Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) james001 válasza Carvus (#7749) üzenetére


james001
veterán

Én se értem,de azért az tetszik hogy a legtöbb ilyen hsz-ben ott van hogy "na de azért a következő részt megnézem" aztán utána megint fikázás és újra "na de még a következő rész aztán abbahagyom irgum-burgum" :C De közben megnézi mindet :U

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7752) razorka777 válasza Carvus (#7749) üzenetére


razorka777
veterán

Talán, mert az eredeti sorozatot látván kicsit többet várnék tőle?
nem tudom magam se, de az évad zárót megnézem.
Azért az vicces, hogy lement öt rész és gyakorlatilag semmi izgalmas nem történt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7753) brownus válasza mepet (#7750) üzenetére


brownus
veterán

és én is :( :DDD

azon nevettem még, hogy mondom, még két rész! és annyi! aztán kiderült, hogy mindössze hat részes... puff :D azt már csak megnézem... csak kettő...

[ Szerkesztve ]

(#7754) Outlander válasza razorka777 (#7746) üzenetére


Outlander
őstag

Kivéve ha ezek a jelenetek az egész évadból összesen lesznek... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7755) djculture


djculture
félisten

Ezzel a névvel el lehet adni mindent ami tré... spinoff barátok közt walking dead.

(#7756) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez az ötödik rész tényleg nem szólt semmiről

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7757) Apollyon válasza enginev3.0 (#7756) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem már az első négy sem ;]

Hagyjátok a fenébe ftwd-t csak elpazarolt idő, inkább kezdjétek újból a TWD-t, ha nagyon belehúztok 6. évad kezdetéig be is fejezitek ;D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7758) enginev3.0 válasza Apollyon (#7757) üzenetére


enginev3.0
félisten

Dehogy hagyom abba, nekem eddig tetszett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7759) Carvus válasza enginev3.0 (#7758) üzenetére


Carvus
senior tag

+1

(#7760) Yayoh válasza Apollyon (#7757) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Szerintem mindenki eltudja dönteni hogy akarja-e nézni vagy sem, attól mert neked nem tetszik lehet másnak igen..Valóban nem egy nagy eresztés a Fear, de azt a heti 40 percet még nem sajnálom rá, az utóbbi két rész egész jó volt, ha az évadzáró tuti lesz lehet belenézek majd a második évadba.

[ Szerkesztve ]

(#7761) AndrewBR válasza james001 (#7547) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:)

A.

(#7762) Apollyon válasza Yayoh (#7760) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ott volt a smiley, nem kell úgy mellre szívni.. Nekem aztán mindegy ki hogy cseszi el az idejét ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7763) Enton


Enton
addikt

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7764) Avicularia


Avicularia
veterán

Semmi vélemény a szezonzáró részről?
Nem volt valami nagy durranás, feloldották az ellentétet az ex és a jelenlegi asszony között :)

(#7765) Outlander válasza Avicularia (#7764) üzenetére


Outlander
őstag

Kb arra volt jó, h megint "várom a következőt, mert lehet h jó lesz"..

Bár számomra teljesen értelmetlen volt az egész, az hogy elmentek bázisra és amit és ahogy csináltak, és hogy a "katonák" csillámfaslámák voltak, szaaal... jaaajj, ez a sorozat?! :U

Aki még nem látta, az kb így nézze.. első rész, 2. nem kell, 3. nem kell, 4-ből 5 tetszőleges percet, 5 és a 6 végig... és akkor ez így kb mintha 2 részt néztél volna meg belőle, vontatott, unalmas, gyökér-béna, vívódó drámai-romantikus idióta szereplők... tudom h nem mindenki rambó, meg kell ilyen is, de ezek?! Backi! :(((

Meg azok a zombik is, nagyon gáz volt... very very low budget.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7766) Apollyon válasza Outlander (#7765) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Most hogy lement az első évad, és mindenki számára megbizonyosodott hogy semmi köze a TWD-hez csak lopta a nevét, akár mehetne is ez az ftwd téma egy másik topikba.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7767) Avicularia válasza Outlander (#7765) üzenetére


Avicularia
veterán

Kb. az lenne a legjobb amit tehetnek a sorozattal, hogy mindenkit felzabál a horda és jöhet a reboot új szereplőkkel :)
Ez így nagyon gáz :U

(#7768) james001 válasza Apollyon (#7766) üzenetére


james001
veterán

Vagy inkább te mehetnél egy másik topikba

Én majd holnap megnézem az uccsó két részt mert nem volt még időm rájuk. Jövő hét hétfőn meg jön az új TWD is,remélem abban meg már lassan eljő Negan ideje is...

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7769) Apollyon válasza james001 (#7768) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem te is jobban jársz ha nem kezdesz el személyeskedni.

