Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Hequila válasza udi (#2898) üzenetére


Hequila
őstag

Bár nem találtam (illetve nem is kerestem) az 550W-os Sirtec specifikációit, de erős a gyanúm, hogy nem ATX2.01-es volt. Tehát nem olyan a teljesítményeloszlása, mint amilyenre szükséged lett volna.
Egy minőségi, megfelelő teljesítményeloszlású 400W-os táp bőven kiszolgálna téged.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2902) Pyriel


Pyriel
tag

Köszi srácok, hallgatok a tapasztaltabbakra. Már úton van felém egy FSP táp.

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#2903) Gino_Bp


Gino_Bp
csendes tag

Bedöglött a Thermaltake 420W DualFan ActivePFC W0008RE tápom. 2005.0214-én vettem 17 490 HUF-ért. Valami elszállt benne, mert égett, büdös szagot eregetett amikor, a gép „porpisztolyos” kifúvatása utáni bekapcsoláskor halk sípolás után nem indult a gép. Ventik forogtak, szerintem a vinyó is, de egyébként no effekt. Kérdésem: Mit csináljak vele? Kell valakinek, aki szeret tápokat bütykölni? Jelenleg a szekrény tetején pihen a dobozában. Haverom régi tápját használom most: Levicom.

AMD64 3200+ , MSI K8N NEO2 Platinum, 2 Gb RAM (CL2.5), HIS Radeon 9800 Pro (@XT), Levicom táp (450W)

(#2904) Kriza válasza Gino_Bp (#2903) üzenetére


Kriza
őstag

Vannak itt a fórumon tápos szakik, akik vállalnak javítást, érdeklődj náluk.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2905) directsl


directsl
tag

Sziasztok!

Tegnapelőtt leállt a gépem, nem lehetett visszakapcsolni. Gyorsan széthúzkodtam, jelenleg táp, alaplap, processzor van benne, így sem indul. A jelenség a következő: bekapcsolásra egy pillanatra felpörögnek a ventillátorok, miközben a tápból "dzzzzz" hang jön ( :) ), nem szikra, de olyasmi hangja van. Büdös, égett szagot nem tapasztaltam. Kérdés: csak a tápom lehet hibás, vagy lehet valami bibi az alaplapon, ami miatt a táp védelme lekapcsol? Vagy valami egyéb tipp? Sajnos se másik alaplap, se másik táp nincs kéznél, amivel kipróbálhatnám. A tápom: FSP GreenPower 400W, másfél éves. Alaplap: MSI K8N Neo4 FI.
Válaszokat előre is köszi!

(#2906) HJ.Henry


HJ.Henry
tag

Sziasztok. Van egy 2éves Chieftech 350es tápom.Egyszer csak nem kapcsolt be. Se füst,se zaj se semmi,csak nem megy.Most egy codegennel megy a gépem ááájjj :( Anyit megtettem hogy szétszedtem a tápot hátha csak a bizti ment ki benne.Nem találtam benne biztit csak port :D Szerintetek érdemes megjavitatni? Egyáltalán ki foglalkozik tápok jajvitásával? Ha 2-3ezerböl megcsinálnák még rááldoznám,ha több akkor hadjuk.Sajnos mostanában nem nagyon lesz pénzem egy uj tápra :(

(#2907) HJ.Henry


HJ.Henry
tag

Hehe látom van pár sorstársam :)

(#2908) Hequila válasza HJ.Henry (#2906) üzenetére


Hequila
őstag

Szerezz egy multimetert, és mérd meg a +5VSB feszültséget (az egyik tapicsúcs valamelyik fekete vezetékhez, a másik a lilához). Előtte a tápot természetesen kösd ki a gépből. A lila vezetéket az alaplapi 20 tűs csatlakozósoron fogod találni.
Ha ez a feszültség 7 volt felett van, akkor vélhetően a +5VSB primer körének RC oszcillátora nem működik megfelelően, pár forintos alkatrész cseréjével orvosolható a probléma.
Budapesten didyman és Csaba_20_, Miskolc és környékén stol, Debrecen körül én is meg tudom oldani a problémát.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2909) Hequila válasza directsl (#2905) üzenetére


Hequila
őstag

Lehet táp hiba, vagy zárlat a kivezetésein.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2910) HJ.Henry válasza Hequila (#2908) üzenetére


HJ.Henry
tag

Ok! Ahogy hazaérek nekiállok méregetni :)

(#2911) Osiris


Osiris
őstag

Üdv!

