a szomszéd lányt? - csattan fel az orvos.
- Hát, de így se sikerült lecsavarni annak a rohadt üvegnek a tetejét!

(#15569) H-Zol


H-Zol
senior tag

Százados megy át a laktanya udvarán. Meglátja az egyik katonát, újsággal a kezében.
-Á, Kovács honvéd! Látom a legújabb Honvédújság van a kezében. És, mi van benne?
-Jelentem, füstölt kolbász!

János bácsi felmegy Pestre, és nagyon kell neki pisilni. Nem tudja hol keressen wc-t, megáll a rendőrlámpánál és elvégzi a dolgát. Odaszól neki a rendőr:
- Bácsikám! Nem szégyenli magát! Ötven méterre van egy wc.
- Ja fiam! Hol van az az idő amikor én ötven méterre tudtam pisálni!

(#15570) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

- Jó napot kívánok, szeretnék egy izgalmas könyvet vásárolni.
- Értem. Valami könnyűt? - kérdezi a könyvkereskedő.
- Teljesen mindegy, ugyanis kocsival vagyok...

(#15571) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15570) üzenetére


H-Zol
senior tag

A tanár nincs megelégedve az elsősök szellemi színvonalával, ezért gúnyosan így szól hozzájuk:
- Kérem, aki idiótának érzi magát, az álljon fel!
Nagy csend, mindenki ülve marad. Egyszer csak egy fiatalember óvatosan feláll.
- Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár gúnyosan.
- Az igazat megvallva nem, de nem bírtam nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.

(#15572) macilaci78 válasza H-Zol (#15571) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Matek tanár korholja az osztályt:
- Ha ez így megy tovább, az osztály 60%-a meg fog bukni!
- De tanárnő, nem is vagyunk annyian! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15573) H-Zol válasza macilaci78 (#15572) üzenetére


H-Zol
senior tag

Pistikééknél az iskolában szülői értekezlet van. Az elfoglalt szülők helyett Pistike nagymamája vesz részt rajta.
A tanárnő panaszkodik Pistikére:
- Az Ön unokája több tantárgyból is kettest fog kapni, matematikából meg is fog bukni.
- És ötöse nem is lesz? - kérdezi a nagymama.
- De lesz, magatartásból. Mert egyébként aranyos, szófogadó kis fiú - mondja a tanárnő.
- Na látja: amire én tanítom abból 5-ös, amire pedig önök, abból megbukik!

(#15574) H-Zol


H-Zol
senior tag

Megy a nyuszika az erdőben. Nagyon kell már szarnia, de az erdőben nem szabad. Beugrik egy bokor mögé és kinyomja.
- Arra jön a medve egy nagy puskával a kezében.
- A nyuszika rádobja a kalapját a végtermékre.
- Mi az nyuszika.
- Lepke lőj bele hogy el ne szálljon!
puf puf
A nyuszika felemeli a kalapot:
- Hát medve ezt szarrá lőtted.

(#15575) H-Zol


H-Zol
senior tag

Öreg skót lord késő este hazaér a kastélyába. Az inas kaput nyit, majd megszólal:
- Na mi van, te kopasz, vén trotty? Le merném fogadni, hogy egész nap a városban vedelted a whisky-t, és fiatal csajokat stírőltél.
- Nem, John. Hallókészüléket vettem... :D :D

(#15576) H-Zol


H-Zol
senior tag

Pistike édesapja felakasztja magát. Az édesanyja elküldi a paphoz a temetés ügyében, de ne mondja azt hogy öngyilkos lett.
- Csókolom papbácsi, édesapam meghalt.
- Rendben, szóval az édesapádat magához hívta az Úr? - kérdezte a pap.
- Nem, hanem úgy fogta meg lasszóval !!

(#15577) joghurt válasza H-Zol (#15576) üzenetére


joghurt
addikt

Légy szíves, a játékszabályoknak megfelelően az egymás utáni vicceid egy hozzászólásba tenni! Köszönöm.

Háziorvosnál:
- Sokkal szebben köhög, mint tegnap.
- Köszönöm. Egész éjjel gyakoroltam.

A tej élet, erő, egészség.

