Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Van egy Hauppaige Win TV Go 2 TV tuner kártyám ami elvileg nem Vista kompatibilis! Létezik megoldás, hogy mégis működésre tudjam bírni Vista alatt?

Köszönöm!

Géza

(#152) #96302336 válasza Mjölnir (#146) üzenetére


#96302336
törölt tag

iuVCR progit.

(#153) #65675776 válasza Geza26 (#151) üzenetére


#65675776
törölt tag

Virtuális gép, és arra telepített XP...

(#154) Mjölnir válasza #96302336 (#152) üzenetére


Mjölnir
csendes tag

Szia, köszönöm szépen az ötletet. Meglesem!

(#155) akyyy


akyyy
senior tag

Sziasztok. Van egyavermedia avertv hybrid ultra usb eszközöm.

sajna ha az amilo1818as laptopon elkezdek tv-t nézni az avertv progival, először tökéletesen müködik, de ha melette bármi mást elkezdek csinálni, monjduk firefoxal netezés, előbb utóbb le fog fagyni, húzhatom ki az egészet duhatom vissza, mir ujra lesz képen vagy 5 perc. és ha monjduk reklám alatt akaok netezni, eléggé kellemetlen, hogy lemaradok valaminek az elejéről:D

a másik kérdésem, hogy az sb csatlakozoján 3 vég van, egy megy az avereszközbe, és kettő sima usb végű. egyiket kell bedugni a gépbe, amásikat is be lehet, de nem fogja látni, akkor mi értelme? reménykedtem, hogy akkor a gép 2 tunert fog látni, és mediacenterbe használhattam volna a pip módot, de nem:((((

(#156) Madtomi


Madtomi
tag

Hali

Freecom DVB-T USB ezzel az eszközzel szeretnék normál adást nézni de sajnos nem fog be semmit sem.
Elsőkörben is ez az első ilyen cuccom és nagyon hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz. Cirrus Logic lapka van benne amit más program is kezel pl Intervideo Home Theater 2.
Nos ezt a progit még ne sikerült megszereznem sem más progit a gyárival megy nem tudok csak digitális adást keresni.
Egy kérdésem lenne összesen: Ezzel tudok normál TV adást fogni jelen esetemben egy koliban antennán vagy nyugodtan hagyjam a fenébe és merev könyök laza csuklóval a lehető legmesszebb dobjam.
Válaszotokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#157) #65675776 válasza Madtomi (#156) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezzel bizony csak és kizárólag digitális adást, abból is csak földi sugárzásút, tudsz fogni.

Nem kell kidobni, beszerzés előtt kellett volna utánajárni a dolgoknak. Eső után köpönyeg.

(#158) Madtomi


Madtomi
tag

Nah ez az, hogy utánnajártunk és mindenki azt mondta, hogy tudja a sima adást is. Egyébként van egy ugyan ilyen eszköz ugyan néven és minden ugyan az még a cimke is rajta viszont ahoz oda van írva, hogy tudja mind a kettőt így egrendeltem azt és majd meglátjuk, hogy azzal a progival ami ahoz jön azzal tudom-e ezzel fogni a sima adást ha nem akkor meg meglátjuk.
Azért köszi.

(#159) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van egy avermedia avertv pro w9 em és a vga kábelnek az egyik tüje beletört a vga csatlakozójába a tunernek tehát ahova vga kábelt bedugom :) ezt hogy csináljam meg? vigyem be garira ami 2500 ft mire kipostázom pestre meg még 1000 ft alatt nemis állják a javitás költésgét gondolom az a csatlakozó max egy ezres vagy lehet ki is tudják szedni a tüt... na mind1 a lényeg az hogy vigyem be garira vagy vigyem el szervizbe pl media markt és mondjam nekik hogy van 1 tunerem meg kéne csiálni hogy beletört a vga kábel tüje azt azok ittvannak helyben és már egyből nem kell postaköltésget fizetnem,megcsinálják ezt ott nekem? ha igen szerintetek drágán?

