Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17808) Vladi válasza #16820480 (#17807) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha már itt tartunk. Hogy kell telepíteni a kiegészítőket?
Bemásoltam a ~/.config/chromium/Default/Extensions
könyvtárba, de nem igazán működik, meg nem is tudom beállítani. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17809) Paarthurnax válasza #16820480 (#17807) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Koszi, ez hasznos volt, ezt nem tudtam en sem. Mondjuk itt meg egy Ctrl+C kellett, hogy vissza adja a prompt-ot. Debian 4.2

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#17810) #16820480 válasza Vladi (#17808) üzenetére


#16820480
törölt tag

elvileg ha developer build-ed van, akkor nem nagy macera, mert automatikusan használnia kéne, ha talapíted (azért nem árt egy --enable-extensions kapcsolóval indítani, meg ha használsz user scripteket, akkor --enable-user-scripts, de nekem enélkül is mennek).
ha nincs bepipálva a beállításoknál, hogy kérdezzen rá a letöltés előtt, hogy hova mentsen dolgokat, akkor ha ránavigálsz egy kiegészítés fájlra, olyankor letöltés után magától megnyitja és telepíti. ezek (is) valamilyen tömörített állományok, amiket ki kell csomagolni valami alkönyvtárba használat előtt (ezt megcsinálja ugye magának, ha ő telepíti). amúgy a címsávba beírod a "chrome:extensions"-t, akkor látszik, hogy milyen kiegészítők vannak fent, lehet őket tiltani meg engedélyezni.

BoGyesz_24: ctrl+c elvileg bezárja a futó programot (persze visszakapod a bash-t is, nade mégis... :D ). elvileg a ctrl+z-vel helyezi háttérbe, ha már nem úgy indítottad eleve. illetve a "bg PID" és "fg PID" parancsokkal lehet háttérbe vagy előtérbe helyezni mr futó folyamatokat (PID = program ID)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.