(#15578) macilaci78 válasza joghurt (#15577) üzenetére


macilaci78
nagyúr

5 percig tudja szerkeszteni a hozzászólást, hacsak nem költött prémium tagságra.

Két ovis bámul kifelé az ablakon:
-Tita, tita!
-Mond rendeszen, hogy matka!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15579) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15573) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Pistike kérdezi a tanárnőtől:
- Tanárnő, hogyan esik a hó visszafelé?
- Sehogy, miért kérdezel ilyen hülyeségeket?
- Mert anya azt mondta, hogy vigyek magammal kabátot, mert lehet, hogy visszafelé esni fog a hó!

(#15580) H-Zol válasza macilaci78 (#15578) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nem , nem költöttem , de olvasgattam és megtetszett, gondoltam megosztom veletek :D
legközelebb több időt hagyok , köztük,hogy mindenkinek jó legyen :K

Az öreg székely bemegy a városi bordélyházba és mondja:
- Nőt akarok !
Mire a Madam:
- Papa mostanság már nem nővel szokták hanem csirkével!
- Akkor kérek egy csirkét! Megkapja, felmegy a szobára és jól elhancúrozik vele.
Másnap megy megint:
- Kérek egy csirkét!
- Ma már nem a csirke hanem a pipshow a menő!
- Akkor legyen az. Beül a fülkébe és látja hogy egy nő öt palival szexel. Nézi nézi és átszól a szomszédnak:
- Nem semmi a műsor!
- Ez semmi látta volna tegnap az öreget a csirkével!

(#15581) qnadam válasza H-Zol (#15562) üzenetére


qnadam
veterán

Egyedül maradtam? Senki sem ismer vicceket?

minőség, mennyiség...

A szoftvertesztelő bemegy a kocsmába. Bekúszik a kocsmába, betáncol a kocsmába, beugrik a kocsmába, berepül a kocsmába. Majd rendel egy sört, rendel két sört, rendel 0 sört, rendel 9999999999 sört, rendel egy sírt, rendel -1 sört, rendel egy opsgwjregj-t, rendel b;H6c.zq^Y&73X sört, rendel egy gyíkot söröskorsóban.
A tesztelő befejezi a tesztelést. Az első valódi vendég bemegy a kocsmába, megkérdezi a csapostól, merre van a mosdó, a kocsma hirtelen kigyullad, és porig ég.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15582) prozodus válasza joghurt (#15577) üzenetére


prozodus
őstag

Sokkal jobb, ha egy hsz-ban 1, nagyon max 2-3 vicc van.

- Milyen mosogatógépe van Kőműves Kelemennek?
- ???
- Beépített.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#15583) Aryes válasza qnadam (#15581) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kérek még ilyet, ha van!

A programozót megkéri a felesége:
- Drágám, szaladj le a boltba tejért, és ha van tojás, hozzál hatot!
A férj beállít 6 doboz tejjel:
- Volt tojás.

(#15584) H-Zol


H-Zol
senior tag

A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni. Egyszercsak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne gyere iskolába!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!

(#15585) H-Zol


H-Zol
senior tag

Papa és Mama beszélgetnek,nosztalgiáznak... egyszercsak a mamának felcsillan a szeme...
- Te Papa... mit gondoltál, amikor megláttál 55 évvel ezelőtt meztelenül?
- Háát... azt, hogy fonnyadtra csókoljam minden porcikád és, hogy addig gyúrjalak, amíg össze nem gyűrlek teljesen.
Mamának könnybe lábadnak a szemei:
- Jaj Papa... ez olyan szép... és ha most meglátsz?
- Sikerült ;]

(#15587) Aryes válasza H-Zol (#15585) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én ezt úgy ismertem, hogy:

Papa és Mama beszélgetnek,nosztalgiáznak... egyszercsak a mamának felcsillan a szeme...
- Te Papa... mit gondoltál, amikor megláttál 55 évvel ezelőtt meztelenül?
- Háát... azt, hogy lottyadtra szívom a cs*csöd és hülyére k*féllek.
Mamának könnybe lábadnak a szemei:
- Jaj Papa... ez olyan szép... és ha most meglátsz?
- Sikerült ;]

(#15588) Cartevo válasza prozodus (#15582) üzenetére


Cartevo
őstag

Székely kocsis felvesz 1 stoppost, az rögtön megkérdi, messze van a város?
-Messze.
-Fél óra múltán megint megérdi, messze van-e a város?
-Egyre messzebb.

