Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) sirarcheer válasza james001 (#8650) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Amit linkeltél arra igen a válasz. Egy anya es kisgyermeke volt elbarikadozva. Azért volt a falon a feliratok. Valószínű a gyerek lett először fertőzött. Nekem az volt eddig a legdurvább rész. Pedig a sorozatban a legfiatalabb halál a két kislány volt akit Carol es Tyrese kísért, de ezek az utalgatások is elég durvák.

PSN: sirarcheer

(#8652) Hegasus válasza lionshamlet (#8611) üzenetére


Hegasus
senior tag

nicccce :DD szóról szóra ez történt, és még a kövi részbe is belekóstolhattunk. erősen viszket az a szemem, hogy elolvassam mi lesz az utolsóó részben :))

én eddig reflexből elzárkóztam minden zombis baromságtól, de néhány hete unalmas pillanatomban elkezdtem nézni a sorozatot, háááát nagyon jó, ledaráltam az összes évadot és most tűkön ülve várom a következő részeket :D szerencsére nem a zombis maszlag a lényeg, hanem az tetszik emberek változása pozitív/negatív irányba, és az hogy nem szaroznak kicsinálni valakit, nem egy hollywoodi szarság (pl a szöszi a kölykeivel, és az orvos malacka sokkolt, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek) nem hittem, hogy van ami felér a trónok harcához, de most már 2 kedvenc sorozatom van :D

annyira bejön ez a túlélős téma, hogy dying light-al is elkezdtem szemezni

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8653) Peti78


Peti78
őstag

Tehát akkor megint az az unalmas baromság van, hogykét idióta miatt szarba kerül a társaság. Alig vártam, hogy vége legyen ennek a résznek, szánalmas....

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8654) cyberkind válasza Peti78 (#8653) üzenetére


cyberkind
félisten

Szinte mint az egész évad a szemen lövésen kívül, jöhet az utolsó rész aminek van is értelme.

Paranormal Cocktivity

(#8655) S e t h


S e t h
nagyúr

Ennek a szőke sápkóros majomnak annyira nincs karaktere, súlya.Én elhiszem, hogy Negan lesz a termonukeáris csapással egyenértékű evil, mert erre hegyezik ki a történéseket már egy ideje, de hogy ezt a szőke nihilt hozzák már vissza nem tudom hányadjára.......
Vagy direkt rakták be felszopónak, hogy hozzá mérten is legyen súlya Negannak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8656) rétisün válasza S e t h (#8655) üzenetére


rétisün
veterán

ez a szőke sápkóros majom ki lenne?

mondjuk az utolsó 2 résszel el vagyok maradva, lehet még nem is láttam őtet :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8657) S e t h válasza rétisün (#8656) üzenetére


S e t h
nagyúr

Daryl nemezise, aki egyszer már pofán csapta a motorját, meg a doktornőn is ő játszott Tell Vilmosost.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8658) Dani82


Dani82
senior tag

nem lőtte le Darylt, ugye? :Y :Y

(#8659) matyialiga válasza Dani82 (#8658) üzenetére


matyialiga
tag

De meglőtte....

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8660) Woodslave válasza Peti78 (#8653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

b+ még a végén egyszer egyet fogok érteni :(

ez hogy túrázgatunk az erdőben aztán hirtelen megjelenik a semmiből 5 gépfegyveres és megint elkapják őket már tényleg gáz. A Daryl-es nagybeszédnél azt vártam kit lőnek hirtelen le..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8661) james001


james001
veterán

Daryl fanok felsikoltottak a végén az biztos ;]

(#8655) S e t h: Pedig a képregényben már "vezető" is lett belőle,de itt tényleg egy idegesítő semmit nem érő pöcs.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8662) gerii


gerii
addikt

Nekem is tele a tököm a hülye kis vadászatukkal. B@sszameg ha én kimegyek vadászni, akkor 1. kussolok, 2. kussban vagyok, 3. terepcucc, 4. hátam mögött is szemem van, 5. nem a vasárnapi ebédre gondolok.

