Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Következő epizódban:

4 8 15 16 23 42

(#8152) Peti78 válasza tonyrulez (#8151) üzenetére


Peti78
őstag

:DD

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8153) mustardo


mustardo
csendes tag

Ez a sorozat egyre nagyobb gáz... számomra legalábbis... Lassan már egy jobban eltalált barátok közt részben több az izgalom (és logika). Pedig az első évadot hogy imádtam...

(#8154) Grave_444 válasza mustardo (#8153) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Inkább örüljetek hogy nem halt meg. :U

(#8155) Peti78 válasza Grave_444 (#8154) üzenetére


Peti78
őstag

Annak miért kell örülni?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8156) batai15


batai15
félisten

Szamomra az a legvicesebb hogy egy allamba koborolnak. A vilagrol alig tudni valamit.

(#8157) Grave_444 válasza Peti78 (#8155) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én bírom a "régi" karaktereket, akik már jó ideje együtt vannak. Ha már valaki meghal az újak közül legyen. Azért kell főszereplő, aki túléli az elejétől a végéig. :)

(#8158) mustardo válasza Grave_444 (#8157) üzenetére


mustardo
csendes tag

Nem, nem kell. Egy sem. Ez a sorozatok fő hibája, főleg ilyen témakörben. Nem évadonként, de 2-3 évadonként bőven cserélődhetne a teljes csapat, 1-2 néha felbukkanó mellékszereplő kivételével.

Lásd Spartacus, ahol elkezdték ezt meglépni, és pár rész alatt kiírták az addigi főszereplőket (Barca, Oenomaus, Batiatus, Solonius, Ashur satöbbi) csak a történelmiek maradtak meg, és így is volt jól.

[ Szerkesztve ]

(#8159) fery02 válasza Grave_444 (#8157) üzenetére


fery02
addikt

Morgan-t is az elejétől ismerjük kb és ha nem is volt állandó karakter az évadok és részek során, én úgy látom, hogy evégett az újonnan belé nevelt "evrilájfispresösz" teóriája miatt is lesz neki idő előtt kampec.

Látszik, hogy ugyanazt próbálja meg véghezvinni, mint amit a jedi mestere is véghezvitt vele (saját ketrecben tartott rossz arc, akit elvakultan át akar szellemíteni).
Csak itt azért elég nagy a kockázat a környezet miatt, ugyanis itt emberek élnek közvetlen közelben.

Ha ezt nem látja be, akkor valóban beteg ember ez a Morgan és nem fogom sajnálni a (szerintem) várható halálát, ami valszeg ironikus is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8160) xors


xors
senior tag

Nekem ez a toronydőlés volt a csúcs. Rick ott szögel alatta valami sámlit, és nem tűnik fel neki, hogy ha a torony a falra dől ahhoz az kevés lesz... Ahelyett, hogy például felrobbantják/megbontják a torony kifelé eső oldalát és akkor arra dőlne... És akkor a bónusz, hogy igen kéne valamit csinálni, el kéne csalni a zombikat a faltól. Igen kéne. Jó akkor szögeljünk kicsit... WTF?
A pisztolyos hülyegyerek meg egyértelmű volt, hogy el fog kezdeni random lövöldözni egyhamar.
Amúgy ezektől eltekintve, szerintem jó rész volt, én még örülök is neki, hogy Glenn túlélte, ő egy számomra szimpatikus karakter.

(#8161) Vladi válasza Peti78 (#8148) üzenetére


Vladi
nagyúr

Okés, szóval te is örülsz, hogy Glenn mégse halott. :P

(#8145) rétisün:

Mer olyan, mint a barátokközt, azért mert. Mindenki nézi és mindenki utálja.
Én mondjuk szretem, nekem ezek a részek is tetszenek. :P

(#8149) Outlander:

Mer büdös a lába baszki, azért. :O

(#8160) xors:

Mer tele vannak zsúfolva építészmérnökkel, azé! :U Az egyetlent ha jól emlékszem valaki megette. :DDD

Akkor jövök én az én bajommal:

calor, dolor, tumor, rubor, functio laesa ez még orvosi diploma nélkül még nekem is megy. De véletlenül sem angolul!!!!!!! :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8162) pilóta válasza Vladi (#8161) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mer tele vannak zsúfolva építészmérnökkel, azé! :U Az egyetlent ha jól emlékszem valaki megette.