-Melyik albán kecske szűz?
-Amely gyorsabb a pásztornál.

Farsangkor benyitnak a cukrászhoz nyúljelmezben.
-Répatorta van?
-Nincs.
Másnap megint betér a nyúljelmezes alak.
-Répatorta van?
-Van, bár nem vagyunk erre felkészülve, de bármilyen fura, mégiscsak meg kell felelni az igényeknek, ezért elkészítettük, tehát van.
-Köszönöm, csak érdeklődtem.

(#15589) H-Zol válasza Aryes (#15587) üzenetére


H-Zol
senior tag

Így is jó :D

Az angol lord nézegeti az autókatalogust és elhatározza, hogy az lesz a jó autó, amit a leghosszabb gyártási időre vállalnak. Olvassa: Porsche - 2 hónap, Ferrari - 6 hónap, Rolls Royce - 1 év, Trabant - 5 év.
El is határozza, hogy a Trababnt lesz a nyerő, el is küld egy megrendelést gyárnak.
A titkárnő azonnal rohan az igazgatóhoz és újságolja:
- Igazgató Úr! Egy angol lord rendelt tőlünk kocsit!
Az igazgató azonnal kiadja az utasítást !!
- A kocsit azonnal, soron kívül elkészíteni, a legjobb minőségben, minden extrával felszerelve!
Két hét múlva egy konténerben meg is érkezik a Trabi a lordhoz. Kinyittatja a konténert, megnézi, majd így szól a komornyikjához:
- Na ez a német precizitás, James! Megrendltem tőlük a kocsit és amíg kész nem lesz, elküldték a makettjét. :DD

(#15590) BlackmMmDog válasza H-Zol (#15585) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Az öregember elmegy az orvoshoz és elpanaszolja, hogy baj van a szerszámával, nagyon összement.
- Mutassa! - mondja az orvos.
Az öreg előveszi.
- De jóember, magának igen tekintélyes a micsodája. Még az is rá van tetoválva, hogy RÓZA.
- Hát ez a baj, doktor úr. Tudja, hogy mi volt rátetoválva? VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS MATRÓZA.

(#15591) H-Zol válasza BlackmMmDog (#15590) üzenetére


H-Zol
senior tag

Új tanárnő érkezik az iskolába. Az első nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megb*szlak, megb*szlak, megb*szlak..."
- Melyik az, a Pistike? Az a kis vörös, az első padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...

(#15592) H-Zol


H-Zol
senior tag

Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették (mert mindenkivel kedves és udvarias volt), mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján.
Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe. A másiknál kapott egy doboz finom szivart. A harmadiknál (akivel többször váltott pár szót horgásszenvedélyéről) nagy doboz csalit kapott. Az egyik háznál pedig a gyönyörű, szőke fiatal háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a hálószobába, és élete legszenvedélyeseb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszerű reggelit készített. Miközben a postás
evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.
- Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni, - mondta - de szeretném megkérdezni, a százast miért kapom?
- Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod. - Válaszolt a lány - és megkérdeztem, mit adjak neked. Azt mondta: "B@szd meg, adj neki egy százast!" A reggeli már az én ötletem volt...

(#15593) bandiras2


bandiras2
senior tag

1900 körül kisiskolában.
- Nos Adolf, mi Lengyelország fővárosa?
- Berlin!
- Ejnye Adolf! Na mindegy, lássunk valami mást, hátha tudod, mi Franciaország fővárosa?
- Berlin!
- Na de Adolf, megint nem tanultál? Mi lesz így belőled!
- Majd meglátjuk kinek lesz igaza!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15594) H-Zol


H-Zol
senior tag

Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szőke bombázó. Mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás, zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nő újra hátranyúl, zippzár igazít, de erre a mögötte levő férfi megfogja a nő formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nő:
- Mit képzel, maga disznó, miért fogdos??
Erre a férfi:
- De asszonyom, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már megengedhetek magamnak :D