(#8663) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Át kéne nevezni a topikot The Spoiler! Dead (sorozat)-ra :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8664) feri1014 válasza bitpork (#8663) üzenetére


feri1014
senior tag

Mégis hogyan kellene beszélgetni az aktuális részről? Nem pont ez a spoiler tag lényege talán? :U

De hogy on is legyek és a kedvedre is tegyek:

Daryl "lelövés" megint egy eléggé átlátszó húzás volt az alkotóktól. :U

(#8665) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

De rég jártam már itt, hát igen, ez a mostani évadzáró előtti utolsó rész, kissé agyfasz volt számomra, és ahogy látom másoknál is kiverte kissé az áramköröket. Én Negan helyébe mind a hármat megkínálnám azzal a szögesdróttal felpimpelt baseball ütővel, és utána vígan mehetne tovább az élet Alexandriába. A szerelmi kapcsolat se lenne kérdés, mert Rick-et megsajnálja az amúgy is terhes Maggie, na meg valakinek fel kell majd nevelnie a születendő gyereket :DD :DD :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#8666) Peti78 válasza Woodslave (#8660) üzenetére


Peti78
őstag

Hogy viduljunk is valamin :) [link]

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8667) feri1014 válasza Peti78 (#8666) üzenetére


feri1014
senior tag

Mennyire nevetséges jelenet is volt ez. :U :W Így már tökéletes. :DDD

(#8668) mepet válasza Peti78 (#8653) üzenetére


mepet
addikt

És igen, igen...

Az a vicc, hogy ez az első évadhoz készített ábra még tartja magát:

Na jó, talán a legelső pont már nem.

(#8669) james001 válasza bitpork (#8663) üzenetére


james001
veterán

Szerintem inkább "Rinyálás Dead" sorozatra vagy "Csak a negatívumot keresem a sorozatban"... sorozatra. ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8670) Woodslave válasza james001 (#8669) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem szoktam kritikákat olvasni a sorozatról, csak ha index főcímes. De most elolvastam a sorozatjunkien sincsenek elragadtatva..

mondjuk felvet egy jó kérdést amire eddig nem gondoltam, hogy egy ekkora csapat mint a megváltók, idáig pont alexandriát nem találták meg?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8671) S1M0N válasza mepet (#8668) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hááát... Nem tudom.

Én anno egy nap alatt bedaráltam az első évadot, ami ugye csak 6 részes volt, ott meg pont nem nagyon lehetett elnyújtani a dolgokat.

Aztán még talán a 2. és 3. évadok voltak, amik mondhatni pörgősek voltak, de utána én valahogy ráuntam a sorozatra, talán a 4. évad volt az utolsó, amit megnéztem.

(#8672) bitpork válasza james001 (#8669) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hát, na sokkal jobban indult mint amilyen lelkizős lett így az s6 körül. Én szeretem ha van gyakás, mert lelkizés éppen elég van az életben is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8673) Outlander válasza Woodslave (#8670) üzenetére


Outlander
őstag

Ha figyelted akkor tegnapi részben méterre pontosan megmondták h hol van... azt is hogy hány és milyen autók vannak, lefogadom már régóta figyelik, gondolom majd lesz flashback is ezzel kapcsolatbna, mintha lett is volna egyik részben utalás erre...
Ami mondjuk megint oda vezet hogy mi a jó istennek vannak az őrszemek ha egyik sincs sose a helyén, ha ott is van, nem figyel. Azt meg már más ellötte hogy ha látnak is valamit, nem tudnak jelezni, csak hanggal, amit nagyon nem kellene abban a környezetben erőltetni.

Egyébként a tegnapi rész is nagyon gagyi volt, csak h ne lógjak ki a sorból... csak azért nem pörgettem bele, mert nem volt más a tv-ben.

A kedvencem az erdős ordibálás rész volt... mert az nem feltűnő, ha ordibálnak az erdőben színes ruhákban.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8674) Woodslave válasza Outlander (#8673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igaz. Mindegy ez a legkevesebb. Ha eddig figyelték volna akkor tudnák hogy egy csomó életképtelen alak lakott ott, simán betámadhatták. De az idő és távolság nem erőssége a sorozatban (vagy nekem :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8675) pilóta válasza Outlander (#8673) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ja, hát mondjuk alap eset, hogy olyan hely védhetetlen, ahol ők látszanak kiválóan, de ők nem látnak senkit.
Eleve legalább 100 métert körben ki kell irtani az erdőt, ledózerolni a falon kívüli házakat és egy jó mély árkot ásni, hogy csak az úton lehessen megközelíteni.
Erőgépeik vannak hozzá, legalábbis korábban volt nekik...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8676) Outlander válasza pilóta (#8675) üzenetére


