Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) #93794560 válasza Vagtam (#749) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem lehet, hogy Rendszergazdai jogosultság kellene a rögzítési mappába való íráshoz? S mivel ez nincs, lehet, hogy csak bejegyzi a mappába a fájlt, de a tartalmát nem írja bele.

(#752) #65675776 válasza ToBeY (#750) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert Pinnacle.

(#753) ToBeY válasza #65675776 (#752) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát az én kártyám is az, sőt még elvileg forgalmazza is a pinnacle 100i néven.

(#754) Vagtam válasza #93794560 (#751) üzenetére


Vagtam
tag

Okés és azt hogy tudom elérni?

Az Ojjektum a vízbű veszi ki a zoxigént, teccikérteni?

(#755) Vagtam válasza Vagtam (#754) üzenetére


Vagtam
tag

Mármint a rendszergazdai jogosultságot a rögzítéshez :F

Az Ojjektum a vízbű veszi ki a zoxigént, teccikérteni?

(#756) tulipanocska válasza f.szabo (#748) üzenetére


tulipanocska
csendes tag

Szia!

Én ismét hagsúlyozom, hogy annyira nem értek a dolgokhoz, ezért előre is bocsánatot kérek, ha olyat írnék ami neked természetes!

Én továbbra is azt gondolom, hogy amennyiben maga a tv tuner kártya tudja a DVB-T szabványt (HDTV), akkor a legfrissebb Avermediás szoftvert kell feltelepítened, amely tudja az mpg4-et kezelni, ez pedig az AverTV 6.0.18Beta [link] amely 33,44MB. A többi a magyar mpg4-es sugárzást nem tudja kezelni, hiába adták vele megvásárlásakor akár a legfrissebbet is. Sima tv antennával így vehetsz fel, vagy tv-t nézhetsz akár a számítógépen. Akkor külön digitalizálással nem kellene bajlódnod, mivel a szoftver minden formátumban tud felvételt készíteni. Én is szoktam felvenni televíziós adásokat közvetlenül a géppel és nincs vele semmi gondom. A set top box közbeiktatásához nem tudok hozzászólni, mivel nekem nincs, de valószínűsítem, hogy a kódolt adás miatt nem lehetséges az adás vétele, nem tudja kezelni.

A tv tuner kártya és a videó kártya külső audiókábeles összekötése után a számítógépen hangja is lesz a tv adásnak (ez saját tapasztalat, én elkövettem ezt a bakit).

:Y

(#757) #93794560 válasza Vagtam (#755) üzenetére


#93794560
törölt tag

Próbáld meg a TV vevő programját úgy futtatni, hogy Jobb Klikk az inkonján-->Futtatás rendszergazdaként.
Én Vista 32bit alatt vagyok egy Pinnacle 110i kártyával, és semmi gond a rögzítéssel. Igaz, én a Pinnacle TVCenter Pro 4.9.2-es verzióját használom, ami nem a legújabb, de pont azért, mert az újabbakkal mindig gondom volt. Pl. az 5-ös verziójú TV vevő alkalmazás látszólag rendesen működik, fel is veszi a műsort, de amikor megnyitom azt a mappát, amelyikbe a filmet írja, akkor hibaüzenettel leáll a gép. Ez a hibajelenség a 4.9.2-es verziónál nem fordul elő.

(#758) Vagtam válasza #93794560 (#757) üzenetére


Vagtam
tag

Okés, köszönöm kipróbálom

:R

Az Ojjektum a vízbű veszi ki a zoxigént, teccikérteni?

(#759) LeslieE30


LeslieE30
csendes tag

Sziasztok

Van egy PCTV 110i tuner kártyám win7 alá felraktam az elözö tvcenter progival mindig leált hibákra hivatkozva de most felraktam egy újat ami win7 kompatibilis minden tökéletes csak kép nincs hang van. Hol lehet a hiba? Teletex megy rádió megy.
Válaszotokat elöre is köszi!!!!