Köszi! Sürgős lenne pénteken megyünk debibe :/

Minden szinten,szinte minden.

(#160) #65675776 válasza Madtomi (#158) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annak a típusjelzésében szerepel egy "Hybrid" szó is!

(#161) Traxx


Traxx
őstag

Hali!

Nekem is lenne egy tuneros gondom...adott egy cirka 6 éves, de ennek ellenére (nekem) jófajta Terratec Cinergy 400 jószág. Namármost, ez a közelmúltban beköltözött az új konfigba :) És azóta van a képével kisebb minőségbeli problémám. A jelenség az volna, hogy full képernyőn kameramozgás mellett az alakok, tárgyak "vonalasak" lesznek...sajna nem tudom jobban kifejezni, de arra gondolok, hogy pl. focimeccsnézés közben a pályán lévő vonalaknak nem folytonos a fehérsége, hanem ha mozog a kamera, enyhén szaggatottas, a háttérrel kitöltve. különösen ez a széleknél látszik jól, a Forma-1 közvetítés rázóköveinél meg kifejezetten zavaró a "tüskés szélű" kő :( Képet próbáltam lőni, de nem tudtam eddig használhatót, de azért még kísérletezek...továbbá a képet YUY2-n nem jeleníti meg (ill. teljes képernyőn ott marad a képben a kis méret fekete kockája), a többi módban (RB565 vagy valami efféle, fejből nem emlékszem rá :B , pedig produkálja a fent említett mozgás közbeni elmosódást).

A tunert a gyári sw-el használom (és az egyszerűsége, letisztult felülete miatt nem is szívesen váltanék, ha nem muszáj)*. A vidkarim az előző konfigban is nv volt, 93.71-es driverrel, mint most. A monitoromat 1600 x 1200-on használom, tudom, a régi tunereket nem ilyen felbontásra tervezhették, de ezelőtt sem okozott nagy gondot neki...

Szerintetek mi az, amit rosszul csinálhattam? :U Előre is köszönöm a segítséget.

*: a gyári szoftver alatt nem ezt a Home Cinema progit értem, hanem egy mezei Cinergy szoftvert...verziót nem tudok fejből, meg adatot se lelek :(

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#162) Traxx válasza Traxx (#161) üzenetére


Traxx
őstag

Balfékül kísérleteztem :B Szóval erről a jelenségről lenne szó...itt elég jól látszik a csíkozottság...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#163) bzoley válasza Traxx (#162) üzenetére


bzoley
veterán

Deinterlace probléma
Telepítsd újra a programot, vagy keressél másikat, vagy ha van rá lehetőség, állítgasd a DI filtert.

(#164) Traxx válasza bzoley (#163) üzenetére


Traxx
őstag

Ehh, és pont az újratelepítésre nem gondoltam :W Az használt, köszönöm...és legalább tudom, hogy hogy is hívják a jelenséget :R (DI filtert amúgy nem tudtam volna állítani, csak YUY2-nél, ott is csak be van kapcsolva vagy nincs bekapcsolva módon...ezek szerint ebből is látszik, hogy nem mai a tuner, bár a monitor felbontásához képest szép képet ad :) )

Köszi még egyszer :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#165) Madtomi válasza #65675776 (#160) üzenetére


Madtomi
tag

Pontosan.
Kipróbáltam ezt a hibrid progijával de sajnos nem tudta de mindegy szereztem egy nagyobb antennát és így már működik igaz nincsen annyi csatornám ami analogon jönne de mindegy a lényeg, hogy van és működik.
Segítségeteket és hozzászólásotokat köszönöm!

(#166) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Van egy avermedia avertv box w9 em és a vga kábelnek az egyik tüje beletört a vga csatlakozójába a tunernek tehát, ahova vga kábelt bedugom.MediaMarktba aztmondták csak olyat javitanak ami garis és tőlük vettem szal ezt nem :(,akkor hogy csináltassam meg? egyáltalán nincs nagy baja csak valahogy ki kéne müteni a vga kábel tűjét,ha nem menne akkor is csak egy csati csere ami szintén nem drága... :(

a lényeg hogy hova küldjem hol csinálnák meg?

