Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) #65675776 válasza nudlye (#295) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt szinte minden általános tuneres program kezeli. Választék van, ATV2000-től kezdve, a fizetős szutykokig.

DScaler egy 'l'-lel írandó.

(#302) Vander


Vander
csendes tag

Sziasztok
Van egy LEADTEK Win Fast PVR Tv 2000 XP Tunerem. Ujrainstalaltam es sehogy sem indul el... Semmi kulonos nem tortent vele...regebben mukodott.... es csak ugy magatol mar nem...
ezt irja ki:

AppName: wftv.exe AppVer: 3.0.10.98 ModName: wftv.exe
ModVer: 3.0.10.98 Offset: 0008f818

Van valakinek otlete hogy mi lehet a gond?
Vajon az XP ujrainstalalasa nelkul meg lehetne uszni?

Elore is koszonettel...
Vander

Pax

(#303) foreveryoung válasza #65675776 (#301) üzenetére


foreveryoung
tag

IGEN IGEN IGEN!!!!!!!!!!!!! Német nyelvterületre kellett állítani és minden tökéletes!!!! 3 napot szívtam vele, most pezsgőt bontok!!! Hibátlan a kép, pedig elég szép nagy a monitorom!
Még egyszer köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!

foreveryoung

(#304) #65675776 válasza Vander (#302) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyrészt PVR-ből van újabb verzió. Másrészt ott a PVR2, ami minden szempontból jobb.

"LEADTEK Win Fast PVR Tv 2000 XP" Ilyen nincs. Van Winfast PVR2000, és TV2000XP.

(#305) Syska29


Syska29
csendes tag

Sziasztok.
Nekem olyan problémám van, hogy kaptam egy tuner kártyát de semmi tartozékot nem kaptam hozzá. Driver cd, távirányító semmim sincs.
Az eszközkezelőmben ezt irja a vista : Pinnacle PCTV 100i NTSC.
Szeretnék analóg kamerával átjátszani gépre s-video kábellel.
Ha tud valaki 1 jó progit meg beállítást hozzá az legyen szíves írjon.
Köszönöm.

Syska29

(#306) valory


valory
tag

Sziasztok, a következő a problémám:
Leadtek WinFast TV2000 XP tunert át kellet ültetni egy régebbi gépből egy újba. Az átültetés sikerült, ment is a kártya, addig amíg fel nem telepítettük a kolegával a wireless hálókártyát, restart, utána újra kiírta, h multimedia device-ot talált, és hiába akartuk feltenni a driverét, mert mindíg kiírta, még a telepítés elején, h device not found. Az összes TV2000 drivert kipróbáltuk, ami a Leadtek oldalán volt, hiába... Win reinstall is volt, wireles kártya nélkül, akkor is ugyanaz a hibaüzenet.... visszatettük a régi gépbe próbaként, ott is ugyanaz, h talált valamit és nem lehetett telepíteni (egyébként a régi gépbe is melette volt ugyanaz a wireless kártya) ... Be lehet ezt még indítani, vagy felejtsük el????
ELég sürgős lenne, és köszöm a válaszotokat előre is!

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#307) Petyeka


Petyeka
csendes tag

Hali!

Van egy AVerMedia TV Series Device - Bt878 PCI tv-tunerem.
Az a gond vele, hogy amikor, fel akarok venni rolla megfagy! Azután már csak ujraindítani lehet a gépet.
A pc: AMD Athlon 64 x2 dual 4600+ 2,4ghz, 1 gb ram,
Radeon x600 pro AGP
Mit lehet tenni?

(#308) bzoley válasza valory (#306) üzenetére


bzoley
veterán

Nézd meg az eszközkezelőben a hardver azonositót, és másold be ide.