Leslie
:W :o :O

(#760) f.szabo válasza tulipanocska (#756) üzenetére


f.szabo
tag

Üdv, a helyzet az hogy kábel tv-adását szeretném felvenni és ezt a tv-számítógép összekötése által a tv-kártyán keresztül, ezért kellene valami jó ingyenes szoftver hozzá amivel digitalizálhatnám és az érdekelt volna, hogy hátha van valaki aki olvassa a topikot és aki csinált már ilyet /van gyakorlata/ az alábbi kérdésben. köszi :R

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#761) dudika10 válasza LeslieE30 (#759) üzenetére


dudika10
veterán

Win7 alatt nagyon sok ilyen van, hogy csak hang van. Eddig főleg a gigabyte termékeiről olvastam, de ha már a leadtekkel is baj van lehet, hogy máshol kéne keresni a hibát? :F

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#762) #65675776 válasza dudika10 (#761) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PCTV 110i mióta Leadtek?

(#763) dudika10 válasza #65675776 (#762) üzenetére


dudika10
veterán

Hopsz, ezt benéztem, mea maxima culpa. :B
Pinnacle természetesen. :R

A lényegen viszont nem nagyon változtat, hogyha több gyártónál is fennáll ez az eset akkor ott lehet, hogy valami más a gubanc.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#764) #65675776 válasza dudika10 (#763) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pl, hogy több gyártó sw-e sem kompatibilis a W7-tel? Miért az OS a hibás?

(#765) dudika10 válasza #65675776 (#764) üzenetére


dudika10
veterán

Nem feltétlenül az a hibás, csak érdekes, hogy több gyártó többféle kártyája produkálja ugyan azt a hibajelenséget, ezért elképzelhető, hogy az OS a hibás, nem biztos, de lehet.
Szerintem előbb se azt írtam, hogy "szar windows7, mert nem működik" hanem azt, hogy lehet, hogy nem a kártyáknál van a hiba. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#766) #65675776 válasza dudika10 (#765) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért az OS a hibás ha a többi tuner meg jól működik alatta? Lehet csak meg kellene írni rendesen a sw-eket, hozzáidomítani az OS-hez őket. Nem egy új OS-nek kell kompatibilisnek lennie a régi dolgokkal, hanem a régi dolgok gyártóinak kell megfelelő drivert/sw-tírni az új OS-hez. Új eszközhöz meg alap lenne, hogy normális driver/sw van.

(#767) dudika10 válasza #65675776 (#766) üzenetére


dudika10
veterán

Ha videókártyákról beszélgetnénk akkor is azt mondanád, hogy nem az új direktx-nek kell visszafele kompatibilisnek lenni, hanem a régi videókártyáknak kell az újjal? Érdekes felfogás. :U
(nem kell belekötni, mint minden hasonlat ez is sántít valahol, csak próbáltam rávilágítani, arra, hogy nem feltétlen igaz az amit mondasz)

Egyébként mivel elég nagy általánosságban minden program működik W7-en ami vistán, még a vista drivereket is gond nélkül megeszi, szerintem elképzelhető, hogy a W7-ben van a hiba.

Még mindig nem találom hol írtam le azt, hogy biztosan az OS-ben van a hiba, még mindig csak azt írtam hogy lehet. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#768) #65675776 válasza dudika10 (#767) üzenetére


#65675776
törölt tag

A DX10 esetén pont ez történt. Eldobták a visszamenőleges kompatibilitást, ami egyébként a fejlődés első számú kerékkötője az IT világában. A Vista és W7 is emiatt akkora amekkora. A régi hw-nek nem kötelessége működni az új OS/API alatt, de erről nem az OS/API tehet.

Nézd meg a Windows\winsxs mappa méretét, az ugyanis pont a visszamenőleges kompatibilitás biztosítására tárol minden szarból régi verziókat, és a teljes Windows mappa ~50%-át teszi ki! Nálam a Windows mappa 15,1GiB, ebből a winsxs 5,65GiB, az Installer 2,16GiB, a Temp 1,5GiB, vagyis a sallangot kivonva (Installer és Temp) 11,44GiB a Windows mappa, ennek 49,39%-a csak a visszamenőleges kompatibilitásért felel.