(#15595) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy autószerelő épp egy motor hengerfejét szerelte le, amikor meglátta, hogy egy híres szívsebész lép be a szervizbe. Amíg a szívsebész a szervizvezetőre várt, a szerelő átkiabált a termen:
- Hé, doki, kérdezhetek valamit?
A sebész kicsit csodálkozva odasétált a szerelőhöz. A szerelő kiegyenesedett, letörölte a kezét, és ezt kérdezte:
- Szóval doki, nézze meg ezt a motort. Én is kinyitom a szivet, kiveszem a billentyűket, megjavítom, beteszem az új alkatrészeket, és amikor kész, úgy működik, mintha új lenne. Hogy lehet az, hogy ezért alig kapok egy kis lóvét, míg maga nagy pénzeket akaszt az alapjában véve ugyanilyen munkáért?
A sebész elmosolyodott és odasúgta a szerelőnek:
- Próbálja meg mindezt járó motorral!

(#15596) H-Zol


H-Zol
senior tag

A hód sétál a folyó mellett, egyszercsak meglátja a farkast, aki nagyon be van lővé és láthatóan szuperül érzi magát.
-Te Farkas, mi az amit szívsz?
-Egy új anyag, ki akarod próbálni? Annyi az egész, hogy itt beszívod, aztán átúszol a folyó másik partjára és kifújod.
A hód beszívja, átúszik és kifújja. Baromi jól érzi magát. Arra megy a viziló.
-Hé, Hód, mit szívsz?
-Egy új anyagot, a másik parton kérj a farkastól!
A viziló átúszik és odamegy a farkashoz. A farkas meglátja, megijed és elkezd kiabálni:
-FÚJD KI, HÓD, FÚJD KI!!

(#15597) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy idős férfi meghal. A család a ravatalozóban áll, a pap nagyon szép beszédet mond az elhunytról. Felsorolja, milyen jó apa volt, milyen hűséges férj, becsületes ember. Az özvegy odasúgja a kis unokájának:
- Drágám, menj már közelebb a koporsóhoz, és nézd meg, tényleg a nagyapád van-e benne ?!!

(#15598) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

- Hogy hívják a légy legyezőjét?
- ???
- Légykondícionáló.

(#15599) H-Zol


H-Zol
senior tag

Parasztbácsi sétál a Hortobágyon, már nagyon szomjas, egyszercsak meglát egy kutat. Odasiet, felvesz egy kavicsot és beledobja, de nem hallja, hogy hol az alja. Erre megfog egy fadarabot, beledobja, de most se hallja, hogy hol az alja.
Már nagyon ideges és szomjas, meglát egy nagy üllőt és beledobja, de még mindig nem hall semmit. Ekkor hátranéz és látja, hogy egy kecske rohan felé és fel akarja öklelni. A bácsi gyorsan félreugrik, a kecske pedig beleugrik a kútba. Ezt nagyon nem érti szegény öreg. Kisvártatva jön egy ember és megkérdi az öreget, hogy nem látott-e erre egy kecskét. Erre a bácsi ezt feleli:
- Dehogynem! Épp az előbb ugrott bele a kútba.
Erre a férfi azt mondja:
- De hát az lehetetlen! Egy rohadt nagy ülőhöz volt kikötve!

(#15600) H-Zol


H-Zol
senior tag

Józsi bá beront a kocsmába és elkiáltja magát:
- Nekem egy dupla whiskyt és mindenkinek egy italt! Tudja mit, csapos? Töltsön magának is!
A csapos mindenkinek kiviszi az italt, aztán felhörpinti a sajátját. Később Józsi bá bejelenti:
- Még egy körre mindenki a vendégem, és töltsön magának is!
- Elnézést, uram - mondja a csapos -, de nem gondolja, hogy előbb ki kellene fizetnie az előző kört?
- Az lehetetlen - feleli Józsi bá -, egy vasam sincs.
A csapos kidobja. Józsi bá másnap újra megjelenik a bárban.
- Egy whiskyt nekem és mindenkinek egy italt!
A csapos elképed Józsi bá arcátlanságán, és azt kérdi:
- Gondolom, nekem is felajánlja, hogy töltsek magamnak?
- Eszem ágában sincs - mordul rá Józsi bá -, maga nagyon undok, ha iszik. :D :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.