Outlander
őstag

De azok az erőgépek nem arra vannak.. .azok arra vannak, hogy valahol messze a kerítéstől, csináljanak valamit, amire egyébként semmi szükség nem volt, de cserébe meghalljon 2-3 ember, illetve megbízzanak Vöriben. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8677) pilóta válasza Outlander (#8676) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na ja. Mondjuk autóparkot is újíthatnának normálisat. Eleve azzal a koszlott lakóbusszal közlekedni ellenséges területre, ami persze az első kátyúban elakad.
Első dolgom lenne egy katonai bázist keresni és 4-5 páncélozott szállítót (meg persze rahedli fegyvert) szerválni. Azok ráadásul elpöfögnének a romlott benyával is, nem úgy, mint a mostaniak, amik rég be se indulnának.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8678) bitpork válasza pilóta (#8677) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És visszatértünk a lebomló szénhidrogénekhez. Honnan van még mindig nyál?! Meg nem talpon elrohadt autó? Néha viczes látni h letolnak vmit az útról... mintha a fék nem rohadna be, a gumi nem eresztene le stb,stb...

(#8679) vendingo : :B pont ezt írtam :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8679) vendingo válasza bitpork (#8678) üzenetére


vendingo
veterán

Arról nem is beszélve, hogy az üzemanyag is romlandó.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8680) Outlander válasza bitpork (#8678) üzenetére


Outlander
őstag

De még csak alig 2 év telt el....a benzin is sokáig jó, de a dízel még tovább...

Illetve ez Ámerika, nagy köbcentis ostoba motorokkal, nem a vadkelet európa... ott nincs okok a pancsolásra, meg kis 1 literes turbós pöcsköszörűkre, szaal mondhatni tisztább, mint amit itthon veszel gagyi üzemanyag, ráadásul normális autóba teszik.

Azért nem kell ennyieren szigorúan venni, hamarabb találkoznak lemerült aksival... igaz be lehet bikázni.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8681) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ilyenekbe ne kössetek bele...
már eleve az is érdekes, hogy a halottak miért támadnak fel? :F

;]

6x15 amúgy tényleg unalmas volt, 5 perc alatt le lehetett volna ezt zavarni, béna töltelékrész volt. Kár volt elkezdeni nézni, annyira eseménytelen hogy érdemesebb megvárni amíg lepörög az évad aztán egybedara.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8682) pilóta válasza Outlander (#8680) üzenetére


pilóta
nagyúr

Benzin fél évig jó, a gázolajat meg csak kamionokban használják arra felé...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8683) Outlander válasza pilóta (#8682) üzenetére


Outlander
őstag

Hát, én valahogy szeptemberben tettem le a motoromat, tegnap indítottam be és mentem is egy kört... paradoxon. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8684) pilóta válasza Outlander (#8683) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na jó, az nem azt jelenti, hogy 6 hónapig friss, aztán meg ki lehet dobni, de fél év után rohamosan romlik a minősége, két év után már biztos nem indul el vele normál motor.

Amúgy meg tankolj rá frisset, mert tényleg nem tesz neki jót, kiválnak belőle az adalékanyagok...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8685) bitpork válasza Outlander (#8683) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig fél év után simán kicsapódhat benne a paraffin ami nem egészen célzott felhasználása a motornak. :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8686) Outlander válasza bitpork (#8685) üzenetére


Outlander
őstag

Kicsit túl gondoljátok, kb mint a szalonnától rákos leszek téma.

Soha nem néztem ilyeneket, sőt a gokartomat tavaly nem is használtam, abba lehet már 2 éves a cucc.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8687) bitpork válasza Outlander (#8686) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez nem túlgonodolás ám :N Édesapám honda nyírója(jaó kis briggs motor) alig bír ki pár hónapot h ne rohaggyon vele a benya. De a trabija is állt már meg paraffin kiválással, pedig próbálta már az Agip, MOL, Shell nyálakat is. Persze az is lehet h vízér fölött tárolja csak őket, de valószínűbbnek tartom a szénhidrogén bomlását mint okot.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8688) vendingo válasza bitpork (#8687) üzenetére


vendingo
veterán

Motoroztam éveken át, télre mindig teletankoltam a motort, úgy tettem el. Állt 6-8 hónapot a gép, majd tavasszal felpattantam rá és mindig indult, soha nem volt gond, még a karbival se. Egyszer tavasszal beindítottam, aztán elindultam vele Albániába, eszembe se jutott, hogy gond lehet a benzinnel ennyi idő után.
Tapasztalatom szerint fél-1 évig nem kell parázni miatta. A fűnyíró is 6. rántásra indult reggel, pedig ősz óta állt a hideg garázsban.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8689) gerii válasza vendingo (#8688) üzenetére


gerii
addikt

Nálam mind a fűnyíróban mind a motorban kivált az adalékanyag. Ha így használja az ember lehet hogy elmegy, de jót nem tesz a motornak, nem viccből vannak benne a cuccok.