Naja. És az az egy is annyira penge volt a szakmában, hogy kívülre tette a támasztógerendákat, hogy nehogy valaki kifelé akarja feldönteni, de befelé azért dőlhessen a fal könnyebben ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8163) Outlander válasza pilóta (#8162) üzenetére


Outlander
őstag

Azt mondjuk én is figyeltem, de nem mertem megemlíteni... :DDD :C

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8164) freeknight válasza pilóta (#8162) üzenetére


freeknight
őstag

Az nekem is mindig feltűnik, mikor mutatják, de azzal nyugtatgatom magam, hogy biztos van valami értelme, hogy a támasztékok kintre kerültek, ennyire csak nem lehetnek hülyék, hogy legalább 40 percet ne ültek volna le a díszlettervezők/cgi-osok egy építésszel beszélgetni, mielőtt megcsinálták a kerítést :D

szerk.: rákerestem google-ben, gyorsan eztsikerült találni.
"he said that if the braces are weighted and anchored correctly then this would be the most secure option. Plus it saves space on the inside of the compound " . Lentebb megmagyarázzák bővebben is, de azt az építészeti szakzsargont már nem tudom lefordítani :D . Tehát akkor csak van valami értelme, hogy kint vannak a támasztékok.

[ Szerkesztve ]

(#8165) Outlander válasza freeknight (#8164) üzenetére


Outlander
őstag

Ha menekülni kell, akkor elég csak lecsúszni rajta, nem törik a bokája ugrás után... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8166) freeknight válasza Outlander (#8165) üzenetére


freeknight
őstag

Ez is egy érv :DDD

(#8167) pilóta válasza Outlander (#8165) üzenetére


pilóta
nagyúr

Meg megostromolni is sokkal könnyebb így, mondjuk a Wolféknak, mert csak fel kell sétálni rajta... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8168) brownus válasza Peti78 (#8148) üzenetére


brownus
veterán

(#8169) mepet


mepet
addikt

Az új srác szerzett egy ammót és elindult Coral után. Remélem hátulról lelövi, minekutána a csúnyakövér pszichomama kezei alatt kileheli... Remélem, de nem bízom benne...

[ Szerkesztve ]

(#8170) Regirck válasza mepet (#8169) üzenetére


Regirck
senior tag

Talán most lővik ki a szemét utalásképpen a képregényre?

(#8171) rétisün


rétisün
veterán

még nem néztem meg az új részt, de a spoilereket elolvastam....egy újabb csodálatos megmenekülés :C ez a koreai(?) fickó ez nagyon mázlista, egyszer az erdőben már volt egy ilyenje, igaz akkor kevesebb zombival :D

lehet megirigyelték a Z nation (nem várt) sikerét, ott fel se tűnne egy ilyen :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8172) mepet válasza rétisün (#8171) üzenetére


mepet
addikt

Na végre kiderült, hogy nem csak én szeretem a spoilereket. Szerintem sokkal izgalmasabb azon agyalni, hogy "hogyan menekült meg Glenn" ahelyett, hogy "megmenekült-e Glenn?".

(#8173) james001


james001
veterán

S06E06

Egy újabb király epizód volt,legalábbis számomra tetszett. Daryl mondjuk kicsit bepuhult ebben a részben,azt simán meghallotta a végén amikor elővette a srác a pisztolyt de azt nem amikor hátulról rohant felé és leütötte :D
Abraham meg Sasha viszont a két leggyengébb karakter szerintem,hamarosan remélem kiíródnak (ha követik a képregényt akkor Abraham-et biztos ;] )
Amúgy Wade ismerős név,asszem Negan egyik embere,talán a megégetett arcú?

S06E07

Az elején a Glenn-el való kezdés óriási volt,bár nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan visszatér :D Viszont nem tudom akkor,hogy a 6. rész végén ki kért segítséget? Mert akkor az nem Glenn volt.
A vége is jó volt,a következő részben beindul a buli! ;]

Mindenki fikázza a 6. évadot de szerintem eddig ez talán a legjobb az 1-2 mellett. Az 5. tényleg nem volt izmos de úgy látszik a készítők összekapták magukat.
Amúgy vasárnap már "fél évad záró" lesz és kisebb szünet megint?