W7 alatt egyes dolgokra szigorúbb megkötések vannak, mint Vista alatt. Emiatt az ezt használó dolgok működése lehet problémás. De ez nem az OS hibája. Plusz ha egyes gyártók meg tudják oldani, akkor megint csak nem az OS a probléma.

Nem írtad sehol, de ez az izomból "Lehet a Win szar" hozzáállás már kissé zavaró. Anno a Live! tulajok is a MS-ot okolták, mert nem megy Vista alatt szinte sehogy a hangkártyájuk, pedig csak a Creative gyíksága volt az ok.

[ Szerkesztve ]

(#769) dudika10 válasza #65675776 (#768) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem picit felfújtad magadban azt a megjegyzést, hogy lehet, hogy a Win7 hibája.
Azt használom, tökéletesen elégedett vagyok vele. A hiba nem feltétlenül jelent negatív dolgot, nem arra gondoltam, hogy az MS programozói rontottak el valamit, hanem arra, hogy másképp áll a képkezeléshez a W7 vagy valami hasonló téren eltérés van a Vistához képest és ezért nincs kép egyes gyártóknál.

Százalékosan szép nagy szám az a 49,39, de azért a terás HDD-k korában az az 5GB kereken 0,5%-a egy terás vinyónak, ami az átlag ember számára is elérhető árban van. (tudom, hogy nem, mert csalnak az átváltásnál, és élvezed egyébként, hogy belekötsz valamibe, úgyhogy kénytelen vagyok zárójeles megjegyzéseket tenni :P )

Megnéznélek azért, amikor veszel valamit, kijön egy új OS és nem működik az amit vettél, de minden más működik. Gondolom akkor azért nem az lenne az első mondatod, hogy "nem kötelessége működni". ;)

Na de részemről elég az OFF-ból, szerintem érthetően leírtam az álláspontom, nem kívánok tovább magyarázkodni és szemetelni a topikot. Béke! :R

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#770) Balinov válasza dudika10 (#769) üzenetére


Balinov
félisten

en ha veszek valami hw-t az elso az, hogy a par kivalasztott modell utan felturom a rivjukat, forumokat,hogy lehetnek-e vele kompatibilitasi gondok.persze, lehet csak ez az en heppem.beke legyen veled :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#771) #65675776 válasza dudika10 (#769) üzenetére


#65675776
törölt tag

Itt nem az 5GiB a lényeg, hanem a teljes rendszer ~50%-a. Szerintem ez már túlzás, a lényegi dolgok a következő Win-ben már kisebbségben lesznek a koloncok mellett. Hacsak az MS el nem dobja végre a visszamenőleges kompatibilitást (a 64 bites Vista teljes egészében száműzte a 16 bites kódok közvetlen futtatását, sírt is sok mindenki, hogy nem fut rajta a 15 éves DOS-os könyvelőprogramja...).

És ha megváltozik valami egy OS/API esetén, akkor ahhoz tán nem az alkalmazás-programozóknak kellene alkalmazkodni? De, szóval hogy a W7 elvárja az EVR-t a zökkenőmentes működéshez, az nem hiba. A programozóknak kellene végre szemléletet váltania. Nem a hw és OS/API fejlesztőknek kell hozzájuk alkalmazkodni, hanem nekik. Ha a programozókon múlna még mindig csak az alap x86 API létezne és a 8086.

Egyébként meg a hw vásárlásakor alap dolog számomra, hogy támogatás szempontjából megbízható terméket vegyek. Emiatt esik ki 100%-ig a Pinnacle és a Creative, csak hogy kettőt említsek (és alapvetően az Asus sem különb). Szerintem ez az egyik legfontosabb szempont hw vásárlásakor.