Ez a hsz mutatja egyébként hogy semmi köze nincs a TWD-hez és nem is lesz, a színvonal is inkább barátokközthöz van közelebb.
Nekem mindegy, csak aki ebből a topikból fog ítélni, azt fogja hinni hogy a TWD is egy szar.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7770) james001 válasza Apollyon (#7769) üzenetére


james001
veterán

Jaj ne legyél durci,úgy látszik nem láttad azt a nagy trollfejet a hsz mellett :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7771) Apollyon válasza james001 (#7770) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Oops, valóban :DDD

Hétfő este ha megnéztem a 6x01-et valszeg már megnyugszom ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7772) Avicularia


Avicularia
veterán

Fear the Walking Dead: Flight 462 webepizódot nézte valaki?

(#7773) L_YKing válasza Avicularia (#7772) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezek utan? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7774) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Naaa nekem ez az utolsó rész tetszett, a zombis rész végre walking deades volt, szerintem adta, még egy évadot elnézek aztán elég belőle

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7775) Carvus válasza enginev3.0 (#7774) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem is bejött, végén a dráma is jött! Szerintem összeségében nem volt ez olyan hű de rossz évad..nyílván többet is kilehetett volna hozni belőle, néha túl lassú volt, az az emberek viselkedése viszont szerintem egész reális volt a mai világkép alapján! Még a katonák egy részéről is simán el tudnám képzelni h ezt csinálnák..

(#7776) Enton


Enton
addikt

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7777) enginev3.0 válasza Carvus (#7775) üzenetére


enginev3.0
félisten

Katonák sokszor lesznek brutálisak azokkal szemben akiket egyébként elméletileg védenek, mikor már érzik hogy úgy is vége akkor átmennek állatba

Lásd valódi háborúk és amiket ott tettek a civilekkel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7778) Carvus válasza enginev3.0 (#7777) üzenetére


Carvus
senior tag

Jaja, csaj való életben nem úszta volna meg..Mondjuk lehet így is megkapta ami meg jár! :)

(#7779) L_YKing válasza Carvus (#7778) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez a csavo lesz az uj Carl.. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7780) twine


twine
addikt

FTWD....
Ahogy én láttam:

Megnéztem az első részt...sz@r volt...
Jött a második.... ugyancsak....

Aztán úgy voltam vele, hogy bármi fontosabb, mint hogy hetente ezt a sz@rt nézzem, bár egy hangyaf@sznyit érdekelt a sztori...gondoltam majd egyszer...

Tegnap eljött az idő...letöltöttem a komplett 1 évadot...
Gondoltam annyit ér, hogy telefonon a napi rutin közben vonaton oda vissza megnézzem...
A 3. részt három részletben sikerült végignézni....

Egy szenvedés volt...már már vicces,,de sajnos szenvedésnek éltem meg,,,annyira szarul volt bemutatva az ararchia a városban...a logika, és cél nélküli jelenetek a háttérben....komolyan szavakat nem találtam...

Ennek ellenére elindítottam ma a 4. részt, aztán 5 perc múlva lekapcsoltam..és
Igennel válaszoltam, mikor kérdezte a windows, hogy valóban törölni akarom végleg a teljes mappát....

Ennél még az is jobb ,ha csendben bambulok ki a fejemből...az legalább pihentet...

Egy határ sz@r...

Elnézést attól akinek tetszett...személyes véleményem volt... :R

[ Szerkesztve ]

(#7781) Carvus válasza twine (#7780) üzenetére


Carvus
senior tag

Pedig az uccso 2 rész volt a legfaszább...már volt némi TWD fíling! :)

(#7782) twine válasza Carvus (#7781) üzenetére


twine
addikt

Sajnos nem bírtam eljutni odáig,,,elvérzett a sorozat nálam...
Nem vagyok egy sorozatb*zi...sajnos kevés időm van arra, hogy filmet nézzek...
Nem tartom magam hozzáértőnek, vagy "sznob" válogatós filmnézőnek,,,egy közepesre értékelt "sz@r hollywood-ot" is megnézek szívesen kikapcsolódásként...
De erre már azt mondtam...hogy saját magam erőszakolgatom meg minden résznél...Mindezt csak azért, mert az a címe, ami....

Végül döntött a józan ész...majd folytatják a TWD-et,,,azt valszeg nézem, és pont...ezt meg elfelejtem...

[ Szerkesztve ]

(#7783) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Csak üdvözölni tudom az AMC merész döntését, miszerint bevállalták az alacsonyabb nézettséget azzal, hogy nem egy klónsorozatot akartat készíteni, nem csak egy máshol játszódó The Walking Dead volt a cél. Legalábbis, ami az első szezont illeti, hiszen a folytatásban bármikor átválthat a sorozat a TWD által 5 évadon át megszokott “megyünk és hentelünk”, illetve “letelepedünk és hentelünk”-kombóra.

at sorozatjunkie évadkritika

egy véleményen vagyok a kritikával

PSN:BiZzare_0 ️

(#7784) Apollyon válasza @rglaaf (#7783) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"bármikor átválthat a sorozat a TWD által 5 évadon át megszokott “megyünk és hentelünk”, illetve “letelepedünk és hentelünk”-kombóra."