Volt egy kis fejlesztés a pc-mben (új vga, X2-es proci), azóta bizonyos esetekben (lemezművelet+ 3D grafika együtt) időnként megfagy a vga.. Mivel időközben már szinte mindent alkatrészt kicseréltem a gépben, elég valószínű, hogy a táp lesz a ludas. :(((
Mielött vennék egy új tápot azért gondoltam megkérdezem, hogy egy 450W-os cooler master RealPower tápnak [link] bírnia kéne e az 1950Pro VGA-t, X2 4400+ procit, és 2x1GB ddr2-es ramot, hdd-t, floppy és optikai meghajtót tartalmazó pc etetését? :F Ha igen akkor mi lehet a baja a tápnak, javítható e?
(A hiba kb. 1-óra terhelés után jelenkezik.)

(#2912) Osiris válasza Osiris (#2911) üzenetére


Osiris
őstag

Még annyi, hogy a táp ciripel ha pl végetér a 3dmak graf tesztje.. (mindig mikor a teljesítményfelvétel lecsökken), illetve akkor is ha belépek a biosba.. :F
Estleg nem tudja valaki, hogy az expert kft. mennyi garanciát adott 2005-ben ezekre a tápokra? A grancialevélen nincs odaírva, így gondolom 1 év, mert a többi alkatrészre amire többet adtak oda van írva, hogy 2 vagy 3 év.. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#2913) Oakenfold


Oakenfold
csendes tag

Érdekes dologban volt részem:
Sikerült beszereznem egy Enermax Infiniti 720-ast. Gondoltam, a név kötelez, csak jó lesz.
Gépet összedug, indít, minden fasza, post közben megállít, prociventi fordítva került fel a Ninja-ra.Megfordít, tápon kapcsoló fel. Ebben a pillanatban fantasztikus hang és fényeffekt kíséretében a táp visszaadja a lelkét a teremtőjének, leveri a biztosítékot. Amperszag, a tápkábel (230V) bemeneténél.Táp ki üresen próbál, még háromszor pukk, aztán csend, azóta már a "powerguard" LED sem világít.Ami érdekes, a készenléti 5V -ból négy megvan...
Mindegy, 3 napos cseregari van, a gépemet hálistennek nem ütötte ki.Régi táppal (Gembird 600W) minden faja.
Tanulság : még a "legnagyobb" gyártónál is csúsznak be szar darabok.

Bocs,ha hosszú voltam, csak kiírom magamból a mérget.

[ Szerkesztve ]

Nem írok alá semmit!!!

(#2914) Hequila válasza Osiris (#2911) üzenetére


Hequila
őstag

Én inkább valamelyik alkatrész túlmelegedésére tippelnék. Fagyás jellemzően nem táphiba, de előfordulhat. Kimeneti puffereket lehet nem ártana szemügyre venni. Elvileg el kellene bírnia a tápnak a gépet.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2915) Osiris válasza Hequila (#2914) üzenetére


Osiris
őstag

Ezt itthon meg tudom állapítani valahogy? Hogyan? Addig oké, hogy szétszedem a tápot... :F :Y

(#2916) Csaba_20_ válasza Osiris (#2915) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Ne kisérletezz vele magad, mert a hozzászólásaid alapján nem rendelkezel kellő szakértelemmel ahhoz, hogy a tápban turkálj! ;) A kondiknak általában az ESR értékük szokott megnövekedni, illetve a kapacitásuk csökkenni. Mindkettő értéket műszerrel lehet csak megmérni. Szoktak azért szemmel látható jelei is lenni ezeknek a dolgoknak, de nem törvényszerű. Pl. púpos, kifolyt kondenzátort azért meg lehet különböztetni egy normális állapotútól és ezek a jelenségek egyértelműen a kondenzátor meghibásodására utalnak. Esetedben azért én primer kori problémára gyanakodnék elsőként, mivel leverte a biztosítékot. Ezért szerintem felesleges nézegetni, hogy mi baja a szekunder körnek, mert a primer kör hibája attól nem oldódik meg. :(

(#2917) directsl válasza Hequila (#2909) üzenetére


directsl
tag

A táp a rossz, ellenőriztem. Nem kicsit bosszant, ez egy másfél éves FSP GreenPower, vígan kéne még dolgoznia... :((( Javíttatni meg, gondolom, k*ra nem érdemes...

(#2918) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Sziasztok!
Még a nyáron vettem egy FSP BlueStorm II 350W tápot, jól szuperál, csak már 2szer is volt, hogy a táp kikapcsolásánál mikor átbillentem a kapcsolót, "rázó hangot" ad ki a kicsike... Remélem érthető hogy mire gondolok... :)
Elég para... Ez normális jelenség? Mi okozza?
Köszi!