Ami régi és elavult, azon meg túl kell lépni. Ezért sem értem a sírást pl a BT878A-s tunerek x64 inkompatibilitása miatt. Mégis minek írna bárki is drivert egy már 7-8 éve nem gyártott hw-hez?

(#772) PaJa1


PaJa1
őstag

Hauppauge WinTV PCI-FM model 747 hez 64 bites driver létezik?
Ehhez TV tuner kártyához keresek 64 bites drivert win 7 alá.
A Hauppauge honlapján nem találni ilyet, gugli se dobott használhatót.
Van valami alternatíva, arra hogy rendeltetésszerűen tudjam használni?

daa-raa.
kösz

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#773) simongab


simongab
senior tag

Kérlek segítsetek

Adott egy Acer Aspire 6935G-944G32BN egy Avermedia A309 beépített TV kártyával, de van hozzá egy külső A827 hibrid USB HX kártya is. Digitális földi tévét (DVB-T) szeretnék vele nézni
W7 alatt tökéletesen működött saját szoftverével is, és a Media Centerrel is

Vista Home premium (32) alatt saját szoftverével szintén jól működik, de a Media Centerrel nem. A hibajelenség hogy bár néhány adót megtalál, de a műsorujságot nem tölti be, az adókat nem megfelelően azonosítja, és a megtalált adóknak nem ad képet hanem azt mondja hogy digitális audioszolgáltatás. Mindkét kártyával ezt produkálja.
SP2 t feltettem, driverek a legújabbak, a media centernek van internetkapcsolata, kínomban a régiók váltogatását is kipróbáltam.

Teljesen reménytelen a helyzet, merre induljak el?

Nem tudom hogy gyárilag milyen progival kellene működnie a beépített TV kártyának

Köszi

Gábor

(#774) #65675776 válasza PaJa1 (#772) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen chip van ezen a kártyán?

(#775) PaJa1 válasza #65675776 (#774) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha visszaértem a koliba megmondom a pontosat, de Conexant valami. Remélem ez is segít valamit.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#776) PaJa1


PaJa1
őstag

Két kép a kártyáról.
Sajnos csak ilyen minőséget sikerült a telefonnal csinálni.

Conexant
broadcast decoder
cx23881-19
42000120
0427 korea

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#777) #65675776 válasza PaJa1 (#776) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez a jobbik eset. Ehhez a chiphez (pontosabban az erre épülő kártyákhoz) a legtöbb gyártó készített drivert. A jelek szerint a Hauppauge nem. Általános driverről nem tudok hogy létezne hozzá.

(#778) PaJa1 válasza #65675776 (#777) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez nekem miben más, hogy ez a jobbik eset? Tudom használni a kártyát 64bites rendszerrel valahogy? Más gyártó driverét fel lehet valahogy tenni emellé a kártya mellé?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#779) #65675776 válasza PaJa1 (#778) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyiban jobb eset, hogy ehhez a chiphez létezik x64 driver más gyártóknál, míg a BT878A-hoz soha nem is készült.

Más gyártótól származó driver telepítése akár megoldható lehet, de ahhoz buherálni kell az inf-et, és még akkor sem biztos, hogy működni fog. A TV tunerek esetén elég sok eltérés előfordul ahhoz, hogy a driverek ne legyenek kompatibilisek.

A gyártó support-jának azért esetleg nem hátrány írni.

(#780) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Hali!Lenne egy kerdesem, Van egy Kworld tv tunerem, TV878 azt hiszem ez a tunerem. Bt878 as tv tuner, de az oldalan le toltott driver nem talalja a hardvert.Honnan tudok le szedni drivert hozza Win7 x64 ala.

(#781) PaJa1 válasza #65675776 (#779) üzenetére


PaJa1
őstag

Írtam UK supportnak, automata üzenetben 2 munkanapot ír mire kapok választ. Én az ilyenekkel szemben eléggé pesszimista vagyok.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#782) #65675776 válasza Ice_Man22 (#780) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sehonnan. Az utóbbi időben legalább 10x leírtuk, hogy BT878A-hoz nem létezik x64 driver.