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8174) B1T3


B1T3
addikt

Légyszi, ha nem is jelzitek, hogy képregényes spoilert fogtok írni, legalább használjátok a spoiler gombot. :D

(#8175) L_YKing válasza james001 (#8173) üzenetére


L_YKing
addikt

Jaja... Sajnos szunet jon. Pedig minden hetfon elviselnem ezt a 45 percet. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8176) pilóta válasza B1T3 (#8174) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem ez a spoiler már kicsit túlzásba van víve. Ki kellene találni, hogy mondjuk a bemutató után 2 napig illik spoiler alá tenni egy oda vonatkozó hozzászólást, utána már nem negyon, mert csakorlatilag szinte más sincs a topicban, csak spoiler. Van, aki még az első évadból való dolgokat is spoilerbe teszi, tök felesleges.
Aki annyira nem akar tudni semmiről, az ne olvassa a topicot szvsz...

(Nyilván a jövőre vonatkozó képregényes spoilerek azok spoilerek, de úgyis mindenki elolvassa :D)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8177) B1T3 válasza pilóta (#8176) üzenetére


B1T3
addikt

Pont a képregényes spoiler miatt írtam. Itt van pl. ez az Abrahames. Az elmúlt részekben kicsit nagyobb hangsúly volt rajta, és ezt kétféleképpen lehet sokszor értelmezni: vagy azért építik fel a karaktert, mert nagyobb szerepet szánnak neki, főbb szereplő lesz, vagy azért, hogy jobban fájjon a nézőnek a halála. Most nézhetem olyan tudattal, hogy vajon mikor hal meg. :D

(#8178) Peti78 válasza B1T3 (#8177) üzenetére


Peti78
őstag

Ricket meg az idióta fiát eléggé felépítették, mehet mindkettő a levesbe!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8179) james001 válasza B1T3 (#8177) üzenetére


james001
veterán

Nem biztos hogy így lesz,mindkettő világ más,lásd képregény most tart a 147-148 körül és ott pl. Sophia még mindig él,de pl. egy pár fő karakter már halott.
De inkább akkor sry oda írom mindig hogy képregény spoiler a mondat elé :B

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8180) jegenye77 válasza pilóta (#8176) üzenetére


jegenye77
addikt

És mi a baj a spoiler-el?Van aki csak később tudja megnézni.Az ne olvassa már el mi történt az adott részben.
Eddig nem volt akkor meg mindenki azért sírt,hogy írd már oda,hogy spoiler!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8181) S e t h válasza pilóta (#8176) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valaki arra nem veszi a fáradtságot, hogy beírja képregényes SPOILER következik, hanem simán csak eszébe jut és közli, szóval jogos volt a felvetés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8182) S e t h válasza batai15 (#8156) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sem értem miért nem néznek a tévében híradókat, rádiót sem hallgatnak, a mobilról meg teljesen elfeledkeztek.

Egyébként egyelőre semmi jele annak, hogy nagyobb közösségek életben maradtak volna, ugyanazzal a sémával találkoznak folyamatosan, kisebb-nagyobb túlélők, valamint elvadultak csoportjai.
A remény legkisebb szikráját sem táplálta eddig semmi, amely alapján lenne hová indulniuk, talán ezért is tűnik sablonosnak a sztori sokak számára, mert ugyanaz a szcenário játszódik le újra és újra és újra.........

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8183) Peti78 válasza S e t h (#8182) üzenetére


Peti78
őstag

Pontosan. Mennek, mendegélnek, találnak egy közösséget, Rick meg a bandája szétkúrja, ée megint kezdődik minden előlről. Olyan monoton mint a gyűrűk ura... jah, és bosszantóan bugyuta.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8184) pilóta válasza jegenye77 (#8180) üzenetére


pilóta
nagyúr

Alapvetően nincs baj a spoilerrel, ha arra használják, amire való. De ha már az első évadról is csak spoilerrel takarva írnak, elveszti az értelmét, akkor ennyi erővel már maga a topic is spoiler, aki ennyire nem akar semmiről tudni, az ne olvassa. Ezért írtam, hogy oké, legyen az új részről, mondjuk két napig (meg persze a jövő részek a képregényből az alap), akkor aki véletlen nem tudta aznap megnézni, az ne legyen meglőve.
De ha már minden spoiler, akkor semmi nem az. Olyan ez, mint amikor egy szórólapban minden sort kiemelsz vastaggal, akkor igazából semmi nincs kiemelve...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8185) twine válasza pilóta (#8184) üzenetére


twine
addikt

Vagy a sportról sem írhatnának semmit az újságok...hiszen mi van, ha én még nem láttam a Tyson Holyfield meccset '97 óta és szeretném megnézni...hogy képzelik hogy spoilereznek a sport rovatban? :D
Szóval, én egyetértek...logikusnak tartom amit írsz..;)

Bizonyos ideig illik tartani magunkat ahhoz, hogy ne spoilerezzünk....de ne mindörökké...akkor valóban szinte semmiről nem lehetne beszélgetni a topicban...csak hogy megkurn@nk, vagy sem az adott női szereplőket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8186) Yayoh válasza pilóta (#8184) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Jogos. Én amíg nem látom az aktuálist részt kerülöm a topicot..