(#2919) Kriza válasza Bobbysolo (#2918) üzenetére


Kriza
őstag

Egy kis ív keletkezik a kapcsolóban az érintkezők között, amikor megbontod az áramkört. Szerintem teljesen normális.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2920) Hequila válasza directsl (#2917) üzenetére


Hequila
őstag

Egy szakival talán érdemes lenne azért megnézetni... Nem 3000 Ft egy ilyen táp.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2921) Szten Márs válasza directsl (#2917) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

De érdemes: stol, didyman, Csaba_20. Keresd őket.

(#2922) r34ct0r válasza Csaba_20_ (#2916) üzenetére


r34ct0r
csendes tag

?? Ez a táp nem verte le a biztosítékot, csak ciripel és nagy terhelésnél fagy tőle a vga. Azért gondolom, h a táp miatt, mert már minden mást kicseréltema gépben :((( .
Most egyelőre ott tarta a dolog, hogy kiderült 3 év garancia van rá, ami még pont nem járt le, így most az expert szervbizében várja, h mi lesz a sorsa..
Majd mesélek mi lett. :R
Üdv.

Osiris (csak véletlenül egy másik acc-ról.. (mivel az én gépemben most nincs táp :)) ))

[ Szerkesztve ]

Jó kislánynak 8ra ágyban a helye, hogy 10re hazaérjen!

(#2923) Osiris


Osiris
őstag

Addig is amíg a tápom szervízben van, szeretném használni a gépem, de csak egy codegen 400W-os tápom és egy 300W-os noname van tartalékban. Elég lenne a 400W-os codegen az adataimnál látható confighoz? (floppy és dvd írót nem kötném be)
Ha nem elég akkor megoldható valahogy hogy pl a rendszer a 400asról a vga a 300W-osról külön kapja a tápot? A 400-ast betenném ahogy szokás, de a 300ast hogyan üzemelhetném be úgy, hogy az alaplapra nincs rákötve, csak a vga-ra? (bekapcsolást kellene megoldani)
Üdv.

(#2924) Osiris válasza Osiris (#2923) üzenetére


Osiris
őstag

Vagy ha be van dugva akkor már van is fesz a molex csatikon? :B

(#2925) Osiris válasza Osiris (#2924) üzenetére


Osiris
őstag

Nincs :(

(#2926) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Sziasztok!

Most kaptam szét a tápom, és sajna egy-két kondi tetején már nem állna meg egy pohár víz... az lenne a kérdésem, ilyenkor csak a biztosan xar illetve a gyanús kondikat cseréljem ki, vagy pedig menjek rá mindegyikre? Nem szeretném ha odalenne a gép...

Meg ilyen feher szmötyivel van ittt ott becsurgatva, az csak "szervizesnek" jeloles, hogy nem nyultak meg bele igaz?

Mihamarabbi választ köszönöm!!

Nig.

mod: nem fuhhiju kondik valami g-matata vagy mi a facom, de nem tul szivderito felirat.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2927) Osiris válasza Osiris (#2923) üzenetére


Osiris
őstag

Nnna, nem is kell a 2 táp, mert bőven elég a 400w-os codegen. Remélem nem is lesz vele gond még azalatt az 1 hét alatt amíg a coolermaster szervízben van.

(#2928) Kriza válasza wwenigma (#2926) üzenetére


Kriza
őstag

Cseréld mindet, de csak ha értesz hozzá.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2929) wwenigma válasza Kriza (#2928) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most debugosként dolgozom (diagnosztikai technikus), kozepsuliba epitgettem erőlködőket. Megvan még a 120W-os csehszlovák pillanatforrasztó pákám. :))

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2930) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

1 hete elpukkant az 550W-os Power márkájú tápom (1,5 éves volt) olyan szaga volt mikor a hajszáritóba hajat dobnak :D
Nem tudja valaki megjavítani? vagy hogy egyáltalán érdemes e vele foglalkozni

[ Szerkesztve ]

(#2931) éN79


éN79
addikt

Ide is bedobom, hátha erre "többen járnak" a szakemberek:
elégett 3.3V-os ág

(#2932) Hequila válasza éN79 (#2931) üzenetére


Hequila
őstag

Ha nem csak a 3,3V csatlakozói lennének elégve, azt mondanám, az átmeneti ellenállás nőtt meg. De így, hogy kizárólag a 3,3V égett meg... Hát nem tudom.
Alaplap túlélte? Táp működik ennek ellenére?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2933) éN79 válasza Hequila (#2932) üzenetére


éN79
addikt

"Szerencsére" nem az én lap+táp kombóm volt. :B
A lapon is megégtek természetesen ezek a csatlakozó helyek, viszont hozzám úgy került a dolog, hogy bár működni nem láttam a gépet, állították, hogy elindul a gép, működik is, de időről időre leáll, avagy egy idő után kikapcsol. Az elégés oka valószínüleg az lehetett, hogy maga a tápcsati nem ment bele megfelelően állítólag (így utólag) az alaplapi csatlakozóba, így aztán pár hónap után ez lett. Ha a 12V-os ág zakkant volna meg, azt az X2 és egy X1900XT teljesítményéhsége alapján még érteném. Számomra az is furcsa, hogy "csak" a csatlakozón belül égtek meg, máshol nem látom nyomát, igaz nem kaptam szét a tápot.