Köszi

Minden szinten,szinte minden.

(#167) nukewar


nukewar
tag

Szia nép!
Van egy csont régi askey tview 99-es kártyám. Még azelőtt vettem, mikor Mózes ketté választotta volna a Vörös tengert. Csodák csodájára a 2003-ban legutolsónak kiadott wdm drivernek hála Vista alá is fel tudtam telepíteni. A hozzávaló alkalmazás nem igazán gyűri, a dscaler beállítja a csatornákat, nagyon szépen jön, csak hang nincs.
Évek óta használom a karit minden gond nélkül, és a dscalert is évek óta használom, viszont most gőzöm sincs, hogy mit tegyek vele, hogy megszólaljon.
A christv violent exceptionnel akad ki mindig (vagy except violationnal? tudja fene...).

Tippeket várok dscaleres megoldásra, vagy egyéb program alternatívák érdekelnek.

Köszi! :)

(#168) nukewar válasza nukewar (#167) üzenetére


nukewar
tag

Azt kell mondjam, hogy a prohardver fórum egy csodahely. Ahogy leírom ide a gondjaimat, rögtön megoldódik. A christv-t kompatibilis módban indítottam. Nem fagy ki. Sőt, hang is van. Igaz kissé halk...

(#169) PonPon válasza Eagle24 (#1) üzenetére


PonPon
senior tag

Sziasztok! Olyanokhoz fordulnék aki ért a DScaler progihoz. UPC Dirket, kábelt Tv-m van, és egy ST Lab nevezetü tuner kártya. Az istenért se tudom rávenni hogy találjon vmit. Milyen beállításokkal kell keresni? Csak a kártyához járo progival találok adókat.

(#170) nukewar válasza PonPon (#169) üzenetére


nukewar
tag

A channels/setup menüben tudsz scannelni. És ott a scan gomb mellett tudod beállítani a magyar (hungary) catv frekvenciákat. De van upc-re is külön egy. Ezt beállítod, és rányomsz a scan gombra.

(#171) PonPon válasza nukewar (#170) üzenetére


PonPon
senior tag

igen eddig eljutottam...végigmegy és semmi :F
Meg van egy olyan érdekes jelenség hogy ha használom a Tv-zős progit, majd bezérom és utánna elinítom a DScaler-t akkor abban megy az utolsó nézett ado:)
De nem vágom miért nem talál semmit...

(#172) PonPon


PonPon
senior tag

ja meg az ablak aljába nyomat egy olyat hogy: No Video Signal Found.
nagyon nem vágom:(

[ Szerkesztve ]

(#173) nukewar válasza PonPon (#171) üzenetére


nukewar
tag

Fel is ismeri a kártyát? A tuner típusát jól adtad meg? A sources menüben is jól van megadva a forrás? A "bt card/video input" menüben a tuner van bepipálva?

(#174) horn3t


horn3t
tag

Sziaasztok!4

van egy kis problémám a leadtek TV2000 XP Global-lal.

régi gépemen rendesen működött, aztán vettem egy új CoreDuo-t és azon most nincs hangom. leellenőriztem, visszaraktam a régi gépbe, ott fajáúl feltelepítettem az új XP-re és volt hang. de a CoreDuo-ra is ugyanúgy telepítettem, meg kipróbáltam ezer driverrel, de sose jön elő a hang....
mi lehet a baj? nem szereti a coreduot?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#175) PonPon válasza nukewar (#173) üzenetére


PonPon
senior tag

Minden indításnál bejön az a menü ahol a kártyát kell kiválasztani...gondolom ez se egy jó jel már.
A kártyám dobozára az van írva,hogy St Lab - TV.AV Capture Card. ebből kifolyólag az ST LAB PCI TV7130-at szoktam választani és ezután automatikusan be is állítja a Philips (PAL) chipet.
Az ablak fejlécébe pedig ez van irva: Setup card1 with chip SAA7130. Tehát gondolom jónak kéne lennie a választásnak :F
A többi minden kivan választva amit irtál. Nagyon köszönöm a segítséget!!!