(#309) valory válasza bzoley (#308) üzenetére


valory
tag

Íme:

[link]
[link]

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#310) bzoley válasza valory (#309) üzenetére


bzoley
veterán

Azt irtam, másold be, szerencséd, hogy meg tudtam nézni a képet.
lhsite.hu - cikkek - modding - Deluxe problémák, és aszerint járj el.
Lehet, hogy jelen párositás mellett nem segit, ez esetben vagy a tunertől, vagy wireless-től meg kell szabadulnod. Volt már ilyen konfliktus wireless kártyával.

(#311) Syska29


Syska29
csendes tag

Kérlek segítsetek.
Feljebb már írtam de senki nem válaszolt.
A Pinnalcle studio 12-ben nem engedi kiválasztani az analóg bemenetet csak a dv jelenik meg.
Viszont a hang választásánál lehet a pctv 100i -t választani.
Mi ilyenkor a teendő?
Előre is köszi.

Syska29

(#312) valory válasza bzoley (#310) üzenetére


valory
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
életet mentettél, mert a főnök gépe volt :DD

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#313) Vander válasza #65675776 (#304) üzenetére


Vander
csendes tag

Kosz a valaszt daa-raa...

Igen, Winfast PVR2000 -, van.
Letoltottem ujabb verziot, ugyanaza hibauzenet.Aztan a PVR2-vel elindul, de csak az antennan bejovo TV (kabel) csatornakat tudom fogni.
Az S Video meg a CVBS -en sajna a kep zoldes , csikozott vizszintesen es fugolelesen is, hang OK.
Probaltam DVD-t, Videot, Kamerat rakotni, de ugyanaz az eredmeny.

Regebb ezek nagyon jol mentek...

Van valami tippetek mit nezzek at?

Elore is koszi !

Pax

(#314) Vander válasza Vander (#313) üzenetére


Vander
csendes tag

Kb igy nez ki

[link]

[ Szerkesztve ]

Pax

(#315) #65675776 válasza Vander (#314) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amikor átváltasz S-Video vagy CVBS módra, akkor át kell állítanod a képnormát, mert ezen üzemmódokban az alapértelmezetten NTSC. (Beállítások második lap legalja.)

(#316) Vander válasza #65675776 (#315) üzenetére


Vander
csendes tag

NAGYON KÖSZÖNÖM!

Én eleget próbálgattam, de nem ismertem a PVR2-t ... Hiába: AKI TUDJA AZ TUDJA!
MÉg egyszer nagyön köszönöm.

Szép napot neked!

Pax

(#317) KáZsé Mestör


KáZsé Mestör
tag

üdv!

notihoz vettem a héten 1 Leadtek Dongle H usb-s tunert,ami digitális is,meg minden,de az antennával csak fekete-fehér képeket hoz be!Mit lehet tenni?Más progi?Vagy maga a kártya szar?

(#318) wassermann válasza Bloody-Mary (#49) üzenetére


wassermann
addikt

KáZsé Mestör
Állítsd a tartózkodási helyet Németországra és remélhetőleg rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#319) bzoley válasza KáZsé Mestör (#317) üzenetére


bzoley
veterán

Elképzelhető, hogy rossz, cseréltesd ki.

wassermann:
Leadtek-nél(PVR2-nél) a Hungary a helyes beállítás, nincs szükség trükközésre.

(#320) KáZsé Mestör válasza bzoley (#319) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

Már lejárt a 3 napos cseregarancia.:-( Új driverrel vagy hasonlóval nem lesz jobb?

(#321) bzoley válasza KáZsé Mestör (#320) üzenetére


bzoley
veterán

Ha mindent megfelelően csináltál, akkor a hardver hibás, ki kell cseréltetni. Ennél a típusnál nem ez az első, ismert hiba. Nem javítható.