(#783) PaJa1 válasza PaJa1 (#781) üzenetére


PaJa1
őstag

Megérkezett a válasz a Hauppauge-től.
Ez a kártya nem fog menni win 7-el.

Legalább írtak vissza :)

Valaki tud valami trükköt, hogyan tudom mégis működésre bírni a kártyát 64 bites win7 alatt?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#784) gmagnus


gmagnus
csendes tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy Gigabyte GT-P8000 tv tuner kártyám a számítógépemben, amivel a hozzá kapott Presto PVR eddig hiba nélkül működött Win XP alatt. A hétvégén feltettem a Windows 7-et, és nem tudom sehogy normális működésre bírni. Már a Presto telepítésénél is vannak gondok (pl. olyan hibaüzenet, hogy Win2000 vagy későbbi op.rendszerre van szükségem (wtf?)), de ha hagyom, hogy ő adja meg a telepítés beállításait, akkor felmegy ugyan, még a csatornákat is megtalálja, de képet nem ad, csak hangot. Próbálkoztam egy frissebb verzióval is a netről (ami a hirdetés szerint Win7 Certified), de azzal is ez volt az eredmény. Egyébként kipróbáltam 32 és 64 bites rendszereken is: tök ugyanaz a gond. Tudja esetleg valaki, hogy mi a gikszer? Driver? (bár az új, Win7-hez való vezérlő van fenn, a Gigabyte honlapjáról) Esetleg másik szoftver kellene? Vagy várjak türelmesen valami javításra? Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Te, én még egyszer megkérdezem: Hogyan? (Asus P5LD2-X, Intel Core2 Duo E4500@2,2GHz, 2x2GB Corsair DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung 250GB, Samsung 750GB, Windows 7 Ultimate)

(#785) Ice_Man22 válasza #65675776 (#782) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ertem!kossz az infot!

(#786) Arthur1


Arthur1
csendes tag

Sziasztok!
PCTV 110i kártyám van win7 alatt. Sajnos már eladták a pinnaclet és a réginél sokkal gagyibb softot csináltak hozzá kevesebb és praktikátlan dolgokkal de még mindig jobb mint a media center.
De nem értem h miért csak 30 csatit talál a 43 ból? nincs HBO film+ stb. Megprobáltam osztrákon magyaron is lassan gyorsan akkor is ennyi ! Valakinek valami 5lete? köszi

(#787) Balinov válasza Arthur1 (#786) üzenetére


Balinov
félisten

nemetorszaggal, esetleg horvatorszaggal probalkozzal, talan megtalal meg tovabbi adokat is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#788) orca28


orca28
csendes tag

Sziasztok!! Nekem lenne egy gigabyte gt p6000 kártyám,és a telepitéskor minden rendben,el is indul a lejátszoprogi,mégsem talál egy csatornát sem,biztos jo a kábel,mert a 30 centire lévö másik gépemben jo... kösz az ötleteket elöre is!

(#789) hellboyxtr


hellboyxtr
csendes tag

Sziasztok egy Gigabyte U8000 hybrid TV tunerrel rendlekzem zsír új minden megy talál csatornát is saját lejátszójával de sistereg mint a ..... élet!Analog csatornáról van szó, koaxot ötször átnéztem lehetségese h erősítési probléma van mivel a fali csatlakozó kb 15 méterrel odébb egy másik szobában van?
A másik problémám az akármilyen más progit rakok fel kák halál Win 7-es op rendszerm van.
végülis kérdésem az h lehetne szépen belőni a képet hangot?

Köszönöm ÜDv Hellboy!

(#790) Arthur1 válasza Balinov (#787) üzenetére


Arthur1
csendes tag

már mindennel probáltam akkor is kevés....