(#176) nukewar válasza PonPon (#175) üzenetére


nukewar
tag

Sajna kifogytam a tippekből. Esetleg a kártya típusát lehetne variálni, ha van hozzá hasonló. Tudtommal a dscaler fejlesztése egy ideje már áll, így elképzelhető, hogy az újabb kártyákat nem ismeri.
A christv-vel kellene próbálkoznod.
Meg ha vista alatt próbálkozol, akkor a kompatibilis indítással. Hátha...

(#177) PonPon válasza nukewar (#176) üzenetére


PonPon
senior tag

Köszönöm szépen a tippeket! Rendes vagy hogy segíteni próbálsz!
christv se működik, csak a gyári cd-n lévő progi:(
Na majd próbálkozom kitartóan....

(#178) PonPon válasza PonPon (#177) üzenetére


PonPon
senior tag

na a Chris Tv- valahogy jo lett, nemtom mi szánta meg...
a kódolt adókat valahogy fellehet törni?

(#179) horn3t válasza horn3t (#174) üzenetére


horn3t
tag

senki nem tud segíteni az elöző HSz-ben leírtakra? :F

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#180) bzoley válasza horn3t (#179) üzenetére


bzoley
veterán

Audió kábel be van dugva? Megfelelő bemenet van kiválasztva?

(#181) Elrond


Elrond
senior tag

Nekem is a ChrisTV jött be, fel is tudok venni vele, csak valamiért a hangot
nem veszi fel, ez tipikus "megint én vagyok a béna" jelenség, vagy valamit
kell még csatlakoztatnom?(Stlab analóg PCI tunerről van szó)

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#182) KLBalu


KLBalu
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, gyakorlatilag a nyitó hozzászóláshoz hasonló, de nem találtam meg arrra sem a választ.

Videókari csere volt a gépemben. A 7600Gt-met cseréltem 7950Gt-re, ehhez felraktam a CD-n kapott drivert. A TV tuner (DSCaler-el) és a videókártya is tökéletesen működött.
Aztán tesztelés miatt, próba erejéig betettem egy cimbora 8600GTS-ét a gépembe, ahhoz is feltettem a drivert, azzal is minden működött.
Aztán miután visszaraktam a 7950GT-met a gépbe, azóta a DSCaler nem indul. (azt írja, hogy a kari nem támogatja az overlay módot).
Minden drivert leszedtem, aztán felraktam a legújabbat az nvidia.com-ról, semmi változás. Már túl vagyok egy format c-n, de semmi. Bármelyik drivert (a legújabb letölthetőt, vagy a CD-n kapottat) használom a 7950GT-hez, a DScaler nem működik, pedig kezdetben is csak a CD-n kapott állt rendelkezésemre, azzal írtam felül a 7600Gt driver-ét, és működött.

Az érdekesség az, hogy mikor a monitort átdugom az integrált VGA-ra, megint megy minden. Tehát mindkét hardver működik, mindenképpen valami driver gond lehet, de azt sem tudom melyiknél.

Mi lehet ez? Mindjárt megőrülök! :(((

(#183) bashka


bashka
csendes tag

szevasztok!

nem tudom, egyáltalán jó helyre írok-e, de kapcsolódik a problémám a témához...nos..van nekem egy 8600GTS kártyám, amihez persze a gyártó adott átalakítót, hogy TV-re ki tudjam ugye kötni...na most, a videokártya menüjében már mindent lefutattam TV felismerés, multiple display beállítása (clone-ra szoktam tenni, hogy mindkettőn ugyanaz a kép legyen)...működik is (jah, majd elfelejtettem, a gyári kábelen van több kimenet, ami a TV-n egyáltaáln nincs, van neki viszont Scart-ja(TV-nek), azon keresztül dugtam össze egy jó kis scart-video in kábellel (tehát a két végéről beszélek :DD ))adja is a képet :C viszont fekete fehérbe... :F az égvilágon már mindent kipróbáltam az nvidia opciókban, de semmire nem jutottam...egyszerűen agyrém :W vagy csak én vagyok ennyire láma? :((( kérlek segítsetek hozzáértő barátaim :B esetleg kell még hozzá vmi progi, vagy a Scartnak lehet baja?
előre is köszönöm, ha valaki válaszol :R
békesség

(#184) #65675776 válasza bashka (#183) üzenetére


#65675776
törölt tag

Állítsd át a normát PAL-ra.