(#2934) Csaba_20_ válasza wwenigma (#2929) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Milyen kondira fogod cserélni?

(#2935) Csaba_20_ válasza éN79 (#2933) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Érdekes a főtápcsatlakozó túloldali 3.3V-os ágánál a műanyagrészből hiányzik egy darabka. Nem megy bele, ezért faragjuk le? :DD Egyébként mind az alaplapi, mind pedig a tápon lévő csatlakozókat cserélni kell. Illetve szemügyre kell venni az alaplapot, történt-e más probléma. A "nem megy bele" és a képek alapján arra kell gondoljak, hogy valamilyen kondenzátor akadályozta a csatlakozó bedugását, a kivágással pedig a 3.3V fém része szabadon érintkezhetett vagy magával a kondenzátorral, vagy akármivel az alaplapon. Minden esetre hozzám inkább ne hozzák, azonkívül, hogy mostanában nem tudok javítást vállalni, ezt nem is vállalnám. Egye meg, aki kifőzte... :R

(#2936) éN79 válasza Csaba_20_ (#2935) üzenetére


éN79
addikt

Az a darabka elvileg nem játszott közbe a megsűlés során, lévén akkor vált le, amikor némi izomerő felhasználásával sikerült csak kiműteni a csatlakozót a helyéről. :B
Az nem gond hogy tönkrement, a tulaja vett is egy másikat, ergo megfizette saját figyelmetlensége (vagy mi) árát, de engem azért az érdekelne, hogy van-e mód valamiféle csatlakozócserére.

(#2937) Armando_19


Armando_19
őstag

Sziasztok.

Lenne egy Enermax Noisetaker 470W-os táp, aminek úgy néz ki meghalt az egyik ága.(4 molex dugós). Ha valami rá van dugva az adott ágra, akkor elindul a gép, és pár másodperc után újraindul, vagy roszabb esetben be se kapcsol. Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#2938) Csaba_20_ válasza éN79 (#2936) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Azért érdekes amit mondasz, mert én megpróbáltam már éles szikével is eltávolítani azt a műanyag részt, de úgy se volt egyszerű művelet. Minden esetre nem értem milyen helyzet lehet az, amiért nem megy bele, de ki se akar jönni.

A csatlakozókat cserélni kell(persze, hogy lehet, hiszen a gyárban is rárakták valahogy) és valószínűleg a táppal nem lesz semmi probléma. Ellenben az alaplapnál jobban körbe kell nézni, nem-e történt más is.

(#2939) Csaba_20_ válasza Armando_19 (#2937) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Minden bizonnyal a periféria tápcsatlakozóra gondolsz, azt is cserélni kell. Azokkal elő szokott fordulni, hogy kontakthibásak lesznek a folyamatos igénybevételtől.

(#2940) éN79 válasza Csaba_20_ (#2938) üzenetére


éN79
addikt

Ó, pedig nem annyira bonyolult, hiszen "leleményes a magyar". Mivel rájött, hogy a leállások oka a csatlakozónál keresendő (akkor még nem volt megégve), és konkrétan az a baj, hogy nem marad rendesen benn/nem lehet eléggé betolni, ezért a benntmaradást ösztönözte némi , a nevében pillanat része alatt "állítólag" kötő anyaggal. Ennek szvsz. az égéshez vajmi kevés köze volt, hacsak annyi nem, hogy a rögzítés ezekszerint nem sikerült tökéletesre, viszont a töréshez már annyiban igen, hogy az a fránya ragacs ott is megfogta, ahova elvileg nem kellett volna hogy kerüljön. Ennek lett áldozata a letört darab.

(#2941) Csaba_20_ válasza éN79 (#2940) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Csak fény derül a dolgokra. :K Elképzelhető, hogy a ragasztó olyan helyre is befolyt, ahol már beleszólt a kontaktusba. A megnövekedett átmeneti ellenállás tud ilyen jelenséget produkálni. Ez a csatlakozó egyébként tapasztalatom szerint ritkán szokott lötyögni. Legtöbbször a biztosító ék nem szokott passzolni, de még akkor se találkoztam problémás csatlakozóval. Ezt biztos a kevés tapasztalatom magyarázza akkor.