(#791) jumpi


jumpi
csendes tag

Sziasztok!
Problémám akadt az ATI Theater 550 pro tv tunerrel... Win 7 alatt felraktam a legújabb catalyst drivert ami elvileg kezeli a tunert is.. Powercinema, dscaler illetve christv. Mind a 3 proginál ugyan az a gondom. Indításkor találja a jelet jönnek is az adók (Germany countryval) mivel úgy még a hang is jó. Csak az a gond hogy mikor kilépek és visszalépek ezen 3 proginál nem találja jelet, elejti vagy nem tudom. A gépet újra indítom utána jó de csak az első indításig ha újra kilépek (dscaler, christv, powercinema) elejti a jelet... Mitől lehet ez? Köszi!

(#792) PaJa1


PaJa1
őstag

Win XPre sikerült feltenni a Hauppauge PCI-FM TVtunerem. Driver, program települt.
De a TV csatornáknál csak fekete képet ad az összesnél némelyik feketeség mellé ad rendes hangot. Ez mitől van, hogyan orvosolható, hogy a képet is lássam?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#793) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

Egy [MSI Media Live] HTPC-be szereltem egy [Leadtek WinFast DVR 3100H ] tunert, hogy a Mediaportalt jól futtassa.

Windows XP-t használok, gyári driverekkel. A TV - tuner jól megy, kábelről szépen behangolta az adásokat, de nincs hangja. A hangkimenet az alaplap CD-in bemenetére, van kötve, az hangeszközök közül nincs semmi letiltva (elnémítva).
Van valami ötletetek, mi lehet a gond ?

Előre is köszönöm !
Tbor

(#794) PaJa1 válasza PaJa1 (#792) üzenetére


PaJa1
őstag

Közben rájöttem, a DEINTERLACE vagy valami ilyesmit kell bepipálni a title és a tv módnál, akkor lesz kép.
Már csak egy dolgot kéne valahogy eltüntetni... középen megjelenik egy kis kék ablak, így néz ki:

Kérdés
Új csatorna találat
OK mégsem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#795) Farkas82


Farkas82
tag

Sziasztok!

A napokban vettem egy Leadtek PxDTV2300H-as tunert, és az a probléma beüzemelés után, hogy a monitoron finom vibráció jelentkezett, nem durva, de azért hosszútávon zavaró :((( . Másik PCI-be dugva is megvolt, eltávolítva megszűnt. Összeakadhat vajon valamivel :F Gigabite EP43-DS3L,és Sapphire4830,-asom van, valamint XP SP3.

[ Szerkesztve ]

(#796) bzoley válasza Farkas82 (#795) üzenetére


bzoley
veterán

A kártyának van saját topikja.
Ha kihúzod a tunerből a kábelt megszűnik a vibráció?

(#797) Farkas82 válasza bzoley (#796) üzenetére


Farkas82
tag

A kártyától önmagában nincs vibráció, bedugtam a kábeleket, és most gyengébben mint délután, de látszott. Gondoltam egyet, és bekapcsoltam a porszívót, na erre felerősödött. Szóval megvan a baj forrása, csak hogy hárítsam el? Jó, tudom, ne porszívozzak gépezés közben, de sajna panelban lakom, és a szomszédokkal nem feltétlen lehet megbeszélni hogy minden elektromos zajforrást kikapcsoljanak ki.

(#798) bzoley válasza Farkas82 (#797) üzenetére


bzoley
veterán

Veszel egy galvanikus leválasztót, és rádugod a kábel végére.

(#799) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Üdv.

Olyan problémám lenne hogy a Winfast PVR 2300 tunerem nem ad hangot csak képet:S
Eddig XP-n és Vistan gond nélkül működött,de Win 7 alatt ez a hibajelenség van. 2 fajtát is probáltam, a legfrissebb a retail változat. Természetesen a tuner drivere és programja is win7-hez való. 5let?:S

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#800) bzoley válasza Zomb€€ (#799) üzenetére


bzoley
veterán

Látom olvasni te sem tudsz.
Ilyen típus nem létezik.
Frissítsd a hangkártya driverét, és állíts be mindent rendesen, esetleg használj PCI-audiót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.