(#185) Temerti


Temerti
tag

Sziasztok! Nekem egy "asus tv fm card" kártyám van, és szoktam vele felvenni is. De az utóbbi időben a felvétel hangja elhalkulgat. Véletlenszerűen egy pillanatra leesik a hangerő és egy két másodperc alatt "visszahangosodik". Kipróbáltam már a dscalert is, nem csak a gyári szoftverét. Ez kevésbé vészes, de azért a felvétel visszanézve így se olyan kellemes hogy megtartsam. Tudtok valamit az "ügyről"? :B

(#186) bashka válasza #65675776 (#184) üzenetére


bashka
csendes tag

szevasz !

egyrészt köszönöm a gyors választ, másrészt nem értem, amit írsz...:)a kártya driverén (nvidia vezérlőpult) ugye adott egy multiple display illetve egy tv felismerés----a TV-t asszem B-PAL-nak ismeri be, és még van esetleg olyan opció, hogy én tudom megadni milyen betűjelű PAL legyen, ha esetleg amit felismert nem tetszik ugye...na most két opció van a signal (jel) illetve HD format résznél...vagy autodetect, ilyenkor ismeri be B-PAL-nak (országnak meg "any" kategóriát tesz), másik lehetőség, hogy S-VIDEO---NTSC or PAL standard definitions televisions-ra megyek...ilyenkor az "any"k eltűnnek, és ott marad az összes ország (jah, egyébként ez nem jött be), próbáltam hungarynél (két opció van) B-PAL-t is és G-PAL-t is egyiken sem színes...küldenék képet a beállításokról, csak nem tudok hova ugye...lehet, hogy teljesen félreértettem, amit írtál amúgy...
mégegyszer kösz, hogy legalább foglalkoztál az üggyel, de ez vmi hihetetlen... :O

na hülyeséget írtam, az "S-VIDEO---NTSC or PAL standard definitions televisions"nél ott vannak az "any"k szintén, és ott volt több lehetőség is mint pl: (Combination)N/PAL ; vagy K1/PAL; N/PAL ; PAL only és hasonlók..bármelyiket választom, ugyanaz az eredmény...sztem itt a TV-vel lesz gáz, vagy nem tudom... :(

[ Szerkesztve ]

(#187) bzoley válasza bashka (#186) üzenetére


bzoley
veterán

Ha s-videot dugtál össze scart-tal, akkor lehet, hogy FF marad. Próbáld kompoziton, ha van olyan kimeneted. Ha tv-n nincs bekötve s-video, Akkor előfordulhat, hogy az adott láb más funkciót lát el.

(#188) Elrond


Elrond
senior tag

Nekem pedig minden simán ment a telepítésnél(Stlab PCI TVAV) csak a felvételnél nem akar hangot rögzíteni!Van erre valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#189) bashka válasza bzoley (#187) üzenetére


bashka
csendes tag

a kompozit az a kimenet, ami ilyen "jack-dugós"?:) mert olyanok nincsenek ezen a tv-n, van hátul scart és ennyi:( bocs, de annyira nem vágom a témát..egyébként igen, scart az egyik vége, a másik meg s-video (a kábelnek amivel összedugnám)...tanácstalan vagyok..ááá mindegy, azért kösz neked is

(#190) bashka


bashka
csendes tag

MEGVAAAAAN! :C :C :C
el sem tudjátok képztelni mennyire örülök:) egy másik tv-vel és más kimenettel megoldódott...azért köszönöm a hozzászólásokat...