(#322) Redpaladin


Redpaladin
tag

nemrég kötötték be a kábeltv-t,és UTP kábelen van behuzva. Na UTP kábel splitterrel két részre van osztva,és egyik megy tovább a tv-hez a másik a modembe és így van a net. Na most ha vennénk hármas osztású splittert,akkor a harmadik kábelt bevezetném a számítógépbe tunerre. Kérdésem,ez így működne ahogy elképzeltem? :F Ha igen,akkor szerintetek a USB-s külső tuner alkalmas erre? :)

(#323) lewisfm válasza bzoley (#319) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Nekem is egy Leadtek Dongle H hibrid USB-s tunerem van.
A következő észrevételeim vannak vele kapcsolatban:

1. Nagyon érzékeny az analóg része a jel minőségére, ezért ahol csak lehet célszerű F-csatlakozókat használni, még a konnektoroknál is. Apropó: tudja valaki, hogy hol lehet F-csatlakozós konnektort venni?

2. Csak a hozzá adott lemezen lévő PVR2-vel működik helyesen, próbáltam már többféle verzióval is, de akkor a következő problémák léptek fel:

- vagy nem tudott mpeg2-ben felvenni. pl. a gyártó oldaláról letölthető verziók idáig soha sem tudtak mpeg2-ben felvenni ezzel a kártyával, mindig hibaüzenetet dobott

- a .12 végű béta változat nem csinálja meg a deinterlace-t és alacsony felbontásban van csak kép, de ettől a verziótól kezdve ismét tud mpeg2-ben felvenni

- a .14 végű béta változat rendszeresen hibaüzenetet dob és elszáll. Hibaüzenet már induláskor van, s folyamatosan jönnek fel az üzenetek, hiába OK-zom le. Valószínűleg valami debug maradt benne. Végül annyira felszaporodnak ezek az ablakok, hogy a program már nem is tud válaszolni.

- a Vista oldalsávhoz való minialkalmazás hibaüzeneteket dobál, ha nincs bedugva az USB-s tuner. Ezt a minialkalmazást legfeljebb nem használom :)
- a hozzáadott lemezen lévő PVR2-nél néha elkezd zaj megjelenni a hangban. Ezt egy csatornaváltás oda-visszával meg lehet oldani ha csak TV nézésre használom a programot, de felvételnél már zavaró!

BZoley ezúton hozzád is fordulok egy kéréssel, hátha tudod a kérést továbbítani a Leadtek számára úgy, hogy érdemben javuljon a helyzet, mert amúgy jó cucc lenne a kicsike.

kíváncsi vagyok, hogy más kártyával mi a tapasztalat az egyes PVR2 verziók esetén.

Ja és még egy: Az asztali gépemben van egy Terratec Cinergy 250 PCI tunerkártya. Az annak a rendje és módja szerint fel van telepítve (driver+Terratec Home Cinema). Nos amíg ennek a kártyának a drivere és a THC telepítve van, a PVR2 semelyik változat nem indítható el, mert az egy szép access violation-nal kiakad. Ha a fent említett driver és szoftver eltávolításra kerül (a kártya nem), akkor már működik a PVR2!
Szóval szerintem többet kéne tesztelni!

(#324) koeman01


koeman01
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Van itthon elfekvőben egy ősrégi TV-tuner kártyám. A gond az, hogy nagyon régen kaptam és az XP nem ismeri fel a driver-ét. Leírom a típusát, hátha tud valaki segíteni. Doboza nincs, szóval azt írom, amit magán a kártyán látok :)

APAC
ViewComp878 VER-D

A hozzá kapott telepítő lemezen a következő olvasható:

PC TV Tuner Driver
- BrookTree 878 Driver

Szerintem még a gyártási száma is meg van. A segítséget előre is köszönöm!

Üdv!