(#8690) maximilian4 válasza gerii (#8689) üzenetére


maximilian4
addikt

Én a T-72-be beleöntöttem a szombati buliból maradt alkoholt és simán lementem vele a vasárnapi misére. :))

Maxi

(#8691) Outlander válasza maximilian4 (#8690) üzenetére


Outlander
őstag

Az ám a pazarlás... az alkohol öl, butit és gyomorba öntöm. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8692) xors


xors
senior tag

Egy dolgot azért nagyon jól megcsináltak az új részben: a zenés átvezetőt arra Johnny Cash dalra. Na az nagyon bejött!

(#8693) Archanon


Archanon
őstag

Valamikor 3-4 éve láttam az első évadot. Tetszett, nagyon kíváncsi voltam a folytatásra, de egy hosszas költözködés meg vizsgaidőszak, munka következtében ez elhalasztódott, aztán el is felejtettem. Az elmúlt hét viszont Walking Dead maratonnal telt el. :DDD Voltak pillanatok, amikor azt mondtam elegem van, abbahagyom, mivel senkit nem szabad megkedvelnem, előbb utóbb úgyis eljön a vége a legtöbb szereplőnek, akit megkedvel az ember. Aztán nyilván folytattam, úgysem volt más dolgom, lábadozok éppen, se munka, se semmi, kimozdulni sem tudok, miért ne.... folytattam hát. Most tartok a 6. évadnál, azon belül a 10. részt fejeztem be - és megint eljutottam egy olyan pontra, hogy elegem van. Komolyan... Mikor már eldöntöttem magamban, hogy nem, nem és nem szabad rajonganom egyik karakterért sem, mégis szurkoltam hogy Jessie talán visz valami öömébódottaáágot a sorozatba. Erre egy hülyegyerek tönkre vágja az egészet, szertefoszlott minden. Dühít, igenis dühít, mert 6 évad alatt semmit nem sikerült megtudni, csak hogy túlélnek, és mikor azt hiszem végre van valami pozitív is a sztoriban, puff. Lesz valaha magyarázat az egész szituációra, vagy továbbra is csak mennek tovább, és 2 évadonként lecserélődik az fele szereplőgárda? :(((

Na még 5 rész, és beérem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8694) Hegasus válasza Archanon (#8693) üzenetére


Hegasus
senior tag

áhhh pont ez a rohadt jó az egészben, hogy bárki bármikor meghalhat. az élet túl szép, nem történik semmi ilyesmi sokkoló benne sűrűn. (szerencsére) kell az ilyen sorozat, hogy kicsit beleéljük magunkat, aztán utána nézzünk, hogy "b@szki, ez durva".
nekem a hollywoodi happy endes sz@rságokból van elegem, az azoknak van akiknek semmi örömük az életben, és olyasmik kellenek nekik, hogy végre legyen valami boldogságuk is. totál kiszámítható, próbálják a készítők húzni az idegeket néhány vicces izgalmas jelenettel, de úgyis hátradől az ember és tudja, hogy nem történhet semmi komoly mert ezek főszereplők, vagy kapcsolódnak hozzájuk.
nah itt nincs ilyen :DD :C

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8695) Archanon válasza Hegasus (#8694) üzenetére


Archanon
őstag

Nem kell happy end. Nem kell hogy végig kiszámítható legyen, hogy bah, úgyis túléli. De nem kéne azért Rick kivételével mindenkit kinyírni, ráadásul aljadék módon. :(

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8696) Peti78 válasza Hegasus (#8694) üzenetére


Peti78
őstag

Erre a sorozatra pont nem jellemző, hogy bárki bármikor meghalhat. Sőt! Ennek hiánya okozza azt, hogy kiszámítható, és unalmas. Nincs miért izgulni, a főszereplők gyakorlatilag a kezdetek óta ugyanazok. Glent is ki kellett volna csinálni amikor megvolt rá a lehetőség, ehelyett egy hihetetlen megoldással sikerült megmenteni. Ja, és hihető is volt. Megi egyedül maradt volna, Rick rárepült volna mint gyöngytyúk a takonyra, és nem ezzel az oroszláneledellel osztaná meg az ágyát.
Kiszámítható, ezáltal unalmas lett ez a sorozat.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8697) Woodslave válasza Peti78 (#8696) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tőled aztán komoly toleranciát lesnek el a nebulók ;] :D (remélem már kifejlett személyiségekkel foglalkozol ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8698) Outlander válasza Peti78 (#8696) üzenetére


Outlander
őstag

Annyival egészíteném ki, hogy minden évad egy és ugyanaz...