(#191) #65675776 válasza bashka (#189) üzenetére


#65675776
törölt tag

RCA, nem Jack. Egyébként a SCART tartalmazza a kompozitot ki és bemenetként egyaránt. Legalábbis szabványos bekötés esetén.

(#192) ram34


ram34
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Volt egy PVR 2000-es tunerkártyám. Túladtam rajta, mert Vista64 alatt nem ment.
Meg jó áron tudtam eladni, és gondoltam beruházok egy korszerű, a Leadtek oldalán leellenőrzőtt adaton, miszerint teljes mértékben támogatja a px3200-as kártya a Vistát.
Megvettem, beraktam és már a hardver install is kínkeserves volt. De megcsinálta, látja a rendszer. Nosza fel a PVR2-es program, elindít...aztán semmi. Illetve de, kiírja, hogy ő most nem indul el, mert hibát észlelt. Ez meg mi?
Van egy olyan topic is, hogy kifejezetten ez a kártya van, de ott még csak 3 hozzászólás volt. Egy másik kártyatulajnak is ez a gondja.
A pvr2000-esnek csak az volt a gondja legálisan is (a Leadtek oldalán is írták), hogy nem ment 64 bit alatt. De ennek mennie kell, sőt a PH is tesztelte és semmi gond nem volt vele.
Azért most nagyot csalódtam a Leadtek-ben. A rádió része egyébként működik.
Valaki esetleg valami ötlet, vagy dobjam ki a kukába? Előre is köszi.

(#193) bzoley válasza ram34 (#192) üzenetére


bzoley
veterán

"Azért most nagyot csalódtam a Leadtek-ben."
Mert nem mennek el hozzád rendbe rakni a gépedet? A kártya, a driver, és a szoftver működik rendesen, a hibát a többiben keresd!

Egyébként, ha megtaláltad a saját topic-ját, miért nem oda írtál?

(#194) Elrond


Elrond
senior tag

Szerintetek mitől lehet hogy a tuner hangot nem rögzít codec, vagy más probléma?

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#195) bzoley válasza Elrond (#194) üzenetére


bzoley
veterán

Lehet codec, kábelezés, bemenet választás, vagy alkalmatlan hangkártya probléma.

(#196) #65675776 válasza Elrond (#194) üzenetére


#65675776
törölt tag

Minden szükséges információt a rendelkezésünkre bocsátottál. (Tudjuk milyen tunered, hangkártyád van, és azt is, hogy mi hogy van kötve, beállítva...)

(#197) kornel8585


kornel8585
tag

sziasztok.most szereztem egy asus mycinema 7131es tv tunert.feltelepítettem a driver-t,meg a powercinemát,meg is találja a csatornákat de hangot nem ad ki,max néha sistereg ill este egy pillanatra megszólalt rendesen vmelyik adó.mi lehet a baj?

(#198) bzoley válasza kornel8585 (#197) üzenetére


bzoley
veterán

Csatornakeresésnél válassz más országot, pl. Germany.

[ Szerkesztve ]

(#199) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok!

Lenne egy olyan gondom, hogy szeretném az UPC műholdvevő kábelét, ami most a beltéribe van dugva, egy tv tuner kártyába dugni.
Van ilyen tv tuner kártya?
Illetve van lehetőség arra hogy a beltériben lévő kódkarit is be tudjam valahogy csatlakoztatni?
Értitek, ki akarom iktatni a beltérit, ne fogja a port....
Lehet?

Logitech hardware tester

(#200) Benhill


Benhill
senior tag

Tiszteletem!

Nem találtam jobb topikot a problémámra.

Van nekem egy 9600gt(174.74 driver) ami össze van kötve a TV vel, van kép, meg hang is.
De videólejátszásnál nem találom hogy hol lehet beállítani hogy a TV-n teljes képernyőn jelenjen meg a videó. tudja valaki hogy lehet? a régi 6600gt-mel a xx.xx driverekkel gond nélkül ment.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.