Amúgy az még elment ahogy Glenn túlélte, de az elég vicces volt hogy miután kimászott a kukából 2mp alatt bejutott abba az épületbe, ahova amúgy ketten nem tudtak bemenni a walkerek elől...

Coral gyerek meg nagyon idegesítő, kiírhatnák már. :D

[ Szerkesztve ]

(#8187) rétisün válasza Yayoh (#8186) üzenetére


rétisün
veterán

glenn nagy túlélő, amikor aaron otthagyta az erdőben (meglőve ráadásul, ha jól emlékszem, vagy az már utána volt?) egy halom zombi alatt, onnan is kikeveredett.
mondjuk azt se mutatták, egyszer csak felbukkant, pedig úgy tűnt elég nagy sz***ban van :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8188) rétisün


rétisün
veterán

nemá' :Y facsavart belehajtja a vasgerendába :)) ez a rick ez egy macgyver :D

az előző részben maggie kiment glennt keresni, nem? most csak én nem láttam, mikor jöttek vissza, vagy itt megint valami kavar van?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8189) B1T3 válasza rétisün (#8188) üzenetére


B1T3
addikt

Akkor azt a részt nézd meg újra, mert elég látványosan hazamentek végül, ahol aztán le is törölgették Glenn és Nicholas nevét. :D

(#8190) Yayoh válasza rétisün (#8188) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Előre megfúrt lyukak voltak, abba csavarozta bele :D

(#8191) rétisün válasza B1T3 (#8189) üzenetére


rétisün
veterán

nem nézem, annyira nem érdekel :N

(#8190) Yayoh: sejtettem, hogy ez valami előregyártott ikea vasgerenda :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8192) Peti78


Peti78
őstag

Na ma megint megnéztem a legutóbbi részt. A Z.nation komolyabb és szórakoztatóbb mint ez a "szuperprodukció". Ennyi baromságot úgy eladni, mintha dráma lenne...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8193) L_YKing válasza rétisün (#8191) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor viszont ne beszélj össze-vissza mert így rosszul sül el a sorozat fikázása. ;)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8194) rétisün válasza L_YKing (#8193) üzenetére


rétisün
veterán

ha nem össze-vissza beszélek, akkor fikázhatok? :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8195) L_YKing válasza rétisün (#8194) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha erre áll a pecek, tőlem nyugodtan. :)

;]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8196) rétisün


rétisün
veterán

nem is az előző részben volt, amikor maggie kiment glennt keresni, miért nem szóltok?

(#8195) barca0519951: nem erre áll, simán csak vélemény. nem, nem tudom megmondani, miért nézem ezek ellenére még mindig.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8197) Yayoh válasza Peti78 (#8192) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Akkor lehet a Z Nésönt nézni, nem kell ide járni fikázni :U

(#8198) Peti78 válasza Yayoh (#8197) üzenetére


Peti78
őstag

Nézem azt is, meg ezt is. Azt azért nem fikázom, mert nem akarja eladni magát annak, ami nem. A WD szuperprodukció viszont annyira szánalmas dolgokat tol az arcunkba, hogy nevetséges. Egy dologban van következetesség, RIck balfaszságában.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8199) freeknight válasza Peti78 (#8198) üzenetére


freeknight
őstag

Ha a zénésünre van igényed, akkor mondjuk érthető, miért nem tetszik a Walking Dead ;]

Viccet félretéve, nehogy már egy asylumos kisköltségvetésű gagyit hasonlítsunk már a WD-hez. A hasonlóság annyiban ki is merült, hogy mindkettőben vannak zombik.
Vannak hülyeségek persze a WD-ben is, de nem dokumentumfilm sorozatról van szó. Akinek meg "unalmas" a dráma, az nem értem, minek baszott el az életéből 6 évadnyi időt, tényleg nézzetek akkor Z nationt vagy NCIS-t :U

(#8200) jegenye77 válasza freeknight (#8199) üzenetére


jegenye77
addikt

Mert a sok balfaszsággal együtt is még szerethető a sorozat. De az tény, hogy egyre több idegesítő hülyeség van benne. És ez csak több lesz mivel ennyi évadon keresztül nem lehet kihagyni ezeket :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.