(#2942) Hequila válasza Csaba_20_ (#2941) üzenetére


Hequila
őstag

Az átmeneti ellenállás növekedésével annyi gubanc van szerintem, hogy igen kicsi arra az esély, hogy csak a 3,3V-os ág csatlakozói közé kerül ragasztó.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2943) éN79 válasza Csaba_20_ (#2941) üzenetére


éN79
addikt

Elképzelhető, de az állítása szerint a hosszanti oldalra tett kevés mennyíségű ragasztót, mégpedig azért, mert nemhogy lötyögött, egyszerűen nem ment teljesen bele, azaz túl "szoros" volt. Az a baj, hogy nincs konkrét élményem a berakással kapcsolatban, de feltételezem, hogy elég időt és figyelmet szentelt neki, bár hogy miért pont a ragasztós megoldást választotta végső esetként, arról fogalmam sincs. :U
"Elképzelhető, hogy a ragasztó olyan helyre is befolyt, ahol már beleszólt a kontaktusba."
De a csatlakozó mindkét végén okozhat ilyet, egymástól több centiméternyi távolságra, és csak azon az ágon? Ráadásul a folyamat hosszadalmas volt, a beragasztástól eltelt kb. 2 hónap, intenzív használattal. :U

(#2944) wwenigma válasza Csaba_20_ (#2934) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Boltban Jamicon vagy milyen kondit kaptam, az ment bele (Nichicon-nak jobban örultem volna... ), 2200uF/10V helyett /16V-at raktam, igaz kicsit szorosabban vannak, de asszem 12V-ágra vannak rakva... A regiek valami G_L , csak 2-t nem csereltem, mert nem volt. (1000uF/200V).

Mukodik, ugyhogy nem qrtam el semmit, 2400 penzbe van. Majd irok egy logout bejegyzest az izgalmaimrol... :DD Regiek naggyon csunyak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2945) Csaba_20_ válasza Hequila (#2942) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Az átmeneti ellenállás növekedését nem csak a ragasztóra értettem, hanem úgy általánosságban. A bizonytalan kontaktus is ide tartozik. ;)

(#2946) Csaba_20_ válasza éN79 (#2943) üzenetére


Csaba_20_
őstag

éN79 írta:
De a csatlakozó mindkét végén okozhat ilyet, egymástól több centiméternyi távolságra, és csak azon az ágon? Ráadásul a folyamat hosszadalmas volt, a beragasztástól eltelt kb. 2 hónap, intenzív használattal.

Ugyanahhoz az ághoz tartozó vezetékről van szó, a 3.3V-hoz tartozóról. A folyamatosan magas hőmérséklet 2 hónap alatt simán elérte ezt a hatást.

De legalább annyira csak találgatok, mint ti. Annyi különbséggel, hogy én csak képeket láthattam, kézbe se foghattam az eszközöket. Azt viszont nem tudom elképzelni, hogy miért kell egy túl szoros csatlakozót beragasztani. :( :F

(#2947) Csaba_20_ válasza wwenigma (#2944) üzenetére


Csaba_20_
őstag

A kondi típusa mi volt?

(#2948) wwenigma válasza Csaba_20_ (#2947) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ami eredetileg volt benne? Asszem a kicsiken G_L szerepelt, a nagy bantun pedig G_Luxon felirat. 1 ki volt nyilva, 3 pupos. 2200µF/10V

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2949) éN79 válasza Csaba_20_ (#2946) üzenetére


éN79
addikt

A túl szorosság annyiban nyilvánult meg, hogy benyomás után jó 2-3 mm maradt. Én az elöbb nekiálltam, és kipróbáltam miért nem megy bele rendesen. Mit ne mondjak, házba szerelt lapnál tényleg esélytelen lett volna úgy benyomni, hogy a lap ne roppanjon meg, még kemény talajon teljesen felfekvő lap esetén is igencsak nyomni kellett befelé, hogy rendesen bemenjen. Nem mondom, hogy nem hibázott az ismerősöm, sőt, a jelek szerint nem volt elég alapos, de mindegy, ez történt. Most szerzek majd valahonnan egy S939-es procit, aztán próbaképpen eljátszogatok vele, merthogy most össze tudtam rendesen rakni.

(#2950) Armando_19 válasza Csaba_20_ (#2939) üzenetére


Armando_19
őstag

Szia.
Hogy lehet ezt a cserét megoldani?
Ki foglalkozik ilyennel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.