(#325) koeman01


koeman01
csendes tag

Itt egy elég rossz minőségű telefonos kép róla:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/081006/DSC001933_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#326) Redpaladin válasza koeman01 (#325) üzenetére


Redpaladin
tag

hát sajnos csak ezt találtam a kártyádhoz,ez annyira régi,hogy még a windows 3.11-es verzióhoz is kiadtak drivert. :DD Hát nem akarom tudni,hogy hogyan fogod berakni a gépedbe. :))
Ime a Apac Viewcomp 878 VER_D. Viszont konkrétan nem találtam win XP-re,de elvileg a XP kezeli a Win Nt vagy Win 2000-es drivereket. :F

(#327) bzoley válasza lewisfm (#323) üzenetére


bzoley
veterán

A sok hibaüzenet a rendszer állapota miatt van. Nem igaz, hogy csak a lemezen lévővel működik rendesen. Nálad lehet, de az nem tuner, és a PVR2 sara. Az újabb verzióknál előfordulhat, hogy nem települ minden filter, de erre is meg van az orvosság.
Oldalsávprobléma lehetséges, nem használok ilyesmiket, nincs vele tapasztalatom.
A Terratec tuner biztos, hogy Vista-ra való?
Ha kíváncsi vagy az egyes verziókra, akkor szerintem eddig a .14-es a leghasználhatóbb az újak közül.

[ Szerkesztve ]

(#328) lajo


lajo
senior tag

Sziasztok!

Van egy Trust USB2 DIGITAL PCTV AND MOVIE EDITOR-om rákötöttem a szobaantennát találtam adást kép nagyon jó de hangja nincs. Nem recseg, nem sistereg semmi. Vistám van xp-s driver van csak hozzá, de megy. Próbáltam a hangvezérlő részt de nem találtam megoldást.
Van valami ötletetek?

Köszi

(#329) #65675776 válasza lewisfm (#323) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam a Terratec Home Cinema és a PVR2 nem akadt össze.

(#330) wassermann válasza lajo (#328) üzenetére


wassermann
addikt

Próbáld Magyarország helyett Nélmetországot beállítani helyként, a csatornakleresés előtt.

(#331) KáZsé Mestör válasza KáZsé Mestör (#320) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

új fejlemény a leadtek dongle h-val kapcsolatban!
most másik városban próbálkoztam a kártyával,eddig kecskeméten használtam,most szegeden!Beállítottam németországot és automata finomhangolással kerestettem a kábelen!Meg is talált mindent és a következőket tapasztaltam!Az animal planet meg az atv szines,a tv2 is szines,de fél óra után elmegy a szine és feketefehér lesz,viszont ha elkezdem kapcsolgatni előre hátra a csatornákat,újra beugrik a szine a tv2-nek!Akkor ezek szerint csak nem hardveres baj van?A kábellel lehet gond?Kézzel nem lehet finomhangolni?

(#332) lewisfm válasza KáZsé Mestör (#331) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Nekem T-Kábeles szolgáltatásom van, de ilyen problémám nem volt a Dongle H-val. Viszont nagyon érzékeny a jel minőségére. Pl. ezért szándékozom kicserélni a TV konnektorokat f-csatlakozósra, mert az egyik már ki lett cserélve (a kábelmodem miatt), s nagyságerendileg jobb ott a kép minősége a csere után. Sőt a kábel minősége is sokat számít. Volt valami 1.5m hosszú koax kábelem (gyári), azt használtam a tuner és a konnektor között, s majd minden adásnak nagyon zajos volt a képe. Aztán szóltam a kábeltv-szerelőnek, hogy kéne egy kábel készíteni, s láss csodát - igancsak sokat javult a szerelt kábellel a jelminőség! (Persze a szerelt kábel azt jelenti, hogy fogóval rászorított csatalkozók vannak rajta, amik hosszan hátranyúlva rátakarnak a kábelre, ily módon jó az árnyékolás)

Szóval a kábelezés minőségét mindenképpen letesztelném.

(#333) KáZsé Mestör válasza lewisfm (#332) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

és az F-csatlakozót hogy kötöd rá a dongle végére?Milyen átalakítókat kaptál te hozzá?Nekem csak az a sima koax kábel végén lévő dugós van!

(#334) lewisfm válasza KáZsé Mestör (#333) üzenetére


lewisfm
aktív tag

1 db F-csatlakozó
1 db koax csatlakozó
1 db megfelelő hosszúságú koax kábel
... és csak össze kell szerelni.