Találnak egy elvileg "tuti" helyet, szarul illeszkednek be, megölnek vagy öletnek pár embert, idióta értelmetlen helyzetek történnek, majd végül valahogy isteni szerencsével elfoglalják, de alig hogy belakták jön valaki(k) és szétbarmolják az egész helyet..

Az első évadban két ilyen hely is volt, bár a "járványügyi központ" elvileg így is úgyis felrobbant volna... de a többi lásd, farm, börtön, börtön melletti kis falu, "vasútállomás", meg most a kivülről befelé támasztott kerítéses hely... ami egyébként logikai bukfenc, hogy kívülről befelé van megerősítve... tehát hogy ne betörni ne tudj, hanem kifelé legyen nehezebb. :DDD :W

Én komolyan várok egy olyat mint a Z mint Zombiban, hogy nincs hűtése egy atom reaktornak és baassa meg össze kell fogni mindenkinek mindenkivel, mert be kell jutni elhárítani a bajt, mivel nem tudsz a hatókörön kívülre kerülni olyan gyorsan, vagy érted bármi, csak ne ezek a sablon "elfoglalós" dolgok...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8699) rétisün válasza Outlander (#8698) üzenetére


rétisün
veterán

"mivel nem tudsz a hatókörön kívülre kerülni olyan gyorsan,"

azért valami csoda folytán mindenki megúszta, hatókörön belül is :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8700) Hegasus válasza Peti78 (#8696) üzenetére


Hegasus
senior tag

jajj ugyan már, ne mondja nekem senki, hogy Dale, Andrea, Tyreese, Hershel, Bess, Szöszi a kölykeivel, Orvos malacka halála kiszámítható volt, mert úgyse hiszem :P teljesen olyan karakterek voltak, akiket kezdtek bemutatni, kezdted megszeretni, kezdtek komoly kapcsolatba kerülni a főbb szereplőkkel, aztán páff. Lori,Shane és még néhányan valóban sejthető volt, és az is sejthető valóban, hogy Rick, Carl, Michonne, Daryl, Maggie nem fog nagyon meghalni, nem tagadom, de bőven van meglepetés a halálokban. itt az lehet, hogy meghal valaki, aztán már felsikoltasz, hogy "úgy tudtam", mert a sorozat pontosan erre készít fel, már várod ki a következő, és mikor megtörténik elégedetten dőlsz hátra, hogy "éreztem"...
azt is aláírom, hogy igen lehetetlen helyzetekből, igen vicces módon menekülnek meg, de akkor már ha valamibe bele kell kötni, akkor ez oltári zombis marhaság ami érthetetlen, az még oké, hogy egy vírus megtámadja az agyat, aztán irányítja a testet, ilyen előfordul az állatoknál is, hogy bizonyos végtag felett átveszi a kontroll a vírus, aztán szerencsétlen állat lerágja a saját lábát, mert azt hiszi nem az övé. De hogy hogy a rákba mozognak az izmaik(márha van egyáltalán) energia, oxigén nélkül... mert szétlövik a szívét, és megy tovább, holott nincs semmi ami odaszállítsa az izmokhoz a tápanyagot, meg levágják a fejét azt tüdő, meg keringés nélkül még hörög, meg mozog, hát hogyne... szerencsére nem akarják megmagyarázni, de ha meg akarnák, akkor csak az lenne az elfogadható magyarázat, hogy a lich king csücsül az Antarktiszon, és black magic-el mozgatja ezeket :DDD de letudom annyival, hogy egy "mese" :D
"tudományosan" a 28 héttel később, meg a world war z volt egész "hihető"
amúgy van olyan sorozat, ami teljesen kiszámíthatatlan, és a főbb szereplők hullanak mint a legyek? mert érdekel :D (Trónok harcán kívül, of course)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.