Na ez is aztán egy igazi szakmai elemzés volt a TWD-ről, meg mintha csak ennyiből állna az egész, bráfó.
Jó persze a TWD sem tökéletes, de ne felejtsük már el azt a sok díszletet, az egész jó CGI-t, nem beszélve a sminkes meg kellékes munkáról!

Én viszont sok sorozatot láttam már, voltak gyengébbek is, de ez az FTWD alulmúlt mindent. 4 részt néztem meg, láttam az 5-ikről már írták "nem szólt semmiről" hát ez aztán tényleg nagy élmény lehetett.

A sorozatjunkieról annyit, hogy meg lehet őket venni kilóra. Premier előtt megnézhették az első két részt amc jóvoltából, aztán áradoztak róla meg 8/10-eket adtak a semmire. Egy olyan, nem is évadnyitóra, hanem pilotra, amiben SEMMI nem történt, csak a végére beraktak zombit, utána meg a színészeket mutatják ahogy bámulnak. Ennyi történt az első két részben. Ez is aztán nagy szenzáció.

Azért kíváncsi leszek, hányan nézik majd inkább az FTWD-t a TWD helyett, mert hogy utóbbi "csak menés meg hentelés"... :C

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7785) razorka777


razorka777
veterán

Az külön tetszett az évadzáróban, hogy a zámbó kajálja a katonát, aki segítséget kér, azok meg csak bámulnak ki a fejükből. :DD
Az uccsó rész már mutatot valami életjelet, remélem a második évad nézhetőbb lesz, mint az első. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7786) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Rájöttem, hogy van egy Alisha hasonmás ismerősöm :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7787) Enton


Enton
addikt

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7788) Kvelstadt válasza Enton (#7787) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jól ezek a visszaszámlálós képek. Ez meg különösen jó visszagondolva hogy mennyire nem volt szimpi karakter de azóta teljesen megváltozott a véleményem róla.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7789) Enton


Enton
addikt

És végre:

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7790) Kvelstadt válasza Enton (#7789) üzenetére


Kvelstadt
veterán

El semhiszem hogy végre kezdődik!
:C

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7791) enginev3.0 válasza Kvelstadt (#7790) üzenetére


enginev3.0
félisten

Holnap sietés van haza, csak legyen Full HD meg felirat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7792) Kvelstadt válasza enginev3.0 (#7791) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Neten szoktam nézni szóval én a csak legyen felirattal is megelégszem. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7793) enginev3.0 válasza Kvelstadt (#7792) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az nekem már lesz, csak este tudom nézni, de a FHD sokszor késik :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7794) Apollyon válasza enginev3.0 (#7793) üzenetére


Apollyon
Korrektor

FHD van egyáltalán? Elvileg az csak egy felskálázott 720p aminek nem sok értelme van.
De ha már tényleg adják 1080p-ben usákiában akkor nem szóltam.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7795) pulffy


pulffy
őstag

Azt nem ertem , hogy a TWD az Amcés sorozat , akkor miert a Fox adja , mikor van magyar Amc... ? az FWD az Amcerol ment .... Szoval nem.ertem... Jaj es ezzel az a gondom hogy Amac van , Foxom nincs... :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7796) Enton válasza pulffy (#7795) üzenetére


Enton
addikt

Eu-s terjesztést a Fox intézte az elejétől a TWD-nek, azóta van AMC is eu/hun-ban de Fox terjeszti továbbra is(valószínűleg hosszútávú szerződés/együttműködés). FTWD meg már simán maradt AMC-s world wide szinten, nehogy egy fillér is kicsússzon a markukból.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7797) mepet válasza Apollyon (#7794) üzenetére


mepet
addikt

Ennek következményét én is megfigyeltem, az 1080-as sokszor csúnyább, mint a 720-as, alig vannak színek...

(#7798) csabám


csabám
addikt

Magyar felirat (PROPER.HDTV-KILLERS, PROPER.HDTV-AFG, PROPER.HDTV-FUM, PROPER.REPACK.HDTV-iFT, PROPER.720p-KILLERS).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7799) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem tudom ki hogy van vele de TDW illetve a FTWD-hez is piszok jó zenéket válogattak össze eddíg

PSN:BiZzare_0 ️

(#7800) pulffy


pulffy
őstag

Az mar mien lenne ha idővel a TWD es az FTWD összevonák.... :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.