Nekem van egy ilyen kábelem, igaz, hogy a kábel tv szerelő csinálta, de nem ördöngőség, csak egy csavarhúzó kell hozzá, meg egy blankoló (vagy ha nincs, akkor szike vagy kés)

(#335) KáZsé Mestör válasza lewisfm (#334) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

jaaa,már vágom akkor ezt a csatlakozót!Megnéztem neten!
Kecskeméten ilyennel próbálkoztam,de ott csak fekete-fehér képek jöttek be!Szegeden csak sima koax van,de legalább szines a tv2!És miért szokott elmenni szín néha?

(#336) lajo válasza wassermann (#330) üzenetére


lajo
senior tag

Ugyanaz sajnos, azért köszönöm. :(

(#337) kltz


kltz
tag

Hello!
Nem régibben beszereztem egy USB pinnacle tv tunert.A gyári progi állandóan kifagyot most új windows került a gépre felrakom és egy érdekess hibára hivatkozik 80004005. Közeben kerestem egy másik tunner progit rátaláltam a power cinemara nagyon jó kis progi de a távírányitott nem tudom belönni rajta. Valaki tud segíteni? mind a 2 próblémámat szeretném megoldani remélem valaki tud ebben segíteni.

Üdv KLtz

(#338) FerNandor


FerNandor
őstag

Hello, légyszi valaki segítsen......
vettem egy pinnacle pctv hybrid prostick 340e külső tv-tunert analóg + digitális. DE nagyon sz*r a kép, nem tudom, hogy kell beállítani, megkerestettem vele a csatornákat és meg is találta őket. Ja miután a sima kábelt rádugtam(ami az analóg ugye? :DDD ). Na most van ilyen lehetőség, hogy átállítsam a mittudom én milyen izét :D , lehet Pal B, N meg egy rakat másik,, + van ntsc meg ezen belül még pár meg analóg tv, meg digitális, meg a hdtv-nek megfelelő mpeg stb... nem tudom melyikre rakjam. alapból a pal b-n van de az nem jó. ilyen nagyon erős a kék meg piros meg talán a zöld szín. ÁÁÁÁÁÁ
Már egy órája ezzel szívok
vagy valaki aki ért hozzá mondja el az alapoktól, hogy hogy kell csinálni.
előre is nagyon köszönöm

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#339) FerNandor


FerNandor
őstag

[link] ilyen a kép... valaki tud ebben segíteni?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#340) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Sziasztok.
TV-Tuner témában lenne egy kérdésem, mert nem vagyok benne túl járatos. Gondolkodom egy TV-Tuner megvételén. Vannak ezek a digitális (DVB-T vagy ilyesmi) jelet fogó kártyák (bár akkor már hybridet veszek, ami analógot is tud). Na mindegy. Szóval a lényeg, hogy ahhoz hogy a cucc fogja ezt a digitális jelet, be kell dugni az itthoni antennát, vagy azt minden kellék nélkül saját maga tudja fogni (esetleg egy hozzá mellékelt kis antennával)?
Köszi előre is

(#341) Kori2 válasza FerNandor (#339) üzenetére


Kori2
csendes tag

Állítsd át az országot Ausztriára vagy Németországra. Rögtön rendbe jönnek a színek. Ha nem akarod egyenként a TV-Centerben átállítani a csatornákat, akkor az autómatikus keresés előtt át lehet állítani az országot és az összes csatornát így fogja megkeresni.

Ha sikerült, akkor arra kérnélek hogy dobj fel egy képet, hogy milyen egy rosszabb minőségű csatorna, mert nekem teljesen zavaros volt a kép a 340-essel és a hang is recsegett, mígnem visszavittem a "terméket".

Köszi.

(#342) FerNandor válasza Kori2 (#341) üzenetére


FerNandor
őstag

Jajj végre valaki válaszolt :U ... köszi a segítséget, közben hívtam ipont is és ők is mondták, hogy németo. vagy ausztriára kell rakni, namármost átraktam mind2-re egymás után és ugyanolyan sz@r. mármint attól jobb, amit korábban linkeltem, de normál tv adáshoz képest nagyon tré, itt a két link, most asszem mind2 kép ausztria beállítással történt, de a német is ilyen:

[link]

[link]

A hang amúgy egész jó, nem hallok benne recsegést meg ilyeneket.. viszont a tv-tuner meg az antenna kábel fém vége annyira forró, hogy 5 másodpercnél nem tudom tovább fogni... a kép magáért beszél :D egyébként most hívtam az ipont és a garanciások már nem vették fel a telefont 18h-ig vannak... majd holnap... amúgy pénteken jött meg.

üdv

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#343) norbi19884


norbi19884
tag

az mitől van van hogy a tuner távírányítójával nem tom bekapcsolni a gépet és windowsba pedig ki?PCTV pro vmi pineaccle kártya assze 110i vagy ilyesmi

(#344) Kori2 válasza FerNandor (#342) üzenetére


Kori2
csendes tag

Na nekem ettől rosszabb volt. Ennek az alján megtalálod a mintát.
60 csatornából kb. 30 ebben a minőségben jött pedig a tévén kifogástalan volt a minőség. A melegedés az természetes ezeknél. Ezek után nem tudom mit vegyek, Talán az Avermedia volar hx jobb? :F

(#345) FerNandor válasza Kori2 (#344) üzenetére


FerNandor
őstag

Hát ez kemény...
Én felhívtam most a szervízt és arra jutottunk, hogy visszaküldöm és bevizsgálják.
Nem tudom, melyikek jók. Nem is értek hozzájuk, csak hallotam, hogy a pinnacle minőségibb meg jobb márka, ezért választottam ezt.
majd meglátjuk mi lesz, de csak jövő héten tudom megrendelni a garanciafutárt :O
majd írok, hogy mi lett.. meg majd te is, ha vettél újat, hogy az milyen.

üdv

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#346) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hali. Szereztem egy Kworld TV tuner karit, Conexant Fusion 878a chip van rajta. Na már most, driverem éppen már van hozzá, de milyen progival lehetne kompozit (RCA) kábelről fölvenni vele? Sőt milyen program támogatja, amivel TV-ét, rádiót, stb-t lehetne rajta nézni, hallgatni. Milyen progit ad egyáltalán hozzá a gyártó eredetileg? :F

Előre is köszi a segítséget. :R

(#347) Gabesz87 válasza tzsolesz (#346) üzenetére


Gabesz87
veterán

tzsolesz, nem vagyok penge a TV-tuner témában, de én most vettem egy USB-s AverMedia AverTV Volar Hybridet, ehhez az AverTV 6 nevű program volt mellékelve, és ezzel mindent lehet amiket leírtál. Nézzd meg a Kworld honlapját, pontosan nem írtad milyen karid van, de úgy látom ezekhez CyberLink cuccot adnak!

(#348) tope válasza tzsolesz (#346) üzenetére


tope
addikt

Nekem van (pontosabban már nem én használom) egy Kworld kártyám (kb. 5,5 éves), megnézem mit adtak hozzá (estére megnézem).

[ Szerkesztve ]

(#349) tzsolesz válasza tope (#348) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Isten vagy, köszi szépen. :R :R :R

Egyébként 2 napig nézegettem a neten, de nem jutottam előre, legalább is google-el. A gyártó honlapján említést sem tesznek ilyen termékről. Sőtt amiket ajánlanak hozzá drivert, szoftvert külföldi oldalak, azok már általában nincsenek is meg (hivatkozások stb...). Iszonyú, ilyen még nem volt velem, hogy valamihez, ne tudjam letölteni az eredeti CD install-t. Azért írtam komplett install-t, mert a maga driver nem elég, azt találtam hozzá.

(#350) wassermann válasza tzsolesz (#349) üzenetére


wassermann
addikt

A 878-as chip-pel szerlt kártyákat tökéletesen kezeli az iuVCR is. Neten keress rá!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.